Jump to content

Microsoft Lumia 950


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εδώ μου βγάζει οτι εχω ανάλυση οθόνης 480x800 και σκορ 24489

 

Και μένα το ίδιο. Ξέρω όμως ότι έχω οθόνη 1440x2560, οπότε για τα μπάζα είναι μάλλον το Antutu, όχι η συσκευή μου.

Πληροφοριακά, και για να μην τρομάξεις με το χαμηλότερο σκορ σου και ψάχνεις να βρεις (πάλι) τι φταίει με τη συσκευή σου, έχω το XL.

 

Το antutu για windows phone δεν λειτουργεί ακόμα σωστά. Το γράφει στο about.

 

Σωστός. Δεν το είχα προσέξει.

"Because of some restrictions in Windows Phone, AnTuTu Benchmark's algorithms are not exactly the same as the Android version."

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μόλις ήρθε και η .71 ......υπαρχει τρόπος να μαθαίνουμε τι προσφέρει η τι διορθώνει το κάθε νέο update;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αληθεύει ότι κατέβηκε κι εγκαταστάθηκε πολύ πιο γρήγορα;

 

http://wmpoweruser.com/10586-71-is-the-first-cumulative-update-for-windows-10-mobile-enables-faster-download-and-install/

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μπορείτε να μου πείτε πια είναι η τελευταία επίσημη που έχει βγει για το 950/950xl?

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι λετε εσεις αλλα εγω εχω απογοητευτει για κινητο με τετοια τιμη. Πέρα απο την κάμερα η οποία είναι πραγματικα ΥΠΕΡΟΧΗ !!!!!

Σε όλα τα άλλα χωλαίνει. Η αλήθεια είναι ότι πρώτη φορά πήρα κινητό με win. Αλλα έχει θεματα το κινητό ή τα windows...δεν ξερω ποιο απο τα 2 φταίει. Είμαι με την .29.

Και ξεκινω.... 1) Η μπαταρία του είναι μέτρια...χώρια που όταν φτάσει στο 15% το βράδυ και το αφήσω στην αναμονή το πρωί 7 που σηκώνομαι έχει κλείσει το κινητο. Απο 15% και κατω δηλ μου την καταπίνει.

2) η Ποιότητα κατασκευης απλά μέτρια...είναι ελαφρως καλύτερο απο το lenovo k3 note που είχα των 140 ευρω.

3) Καποιες φορές πατάς την εφαρμογή και αργεί να ανοίξει ...το lenovo πιο γρηγορα τις άνοιγε.

4) Μου έχει "παγώσει 2-3 φορές" και περίμενα μερικά δευτερόλεπτα για να συνελθει (αυτό με την προηγούμενη έκδοση λογισμικού γιατι αυτην την έβαλα προσφατα οπότε δεν παρατηρησα ακομα τιποτα)

5) Στην εφαρμογή Hotmail (αλληλογραφία) που έχει, όταν ανοίγω 1 email δεν μου εμφανίζει καθόλου εικόνες (αυτό αν ξερει καποιος πως ρυθμίζεται -γιατί λογικά θα διορθωνεται αυτο πιστέυω)

6) Στην μαμα εφαρμογή browser microsoft edge, μπαίνωντας πχ στο insomnia.gr προσπαθώ να απαντησω σε μνματα και παταω στο πλαισιο για να μου εμφανίσει το πληκτρολόγιο για να γράψω και δεν κανει τιποτε...παταω ξαναπαταω τίποτα. Δεν μπορω να γράψω.

Χωρια που για 5,7" οθόνη τα γραμματα και στο net αλλα και στο περιβάλλλον του κινητού είναι μικρα.

Αυτα είναι όσα θυμαμαι...αν θυμηθω και τίποτε αλλο θα το αναφερω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτό που έχει σημασία είναι τι αίσθηση σου δίνει στη χρήση και όχι τα νούμερα. Και στη χρήση το 950 XL δεν το ένιωσα ποτέ να ζορίζεται, πουθενά.

 

Εγώ πάντως δεν θα συμφωνούσα μαζί σου. Δεν λέω ότι ζορίζεται ...απλα καποιες φορές δεν αποκρίνεται σωστα.

Edited by geornirv
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

@geornirv

 

Τα είπες όλα, ευτυχώς που δεν έκανα τελικά το ατόπημα να αγοράσω το XL Εκείνη την ημέρα στο πλαίσιο. 532 και ξερό ψωμί.....

Και για να μην έχουμε παρεξηγήσεις, είχα και το 930 το οποίο και πούλησα για να πάρω το XL ........

