Jump to content

Microsoft Surface Pro 4


kek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια εχει βάλει κανεις άλλο πληκτρολογιο από αυτο των windows;ειδικα η εναλλαγή της γλώσσας με σκοτώνει που θέλει 2φορες πάτημα.έχετε κάποιο να προτείνετε;
manaros
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 958
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια εχει βάλει κανεις άλλο πληκτρολογιο από αυτο των windows;ειδικα η εναλλαγή της γλώσσας με σκοτώνει που θέλει 2φορες πάτημα.έχετε κάποιο να προτείνετε;

 

Φίλε μου είναι γνωστα καρκινώματα των Windows αυτά που εκεί στη MS είτε ανίκανοι είναι είτε αδιάφοροι μιας και ουδέποτε ενδιαφέρθηκαν να βελτιώσουν όλα αυτά τα χρόνια πολλά στραβά ειδικά σε tablet mode όπου με τα 10 υποβαθμίστηκε μάλιστα η εμπειρία χρήση χωρίς ουδέποτε να βελτιώσουν όπως είπα τα διαχρονικά στραβά ένα από τα δεκάδες που είναι και το touch πληκτρολόγιο.

 

Και στο store δεν υπάρχει εναλλακτική επιλογή.

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά ξανά! εδώ και λίγο καιρό μετα από περίπου 2 μήνες ταλαιπωρία έχω ξανά λαπτοπ (ταμπλετ)!

Τα συμπεράσματα μου: Το Surface το λάτρεψα είναι ενα αρκετά δυνατό μηχανάκι ΑΛΛΑ με 1002 προβλήματα που η MS αδυνατεί να λύσει.

Άλλαξα 4-5 συσκευές παίζοντας με ανακατασκευασμένα -ειλικιρινά δεν θυμάμαι- και τέλειο μηχάνημα δεν ήρθε...Πριν με κρίνετε με πείτε ιδιότροπο, τα ψάχνω πολύ και ό,τι άλλο, να πω λίγο για τα προβλήματα που συνάντησα.

Μικροπροβλήματα:

-ΟΛΕΣ οι συσκευές που πέρασαν από τα χέρια μου είχαν θέμα με backlight bleeding. Αυτή που έχω τώρα ίσως είχε το λιγότερο καθώς έχει μόνο στην κάτω πλευρά και δεν είναι ιδιαίτερα ενοχλητικό.

-μου ήρθαν 2 συσκευές με καμμένα πίξελ, μικρό το κακό θα μου πείτε συμβαίνει παντού

 

Στα σημαντικά:

-ΟΛΕΣ οι συσκευές είχαν θέματα με το wifi. Συνάντησα συσκευές που ρίχνανε το wifi έτσι για την πλάκα. Υπάρχει θέμα με την μουφοκάρτα δικτύου που φοράει και τα 2.4ghz. To παλιό μου λάπτοπ 6ετίας πήγαινε σφαίρα μπρστά στο surface. Εννοείτε είχα κάνει όλα τα updates. Σε αυτό που έχω τώρα δεν έχω ιδιαίτερα θέματα φαίνεται να έχουν λυθεί? εκτός αν συνδεθεί με USB 3.0

-Wifi και USB3.0 όπως είπα παραπάνω υπάρχει θέμα με τα 2.4ghz, αν έχετε router που δουλεύει στα 5ghz λέει η MS δεν θα έχετε πρόβλημα. Συνέδεσα εξωτερικό σκληρό από τα 10mbps download speed που έχω κανονικά και έπεφτα στα 3-5, όχι πάντα. Συνέδεσα usb hub 3.0 η σύνδεση έπεφτε τελείως. Επίσης ένα ασύρματο πληκτρολόγιο-mouse που έχω για το Kodi με το που έβαζα το usb reciever η σύνδεση έπεφτε τελείως, δεν έβρισκε το δίκτυο ακόμα και μετά από επανεκκίνηση. Δεν είχα πρόβλημα με το ασύρματο mouse της Logitech που χρησιμοποιώ όταν έβαζα το usb receiver. Λύσεις; διάβαζα ότι ίσως αν χρησιμοποιήσεις προέκταση usb :lol: και είναι σε απόσταση πάνω από 50cm από το surface δουλεύουν όλα κανονικά. Επίσης χρήστες αναφέρουν ότι ακόμα και στο dock που πουλάει η MS στα 250€ έχουν τα ίδια προβλήματα...:shock::shock::shock:

 

Aυτά...προσωπικά δεν θα το πρότεινα σε κανένα γνωστό μου... Φυσικά έχει και πολλά συν όπως η οθόνη του που δεν παίζεται. Όμως Το θέμα wifi είναι σημαντικό για μένα και να μην μπορώ να δουλέψω με εξωτερικό σκληρό. Το πρόβλημα από ότι φαίνεται είναι θέμα hardware και όχι software. Θα θελα να ρωτήσω τους κατόχους αν και πως αντιμετωπίζετε τα προβλήματα με εξωτερικές συσκευές usb 3.0 και wifi...

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά ξανά! εδώ και λίγο καιρό μετα από περίπου 2 μήνες ταλαιπωρία έχω ξανά λαπτοπ (ταμπλετ)!

Τα συμπεράσματα μου: Το Surface το λάτρεψα είναι ενα αρκετά δυνατό μηχανάκι ΑΛΛΑ με 1002 προβλήματα που η MS αδυνατεί να λύσει.

Άλλαξα 4-5 συσκευές παίζοντας με ανακατασκευασμένα -ειλικιρινά δεν θυμάμαι- και τέλειο μηχάνημα δεν ήρθε...Πριν με κρίνετε με πείτε ιδιότροπο, τα ψάχνω πολύ και ό,τι άλλο, να πω λίγο για τα προβλήματα που συνάντησα.

Μικροπροβλήματα:

-ΟΛΕΣ οι συσκευές που πέρασαν από τα χέρια μου είχαν θέμα με backlight bleeding. Αυτή που έχω τώρα ίσως είχε το λιγότερο καθώς έχει μόνο στην κάτω πλευρά και δεν είναι ιδιαίτερα ενοχλητικό.

-μου ήρθαν 2 συσκευές με καμμένα πίξελ, μικρό το κακό θα μου πείτε συμβαίνει παντού

 

Στα σημαντικά:

-ΟΛΕΣ οι συσκευές είχαν θέματα με το wifi. Συνάντησα συσκευές που ρίχνανε το wifi έτσι για την πλάκα. Υπάρχει θέμα με την μουφοκάρτα δικτύου που φοράει και τα 2.4ghz. To παλιό μου λάπτοπ 6ετίας πήγαινε σφαίρα μπρστά στο surface. Εννοείτε είχα κάνει όλα τα updates. Σε αυτό που έχω τώρα δεν έχω ιδιαίτερα θέματα φαίνεται να έχουν λυθεί? εκτός αν συνδεθεί με USB 3.0

-Wifi και USB3.0 όπως είπα παραπάνω υπάρχει θέμα με τα 2.4ghz, αν έχετε router που δουλεύει στα 5ghz λέει η MS δεν θα έχετε πρόβλημα. Συνέδεσα εξωτερικό σκληρό από τα 10mbps download speed που έχω κανονικά και έπεφτα στα 3-5, όχι πάντα. Συνέδεσα usb hub 3.0 η σύνδεση έπεφτε τελείως. Επίσης ένα ασύρματο πληκτρολόγιο-mouse που έχω για το Kodi με το που έβαζα το usb reciever η σύνδεση έπεφτε τελείως, δεν έβρισκε το δίκτυο ακόμα και μετά από επανεκκίνηση. Δεν είχα πρόβλημα με το ασύρματο mouse της Logitech που χρησιμοποιώ όταν έβαζα το usb receiver. Λύσεις; διάβαζα ότι ίσως αν χρησιμοποιήσεις προέκταση usb :lol: και είναι σε απόσταση πάνω από 50cm από το surface δουλεύουν όλα κανονικά. Επίσης χρήστες αναφέρουν ότι ακόμα και στο dock που πουλάει η MS στα 250€ έχουν τα ίδια προβλήματα...:shock::shock::shock:

 

Aυτά...προσωπικά δεν θα το πρότεινα σε κανένα γνωστό μου... Φυσικά έχει και πολλά συν όπως η οθόνη του που δεν παίζεται. Όμως Το θέμα wifi είναι σημαντικό για μένα και να μην μπορώ να δουλέψω με εξωτερικό σκληρό. Το πρόβλημα από ότι φαίνεται είναι θέμα hardware και όχι software. Θα θελα να ρωτήσω τους κατόχους αν και πως αντιμετωπίζετε τα προβλήματα με εξωτερικές συσκευές usb 3.0 και wifi...

