Jump to content

Samsung SGH-E720


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΡΜΑΝΟ ΤΟ USB ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΙΑ ΤΟ Ε720 ΤΟ ORIGINAL SAMSUNG. ΚΑΤΕΒΑΣΑ DRIVERS ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ ΚΑΙ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΛΕΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ. ΤΟ ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΕΝ ΕΙΧΕ CD ΜΕΣΑ ΟΥΤΕ ΟΔΗΓΙΕΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ... ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ????? HELP ΓΙΑΤΙ ΕΣΚΑΣΑ ΚΑΙ 40 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΧΑΡΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑ!!!!

 

Δοκίμασε να κατεβάσεις από εδώ το λογισμικο:http://gr.samsungmobile.com/mobile_phone/manual.jsp

 

 

 

paidia to kinito to pira kainourio kai 5 meres meta mou exei bgalei mia grammi mple stin eksoterikii tou othoni. ti na kano? anabathmisi i to pao gia service kai an nai pou?

 

Σίγουρα δεν είναι φυσιολογικό....να το πας service γρήγορα :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 301
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Παιδια γεια κι απο μενα.Ηθελα να ρωτησω πως γινεται να κανουμε καποιο update

στο Ε720 μεσω bluetooth και επισης πως μπορω να επαναφερω τον αρχικο κωδικο κλειδωματος του τηλεφωνου,ο οποιος για καποιο λογο εχει αλλαξει χωρις εγω να το εχω πειραξει καθολου.Ο αρχικος ως γνωστον ειναι το "00000000" ,αλλα το κινητο βγαζει λαθος κωδικος.Thanks

Link to comment
Share on other sites

ΛΟΙΠΟΝ ΟΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΩΔΙΟ.... ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΦΩΤΟ, ΗΧΟΙ ΚΤΛ... ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ MANAGER ΤΗΣ SAMSUNG ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ??? ΟΧΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΒΡΩ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΩ.

ΤΑ MP3 ΩΣ ΗΧΟΣ ΚΛΗΣΕΙΣ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΧΑΜΠΑΡΙ ΟΤΙ ΧΤΥΠΑΕΙ... ΟΠΟΤΕ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ...

Link to comment
Share on other sites

Είδα ότι για σύνδεση με υπολογιστή υπάρχει σειριακό και Bluetooth καλώδιο. Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει κάποια διαφορά στο τι μπορεί να μεταφερθεί με αυτά τα δύο?
Link to comment
Share on other sites

Είδα ότι για σύνδεση με υπολογιστή υπάρχει σειριακό και Bluetooth καλώδιο. Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει κάποια διαφορά στο τι μπορεί να μεταφερθεί με αυτά τα δύο?

το bt δεν ειναι καλωδιο ειναι ασυρματη επικοινωνια για μεταφορα αρχειων απο το pc προς το κινητο κι απο το κινητο προς το pc,για μενα καλυτερα ειναι να παρεις κανενα bt. :)

 

επισης καλοσωρησες στο myphone. :)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

το bt δεν ειναι καλωδιο ειναι ασυρματη επικοινωνια για μεταφορα αρχειων απο το pc προς το κινητο κι απο το κινητο προς το pc,για μενα καλυτερα ειναι να παρεις κανενα bt. :)

Σωστά, δεν ξεκαθάρισα τι εννοούσα... εννοώ το "usb σε bt" καλώδιο (μια που ο υπολογιστής μου δε διαθέτει bt).

 

Αν δεν κάνω λάθος υπάρχει software για τη λήψη back-up των δεδομένων του κινητού. Αυτό μπορεί να γίνει και μέσω bt ή περιοριζόμαστε στην αποστολή και λήψη μουσικών αρχείων κτλ?

 

επισης καλοσωρησες στο myphone. :)

Thanks! :)