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ήρθε και η .71 ......υπαρχει τρόπος να μαθαίνουμε τι προσφέρει η τι διορθώνει το κάθε νέο update;

 

Που σας ηρθε η .71 ? Εμένα γιατι δεν μου την βγαζει ?

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι λετε εσεις αλλα εγω εχω απογοητευτει για κινητο με τετοια τιμη. Πέρα απο την κάμερα η οποία είναι πραγματικα ΥΠΕΡΟΧΗ !!!!!

Σε όλα τα άλλα χωλαίνει. Η αλήθεια είναι ότι πρώτη φορά πήρα κινητό με win. Αλλα έχει θεματα το κινητό ή τα windows...δεν ξερω ποιο απο τα 2 φταίει. Είμαι με την .29.

Και ξεκινω.... 1) Η μπαταρία του είναι μέτρια...χώρια που όταν φτάσει στο 15% το βράδυ και το αφήσω στην αναμονή το πρωί 7 που σηκώνομαι έχει κλείσει το κινητο. Απο 15% και κατω δηλ μου την καταπίνει.

2) η Ποιότητα κατασκευης απλά μέτρια...είναι ελαφρως καλύτερο απο το lenovo k3 note που είχα των 140 ευρω.

3) Καποιες φορές πατάς την εφαρμογή και αργεί να ανοίξει ...το lenovo πιο γρηγορα τις άνοιγε.

4) Μου έχει "παγώσει 2-3 φορές" και περίμενα μερικά δευτερόλεπτα για να συνελθει (αυτό με την προηγούμενη έκδοση λογισμικού γιατι αυτην την έβαλα προσφατα οπότε δεν παρατηρησα ακομα τιποτα)

5) Στην εφαρμογή Hotmail (αλληλογραφία) που έχει, όταν ανοίγω 1 email δεν μου εμφανίζει καθόλου εικόνες (αυτό αν ξερει καποιος πως ρυθμίζεται -γιατί λογικά θα διορθωνεται αυτο πιστέυω)

6) Στην μαμα εφαρμογή browser microsoft edge, μπαίνωντας πχ στο insomnia.gr προσπαθώ να απαντησω σε μνματα και παταω στο πλαισιο για να μου εμφανίσει το πληκτρολόγιο για να γράψω και δεν κανει τιποτε...παταω ξαναπαταω τίποτα. Δεν μπορω να γράψω.

Χωρια που για 5,7" οθόνη τα γραμματα και στο net αλλα και στο περιβάλλλον του κινητού είναι μικρα.

Αυτα είναι όσα θυμαμαι...αν θυμηθω και τίποτε αλλο θα το αναφερω.

 

Στο 1) και 3) & 4) είναι θέμα έκδοσης του λειτουργικού. Όσο πιο μικρός ο αριθμός έκδοσης τόσο πιο πολλά τα προβλήματα. Δεν έχω το 950 αλλά είμαι insider με το 640 και η .71 που δόθηκε στο fast ring δεν έχει καμία σχέση από άποψη ταχύτητας και ανάλωσης μπαταρίας με την .29.

 

Στο 5) αλλάζει μέσα από τις ρυθμίσεις εφαρμογής -> επιλογές ανάγνωσης. Στο 6), αναφορικά με το μέγεθος των γραμμάτων, αλλάζει από τα settings του κινητού...

1) Οδηγός καταναλωτή (περί εγγυήσεων) -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357763

2) Backup της rom χωρίς root -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357312.

