Jump to content

Microsoft Surface Pro 4


kek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με "τρόμαξε" το ότι είδα κάποιους σε αμερικάνικο thread να αναφέρονται σε αντίστοιχο πρόβλημα και να έχουν ακριβώς το ίδιο σύμπτωμα (στο ίδιο σημείο, με την ίδια έκταση). Ήταν με ημερομηνία Δεκεμβρίου, οπότε φαντάζομαι ότι είναι από τις πρώτες παρτίδες και σκέφτομαι ότι στην Ελλάδα θα μας έρχονται κάτι τέτοιες παρτίδες.

 

Όπως είπες, είναι μεγάλη η αξία της συσκευής και είναι κρίμα. Οπότε θα δούμε τι θα μου πουν το απόγευμα που θα πάω ούτως ή άλλως. Θα ενημερώσω και για όποιον άλλο ενδιαφέρεται.

 

Προς ενημέρωση, η συσκευή είναι με Lot Number 1545.

 

Ειναι αρχες Νοεμβριου η παρτίδα.

Πλέον κυκλοφορούν άνω των 1550 δηλαδη αρχες Δεκεμβρίου και έπειτα η ακόμα και 1601/1602 δηλαδη αρχες του Γεναρη του 16.

 

Πιστεύω δεν θα εχεις πρόβλημα διοτι ειναι εξόφθαλμο,κανει μπαμ δηλαδη.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 958
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πάντως εγώ προχθές το πήρα και ήταν παρτίδα 1545. Το ξέρω ότι κανονικά θα έπρεπε να κυκλοφορούν νεότερες, αλλά δυστυχώς φοβάμαι ότι στην Ελλάδα θα έρχονται πολύ πιο παλιά κομμάτια. Και το θέμα είναι αν οι νέες παρτίδες είναι όντως καλύτερες.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ προχθές το πήρα και ήταν παρτίδα 1545. Το ξέρω ότι κανονικά θα έπρεπε να κυκλοφορούν νεότερες, αλλά δυστυχώς φοβάμαι ότι στην Ελλάδα θα έρχονται πολύ πιο παλιά κομμάτια. Και το θέμα είναι αν οι νέες παρτίδες είναι όντως καλύτερες.

Οπως είπα πρεπει να είσαι πολυ γκαντέμης να σου τύχει παρομοιο επίπεδο bleeding σε νεα παρτίδα.

Αλλα πρεπει να το γυρίσεις διοτι ειναι σε απαράδεκτο βαθμο.

 

Μονο σε ms store και Amazon κυκλοφορούν νέες παρτίδες διοτι απο αυτους γίνονται οι μεγαλύτερες πωλήσεις της συσκευής και αρα προμηθεύονται διαρκώς νέες ποσότητες και νέες παρτίδες.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Οπως είπα πρεπει να είσαι πολυ γκαντέμης να σου τύχει παρομοιο επίπεδο bleeding σε νεα παρτίδα.

Αλλα πρεπει να το γυρίσεις διοτι ειναι σε απαράδεκτο βαθμο.

 

Μονο σε ms store και Amazon κυκλοφορούν νέες παρτίδες διοτι απο αυτους γίνονται οι μεγαλύτερες πωλήσεις της συσκευής και αρα προμηθεύονται διαρκώς νέες ποσότητες και νέες παρτίδες.

Το θέμα είναι ότι βλέπω πολύ κόσμο να γκρινιάζει για light bleed στο reddit, πχ., και με πολύ μεγαλύτερο πρόβλημα από το δικό μου το οποίο σε κανονική χρήση δεν το έχω παρατηρήσει ποτέ. Και το χειρότερο είναι ότι, πχ., σε φωτεινό δωμάτιο δυσκολεύεσαι να το προσέξεις, οπότε σίγουρα όταν πάω στο service του Πλαισίου που έχει έντονο φως δε θα φαίνεται σχεδόν καθόλου και θα το θεωρήσουν υπερβολή.

