Jump to content

Microsoft Surface Pro 4


kek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οκ σας ευχαριστω πολυ, απλα επειδη ειμαι εκτος Αθηνων θα παω απο Δευτερα. Ελπιζω να ισχυει το DOA.

 

 

 

Minimum ειναι 7 ημέρες το DOA άρα μέσα στα όρια είσαι και Δευτέρα να πας.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 958
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Minimum ειναι 7 ημέρες το DOA άρα μέσα στα όρια είσαι και Δευτέρα να πας.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Thanks a lot.

Swift-Red-Arrow:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στη παρέα,το ταμπλετ αυτό μπορω να το δουλεύω σαν όλα τα άλλα ταμπλετ ή πρέπει να αγορασθεί και το πληκτρολόγιο ;
Link to comment
Share on other sites

σαφως και δουλευεται κανονικα ως ταμπλετ.εγω ειναι ο κυριως λογος που το πηρα.τελικσ βεβαια πηρα και το πληκτρολογιο για ολοκληρωμενη εμπειρια!
manaros
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε συ, εννοείται... Και είναι πολύ καλή η αναγνώριση γραφής με την πένα... Για προσωρινά είναι μια χαρά.. Για γενικά δεν νομίζω ότι βολεύει σε μόνιμη βάση εκτός και αν δεν γράφεις ποτέ κείμενα μικρά ή μεγάλα πχ...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για να κάνω projecting το surface σε samsung smart tv (ασύρματα) χρειάζομαι αντάπτορα; Όσες φορές δοκίμασα απέτυχε. Αν ναι, μπορεί να μου πει κάποιος αν παίζει καμια προσφορά για να τον προμηθευτώ. Ebay παίζει γύρω στα 50€
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για να κάνω projecting το surface σε samsung smart tv (ασύρματα) χρειάζομαι αντάπτορα; Όσες φορές δοκίμασα απέτυχε. Αν ναι, μπορεί να μου πει κάποιος αν παίζει καμια προσφορά για να τον προμηθευτώ. Ebay παίζει γύρω στα 50€

 

 

Αν υποστηρίζει η tv σου Miracast δεν χρειάζεται extra adaptor.

Αλλιώς κοιτα σε κανα Amazon,διάβασε και αξιολογήσεις από χρήστες και έτσι κατέληξε σε κάποιο να προχωρήσεις σε αγορά.

 

Δες και σε skroutz αν δεν θες απ έξω αγορά.

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες,σκεφτομαι την αγορά του συγκεκριμένου ταμπλετ και το θέλω πιο πολύ για σερφαρισμα και καμία ταινία ,ποιο μοντελο να προτιμησω ή να πάω στο ipad pro 12,9 η σε καποιο macbook pro(θέλω να είναι πάνω από 12 in) ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Αμα θες ταμπλετ για σερφαρισμα και καμια ταινια, τοτε πας σε iPad και εισαι μια χαρα!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Αν υποστηρίζει η tv σου Miracast δεν χρειάζεται extra adaptor.

Αλλιώς κοιτα σε κανα Amazon,διάβασε και αξιολογήσεις από χρήστες και έτσι κατέληξε σε κάποιο να προχωρήσεις σε αγορά.

 

Δες και σε skroutz αν δεν θες απ έξω αγορά.

 

Πως θα δω αν υποστήριζει miracast? την έχω κανά χρόνο την TV είναι σχεδόν καινούργια και με το iphone κανει μια χαρά mirroring σε βιντεάκια youtube

Link to comment
Share on other sites

Πως θα δω αν υποστήριζει miracast? την έχω κανά χρόνο την TV είναι σχεδόν καινούργια και με το iphone κανει μια χαρά mirroring σε βιντεάκια youtube

 

Κοιτα η Smart tv της Samsung τελευταία 3ετια όλες υποστηρίζουν εγγενώς Miracast.

Η δικιά μου του 13 μοντέλο υποστηρίζει.

 

Δες έδω

http://windowsreport.com/setup-miracast-windows-10-pc/

 

Στην tv σου λογικά πρέπει να πατήσεις το κουμπί Source του τηλεκοντρόλ σου όταν θα επιχειρείς τη σύνδεση από το surface να σου βγάλει την ειδική λειτουργία/καλωσόρισμα για να πραγματοποιηθεί η σύνδεση.