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία δεν υπάρχει τρόπος να μετρηθεί αναλογικά. Από 100% μπορεί μια συσκευή να δείξει γρήγορα 95% χωρίς να σημαίνει ότι έχασε 5% μέσα σε 5 λεπτά και μπορεί να παραμείνει 100% για μια ώρα χωρίς να σημαίνει ότι σε μια ώρα δεν κατανάλωσε τίποτε. Παρόμοια μόλις πέσει κάτω από ένα κατώφλι μπορεί να εκφορτίζει πολύ πιο γρήγορα ο δείκτης και στην περίπτωση αυτή κάποια στιγμή το λειτουργικό θα κλείσει την συσκευή για να μην καταστραφεί η μπαταρία (μπαταρίες λιθίου που χάνουν τελείως το φορτίο πρακτικά καταστρέφονται) χωρίς να σημαίνει ότι πχ η μπαταρία έχασε το 10% του φορτίου της σε 5 ώρες. Το πόση ώρα βγάζει η μπαταρία εξαρτάται πάλι από την χρήση , πόσο δυνατός είναι ο επεξεργαστής και η ανάλυση της οθόνης. Ενδεικτικά πχ ένα ταμπλετάκι με 400αρι επεξεργαστή, τεράστιου μεγέθους μπαταρία και οθόνη 1280*720 μπορεί να βγάλει με το ζόρι 5-6 ώρες εντατικής χρήσης. Ένα κινητό με 800αρη επεξεργαστή, μικρή σε μέγεθος μπαταρία και ανάλυση οθόνης τρελή, θα μου έκανε τεράστια έκπληξη αν μπορεί να βγάλει παραπάνω από την μισή από αυτή εντατική χρήση χωρίς να τα φτύσει η μπαταρία. Είναι θέμα φυσικής. Αυτοί που λένε μου βγάζει η τάδε συσκευή 2 μέρες κτλ μάλλον εννοούν ότι κάθε 5-6 ώρες διαβάζουν ένα email. Στις καινούργιες συσκευές υπάρχει συχνά παράπονο για την μπαταρία γιατί ο χρήστης ασχολείται πολλές ώρες με την συσκευή στην αρχή. Μετά που του κάνει πιο φυσιολογική χρήση έχει την αίσθηση ότι η μπαταρία έφτιαξε, ενώ απλά δεν σκαλίζει πια τόσο πολύ το κινητό.
Link to comment
Share on other sites

Στο 1) και 3) & 4) είναι θέμα έκδοσης του λειτουργικού. Όσο πιο μικρός ο αριθμός έκδοσης τόσο πιο πολλά τα προβλήματα. Δεν έχω το 950 αλλά είμαι insider με το 640 και η .71 που δόθηκε στο fast ring δεν έχει καμία σχέση από άποψη ταχύτητας και ανάλωσης μπαταρίας με την .29.

 

Στο 5) αλλάζει μέσα από τις ρυθμίσεις εφαρμογής -> επιλογές ανάγνωσης. Στο 6), αναφορικά με το μέγεθος των γραμμάτων, αλλάζει από τα settings του κινητού...

 

Αυτά θα έγραφα και εγώ ακριβως. Και επίσης το insomnia και πολλά ακόμα site έχουν θέμα με τον edge. Αλλα είναι τα θέματα του edge.

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Μετην . 71 παρατηρησε κανεις προβλημα με τα σμσ; έρχονται χωρις να φαίνονται σαν ειδοποίηση αλλα και αθόρυβα,πρεπει να ανοίξεις την εφαρμογη τους για να δεις οτι εχεις εισερχομενα...(και αυτη η ****** WiFi και Bluetooth ακομα να φτιαχτεί) Edited by impreza_sti
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μετά που του κάνει πιο φυσιολογική χρήση έχει την αίσθηση ότι η μπαταρία έφτιαξε, ενώ απλά δεν σκαλίζει πια τόσο πολύ το κινητό.

 

Βασικά το 640 το έχω σκίσει στην χρήση όπως δεν έχω σκίσει ποτέ άλλο κινητό. Άλλωστε αυτό πρέπει να κάνει κάθε σοβαρός insider. :P

 

/endofftopic

1) Οδηγός καταναλωτή (περί εγγυήσεων) -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357763

2) Backup της rom χωρίς root -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357312.

Link to comment
Share on other sites

Αυτά θα έγραφα και εγώ ακριβως. Και επίσης το insomnia και πολλά ακόμα site έχουν θέμα με τον edge. Αλλα είναι τα θέματα του edge.

 

 

 

Συμφωνώ απόλυτα. Καμια σχέση η .29 με την .71. Βελτίωση και σε θέμα μπαταρίας.

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Στο 1) και 3) & 4) είναι θέμα έκδοσης του λειτουργικού. Όσο πιο μικρός ο αριθμός έκδοσης τόσο πιο πολλά τα προβλήματα. Δεν έχω το 950 αλλά είμαι insider με το 640 και η .71 που δόθηκε στο fast ring δεν έχει καμία σχέση από άποψη ταχύτητας και ανάλωσης μπαταρίας με την .29.

 

Στο 5) αλλάζει μέσα από τις ρυθμίσεις εφαρμογής -> επιλογές ανάγνωσης. Στο 6), αναφορικά με το μέγεθος των γραμμάτων, αλλάζει από τα settings του κινητού...

 

Για το 6) δεν ανα΄φερθηκα στην γραμματοσειρά αλλα το ότι δεν μπορω να γραψω στο insomnia γιατι δεν μου ανοιγει το πληκτρολόγιο.