 

Τέλος πάντων, όπως προείπα θα πάω ούτως ή άλλως στο Πλαίσιο οπότε θα το πάρω μαζί να του ρίξουν μια ματιά και θα δούμε τι θα μου πούνε.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι βλέπω πολύ κόσμο να γκρινιάζει για light bleed στο reddit, πχ., και με πολύ μεγαλύτερο πρόβλημα από το δικό μου το οποίο σε κανονική χρήση δεν το έχω παρατηρήσει ποτέ. Και το χειρότερο είναι ότι, πχ., σε φωτεινό δωμάτιο δυσκολεύεσαι να το προσέξεις, οπότε σίγουρα όταν πάω στο service του Πλαισίου που έχει έντονο φως δε θα φαίνεται σχεδόν καθόλου και θα το θεωρήσουν υπερβολή.

 

Τέλος πάντων, όπως προείπα θα πάω ούτως ή άλλως στο Πλαίσιο οπότε θα το πάρω μαζί να του ρίξουν μια ματιά και θα δούμε τι θα μου πούνε.

Κοιτα όσοι εχουν και παραπάνω πρόβλημα απο εσένα θα μπορούσαν κάλλιστα να προβούν σε αντικατασταση συσκευή αμα χρειαστεί και πανω απο 1 φορα μιας και η ms ειναι ευέλικτοι και δεν αρνείται αντικατασταση σε τετοια ουσιώδης φύσεως ελάττωμα ιδιαίτερα οταν ειναι έντονο.

 

Και ειμαι σίγουρος οτι όλοι αυτοί θα εχουν προβεί σε αντικατασταση ηδη.

 

Και στο πλαίσιο οφείλουν να στο αντικαταστήσουν και ας χρειαστεί σε κλειστό φως να το δουν για να το διαπιστώσουν.

Διοτι και καμένο pixel να είχε παλι λιγο η καθόλου φως θα το έβλεπαν.

Το οτι εχει φως στο κατάστημα δεν αποτελει άλλοθι για αυτους και οτι μέλι γάλα και καθάρισαν.

 

Πλήρωσες ενα πολυ σεβαστό ποσο για μια άρτια συσκευή και free απο θέματα.

 

Οπως είπα αν ήταν σαν εμένα εννοείται το άφηνες ως είχε,το δικό σου ομως ειναι εξόφθαλμα κανει μπαμ δηλαδη.

 

Και ας χρειαστεί να μείνεις λίγες ημέρες χωρις tablet.

 

Αλλιως μίλησε με MS Hellas για αντιμετώπιση,απλά θα πάρει σίγουρα αρκετες ημέρες εως σου στείλουν νεα συσκευή,αλλα το κατάστημα επαναλαμβάνω ειναι υπεύθυνο για το DOA.

Η MS μονο αφου παρέλθει το χρονικό αυτο διαστημα.

 

Παντως αν το είχες προμηθευτεί απο ms store η Amazon θα είχες το κεφάλι σου πιο ήσυχο και η αντικατασταση θα γινόταν πολυ πιο απλά,χωρις ταλαιπωρία.

 

Ενημέρωσε μας.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Παντως αν το είχες προμηθευτεί απο ms store η Amazon θα είχες το κεφάλι σου πιο ήσυχο και η αντικατασταση θα γινόταν πολυ πιο απλά,χωρις ταλαιπωρία.

 

Ενημέρωσε μας.

Έχεις δίκιο αλλά λόγω του ότι ήθελα τιμολόγιο (λόγω ΦΠΑ) και δεν έχω ενδοκοινοτικές συναλλαγές έπρεπε να το πάρω από Ελλάδα.

 

Σήμερα τελικά δεν έγινε τίποτα γιατί όταν πήγα εκεί, αντί να τους το δείξω είχε φάει σκάλωμα το tablet και δεν ξυπνούσε, οπότε απλά το πήρα και έφυγα (και εννοείται ότι είχαν αρχίσει ήδη τα "είναι λογικό να φαίνεται λίγο LED" και τέτοια με ύφος απαξιωτικό). Βασικά νόμιζα ότι είχε τελειώσει η μπαταρία και όταν είδα ότι είχε κόσμο και δεν ήταν και πολύ συνεργάσιμοι, απλά το πήρα και έφυγα. Θα ξαναπάω αύριο ή μεθαύριο (αναλόγως τις δουλειές) και θα δω τι θα γίνει.