 

Εγώ άλλαξα 2 -3 ΠΑΡΑΠΑΝΩ από εσένα και κατέληξα....χωρίς surface γιατί η υπομονή έχει και όρια.

Εκτός από το bleeding που υπάρχει, σχεδόν όλα έρχονταν με μικρά σημαδάκια ή μικροατέλειες και επίσης η αίσθηση του stand (που παίζει σαν βεντάλια και συχνά κάνει και κάτι "κρατς κρατς" ) για εμένα είναι απαράδεκτα για μηχάνημα 1000 ευρώ.

Κατά τα άλλα, ναι, η οθόνη παίζει να είναι ό,τι καλύτερο έχουν δει τα μάτια μου. Επίσης, τα ηχεία του είναι πολύ ικανοποιητικά. Πρόβλημα με το wifi δεν είχα σε καμία από τις 7-8 συσκευές για να είμαι ειλικρινής.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα με το wifi δεν είχα σε καμία από τις 7-8 συσκευές για να είμαι ειλικρινής.

 

με usb πάνω? Συμφωνώ δεν αξίζει για 1000€.

 

Εχει δοκιμάσει κανείς να κανει dual boot με Linux?

 

Έκανα dual boot uefi με Remix OS. Ήθελα περισσότερο να το δοκιμάσω λόγω android. Η touchscreen ήξερα ότι δεν δούλευε μετά από μια μέρα βαρέθηκα και το βγάλα

ubuntu on surface pro 4

https://www.youtube.com/watch?v=SDKNZf0N

Edited by befos
Link to comment
Share on other sites

Έχοντας περάσει από πολλά surface(από το Pro 2 όλη τη σειρά και το μικρό surface 3) σε κανένα δεν είχα θέμα με WiFi η σύνδεση με περιφερειακά είτε σπίτι είτε δουλειά είτε σε φίλων σπίτια ούτε σε δημόσιους χώρους πχ καφετέρια WiFi.

 

Το bleeding όπως έχω γράψει είναι συνηθισμένο,αν είναι ελάχιστο αδιαφορείς αν είναι σε αρκετό βαθμό δοκιμάζεις την τύχη με άλλη παρτίδα.

 

Καμένα pixel εννοείται είναι deal breaker(σε 1 μου έτυχε από τα 5-6 συνολικά που πέρασαν από τα χέρια μου εδώ και 2.5-3 χρόνια) και έφυγε πίσω προφανώς.

 

Γενικά η εμπειρία που έχω είναι θετική σε γενικές γραμμές σε απόδοση λειτουργίας και αξιοπιστίας.

 

Το μόνο που με ενοχλεί κάπως είναι η διάρκεια της μπαταρίας που θα την ήθελα παραπάνω και θέματα που αφορούν τα 10 όσον αφορα το UI που θέλει πολύ δουλειά.

 

Το μόνο σίγουρο ότι δεν θα αντάλλαζα το surface με καμία άλλη ανταγωνιστική 2 σε 1 πρόταση.

 

Θεωρώ ότι έχουν παραπάνω μειονεκτήματα και τρωτά σημεία.

 

Επίσης κάτι σημαντικό θεωρώ ότι αγορές πρέπει να γίνονται αυστηρά από MS store η Amazon που σε κάθε αντικατάσταση σου δίνουν 100% καινούργια σφραγισμένη συσκευή και όχι refurbished.

 

Έτσι έχεις το κεφάλι σου πιο ήσυχο πως οτιδήποτε στραβό για τις πρώτες 30 ημέρες θα βρεις λύση.

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις δοκίμασα με εξωτερικό σκληρό ξανα δεν έπεσε η ταχύτητα...δεν ξέρω ίσως έτυχε μια φορα. Δοκίμασα ξανά και ξανα speedtest ακόμα και σε μεταφορά δεδομένων δεν έιχα πρόβλημα :)

Όσο για το usb hub και το ασύρματο πληκτρολόγιο ρίχνει το wifi τελείως. Επειδή διάβασα αρκετά forums και άλλοι χρήστες διαφορετικών laptops έχουν πρόβλημα και ίσως δεν είναι θέμα MS. Είναι γενικό το πρόβλημα usb 3.0 και 2.4ghz

Ερώτηση To router σας δουλεύει 2.4ghz ή 5;Αντικαθιστούν οι εταιρίες; θα παίζει στη γραμμή μου αν αγοράσω ενα στα 5ghz?