Και την γραμματοσειρα τη εχω μεγαλώσει παρόλαυτα μικρη μου φαίνεται και πάλι πχ. στο google.gr

 

Οπότε για να κατεβασω και εγω την .71 μπορώ ?? Πρεπει να γίνω insider ? Βγάινω εκτός εγγύησης αν παει κατι στραβα ?

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Ναι, εάν γίνεις insider τότε η εγγύηση πάει περίπατο εάν κάτι πάει πολύ στραβά και δεν μπορείς να επαναφέρεις το κινητό στην επίσημη έκδοση με το windows device recovery tool. Σου προτείνω να περιμένεις 2-3 εβδομάδες (περίπου) μέχρι να γίνει επίσημα διαθέσιμη για τα 950...

1) Οδηγός καταναλωτή (περί εγγυήσεων) -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357763

2) Backup της rom χωρίς root -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357312.

Link to comment
Share on other sites

@geornirv

 

Τα είπες όλα, ευτυχώς που δεν έκανα τελικά το ατόπημα να αγοράσω το XL Εκείνη την ημέρα στο πλαίσιο. 532 και ξερό ψωμί.....

Και για να μην έχουμε παρεξηγήσεις, είχα και το 930 το οποίο και πούλησα για να πάρω το XL ........

 

Ένσταση.

Πως "τα είπε όλα" αφού δεν έχεις την συσκευή για να ξέρεις τι συμβαίνει?

Τέλος πάντων, τα επόμενα updates διορθώνουν αρκετά πράγματα. Ήδη οι insiders βρίσκονται στην .71 και υπάρχουν απο την προηγούμενη αναφορές για θεαματική βελτίωση μπαταρίας. Επίσης, επιτέλους μια συσκευή που μπορούμε να την χρησιμοποιήσουμε χωρίς θήκη. Να την ευχαριστηθούμε βρε αδερφέ. Ότι κι αν συμβεί, αλλάζουμε καπάκι και έχουμε πάλι μια ολοκαίνουρια συσκευή. Γνώμη μου πάντα.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

@montoya_42

 

Δηλαδή πρέπει να έχω τη συσκευή για να εκφέρω γνώμη, τόσες γνώμες εδώ μέσα που λένε διάφορα αρνητικά δεν μετράνε; Τέλος πάντων εγώ απλά ήθελα να πω, πως ευτυχώς δεν πέταξα στον κουβά 750€ που έκανε τότε το κινητό, για να εχω μια συσκευή και ένα λειτουργικό εντελώς προβληματικά. Τώρα αν είμαι παράλογος που θα ζητούσα με τα λεφτά που θα έσκαγα τουλάχιστον κάτι ικανοποιητικό, ας το κρίνουν άλλοι. Πάντως το λέω ξανά, ευτυχώς δεν το αγόρασα γιατί θα είχα απογοητευτεί με αυτά που θα αντίκρυζα.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

@montoya_42

 

Δηλαδή πρέπει να έχω τη συσκευή για να εκφέρω γνώμη, τόσες γνώμες εδώ μέσα που λένε διάφορα αρνητικά δεν μετράνε; Τέλος πάντων εγώ απλά ήθελα να πω, πως ευτυχώς δεν πέταξα στον κουβά 750€ που έκανε τότε το κινητό, για να εχω μια συσκευή και ένα λειτουργικό εντελώς προβληματικά. Τώρα αν είμαι παράλογος που θα ζητούσα με τα λεφτά που θα έσκαγα τουλάχιστον κάτι ικανοποιητικό, ας το κρίνουν άλλοι. Πάντως το λέω ξανά, ευτυχώς δεν το αγόρασα γιατί θα είχα απογοητευτεί με αυτά που θα αντίκρυζα.

 

Μισό λεπτό γιατί με παρεξήγησες. Σαφώς και θα εκφέρεις γνώμη. Κι εγώ εκφέρω γνώμη χωρίς να το έχω. Διαφωνώ με το "τα είπες όλα". Αυτο παραπέμπει σε σιγουριά που σου δίνει μόνο η προσωπική εμπειρία/χρήση. Γνώμη μου ξαναλέω.