Link to comment
Share on other sites

Καλη τυχη, αλλα επειδη μου λες Πλαισιο, δεν ειμαι και πολυ αισιοδοξος.

Μην κοιτας, εγω και ο Αλεξ, τα παιρναμε απο ms stores του εξωτερικου. Δωρεαν μεταφορικα, δωρεαν επιστροφες. Εκει ειναι πραγματικα παιχνιδακι...

Παμτως, ναι μεν χτυπαει το bleeding , αλλα δεν ειναι και προς θανατο, ειδικα αν δεν το δουλευεις σε υψηλη φωτεινοτητα.

 

Τωρα το δικο μου, καμια φορα κανει κλικ -κλικ οταν ανοιγω το stand.

Kαι αυτο το εχω διαβασει σαν συμπτωμα...

Edited by ddr2

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλη τυχη, αλλα επειδη μου λες Πλαισιο, δεν ειμαι και πολυ αισιοδοξος.

Μην κοιτας, εγω και ο Αλεξ, τα παιρναμε απο ms stores του εξωτερικου. Δωρεαν μεταφορικα, δωρεαν επιστροφες. Εκει ειναι πραγματικα παιχνιδακι...

Παμτως, ναι μεν χτυπαει το bleeding , αλλα δεν ειναι και προς θανατο, ειδικα αν δεν το δουλευεις σε υψηλη φωτεινοτητα.

 

Τωρα το δικο μου, καμια φορα κανει κλικ -κλικ οταν ανοιγω το stand.

Kαι αυτο το εχω διαβασει σαν συμπτωμα...

 

Τελικά το κρατησες Γιάννη; κορυφαίο μηχάνημα, συμφωνείς;

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το κρατησες Γιάννη; κορυφαίο μηχάνημα, συμφωνείς;

 

Κορυφαιο σιγουρα! Αλλα ειναι δυσκολο να πεσεις σε σωστο κομματι 100%:lol:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλη τυχη, αλλα επειδη μου λες Πλαισιο, δεν ειμαι και πολυ αισιοδοξος.

Μην κοιτας, εγω και ο Αλεξ, τα παιρναμε απο ms stores του εξωτερικου. Δωρεαν μεταφορικα, δωρεαν επιστροφες. Εκει ειναι πραγματικα παιχνιδακι...

Αν σου πω ότι κάτι τέτοια είναι που με κάνουν να σκέφτομαι (ακόμα περισσότερο) να φύγω από Ελλάδα θα το πιστέψεις; :lol:

 

Γεγονός είναι ότι το bleeding σε κανονική λειτουργία δε φαίνεται καθόλου, ιδίως σε φωτεινό δωμάτιο. Και προφανώς αυτός είναι ένας σκόπελος που θα πρέπει να προσπεράσω όταν θα έχω να συνεννοηθώ με τους "experts" του service του Πλαισίου που σε αντιμετωπίζουν λες και είσαι τεχνολογικά αναλφάβητος! Τέλος πάντων, θα κάνω μία ακόμα απόπειρα, αλλά σκέφτομαι μήπως τελικά είναι καλύτερο να συνεννοηθώ με τη Microsoft Ελλάς ή να προσπαθήσω να παρακάμψω το service. Θα το δω.

 

Πάντως τώρα που ήρθε και το πληκτρολόγιο έχω να πω ότι είναι εκπληκτική συσκευή, πραγματικά. Το δουλεύεις ανετότατα και ως κεντρική συσκευή για ώρες χωρίς να σε κουράζει. Και νομίζω ότι σε αυτά τα λεφτά είναι δύσκολο να βρεις συσκευή (έστω και απλό laptop) με αυτές τις δυνατότητες (HiDPI, Touch, Pen κλπ.).