 

Οσο για τα refurbished σηκώνει μεγαλη συζήτηση. Κάθε φορά που αντικαθιστούσα μια συσκευή με διαβεβαίωναν ότι έχει περάσει το σχετικό έλεγχο. Το θέμα είναι ότι τα Surface δεν ανοίγονται άρα δεν επισκευάζονται...Δίνει ο Α συσκευή που έχει dead pixel την παίρνει ο Β...οπότε λογικά πάντα θα έχεις μια προβληματική συσκευή...

 

edit:

Δοκίμασα 3 εξωτερικούς σκλήρους και έτρεχα speedtest καθώς έκανα αντιγραφή δεδομένων. Οι 2 WD δεν είχα κανένα πρόβλημα. O τρίτος που είναι ένας 2.5" εσωτερικός με external case η ταχύτητα έπεφτα από τα 10mbps που πιάνω max σε 5-6. Δεν είχα πρόβλημα όταν δεν αντέγραφα δεδομένα...Μικρό το κακό:)

Δεν άντεχα να διακυβεύσω πάλι με αντικατάσταση...

Edited by befos
Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω αφού σου έκατσε με ελάχιστο bleeding να κατσεις εκεί που είσαι.

 

Τώρα εγώ σε όλα τα router μου στο αυτόματο τα έχω και σε hol στο σπίτι και οτε δουλειά.

 

Παίξει και με 2.4 σκέτο ή 5.0 σκέτο ή αυτόματο και όποιο έχει πιο σταθερη συμπεριφορά αυτό κράτησε.

 

Και το WiFi έχει αυξομειώσεις όπως ξέρεις που δεν οφείλεται πάντα στο router ή στη εκάστοτε συσκευ.

 

Για τους δίσκους παίζουν αρκετοί παράγοντες όπως ανα μοντέλο τι διασύνδεση υποστηρίζει,παλιοτητα οπως επίσης ανάμεσα σε USB hub υπάρχουν μικροδιαφορές που επηρεάζουν με τον ένα ή άλλο τρόπο την ταχύτητα.

 

Ακόμα και μεταξύ Bluetooth και WiFi έχουν αναφερθεί θέματα συχνά πυκνά σε ποικιλία συσκευών όταν χρησιμοποιούνται ταυτόχρονα και συνεχώς.

 

Είναι αυτά τα bug που θα τα συναντήσεις αργά ή γρήγορα παροδικά και σποραδικά.

 

Όπου βρείς το κουμπί είτε στη μία ή άλλη περίπτωση αυτή διατήρηση συνεχώς.

Edited by alextrela
alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Alex, στα 5ghz που δοκίμασα δεν μου βρίσκει κανένα δίκτυο μόνο στο auto δουλεύει, λογικά και στο 2.4. Και εγω hol-vodadone με ένα zte. Δεν ξέρω γτ δεν δουλεύει στα 5ghz ίσως είναι θεμα γραμμής...ίσως κάποιος που ξέρει να μας πει...Όχι δεν ρισκάρω να μου έρθει καμια πατάτα, μια χαρα είμαι...

 

Καμιά εφαρμογή για ξυπνητήρι (σε sleep mode) παίζει που να σε ξυπνάει με ραδιο; Δοκίμασα το alarm clock hd όταν ήμουν σε sleep αλλά όπως όλα τα ξυπνητηρια μονο notifications έχω. Έχει δοκιμάσει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δοκιμάσει τέτοια εφαρμογή έως τωρα

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Περασα απο ολα τα surface (pro, pro2, pro3, 3) και τωρα με το 4αρι.

Τι να πω για αυτα τα μηχανηματα? Εργαλεια δουλειας , διασκεδασης και και και.

Πλεον εδω και χρονια εχω καταργησει το σταθερο και με ενα εξωτερικο ποντικι - πληκτρολογιο και μεγαλη ips Οθονη ειναι το εργαλειο δουλειας μου.

