Jump to content

Microsoft Lumia 950


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συγνώμη αλλά τη την θέλετε την θήκη. Χαρείτε το τηλέφωνο όπως είναι και με μια αλλαγή πλάτης γίνεται καινούριο....

Ένα τζαμάκι στην οθόνη και τέλος. Αφήστε το σύνδρομο της θήκης για κανέναν άλλον......

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

εμενα το κινητο ηρθε με θηκη νιλκιν. απλη μαυρη. δεν μαρεσει γυμνο το νιωθω πιο ψευτικο. μια χαρα σουπερ ειναι με τη θηκη το προτιμω. βεβαια θα μπορουσα να αλλαξω μονο την πλατη αντι για θηκη , με καλυτερη αλλα...
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη αλλά τη την θέλετε την θήκη. Χαρείτε το τηλέφωνο όπως είναι και με μια αλλαγή πλάτης γίνεται καινούριο....

Ένα τζαμάκι στην οθόνη και τέλος. Αφήστε το σύνδρομο της θήκης για κανέναν άλλον......

 

αν σου πέσει και σου ραγίσει καμια κάμερα να δεις για πότε θα βάλεις θήκη μετά

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά, ο λόγος που έβαλα θήκη είναι πως λίγο το μέγεθος (οριακό στην παλάμη μου), λίγο το πιο λείο πλαστικό σε σχέση με το 8Χ που είχα (σαν ματ καουτσούκ ένα πράγμα, με πάρα πολύ καλή τριβή με το χέρι), δεν το αισθάνομαι με ασφάλεια στο χέρι μου, όσο κι αν είναι όντως πολύ πιο όμορφο.

 

Μια λεπτή σιλικόνη έβαλα, τουλάχιστον το κρατάω άνετα πια.

Link to comment
Share on other sites

Αν και το καπακι που εχει απο την μαμα του προσφερει αρκετη προστασια καλο ειναι να μπει και μια θηκη. Το 535 που δεν του εχω, εχει φαει δυο αεροπλανικες τουμπες. Στην μια εμεινε σημαδακι μονο στο καπακι. Στην αλλη επειδη εσκασε με γωνια εκανε ενα μικρο εξογκοματακι στο λεπτο λαστιχακι που εχει γυρω απο το γυαλι της οθονης. Οποτε αναλογα πως θα σκασει στο τσιμεντο υπαρχει περιπτωση το σημαδι να επεκταθει στο μη αντικαθιστουμενο καπακι.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είναι του κινητού ή του λειτουργικού, αλλά το δικό μου, σε άσχετα χρονικά διαστήματα, δειχνει πολύ σκουρα, δεν ακούσει στο ξεκλείδωμα και ερχεται μονο με reboot.

καμια ιδέα;

Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Τί εννοείς δείχνει πολύ σκούρα; Χαλάνε τα χρώματα στην οθόνη;

Αυτό με το ξεκλείδωμα υπάρχει αλλά ευτυχώς όχι συχνά. Αν πατήσεις το πλήκτρο on/off και αφήσεις το κινητό για 4-5 δευτερόλεπτα ανάβει.

Link to comment
Share on other sites

Τί εννοείς δείχνει πολύ σκούρα; Χαλάνε τα χρώματα στην οθόνη;

Αυτό με το ξεκλείδωμα υπάρχει αλλά ευτυχώς όχι συχνά. Αν πατήσεις το πλήκτρο on/off και αφήσεις το κινητό για 4-5 δευτερόλεπτα ανάβει.

 

σκουρα, τόσο σκούρα που είναι σαν να είναι κλειστό.

Μέχρι και κλήση να έρθει, αυτό δεν αναβει.

Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

παιδια ξυπναει το κινητο με doble tap στην οθονη ?

 

Ναι

10 χαρ

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ναι

10 χαρ

 

ξερουμε πως γινετε...? Δεν το βρισκω

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ξερουμε πως γινετε...? Δεν το βρισκω

 

edit:το βρηκα..να ναι καλα το utube

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

παιδια ξυπναει το κινητο με doble tap στην οθονη ?

 

Ναι, Υπάρχει επιλογή

Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

τα περί 8 ωρών πρώτης φορτισης είναι για τις μπαταριες παλαιού τύπου ... οι νέες δεν έχουν τέτοια 8εματα ... μόλις φορτίσει το βγάζεις !

GO HARD OR GO HOME

Send with SAMSUNG GALAXY S20+:kill:

Link to comment
Share on other sites

σκουρα, τόσο σκούρα που είναι σαν να είναι κλειστό.

Μέχρι και κλήση να έρθει, αυτό δεν αναβει.

 

Αναίσθητη η αυτόματη φωτεινότητα και σε μένα. Όταν θυμάται χαίρεται.

 

Επίσης το κινητό με σερφάρισμα με wifi στο δεκάλεπτο βράζει, ενώ με Δεδομένα LTE είναι πολύ καλύτερα τα πράγματα.