Edited by liberostelios
Link to comment
Share on other sites

Αν σου πω ότι κάτι τέτοια είναι που με κάνουν να σκέφτομαι (ακόμα περισσότερο) να φύγω από Ελλάδα θα το πιστέψεις; :lol:

 

Γεγονός είναι ότι το bleeding σε κανονική λειτουργία δε φαίνεται καθόλου, ιδίως σε φωτεινό δωμάτιο. Και προφανώς αυτός είναι ένας σκόπελος που θα πρέπει να προσπεράσω όταν θα έχω να συνεννοηθώ με τους "experts" του service του Πλαισίου που σε αντιμετωπίζουν λες και είσαι τεχνολογικά αναλφάβητος! Τέλος πάντων, θα κάνω μία ακόμα απόπειρα, αλλά σκέφτομαι μήπως τελικά είναι καλύτερο να συνεννοηθώ με τη Microsoft Ελλάς ή να προσπαθήσω να παρακάμψω το service. Θα το δω.

 

Πάντως τώρα που ήρθε και το πληκτρολόγιο έχω να πω ότι είναι εκπληκτική συσκευή, πραγματικά. Το δουλεύεις ανετότατα και ως κεντρική συσκευή για ώρες χωρίς να σε κουράζει. Και νομίζω ότι σε αυτά τα λεφτά είναι δύσκολο να βρεις συσκευή (έστω και απλό laptop) με αυτές τις δυνατότητες (HiDPI, Touch, Pen κλπ.).

 

Καλά, ειδικά το Πλαίσιο, φημίζεται!! Μακριά!!!!

 

Η φορητότητα αυτού του μηχανήματος είναι το κάτι άλλο.

 

Πάντως, αν και έχω αλλάξει 4 SF δεν έχω πετύχει κανένα που να έχει kickstand χωρίς τον παραμικρό τζόγο. Όλα παίζουν λίγο και μετά έχουν αντίσταση, καθώς τα ανοίγεις.

 

Όμως επίσης, δεν έχω πέσει σε κανένα με καμμένο πίξελ. Να τα λέμε και αυτά.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω από μέρα σε μέρα ένα καινούργιο SP3 από αντικατάσταση κι έχει ενδιαφερθεί ένας φίλος για την αγορά του. Πιστεύετε αξίζει η αγορά του SP4 στη θέση του; Πως είναι η μπαταρία του SP4 i5 σε σχέση με του SP3 i5 για όποιους είχαν και τα δύο; Κι επειδή έχω το dock του SP3, το έχει δοκιμάσει κανείς με το SP4;
Nokia 6110->Nokia 3310->Ericsson T20e->Nokia 3510i->SE T68i->Panasonic GD87->SE K700->Siemens CX75->SE K750->SE W850->SE K800->SE C702->SE K850->SE C902->SE Yari->SE Satio->Samsung Galaxy S II->HTC One->Nokia Lumia 930->Galaxy S6->Galaxy S7->HTC U11->Oneplus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Περιμένω από μέρα σε μέρα ένα καινούργιο SP3 από αντικατάσταση κι έχει ενδιαφερθεί ένας φίλος για την αγορά του. Πιστεύετε αξίζει η αγορά του SP4 στη θέση του; Πως είναι η μπαταρία του SP4 i5 σε σχέση με του SP3 i5 για όποιους είχαν και τα δύο; Κι επειδή έχω το dock του SP3, το έχει δοκιμάσει κανείς με το SP4;

Μπαταρία μια ή άλλη είναι.

Μικροδιαφορες άνευ σημασίας.

Τωρα αν αξίζει διάβασε 2-3 σελίδες πίσω που έγραψα ένα mini συγκριτικό και θα βγάλεις τα συμπεράσματα σου.

 

Το dock ταιριάζει όπως όλα τα αξεσουάρ μεταξύ Pro 3 και 4.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Μπαταρία μια ή άλλη είναι.

Μικροδιαφορες άνευ σημασίας.