Πληρως ευχαριστημενος και ο,τι αλλο κι αν δοκιμασα, γυρισα τρεχοντας σε αυτα τα μηχανακια...

Link to comment
Share on other sites

Περασα απο ολα τα surface (pro, pro2, pro3, 3) και τωρα με το 4αρι.

 

Τι να πω για αυτα τα μηχανηματα? Εργαλεια δουλειας , διασκεδασης και και και.

 

Πλεον εδω και χρονια εχω καταργησει το σταθερο και με ενα εξωτερικο ποντικι - πληκτρολογιο και μεγαλη ips Οθονη ειναι το εργαλειο δουλειας μου.

 

Πληρως ευχαριστημενος και ο,τι αλλο κι αν δοκιμασα, γυρισα τρεχοντας σε αυτα τα μηχανακια...

 

 

 

Έτσι Βαγγέλη η μόνη περίπτωση να φύγουμε από την surface σειρά ο ανταγωνισμός(OEM) να δώσει το αρκετά παραπάνω που όχι μόνο δεν δίνουν αλλά κάνουν και εκπτώσεις για αυτό και ουδέποτε τους προτίμησα.

 

Ας μην αναφέρω ένα προς ένα τα κουσούρια/εκπτώσεις των OEM διότι μια σελίδα δεν θα φτάνει πράγμα καθόλου τιμητικό για αυτούς.

 

Ακόμα και με τα οποία bugs των surface συχνά-πυκνά αλλά παραμείνει η πιο ολοκληρωμένη,αξιόπιστη και πλήρη πρόταση στο χώρο των 2 σε 1.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Νέο firmware software update για το SP4 μετά το τελευταίο που είχε δωθεί αρχές Σεπτεμβρίου.

https://mspoweruser.com/microsoft-releases-monthly-firmware-update-surface-4-surface-book-surface-3/

 

-Intel® Precise Touch Device (v1.1.0.246) improves touch stability when the device resumes operation from sleep or hibernation.

-Surface Integration (v1.0.97.0) optimizes screen brightness when the device resumes operation from sleep or hibernation.

-Surface Integration Service Device (v1.0.115.0) ensures the default Balanced power plan is set correctly when the operating system is updated.

-Surface Pen Pairing (v1.0.56.0) improves pen pairing with the device.

-Surface Management Engine (v11.0.15.1003) improves stability and performance when you change between power states.

-Surface UEFI (v106.1281.768.0) improves stability and performance when you change between power states.

-Surface Integration (v1.0.103.0) improves the device usability and battery life.

-Surface Integration Service Device (v1.0.146.0) makes sure the default Balanced power plan is set correctly when the operating system is updated.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Το μόντεμ μου δεν ξέρω που εκπέμπει,έτσι συνδεθηκα στο μοντεμακι tp link με την σιμ κάρτα και το έβαλα στα 5ghz...Κανένα θεμα το sp4 συνδέθηκε κανονικά

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161006/b9fa38df6c71465af1c577bc7e687eb1.jpg

 

send from my cave using smoke signals

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για το flickering της οθόνης που αντιμετωπίζω στο 10-15% και κάτω, όταν το autobrightness είναι στο on υπάρχει λύση;

Eίναι θέμα hardware ή software? επίσης οι drivers της καρτας γραφικών που φορώ είναι οι 20.19.15.4463, 7/6/2016...παίζουν τπτ νεότεροι;

Δεν μου βγάζει τπτ ακόμη για αναβαθμιση FW στα updates..

Edited by befos
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για το flickering της οθόνης που αντιμετωπίζω στο 10-15% και κάτω, όταν το autobrightness είναι στο on υπάρχει λύση;

Eίναι θέμα hardware ή software? επίσης οι drivers της καρτας γραφικών που φορώ είναι οι 20.19.15.4463, 7/6/2016...παίζουν τπτ νεότεροι;

Δεν μου βγάζει τπτ ακόμη για αναβαθμιση FW στα updates..

 

Άλλο ένα πρόβλημα που είχα ξεχάσει.

Πρέπει να είναι hw φίλε μου, γιατί δεν το κάνουν όλα. Τα περισσότερα δεν το κάνουν.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι σπάνιο το flickering σε φωτεινότητα κάτω από 10%

Στο Pro 2/3 το είχα αλλά αραιά και που και δεν με ενοχλούσε.