Link to comment
Share on other sites

α αμα θες τετοιες λειτουργιες τοτε θα χρειαστεις το προγραμμα του κινητου,νομιζω οτι υποστηριζει και κανονικα bt,αλλα ισως το καλωδιο να ειναι πιο γρηγορο σε αυτη την περιπτωση.απλα το bt ειναι μια ευκολη και γρηγορη λυση για μεταφορα δεδομενων.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Εχω αρχισει να ψιλοεκνευριζομαι/βαριεμαι το Ε720. Ουτε εγω το περιμενα μεσα σε 2 μηνες να το πω αυτό,και ομως το νιωθω. Εχω αρχισει να σκεφτομαι να το πουλήσω και να παρω το Sagem myV-76. Το ειδα απο κοντα (σε Βονταφον) και ομολογώ ότι ενθουσιάστηκα από αυτά που προσφέρει σε σχέση με την τιμή του (218 Ευρω !!!). Εχει και επέκταση μνήμης,και καλυτερη καμερα (αν και δεν ειδα φωτο σε Η/Υ) και δεν θα μου ερθει κόλπος αν το χασω ή μου το κλεψουν!Οποιος ενδιαφερεται για το Ε720 μου,ας μου πει.CU!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τελικά στο βίντεο μέχρι πόση διάρκεια τραβάει, απεριόριστα όπως τα περισσότερα καινούργια κινητά ή έχει περιορισμό 10-15 δευτερόλεπτα;;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως ξερετε πως μπορουμε να περασουμε java στο κινητο μεσω bluetooth?Bρηκα πως γινεται στο D500,μου ειπαν οτι με παρομοιο τροπο γινεται και στο Ε720 αλλα ο κωδικος για το serial java δεν λειτουργει.Μηπως ξερει καποιος αυτον τον κωδικο;Εχουν σπασει τα νευρα μου να το ψαχνω αλλα δεν τον βρισκω με τιποτα.Αν υπαρχει καποιος αλλος τροπος,please γραψτε τον.Thanks
Link to comment
Share on other sites

Η υποστήριξη για ελληνικά πάντως μου φαίνεται λίγο τραγική... Για παράδειγμα αν πάω εκέι που λέει "Ρυθμίσεις" μου βγάζει "Ρυθμίσεις," δηλαδή κι ένα "," μαζί (Στα αγγλικά είναι άψογο αλλά δεν μπορώ να γράφω μήνυμα με έλληνικο Τ9 ή να αποθηκεύσω ελληνικά ονόματα στις επαφές) . Ή στις ιδιότητες ενός mp3 το αγγλικό "format" είναι μεταφρασμένο ως "μέγεθος φωτογραφίας". Θα βγει κάποια αναβάθμιση σύντομα; Ξέρετε τίποτα;
Link to comment
Share on other sites

paidia skeftomai poly sovara na agorasw to E720 alla me provlhmatise ayto pou eipate...oti h tha exeis donhsh h hxo. dld an ta exeis kai ta 2 parallhla poso argei na akoustei o hxos? :wacko: kai kati allo...ayto me to logismiko pou lete ti akrivws einai? prepei na kanw kati otan to parw? :cry:
Link to comment
Share on other sites

Ψαξε εδω: http://www.mmsguru.com/ για το MIDIscale

 

ΥΓ: Το εχω δοκιμασει με το Κ700 χωρις αποτελεσμα, αλλα μαλλον επειδη το Κ700 δεν υποστηριζει "ρυθμικη" δονηση.

Το Ε-720 λογικα δεν θα εχει προβλημα, αφου ηδη εχει μερικες τετοιες μελωδιες προεγκατεστημενες

Link to comment
Share on other sites

Η υποστήριξη για ελληνικά πάντως μου φαίνεται λίγο τραγική... Για παράδειγμα αν πάω εκέι που λέει "Ρυθμίσεις" μου βγάζει "Ρυθμίσεις," δηλαδή κι ένα "," μαζί (Στα αγγλικά είναι άψογο αλλά δεν μπορώ να γράφω μήνυμα με έλληνικο Τ9 ή να αποθηκεύσω ελληνικά ονόματα στις επαφές) . Ή στις ιδιότητες ενός mp3 το αγγλικό "format" είναι μεταφρασμένο ως "μέγεθος φωτογραφίας". Θα βγει κάποια αναβάθμιση σύντομα; Ξέρετε τίποτα;

 

Γνωρίζει κανείς τπτ για το παραπάνω πρόβλημα ή για το θέμα αναβάθμιση;

Link to comment
Share on other sites

Kalispera paidia.....

eimai ego eytixis katoxos aytou tou kinitou pleon....

mou exei afisei aristes entyposeis..thelo na to koitao kai na to epeksergazome sinexeia!!!

Exo ena provlimataki kai sorry pou to anafero ..

 

Sto tilefoniko katalogo eno exo grapsei ola ta onomata me agglikous xaraktires..kai to menu to exo sta agglika....den mou kanei sosto sorting..

diladi mou vazei prota ta grammata AB ktlp (pou theorounte kai ellinika..) kai meta ayta pou einai ksena px C,F,G

to xei allos ayto to prob?

Olympiakos

-=Samsung SGH - E720=-

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...