 

Ίσως σου βγάλει κωδικό που πρέπει να βάλεις είτε στα windows είτε στην tv σου για το αρχικό pair.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα το surface pro 4 m3 την περασμένη Πέμπτη από Κωτσόβολο. Από την πρώτη στιγμή ήταν χαλασμένο το πενάκι και είχε πρόβλημα με το WiFi. Επειδή έλειπα εκτός Αθηνών το πήγα πίσω τη Δευτέρα το πρωί. Αμέσως τα παιδιά στο service που βρίσκεται στο mall μου είπαν ότι θα γίνει αντικατάσταση με καινούριο. Χθες που ήρθε το καινούριο διαπίστωσα ότι δεν φόρτιζε. Η μπαταρία ήταν κολλημένη στο 0% και έλεγε plugged in not charging. Όποτε έβγαζα τον φορτιστή κατευθείαν έκλεινε, αν και το είχα στην πρίζα για κανα 3ωρο. Επομένως άντε πάλι πίσω στο mall άντε πάλι DOA και άντε πάλι αναμονή μέχρι αύριο το απόγευμα που θα έρθει το τρίτο. Τώρα αν θα είναι το μακρύτερο ή το τυχερό θα δείξει, αν και έχω ψιλό απογοητευτεί. Γενικότερα έχουν πρόβλημα τα surface ή εγώ είμαι γκαντέμης;
Swift-Red-Arrow:ninja:
Link to comment
Share on other sites

καλε μου φιλε δεν σε πολυθελει...εγω θα το αφηνα κλειστο στην πριζα για κανα 6ωρο μπας και ξυπνησει μιας και οι πιθανοτητες λενε πως η μπαταρια επεσε κατω απο τα ορια της και δεν την αναγνωριζει πλεον.το κουτι πανω γραφει ημερομηνια παραγωγης.τι ημερομηνια ειναι το δικο σου;
manaros
Link to comment
Share on other sites

καλε μου φιλε δεν σε πολυθελει...εγω θα το αφηνα κλειστο στην πριζα για κανα 6ωρο μπας και ξυπνησει μιας και οι πιθανοτητες λενε πως η μπαταρια επεσε κατω απο τα ορια της και δεν την αναγνωριζει πλεον.το κουτι πανω γραφει ημερομηνια παραγωγης.τι ημερομηνια ειναι το δικο σου;

 

Δεν πρόσεξα φίλε μου τι ημερομηνία έγραφε και τώρα δεν το έχω γιατί το πήγα πίσω. Επίσης η μπαταρία πήγαινε από το 0% κατευθείαν στο 100% και μετά πάλι 0%. Τρεις ώρες το είχα κλειστό και στην πρίζα και όμως συνέχισε να κάνει τα ίδια.

Swift-Red-Arrow:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω για τα προβλήματα που αντιμετωπίζουν κάποιοι φίλοι και αναρωτιέμαι εαν ειμαι από τους τυχερούς.Το αγόρασα (i5-128)προ διμηνου και εκτός από μια δυσλειτουργία τυχαια και παροδικη την πρωτη ημερα ολα δουλευουν ρολοι.Κανει ακριβως αυτο για το οποιο το αγορασα και το κανει καλα.Ουτε χαλαρα στηριγματα και τριξιματα ουτε θορυβοι ανεμιστηρα ουτε εντονο bleeding ουτε τιποτε.Ολα δουλευουν ρολοι.Τωρα για αυτους που χρειαζονται κατι αναλογο αλλα λιγο μεγαλυτερο , με την πτωση της λιρας και την εκπτωση το surface book (i5-8gb-128)εχει 1220euros στο ms store uk.Λιγο παραπανω απο το δικο μου συν το πληκτρολογιο .Νομιζω πολυ καλη τιμη.
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως θέλει και λίγο τύχη όταν αγοράζεις καταναλωτικά ηλεκτρονικά προϊόντα.:p

 

Και εμένα μου έχουν τύχει πολλα παράδοξα και στραβά(και στο SP4 παρεπιπτόντως) αλλά το καλό ότι τη λύση τη δίνει το κατάστημα αγοράς στα πλαίσια του DOA.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

ποση ωρα κανει να φορτισει πληρως?

 

 

 

2.5 ώρες και παράλληλα να δουλεύεις εξίσου.

 

Καμία σχέση με iPad και σια

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

2.5 ώρες και παράλληλα να δουλεύεις εξίσου.

 

Καμία σχέση με iPad και σια

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

ωραια γτ το air 2 καλο χρυσο αλλα εκανε 50 ωρες να φορτισει.

οσο αφορα το surface ακομα να φυγει απο γερμανια.. αναμονη. εως τις 25 του μηνα πιστευω να εχει ερθει..

Link to comment
Share on other sites

ωραια γτ το air 2 καλο χρυσο αλλα εκανε 50 ωρες να φορτισει.

οσο αφορα το surface ακομα να φυγει απο γερμανια.. αναμονη. εως τις 25 του μηνα πιστευω να εχει ερθει..

Άντε να σου πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ...Τρομερό.μηχάνημα !!!

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Surface Pro 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...