Τωρα αν αξίζει διάβασε 2-3 σελίδες πίσω που έγραψα ένα mini συγκριτικό και θα βγάλεις τα συμπεράσματα σου.

 

Το dock ταιριάζει όπως όλα τα αξεσουάρ μεταξύ Pro 3 και 4.

 

Thank you για τη γρήγορη απάντηση.

Αν αποφάσιζα τελικά να το αγοράσω, από που θα μου προτείνατε να το προμηθευτώ;

Nokia 6110->Nokia 3310->Ericsson T20e->Nokia 3510i->SE T68i->Panasonic GD87->SE K700->Siemens CX75->SE K750->SE W850->SE K800->SE C702->SE K850->SE C902->SE Yari->SE Satio->Samsung Galaxy S II->HTC One->Nokia Lumia 930->Galaxy S6->Galaxy S7->HTC U11->Oneplus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Thank you για τη γρήγορη απάντηση.

Αν αποφάσιζα τελικά να το αγοράσω, από που θα μου προτείνατε να το προμηθευτώ;

Από Ms store Γερμανίας η Γαλλίας η το γερμανικό amazon.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Πωπω παιδιά το είδα και έπαιξα λιγο μαζί του στο Mediamarkt Α. Θεσσαλονίκης!!!

Τι υπέροχο μηχάνημα είναι αυτό, τι οθόνη, τι ομορφιά . . .

i5 φορούσε, πολύ γρήγορος, smooth κλπ . . .

Μου έκανε εντύπωση που το προσωπικό του καταστήματος μιλούσε με τόσο κολακευτικά σχόλια . . .

Δεν το 'χω ξανασυναντήσει αυτό σε άλλη συσκευή Microsoft . . . (Εν αντιθέσει με συσκευές Apple)

Μπήκα σε τρελό πειρασμό . . .

http://facebook.com/doukasf

Nokia list : 2110, 8110, 6110, 7110, 6210, 8210, 7210, 6600, 7610, 6680, N70, N73, N82, N97, N8, Lumia 520 red, Lumia 1020 white, Lumia 930 green, Iphone 6 Space Gray 64gb

Link to comment
Share on other sites

Είμαι και εγώ κάτοχος της έκδοσης i5/8/256 εδώ και 4 ημέρες. οι πρώτες εντυπώσεις μου είναι άριστες , και ειδικά η χρήση του pen κάνει τη δουλειά μου απίστευτα πιο εύκολη. O συνδυασμός του να έχεις ένα tablet το οποίο είναι κανονικό pc για τους επαγγελματίες πιστεύω είναι το μέλλον. Δεν έχω να πω ακόμα πολλά καθώς για να έχω πλήρη άποψη θα προτιμήσω να το δουλέψω κανά δύο μήνες πρώτα .

 

θα ήθελα μόνο να αναφέρω ότι και εγώ έχω ένα παρόμοιο πρόβλημα με Bleed στο κάτω μέρος της οθόνης . Μοιάζει με αυτό που αναφέρεται σε παραπάνω post. Είναι ορατό μόνο κατά την διάρκεια του Boot και μόνο εάν είναι σε 100% φωτεινότητα. Επίσης μερικές φορές ακουγόταν από τα ηχεία ένα ανεπαίσθητο τακ (πολύ σπάνια). Τα έψαξα και τα δύο και όσο αφορά το Bleed φαίνεται ότι υπάρχουν πολλοί με χειρότερο . Αποφάσισα να μην ασχοληθώ καθώς δεν το αντιλαμβάνομαι στο 99,9% της χρήσης . Όσο αφορά τον ήχο στα ηχεία από ότι διάβασα ήταν θέμα drivers και μετά την αναβάθμιση που έκανε μόνο του δεν το έχω ξανακούσει .

 

Τέλος την πρώτη φορά που έκανε αναβάθμιση κόλλησε σε κάποια φάση και έκανε Roll back μόνο του . Αφού έκανε boot και πάλι ξαναδοκίμασα και όλα μια χαρά . Η γενική μου αρχική εντύπωση είναι άριστη και τα παραπάνω τα αναφέρω απλά σαν πληροφόρηση για όποιον ενδιαφέρεται .

