Jump to content

Google Nexus 6P (by Huawei)


paris_89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Nexus 6p με snap 820, 4gb ram και android N πέρασε από το geekbench. Ωρε λέτε??

 

http://www.phonearena.com/news/New-version-of-the-Nexus-6P-hits-Geekbench-with-Snapdragon-820-4GB-RAM-and-Android-N_id80593

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nexus 6p με snap 820, 4gb ram και android N πέρασε από το geekbench. Ωρε λέτε??

 

http://www.phonearena.com/news/New-version-of-the-Nexus-6P-hits-Geekbench-with-Snapdragon-820-4GB-RAM-and-Android-N_id80593

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Εγώ θα σταθώ στη νέα έκδοση του android. Όλα δείχνουν ότι φέτος θα την βγάλουν πιο νωρίς. Πολλές οι φήμες.

Όσο για το νέο Nexus... πραγματικά, πόσο πιο γρήγορο θα είναι από το τωρινό;;; Ήδη πετάει.

Link to comment
Share on other sites

Nexus 6p με snap 820, 4gb ram και android N πέρασε από το geekbench. Ωρε λέτε??

 

http://www.phonearena.com/news/New-version-of-the-Nexus-6P-hits-Geekbench-with-Snapdragon-820-4GB-RAM-and-Android-N_id80593

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

 

Στα ποσα; 700€; Εδω εχει 480 το τωρινο :lol:

Γελαει ο κοσμος.

 

Την preview την ειδα λιγο, καμια σοβαρη αλλαγη.

Features μπορουν να προσθεσουν;

Μπαταρια μπορουν να φτιαξουν;

 

Ειχα το 6p, το κρατησα 3 μερες, τοσο το αντεξα.

Το αποκορυφωμα ηταν το camera app, τοσο ωραιος φακος και τοσο αθλιο app.

 

Kαι γενικα, πληρωσα μια συσκευη premium και το OS του ηταν low end.

Καλη, χρυση και γρηγορη η AOSP για low-mid end αλλα σε premium θελεις το παραπανω.

 

Ειχα παραλληλα ενα ταπεινο redmi3 με την 'bloat' miui απανω.

Αν δειξεις σε καποιον μονο το OS, θα νομιζει οτι η MIUI ειναι πανω στο 500ων ευρω τηλεφωνο και η AOSP στο 130 ευρω τηλεφωνο.

 

Θελει ολικο rewrite το android.

Edited by nikchris
Link to comment
Share on other sites

Στα ποσα; 700€; Εδω εχει 480 το τωρινο :lol:

Γελαει ο κοσμος.

 

Την preview την ειδα λιγο, καμια σοβαρη αλλαγη.

Features μπορουν να προσθεσουν;

Μπαταρια μπορουν να φτιαξουν;

 

Ειχα το 6p, το κρατησα 3 μερες, τοσο το αντεξα.

Το αποκορυφωμα ηταν το camera app, τοσο ωραιος φακος και τοσο αθλιο app.

 

Kαι γενικα, πληρωσα μια συσκευη premium και το OS του ηταν low end.

Καλη, χρυση και γρηγορη η AOSP για low-mid end αλλα σε premium θελεις το παραπανω.

 

Ειχα παραλληλα ενα ταπεινο redmi3 με την 'bloat' miui απανω.

Αν δειξεις σε καποιον μονο το OS, θα νομιζει οτι η MIUI ειναι πανω στο 500ων ευρω τηλεφωνο και η AOSP στο 130 ευρω τηλεφωνο.

 

Θελει ολικο rewrite το android.

Για τα features παίρνεις ένα Samsung και είσαι καλυμμενος. Το nexus είναι για άλλο καταναλωτικο κοινό. Προσωπικά είναι το μόνο κινητό που έχω κρατήσει πανω από δύο μήνες, μετά από ένα iPhone 4s που είχα το 2012. Το μόνο κινητό που με δελεάζει αυτή τη στιγμή να το αλλάξω είναι το mate 8 λόγω της μπαταρίας και των δύο καρτών.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στα ποσα; 700€; Εδω εχει 480 το τωρινο :lol:

Γελαει ο κοσμος.

 

Την preview την ειδα λιγο, καμια σοβαρη αλλαγη.

Features μπορουν να προσθεσουν;

Μπαταρια μπορουν να φτιαξουν;

 

Ειχα το 6p, το κρατησα 3 μερες, τοσο το αντεξα.

Το αποκορυφωμα ηταν το camera app, τοσο ωραιος φακος και τοσο αθλιο app.

 

Kαι γενικα, πληρωσα μια συσκευη premium και το OS του ηταν low end.