 

Σε ένα Pro 4 που γύρισα Δεκέμβριο είχα άλλο σοβαρότερο θέμα όπου κάτω από 20% ακόμα και χειροκίνητη ρύθμιση φωτεινότητα,όχι μόνο πιο έντονο flickering αλλά και αυξομείωση φωτεινότητας από μόνο του.

 

Το έβαζα στο αυτόματο το ίδιο.

 

Defective unit προφανώς με χαλασμένο proximity sensor.

 

Το παρόν που το έχω από Απρίλιο βράχος δεν έχω το παραμικρό είτε αυτόματα είτε χειροκίνητα.

 

Άρα είναι καθαρά θέμα hardware και η συχνότητα και η ένταση η μόνη διαφοροποίηση ανάμεσα σε παρτίδες όπου ανάλογα κινείσαι.

 

Είναι σε πολύ ελαφρύ βαθμό το αφήνεις ως έχει,αν είναι σε έντονο δοκιμάζεις την τύχη σου με αντικατάσταση.

 

 

Όσον αφορά τους νέους drivers θα σου έρθουν εντός λίγων ημερών(δεν έρχονται σε όλους ταυτόχρονα)

 

Για την Intel HD έχουν βγει νέοι drivers από την ιδια(μόνο χειροκίνητη εγκατάσταση)Version: 15.40.28.4501

https://downloadcenter.intel.com/download/26228/Intel-Graphics-Driver-for-Windows-10-and-Windows-7-8-1-15-40-?product=88355

Αλλιώς περιμένεις τη MS να σου βγάλει

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

παιδιά το ξαναδοκίμασα χθες δεν το κάνε...βασικά με προβλημάτισε γιατι στο youtube που είδα κάτι βίντεο ήταν πολύ έντονα σε μένα ίσα ίσα το παρατηρούσα. Μόνο στο autobrightness το κανε ελάχιστα και αυτό κάτω απο 20%. Που βρίσκεται ο αισθητήρας εκεί στην μπροστινή κάμερα; Νομίζω είχα σκεπάσει καταλαθος τον αισθητήρα... Τέσπα θα το κοιτάξω ξανά το απόγευμα όταν μπορέσω.

Eψαχνα για case και κατέληξα σε αυτή Νομίζω είναι καλή επιλογή με αυτά που διάβασα. Λίγο βαριά βέβαια. Ημουν ανάμεσα σε αυτή μια της Incipio και αυτή της UGG. Όσο για glass protector πήρα ένα μούφα κινέζικο μόνο για να δοκιμάσω...βρήκα μόνο σε 0.4mm...με κόβω να το βγάζω, λογικά θα έχω πρόβλημα με το touch...

Ευχαριστώ Αlex!

Edited by befos
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το μηχανάκι παίζει σε.πολλές τηλεοπτικές σειρές... Grey's anatomy, elementary, ncis los Angeles, criminal minds,suits ...

 

send from my cave using smoke signals

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το μηχανάκι παίζει σε.πολλές τηλεοπτικές σειρές... Grey's anatomy, elementary, ncis los Angeles, criminal minds,suits ...

 

send from my cave using smoke signals

Έχουν χορηγό την Microsoft νομίζω γι αυτό! Ακόμα και τα κινητά τους είναι Lumia αν προσέξεις! ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, αγορασα εχθες το surface pro 4. Ολα καλα εκτος απο το surface pen το οποιο δεν δουλευει. Αλλαξα και μπαταρια, αλλα τιποτα. Οσο και να παταω το κουμπι δεν αναβει το led. Γνωριζει καποιος που βρισκεται το service της microsoft? Το παω πισω στο Κωτσοβολο που το αγορασα ή κανω κατι αλλο; Ευχαριστω.
Swift-Red-Arrow:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Αφού το αγόρασες χθες στο κατάστημα για DOA... Τώρα αν θα σου δώσουν μόνο το πενακι η καινούριο πακέτο δεν ξέρω..
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Ναι στο κατάστημα αγοράς διότι με MS η διαδικασία θα πάρει πολύ μεγαλύτερο χρόνο.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Οκ σας ευχαριστω πολυ, απλα επειδη ειμαι εκτος Αθηνων θα παω απο Δευτερα. Ελπιζω να ισχυει το DOA.
Swift-Red-Arrow:ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Surface Pro 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...