Link to comment
Share on other sites

Είμαι και εγώ κάτοχος της έκδοσης i5/8/256 εδώ και 4 ημέρες. οι πρώτες εντυπώσεις μου είναι άριστες , και ειδικά η χρήση του pen κάνει τη δουλειά μου απίστευτα πιο εύκολη. O συνδυασμός του να έχεις ένα tablet το οποίο είναι κανονικό pc για τους επαγγελματίες πιστεύω είναι το μέλλον. Δεν έχω να πω ακόμα πολλά καθώς για να έχω πλήρη άποψη θα προτιμήσω να το δουλέψω κανά δύο μήνες πρώτα .

 

θα ήθελα μόνο να αναφέρω ότι και εγώ έχω ένα παρόμοιο πρόβλημα με Bleed στο κάτω μέρος της οθόνης . Μοιάζει με αυτό που αναφέρεται σε παραπάνω post. Είναι ορατό μόνο κατά την διάρκεια του Boot και μόνο εάν είναι σε 100% φωτεινότητα. Επίσης μερικές φορές ακουγόταν από τα ηχεία ένα ανεπαίσθητο τακ (πολύ σπάνια). Τα έψαξα και τα δύο και όσο αφορά το Bleed φαίνεται ότι υπάρχουν πολλοί με χειρότερο . Αποφάσισα να μην ασχοληθώ καθώς δεν το αντιλαμβάνομαι στο 99,9% της χρήσης . Όσο αφορά τον ήχο στα ηχεία από ότι διάβασα ήταν θέμα drivers και μετά την αναβάθμιση που έκανε μόνο του δεν το έχω ξανακούσει .

 

Τέλος την πρώτη φορά που έκανε αναβάθμιση κόλλησε σε κάποια φάση και έκανε Roll back μόνο του . Αφού έκανε boot και πάλι ξαναδοκίμασα και όλα μια χαρά . Η γενική μου αρχική εντύπωση είναι άριστη και τα παραπάνω τα αναφέρω απλά σαν πληροφόρηση για όποιον ενδιαφέρεται .

Ετσι ειναι για τα ηχεια, θεμα drivers.

Το kickstand πως ειναι?? Εχει καθολου τζογο οταν ειναι ανοιχτο?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι για τα ηχεια, θεμα drivers.

Το kickstand πως ειναι?? Εχει καθολου τζογο οταν ειναι ανοιχτο?

 

Δεν θα το έλεγα , το σταντ εμένα μου φαίνεται μια χαρά ειδικά στην πλήρως ανοικτή θέση που το χρησιμοποιώ καθώς γράφω με το pen. Επίσης να πω ότι επειδή ακόμα δεν έχω πληκτρολόγιο και γράφω με το on screen δεν έχω παρατηρήσει κανένα πρόβλημα με το σταντ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα το έλεγα , το σταντ εμένα μου φαίνεται μια χαρά ειδικά στην πλήρως ανοικτή θέση που το χρησιμοποιώ καθώς γράφω με το pen. Επίσης να πω ότι επειδή ακόμα δεν έχω πληκτρολόγιο και γράφω με το on screen δεν έχω παρατηρήσει κανένα πρόβλημα με το σταντ.

Τον τζογο θα τον καταλαβεις με το χερι, οταν το ανοιγεις ή κλεινεις. Πριν να ξεκινησει να εχει αντισταση, ειναι χαλαρο για 2-3 εκατοστα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Τον τζογο θα τον καταλαβεις με το χερι, οταν το ανοιγεις ή κλεινεις. Πριν να ξεκινησει να εχει αντισταση, ειναι χαλαρο για 2-3 εκατοστα.

