Jump to content

P800/P900: Accessories


Fokias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 884
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπράβο στην BRANDO και πάλι μπράβο. Παράγγειλα στις 6/9 ένα MSD128 & ένα Screen Protector μόνο με 102 euro και τα έλαβα σήμερα το πρωί!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον mihalis p.

 

Και εγω τα ιδια προιοντα εχω παρει :D .Σε 10-15 μερες τα εχεις!

 

 

Οχι καλέ εμένα εκανε 5 μέρες μόνο!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνοντας για θήκη για το MS κοιτάξτε τι βρήκα. MS DUO Λέτε να κάνει για το p800? αν έχει κανένας κάποιον γνωστό σε αντιπροσωπεία, μπορεί να μας διαφωτίσει?
Τα λέτε..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον chamelaion

 

Ψάχνοντας για θήκη για το MS κοιτάξτε τι βρήκα. MS DUO Λέτε να κάνει για το p800? αν έχει κανένας κάποιον γνωστό σε αντιπροσωπεία, μπορεί να μας διαφωτίσει?

 

 

Δεν είναι σίγουρο για το αν είναι συμβατές με το Ρ800 (τουλάχιστον δεν έχει αναφέρει κανένας και στα ξένα φόρουμ κάτι τέτοιο).

Άλλοι λένε ότι δεν γίνεται (τεχνικής φύσεως το κόλλημα) και άλλοι ότι είναι ok (χωρίς όμως να το έχουν τεστάρει).

 

Ρίξε μια ματιά και εδώ:

http://www.3g.co.uk/PR/August2003/5735.htm

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον MorFeAs

 

Ποσα ηταν τα εξοδα αποστολης και οι φοροι?????????????

 

 

Φόροι δεν υπάρχουν, έξοδα αποστολής 3 €.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον chamelaion

 

Ψάχνοντας για θήκη για το MS κοιτάξτε τι βρήκα. MS DUO Λέτε να κάνει για το p800? αν έχει κανένας κάποιον γνωστό σε αντιπροσωπεία, μπορεί να μας διαφωτίσει?

 

 

Μάλλον με P-810 θα είναι συμβατά.

Link to comment
Share on other sites

Ασύρματο B-T ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ.

 

http://www.flexis.co.kr/web/fxcubebt.htm

 

http://www.flexis.co.kr/web/cubebt_03.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο !!! Τι κριμα που τελειωσε η προσφορα της STET με το gprs :( :( :( :( :(
There are only 10 types of people in this world.. Those who understand binary and those who don't.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον MorFeAs

 

Ποσα ηταν τα εξοδα αποστολης και οι φοροι?????????????

 

Μια θηκη και 3 screen protectors 30$ εξοδα αποστολης απο p800er.com (το αναφερει καθαρα στην διαδικασια της αγορας).Απο μονο brando 3$.Φοροι δεν υπαρχουν.

Link to comment
Share on other sites

Πω πω.........4 μερες ελειψα και γεμισε ο τοπος accessories....μπραβο....

 

Πολυ ωραιο το αρκουδακι.....που θα το βρω ομως?

Η φωτο με το φωτακι στο καπακι του Ρ800 ειναι πολυ τζαμι.....θελω κι εγω..... :'(

..........μολις ειδα την 256 και την τιμη της στο παραπανω λινκ.......οσο σκεφτομαι οτι ακουμπησα 75 για την 64αρα..... :'( :'(

Παιδια πως αγοραζω απο brando χωρις πιστωτικη?...μπορει να μου εξηγησει καποιος λιγο αναλυτικα γιατι δεν εχω καρτα?Αυτα που παραγγελνεις ερχονται σπιτι ή πρεπει να πας στο ταχυδρομειο? ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον fabo114

 

Πω πω.........4 μερες ελειψα και γεμισε ο τοπος accessories....μπραβο....

 

Πολυ ωραιο το αρκουδακι.....που θα το βρω ομως?

Η φωτο με το φωτακι στο καπακι του Ρ800 ειναι πολυ τζαμι.....θελω κι εγω..... :'(

..........μολις ειδα την 256 και την τιμη της στο παραπανω λινκ.......οσο σκεφτομαι οτι ακουμπησα 75 για την 64αρα..... :'( :'(

Παιδια πως αγοραζω απο brando χωρις πιστωτικη?...μπορει να μου εξηγησει καποιος λιγο αναλυτικα γιατι δεν εχω καρτα?Αυτα που παραγγελνεις ερχονται σπιτι ή πρεπει να πας στο ταχυδρομειο? ;)

 

κόβεις το λαιμό σου όπως θα κάνω και εγώ σε λίγο :mad:

 

εκτός του ότι δεν υπάρχει msduo128 ούτε για δείγμα στην ελλάδα την μόνη 64αρα που βρήκα θεσσαλονίκη είναι στο πλαισιο και μάλιστα 80 ευρω :!:

 

αξίζει ρε παιδια???? δεν μπορώ να περιμενω αλλο αλλα και πολυ κωλοπιάσιμο αυτοι οι μαλάκες στο πλαισιο :(

 

florinaperi καμιά ιδέα?? :'(

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον papathvas

 

florinaperi καμιά ιδέα?? :'(

 

 

Όπως το βλέπεις εσύ φίλε μου. Προσωπικά δεν σκέφτηκα την διαφορά της τιμής για την μνήμη, όταν πήρα την δική μου 64αρα, σε σχέση με αυτή του εξωτερικού. Δεν θα έπαιρνα και αρκετές μνήμες παρά μόνο μία και αυτή για όντως την χρειάζομαι. Το να έδινα κάποια ευρώ παραπάνω, δεν με ενόχλησε και τόσο, σύμφωνα με τον παραπάνω τρόπο σκέψης.