Η μπαταρία απλά δεν έχει καθόλου καλή διαχείριση και τα έχω κόψει όλα στο παρασκήνιο.

 

Εύγε MiκροΜαλακή!

Αν δεν ήταν η κάμερα θα το είχα φουντάρει...

Νokia Ngage(x2) -> SE K700 -> SE K750 -> N73 -> N95 -> Nokia N8-> 808 Pureview-> Meizu M2 Note -> Lumia 950 -> LG V40 (όλο στα μυστήρια πάω και πέφτω :p )
Link to comment
Share on other sites

Αναίσθητη η αυτόματη φωτεινότητα και σε μένα. Όταν θυμάται χαίρεται.

 

Επίσης το κινητό με σερφάρισμα με wifi στο δεκάλεπτο βράζει, ενώ με Δεδομένα LTE είναι πολύ καλύτερα τα πράγματα.

Η μπαταρία απλά δεν έχει καθόλου καλή διαχείριση και τα έχω κόψει όλα στο παρασκήνιο.

 

Εύγε MiκροΜαλακή!

Αν δεν ήταν η κάμερα θα το είχα φουντάρει...

 

Δεν έχω τέτοια θέματα και προσπαθώ να καταλάβω τι φταίει σε σένα. Ρίξε μια ματιά στους λογαριασμούς mail μήπως έχει κάποιος θέμα συγχρονισμού και δες αν έχεις επιλογή στο OneDrive να ανεβάζει με δεδομένα.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω τέτοια θέματα και προσπαθώ να καταλάβω τι φταίει σε σένα. Ρίξε μια ματιά στους λογαριασμούς mail μήπως έχει κάποιος θέμα συγχρονισμού και δες αν έχεις επιλογή στο OneDrive να ανεβάζει με δεδομένα.

 

oυτε εγω εχω θεμαα,μονο η μπαταρια ρουφαγε,επειδη εφταιγα εχω ειχα on το nfc,και επειδη το εχω 3 μερα,θα στρωσει περισσοτερο

 

Απλως προσπαθω να συνηθισω το λειτουργικο του χρονια με android,αν και κατα καιρους ειχα 925-930 δεν τα ειχα κρατησει πολυ

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Αναίσθητη η αυτόματη φωτεινότητα και σε μένα. Όταν θυμάται χαίρεται.

 

Επίσης το κινητό με σερφάρισμα με wifi στο δεκάλεπτο βράζει, ενώ με Δεδομένα LTE είναι πολύ καλύτερα τα πράγματα.

Η μπαταρία απλά δεν έχει καθόλου καλή διαχείριση και τα έχω κόψει όλα στο παρασκήνιο.

 

Εύγε MiκροΜαλακή!

Αν δεν ήταν η κάμερα θα το είχα φουντάρει...

 

Η μπαταρία μετά την anniversary είναι άψογη για τα χαρακτηριστικά του hardware και της οθόνης..

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

τα έχω κόψει όλα.

 

Σε κατάσταση idle, η μπαταρία είναι σούπερ και το κινητό κρύο.

Κατά τα άλλα, grill με ηφαιστειακές πλάκες :lol:

Νokia Ngage(x2) -> SE K700 -> SE K750 -> N73 -> N95 -> Nokia N8-> 808 Pureview-> Meizu M2 Note -> Lumia 950 -> LG V40 (όλο στα μυστήρια πάω και πέφτω :p )
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol:

τα έχω κόψει όλα.

 

Σε κατάσταση idle, η μπαταρία είναι σούπερ και το κινητό κρύο.

Κατά τα άλλα, grill με ηφαιστειακές πλάκες :lol:

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το continuum συνδέετε με το usb μόνο του τηλεφώνου; θέλει τον dock;
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το continuum συνδέετε με το usb μόνο του τηλεφώνου; θέλει τον dock;

 

Ενσύρματα με το dock. Ασύρματα χωρίς το dock σε οθόνες που υποστηρίζουν ασύρματη προβολή.

 

https://msdn.microsoft.com/en-us/library/windows/hardware/mt608594(v=vs.85).aspx

Link to comment
Share on other sites

Χθες δοκίμασα και σύνδεσα ασύρματα το κινητό στην τηλεόραση ενός φίλου μου μέσω tv box. Άνοιξα μερικές φωτογραφίες, αλλά η ποιότητα ήταν μέτρια. Δεν ξέρω αν έφταιγε το tv box ή η ασύρματη σύνδεση.
Link to comment
Share on other sites

Όπως έγραψε ο georgb συνδέεται και ενσύρματα και ασύρματα.

Ασύρματα με miracast έκανα την σύνδεση.

Link to comment
Share on other sites

Από τις εφαρμογές youtube, βλέπω ότι δεν μπορώ να ποστάρω κατευθείαν βιντεάκι στο fb.Ισχύει ή κάτι κάνω λάθος;Δεν με ενοχλεί βέβαια,απλά ενημερωτικά.
When the going gets tough,the tough get going...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 950

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...