Καλη, χρυση και γρηγορη η AOSP για low-mid end αλλα σε premium θελεις το παραπανω.

 

Ειχα παραλληλα ενα ταπεινο redmi3 με την 'bloat' miui απανω.

Αν δειξεις σε καποιον μονο το OS, θα νομιζει οτι η MIUI ειναι πανω στο 500ων ευρω τηλεφωνο και η AOSP στο 130 ευρω τηλεφωνο.

 

Θελει ολικο rewrite το android.

Το οτι αγόρασες μία συσκευή για λάθος λογο είναι δικο σου θέμα οπως ειπαν και αλλα παιδιά αν ήθελες features και κάμερα για επαγγελματική χρήση εδινες τα 800 στην samsung και ελεγες και ευχαριστώ οσο για την τιμη εδω ακομα πωλείται 300+ ευρω μεταχειρισμένο το 6 που ειναι κλάσεις κατώτερο του 6p τα 480 σε πείραξαν ,το 6ρ είναι μακραν το καλύτερο νεξους ως ωρας όλα τα άλλα είναι απο ανθρώπους που κλαίνε τα χρήματα τους επειδή δεν ξερουν να διαλεξουν συσκευή

 

Sent from my Mate 8

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Για τα features παίρνεις ένα Samsung και είσαι καλυμμενος. Το nexus είναι για άλλο καταναλωτικο κοινό. Προσωπικά είναι το μόνο κινητό που έχω κρατήσει πανω από δύο μήνες, μετά από ένα iPhone 4s που είχα το 2012. Το μόνο κινητό που με δελεάζει αυτή τη στιγμή να το αλλάξω είναι το mate 8 λόγω της μπαταρίας και των δύο καρτών.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

 

Το οτι αγόρασες μία συσκευή για λάθος λογο είναι δικο σου θέμα οπως ειπαν και αλλα παιδιά αν ήθελες features και κάμερα για επαγγελματική χρήση εδινες τα 800 στην samsung και ελεγες και ευχαριστώ οσο για την τιμη εδω ακομα πωλείται 300+ ευρω μεταχειρισμένο το 6 που ειναι κλάσεις κατώτερο του 6p τα 480 σε πείραξαν ,το 6ρ είναι μακραν το καλύτερο νεξους ως ωρας όλα τα άλλα είναι απο ανθρώπους που κλαίνε τα χρήματα τους επειδή δεν ξερουν να διαλεξουν συσκευή

 

Sent from my Mate 8

 

Δηλαδη πρεπει να γραψω ολοκληρη την ιστορια μου για να πω την αποψη μου;

Απο Ν4/5/6/1+1 ερχομαι. Και αλλες συκευες που δεν εχει νοημα να αναφερω.

 

Το 6p λοιπον ηταν η πρωτη μου ακριβη συσκευη (Το ν6 δεν μετραει γιατι ολοι καπου καπως το πηραμε με την προσφορα των 300€ ή με λιγο καπελο ΜΤΧ)

 

Ε, εκει αισθανθηκα λιγος πρωτη φορα με την AOSP, το κινητο software-ικά εχει ακριβως οτι εχει και ενα Ν5 αυτην την στιγμη.

 

----

 

Συμφωνω παντως οτι ειναι το καλυτερο hardware σε Nexus. Αναβαθμιση σε ολα τα επιπεδα απο το, υποτιθεται επισης premium, N6.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη πρεπει να γραψω ολοκληρη την ιστορια μου για να πω την αποψη μου;

Απο Ν4/5/6/1+1 ερχομαι. Και αλλες συκευες που δεν εχει νοημα να αναφερω.

 

Το 6p λοιπον ηταν η πρωτη μου ακριβη συσκευη (Το ν6 δεν μετραει γιατι ολοι καπου καπως το πηραμε με την προσφορα των 300€ ή με λιγο καπελο ΜΤΧ)

 

Ε, εκει αισθανθηκα λιγος πρωτη φορα με την AOSP, το κινητο software-ικά εχει ακριβως οτι εχει και ενα Ν5 αυτην την στιγμη.

 

----

 

Συμφωνω παντως οτι ειναι το καλυτερο hardware σε Nexus. Αναβαθμιση σε ολα τα επιπεδα απο το, υποτιθεται επισης premium, N6.