 

Λοιπόν τώρα που το είπες το τσεκάρω προσεκτικά και έχει ένα μικρό τζόγο αλλά μόνο όταν το ανοίγω και όχι όταν το κλείνω. Να σου πω ότι αν δεν μου το έλεγες δεν θα το πρόσεχα... Δεν μπορώ να πω ότι μου δημιουργεί πρόβλημα αλλά για την λεπτομέρεια της πληροφόρησης όντως έχει ενα μικρο τζογάκι.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τώρα που το είπες το τσεκάρω προσεκτικά και έχει ένα μικρό τζόγο αλλά μόνο όταν το ανοίγω και όχι όταν το κλείνω. Να σου πω ότι αν δεν μου το έλεγες δεν θα το πρόσεχα... Δεν μπορώ να πω ότι μου δημιουργεί πρόβλημα αλλά για την λεπτομέρεια της πληροφόρησης όντως έχει ενα μικρο τζογάκι.

 

Αυτό είναι φυσιολογικο και υπάρχει σε όλα (αν και θα μπορούσε να μην υπάρχει). Στην αρχή όμως μου έτυχε μοντέλο με πρόβλημα, γιατί αυτό το Τζοβάνι ήταν πολύ και αμέσως σου έκανε εντύπωση.

 

Τωρα το δικό μου αρχισε να καμει κάτι κρακ-κρακ καμια φορά όταν το ανοίγω, ιδίως απότομα. Θα το στείλω πίσω....

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Να και μια φωτογραφία με το bleed , υπόψη ότι είναι σε απόλυτα μαύρο φόντο σε 100% φωτεινότητα και να πω την αλήθεια δείχνει χειρότερο στην φώτο από ότι στο μάτι αλλά για όσους ενδιαφέρονται να είναι ενήμεροι . Από ότι έχω καταλάβει κάποια παρτίδα έχει αυτό το θέμα (μάλλον) . Επαναλαμβάνω ότι καθώς στο 99% της δικής μου χρήσης δεν το αντιλαμβάνομαι εγώ μάλλον δεν θα ασχοληθώ αλλά σίγουρα θα υπάρχουν άλλοι που δεν το θέλουν .

 

https://www.instagram.com/p/BBx6qUFPQRd/

Link to comment
Share on other sites

Να και μια φωτογραφία με το bleed , υπόψη ότι είναι σε απόλυτα μαύρο φόντο σε 100% φωτεινότητα και να πω την αλήθεια δείχνει χειρότερο στην φώτο από ότι στο μάτι αλλά για όσους ενδιαφέρονται να είναι ενήμεροι . Από ότι έχω καταλάβει κάποια παρτίδα έχει αυτό το θέμα (μάλλον) . Επαναλαμβάνω ότι καθώς στο 99% της δικής μου χρήσης δεν το αντιλαμβάνομαι εγώ μάλλον δεν θα ασχοληθώ αλλά σίγουρα θα υπάρχουν άλλοι που δεν το θέλουν .

 

https://www.instagram.com/p/BBx6qUFPQRd/

 

Δεν είναι και λίγο.

Εγώ θα το αλλαζα. Δεν είναι μόνο κάτω. Και πάνω και αριστερά.

Αν σεξ σε ενοχλεί πάντως, το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να μην του δίνεις σημασία.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι και λίγο.

Εγώ θα το αλλαζα. Δεν είναι μόνο κάτω. Και πάνω και αριστερά.

Αν σεξ σε ενοχλεί πάντως, το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να μην του δίνεις σημασία.

 

Θα προτιμούσα να μην υπάρχει αλλά όντως ούτε που το καταλαβαίνω στην καθημερινή χρήση (το είδα όταν έκανε Update κατά τη διάρκεια που αντιγράφει αρχεία) από τότε δεν το ξαναείδα και το βλέπω μόνο όταν το ψάχνω (όπως στη φώτο η οποία είναι πολύ χειρότερη από ότι βλέπει το μάτι ). Σε συνδυασμό με το ότι για να το αλλάξω θα πρέπει να μπω σε ειδική διαδικασία (γιατί μου το έφεραν και δεν το αγόρασα DIRECT) θα συνεχίζω έτσι .

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Surface Pro 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...