 

Αν υπήρχαν οι μνήμες εδώ (64αρες και 128αρες) και ήταν πανάκριβες, αλλά διαθέσημες σε μεγάλη ποσότητα, τότε θα είχα περισσότερα "νεύρα", γιατί θα έπρεπε, αν ήθελα να έχω πολλές ανέσεις στον αποθηκευτικό χώρο στο κινητό, να σκάσω πολλά χρήματα.

 

Ανάλογα τις ανάγκες σου. Αν σου χρειάζεται μια 64αρα και δώσει "ανάσα" στον τρόπο που δουλεύεις το κινητό, δεν νομίζω ότι τα λεφτά που θα δώσεις παραπάνω, θα είναι πεταμένα λεφτά γιατί είναι ακριβότερη σε σχέση με έξω. Όπως είπα, δεν θα πάρεις 10 μνήμες, για να σου φανεί πολύ η διαφορά, αλλά μία (από ότι κατάλαβα).

 

Το βασικότερο είναι να έχεις μέτρο σύγκρισης τα καταστήματα που έχουν εδώ στην Ελλάδα μνήμες και να πάρεις από αυτό που την έχει φτηνότερα. Η δική μου είχε κοστίσει γύρω στα 70-75 απ' ότι θυμάμαι, από το κατάστημα που είχα πει πιο πάνω.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Ακομα πρεπει να αναρωτηθεις και αμα η 256 κ.τ.λ. που λεει παραπανω μπορουν αν δουλεψουν στο Ρ800 !!

 

Τι να τις κανω τις μνημες μετα αμα δεν κανουν !!! Οσο για το πως θα βρεις καρτα για αγορες !!! Το εχω ξαναπει στην αρχη του θεματος νομιζω ... οτι υπαρχουν prepay visa cards!!!! Οσο για το delivery το κανεις απο το σπιτι σου αμα ειναι απο courier ή ταχυδρομειο αμα εινα απο τα ΕΛΤΑ!!!!!!!!

There are only 10 types of people in this world.. Those who understand binary and those who don't.
Link to comment
Share on other sites

thanks :)

 

θα δω κ την λυση του prepay της visa αλλιως πάμε να τα σκάσουμε τα 80 :(

 

(βασικά γέμισε το 16αρι και θέλω να περάσω κάτι βιντεάκια αλλα και με το 64αρι μια χρά βολευομαι)

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

όχι

οι 256 και 512 είναι για το Ρ810

το Ρ800 σηκώνει μέχρι 128 με το υπάρχον λογισμικό

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Kανεις δεν ξερει!!!!!!!!

Οσο για την prepay δεν θυμαμαι απο ποια τραπεζα ηταν !!!

Θα ρωτησω και θα σου πω papathvas !!!

There are only 10 types of people in this world.. Those who understand binary and those who don't.
Link to comment
Share on other sites

Original Sony Ericsson Desk Speaker Stand CSS-20

 

http://l8shop.net/dbimgs/large-css-11.jpg

 

Περισσότερα.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Θέλω και εγώ Morfeas την πληροφορία για τις προπληρωμένες πιστωτικές κάρτες γιατί είδα ότι με 109Ε μπορώ να πάρω και 128ΜΒ και screen protector από το brando!Έχω πιστωτική κάρτα αλλά δεν έχω ψωνίσει ποτέ από e-shop και δεν το ρισκάρω...
Samsung Galaxy Note 3
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι αυτούς που έχουν ψωνίσει memory stick από brando : H συσκευασία που στο φέρνει είναι καλή ή υπάρχει πιθανότητα να σπάσει το memory-stick;

Σκέφτομαι αύριο να παραγγείλω γι' αυτό ρωτάω..

 

Αα και παρεπιπτόντως...δοκίμασα με κάρτα maestro (την έβαλα ως mastercard) αλλά δεν πέτυχε.Θέλει κανονική visa (πιθανά και electron)!

Samsung Galaxy Note 3
Link to comment
Share on other sites

Ερχεται συστημένο και είναι μέσα σε φάκελο από airpack. Επίσης το ίδιο το MSD από τη συσκευασία του ήδη είναι αρκετά καλά προστατευμένο. Εγώ δεν είχα κανένα πρόβλημα! :D
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παράγγειλα !!! :)

 

Brando WorkShop Screen Protector(SonyEricssonP800) 1 9.00$

SONY Memory Stick Duo(128MB) 1 100.00$

Shipment Fee 1 3.00$

 

Grand Total 112.00$

 

 

Ordered Date : 2003-09-18

Shipping Date : Your order is under processing.

 

Shipment :

Screen Protector always taking around 15 days to overseas, for others, always taking around 12 days to overseas. If you ordered Screen Protector with other products, they will be packed into separated packages.

If you cannot get your order over 22 days, please email to brando@brando.com.hk for further.

 

Thank You!

 

 

Ελπίζω να μου έρθουν γρηγορότερα...Κάτι είχα ακούσει για 5 ημέρες, ισχύει;

Samsung Galaxy Note 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...