 

 

Την αποψη σου την εχεις εκφρασει καποιες σελιδες πισω... Δε χρειαζεται επαναληψη, ειδικα οταν ολοι μας διαφωνουμε με την αποψη αυτη. Δεν ειναι τυχαιο αλλωστε οτι μαζι σου διαφωνει και σχεδον συσσωμο το συνολο των χρηστων 6P και των reviewers παγκοσμιως... Ειδικα οταν λες "το κινητο software-ικά εχει ακριβως οτι εχει και ενα Ν5 αυτην την στιγμη" φαινεται οτι μαλλον δεν καταλαβαινεις τι συγκρινεις (δλδ τι εννοεις? οτι δε θα πρεπε να εχει pure android ενα Nexus κινητο και θα πρεπε να "φτιαξει" μια custom εκδοση οπως το MIUI ή οτι δε θα πρεπε να δωσει η Google update σε android 6 σε αλλες συσκευες, μονο και μονο για να "νιωσουν" καποιοι οτι το κινητο τους ειναι premium με αλλη εκδοση software? Παραλογα πραγματα..)

off / d.
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη πρεπει να γραψω ολοκληρη την ιστορια μου για να πω την αποψη μου;

Απο Ν4/5/6/1+1 ερχομαι. Και αλλες συκευες που δεν εχει νοημα να αναφερω.

 

Το 6p λοιπον ηταν η πρωτη μου ακριβη συσκευη (Το ν6 δεν μετραει γιατι ολοι καπου καπως το πηραμε με την προσφορα των 300€ ή με λιγο καπελο ΜΤΧ)

 

Ε, εκει αισθανθηκα λιγος πρωτη φορα με την AOSP, το κινητο software-ικά εχει ακριβως οτι εχει και ενα Ν5 αυτην την στιγμη.

 

----

 

Συμφωνω παντως οτι ειναι το καλυτερο hardware σε Nexus. Αναβαθμιση σε ολα τα επιπεδα απο το, υποτιθεται επισης premium, N6.

 

Εσυ δεν ησουν που ειχες παρει μεταχειρισμενο το 6p και το εδωσες μετα απο δυο μερες αφου ειχες βγαλει το συμπερασμα οτι η μπαταρια του ειναι χαλια;μεσα σε 2 μερες;;;

και μετα θελεις να σε παρουμε στα σοβαρα με αυτα που γραφεις;;;

Edited by giorgosaero

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξυ διαβαζω τωρα σε ενα αρθρο σχολια χρηστων για το camera app: "The 6P has just an okay sensor. The thing superb here is the HDR+ mode of Google. I wish every phone is capable of HDR+." "It has a better than okay sensor but yea the HDR+ is amazing." "HDR+ is the reason I use Google's Camera 90% of the time Best balance of quality and time taken IMO Its really sad that HDR+ isn't available for non-Nexus phones" "HDR+ ftw" κτλ κτλ. Μια απλη απαντηση της αποψης οσων οντως το χρησιμοποιουν στην καθημερινοτητα τους, και ειδικα για το camera app που αναφερθηκε πιο πανω...
off / d.
Link to comment
Share on other sites

Μα αγαπητοί είναι πολύ απλό.

Όποιος πάρει Nexus και για τον α,β λόγο δεν του αρέσει η AOSP, περνάει μια από τις δεκάδες Custom Roms που κυκλοφορούν. Παλαιότερα είχα δει και MIUI και Nexus, τώρα δεν το έχω ψάξει να πω την αλήθεια.

Τώρα όποιος λέει "Μα εγώ δεν ρουτάρω/φλασάρω/πειράζω το τηλέφωνό μου, τα θέλω όλα έτοιμα με το που το αγοράζω!", έχει ξεκάθαρα πάρει λάθος τηλέφωνο. Ας το δώσει να πάρει ένα άλλο, και ας σταματήσει να παρακολουθεί τα threads για το Ν6p και να μας λέει μπαρούφες.

Αποστόλης

Galaxy Nexus [Zmod 5.1.1] [TWRP recovery] [ Lucky-K kernel ]

Nexus 7 LTE [stock 6.0.1] [TWRP recovery]

Nexus 6p [stock AOSP][TWRP recovery][franco kernel]

Link to comment
Share on other sites

Για να προσθέσουμε ότι η κάμερα του έχει βγει μέσα από τα reviews πολύ υψηλά στα τεστ. Εννοώ η κάμερα σαν απόδοση φωτογραφίες. Τώρα αν ο άλλος θέλει και πιασάρικο UI στην κάμερα είναι άλλο θέμα! Πηγαίνετε πάρτε λοιπόν G5,S7 κλπ και πάρτε και το UI με 10 κλειδώματα πάνω σαν λογισμικό. Άλλο αγοραστικό κοινό καθαρά.