Και εννοείται πως τα 750€ είναι εξωπραγματικά ακόμη κι αν ήταν έτοιμο το λειτουργικό (γιατί αυτο πάσχει, όχι η συσκευή). Γι αυτό ούτε εγώ το πήρα μέχρι να ομαλοποιηθεί η τιμή του πάνω απ' όλα και λιγότερο το λειτουργικό όπου ήδη βρίσκεται σε καλύτερη κατάσταση και που είναι "καταδικασμένο" να στρώσει.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

@montoya_42

 

Δηλαδή πρέπει να έχω τη συσκευή για να εκφέρω γνώμη, τόσες γνώμες εδώ μέσα που λένε διάφορα αρνητικά δεν μετράνε; Τέλος πάντων εγώ απλά ήθελα να πω, πως ευτυχώς δεν πέταξα στον κουβά 750€ που έκανε τότε το κινητό, για να εχω μια συσκευή και ένα λειτουργικό εντελώς προβληματικά. Τώρα αν είμαι παράλογος που θα ζητούσα με τα λεφτά που θα έσκαγα τουλάχιστον κάτι ικανοποιητικό, ας το κρίνουν άλλοι. Πάντως το λέω ξανά, ευτυχώς δεν το αγόρασα γιατί θα είχα απογοητευτεί με αυτά που θα αντίκρυζα.

Χωρίς να έχεις το κινητό φιλε μου δεν μπορείς να έκφρασης γνώμη απλά διαβάζοντας τι γραφουν οι άλλοι εγώ έχω το 950 xl και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος σοβαρά προβλήματα δεν έχει το λειτουργικό και με την 71 τα πράγματα είναι ακόμα καλύτερα. Mπαταρία μιάμιση μέρα με ανοικτά wifi και gps το κινητό δεν ζορίζεται πουθενά και χωρίς κωλύματα βεβαια θα ήθελα το hello να με αναγνωρίζει πιο γρήγορα και να μην το φέρνω τόσο κοντά και γενικά άμα φοράς γυαλιά δεν σε καταλαβαίνει το μονο πρόβλημα για μένα. Ούτε με το BT έχω θέμα ανοικτό το wifi και συνδεδεμένα με τα purity pro δεν έχω κανένα πρόβλημα.Αλλα σε καμια περίπτωση η συσκευή δεν είναι για πέταμα από τι στιγμή που αν δεν σε ενοχλούν η λίγες εφαρμογές και σου αρέσουν και τα windows

Edited by andreas443

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν είπα πως είναι πέταμα η συσκευή, τα χρήματα μου είπα πως δεν είναι πέταμα. Τέλος πάντως τα συζητήσαμε πολλάκις αυτά και καταλήξαμε πως θα ήταν όλα καλά αν δεν έκανε την βλακεία η Microsoft να δώσει ένα τηλέφωνο πολύ ποιοτικό με ενα λειτουργικό που χωλαίνει. Όπως είπα και εγώ θα ήθελα πολύ να το πάρω.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν είπα πως είναι πέταμα η συσκευή, τα χρήματα μου είπα πως δεν είναι πέταμα.

 

Αυτο λες με αλλα λόγια βρε....:lol:

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αυτο λες με αλλα λόγια βρε....:lol:

 

Εσύ κοίτα to join the club και άσε τα αστειάκια! :rolleyes:

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Τα δεκάρια δεν έχουν φθάσει ακόμα το full potential γιατί η microsoft ανέπτυξε μέσα σε μικρό χρονικό διάστημα εντελώς καινούργιο API από το μηδέν , και καινούργιες εφαρμογές που χρησιμοποιούν αυτό το API από το μηδέν. Δεν πήρε δηλαδή το προηγούμενο λειτουργικό να του προσθέσει ένα δυο καλλωπιστικές προσθήκες στο μενού και να το πει windows 10. Για την ακρίβεια θεωρώ χλωμό να υπάρχει άλλη εταιρεία στον πλανήτη που μπορεί να καταφέρει αυτό που κατάφερε η microsoft σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα. Από εδώ και πέρα θα δεις βελτίωση που οι ομάδες δεν θα χρειάζεται να κάνουν 50 διαφορετικά πράγματα ταυτόχρονα και το API θα καθαρίζει από bugs και θα εμπλουτίζεται με καινούργιες δυνατότητες. To 950 είναι καταπληκτικό κινητό και εργαλείο που θα σου κάνει την δουλειά για πολλά χρόνια στο μέλλον.
Link to comment
Share on other sites

Μετην . 71 παρατηρησε κανεις προβλημα με τα σμσ; έρχονται χωρις να φαίνονται σαν ειδοποίηση αλλα και αθόρυβα,πρεπει να ανοίξεις την εφαρμογη τους για να δεις οτι εχεις εισερχομενα...(και αυτη η ****** WiFi και Bluetooth ακομα να φτιαχτεί)

 

Αυτό το κάνει και με την .29 που έχω εγώ. Λένε οτι θέλει hard reset για να φτιαχτεί, δε το χω κάνει..

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 950

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...