 

Όλα όσα αναφέρεις για το 6P απορρίπτονται από τους reviews παγκοσμίως αλλά και εμάς του χρήστες μηνών και όχι 2-3 ημερών.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Για να προσθέσουμε ότι η κάμερα του έχει βγει μέσα από τα reviews πολύ υψηλά στα τεστ. Εννοώ η κάμερα σαν απόδοση φωτογραφίες. Τώρα αν ο άλλος θέλει και πιασάρικο UI στην κάμερα είναι άλλο θέμα! Πηγαίνετε πάρτε λοιπόν G5,S7 κλπ και πάρτε και το UI με 10 κλειδώματα πάνω σαν λογισμικό. Άλλο αγοραστικό κοινό καθαρά.

 

Όλα όσα αναφέρεις για το 6P απορρίπτονται από τους reviews παγκοσμίως αλλά και εμάς του χρήστες μηνών και όχι 2-3 ημερών.

Φοβερή κάμερα για nexus αν δεν ήταν το μέγεθος Κώστα θα το είχα τσιμπησει δείχνει να είναι η πιο ολοκληρωμένη συσκευή της Google

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μα αγαπητοί είναι πολύ απλό.

Όποιος πάρει Nexus και για τον α,β λόγο δεν του αρέσει η AOSP, περνάει μια από τις δεκάδες Custom Roms που κυκλοφορούν. Παλαιότερα είχα δει και MIUI και Nexus, τώρα δεν το έχω ψάξει να πω την αλήθεια.

Τώρα όποιος λέει "Μα εγώ δεν ρουτάρω/φλασάρω/πειράζω το τηλέφωνό μου, τα θέλω όλα έτοιμα με το που το αγοράζω!", έχει ξεκάθαρα πάρει λάθος τηλέφωνο. Ας το δώσει να πάρει ένα άλλο, και ας σταματήσει να παρακολουθεί τα threads για το Ν6p και να μας λέει μπαρούφες.

Τα nexus δεν είναι μόνο για root! Τι έχει το καθαρό λογισμικό της google?μία χαρά είναι! Είπαμε όχι και λάθος επιλογή!δεν ροοταρουμε όλοι το τηλέφωνο και αν δεν κάναμε root κάναμε λάθος επιλογή έλεος.

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

Φοβερή κάμερα για nexus αν δεν ήταν το μέγεθος Κώστα θα το είχα τσιμπησει δείχνει να είναι η πιο ολοκληρωμένη συσκευή της Google

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και όχι μόνο για νέξους... Γενικότερα η κάμερα του είναι πάρα πολύ καλή. Για νέξους είναι κορυφαία! Φοβερές νυχτερινές, πολύ καλές γενικά, εξαιρετικές selfie. Τώρα αν κάποιος θέλει manual και τέτοια ε σόρρυ.... Αλλά εκεί και πάλι εμένα με βρίσκεις αντίθετο ιδεολογικά. Θες manual πάρε την DSLR μαζί σου. Μεγάλη κουβέντα

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετική συσκευή πραγματικά. Προσωπικά μόνο ένα πράγμα με χάλασε στη συσκευή. Η σαμσουνγκ πάλι ΔΕΝ έδωσε τις καλές της οθόνες στη huawei. Πάλι η απόδοση του λευκού είναι για τα πανηγύρια, ο ικτερος δίνει ρεσιτάλ. Αλήθεια, οι γνωστές του σπορ ας μας πουν. Υπάρχει κερνελ για αλλαγή της θερμοκρασίας του λευκού;
Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετική συσκευή πραγματικά. Προσωπικά μόνο ένα πράγμα με χάλασε στη συσκευή. Η σαμσουνγκ πάλι ΔΕΝ έδωσε τις καλές της οθόνες στη huawei. Πάλι η απόδοση του λευκού είναι για τα πανηγύρια, ο ικτερος δίνει ρεσιτάλ. Αλήθεια, οι γνωστές του σπορ ας μας πουν. Υπάρχει κερνελ για αλλαγή της θερμοκρασίας του λευκού;

 

Ναι, υπάρχουν κερνελ για αλλά θερμοκρασίας του λευκού. Στο ερχομενο android N, μπορείς να αλλάξεις την θερμοκρασία λευκού χωρίς ρουτ, άλλη ρομ ή άλλο κερνελ.

 

Στο XDA παρεμπιπτόντως ψάχνουν μήπως γίνεται το κινητό dual sim. Δεν πιστεύω πως γίνεται, απλά το είδα και το ανέφερα

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετική συσκευή πραγματικά. Προσωπικά μόνο ένα πράγμα με χάλασε στη συσκευή. Η σαμσουνγκ πάλι ΔΕΝ έδωσε τις καλές της οθόνες στη huawei. Πάλι η απόδοση του λευκού είναι για τα πανηγύρια, ο ικτερος δίνει ρεσιτάλ. Αλήθεια, οι γνωστές του σπορ ας μας πουν. Υπάρχει κερνελ για αλλαγή της θερμοκρασίας του λευκού;

 

Ότι πληρώνεις (Huawei ) , παίρνεις (Samsung ) μάλλον. ...

Link to comment
Share on other sites

Ότι πληρώνεις (Huawei ) , παίρνεις (Samsung ) μάλλον. ...

Είναι θεμιτό να προσπαθείς να δικαιολογήσεις τα +200€ για samsung....

 

Sent from my Mate 8

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Είναι θεμιτό να προσπαθείς να δικαιολογήσεις τα +200€ για samsung....

 

Sent from my Mate 8

 

Ή σε άλλη μετάφραση αν οι Huawei /Google ή οποίος άλλος θέλει amoled, δεν δίνουν πολλά λεφτά στην Samsung display, θα παίρνουν την 2η σειρά....

Link to comment
Share on other sites

Ή σε άλλη μετάφραση αν οι Huawei /Google ή οποίος άλλος θέλει amoled, δεν δίνουν πολλά λεφτά στην Samsung display, θα παίρνουν την 2η σειρά....

 

Αυτό ακριβώς.

Δεν ήθελα καν να απαντήσω στο παραπάνω σχόλιο , χαίρομαι που έδωσες τη σωστή ερμηνεία.

Συμφωνίες μεταξύ γιγάντων είναι. Αν είχαν ζητήσει / πληρώσει calibrated panel, αυτά θα είχαν πάρει κιόλας.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κρυμμένο μήνυμά Παιδιά σε αυτό που έγραψα η οθόνη είναι εξαιρετική ούτε Ίκτεροι ουτε μαγουλαδες ουτε ιλαραδες υπάρχουν χρήστες σαν τον Βαγγέλη και αλλους συμπεριλαμβανομένου και εμένα επειδη μας αρέσουν οι αλλαγές ψάχνουμε να βρούμε αφορμές για να αλλάξουμε συσκευή ...στην τελική οσα και να δωσει η Huawei η οποιοσδήποτε αλλος στην samsung την οθόνη απο την 1 σειρά θα την κρατήσει για τα samsung branded όποιος νομίζει οτι τα 200 + το δικαιολογούν αυτό ελεύθερη είναι η αγορά ... τωρα αν κάποιοι νομιζουν οτι κολοσσοί σαν την Huawei η την Google τσιγγουνευονται χρήματα για οθόνες δεν αξίζει καν να το σχολιάσω

 

Sent from my Mate 8

Edited by Stef08
Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κρυμμένο μήνυμά Παιδιά σε αυτό που έγραψα η οθόνη είναι εξαιρετική ούτε Ίκτεροι ουτε μαγουλαδες ουτε ιλαραδες υπάρχουν χρήστες σαν τον Βαγγέλη και αλλους συμπεριλαμβανομένου και εμένα επειδη μας αρέσουν οι αλλαγές ψάχνουμε να βρούμε αφορμές για να αλλάξουμε συσκευή ...στην τελική οσα και να δωσει η Huawei η οποιοσδήποτε αλλος στην samsung την οθόνη απο την 1 σειρά θα την κρατήσει για τα samsung branded όποιος νομίζει οτι τα 200 + το δικαιολογούν αυτό ελεύθερη είναι η αγορά ... τωρα αν κάποιοι νομιζουν οτι κολοσσοί σαν την Huawei η την Google τσιγγουνευονται χρήματα για οθόνες δεν αξίζει καν να το σχολιάσω

 

Sent from my Mate 8

Το θέμα είναι οτι δεν εχουν πρόβλημα όλες άλλα αρκετές ποιός ξέρει μήπως δεν περνάνε καλό έλεγχο.Εγώ το πρώτο nexus 6 που είχα πάρει είχε φοβερή οθόνη ουτε κιτρινιλες ουτε burn in αψεγάδιαστη διάβαζα αρνητικά και έλεγα υπερβολές.Στο δεύτερο nexus άλλαξα 2 οθόνες και στο τέλος μια συσκευή και πάλι δεν ήταν όπως στο πρώτο nexus 6 .

Και επειδή παρατήρησα στο demo του nexus 6p που κοιτούσα ελαφρώς το πρόβλημα λέω ασε ειμαι και πολυ γκαντέμης δεν θα αλλάζω συνέχεια οθόνες και δεν το πήρα.

http://s32.postimg.org/fhw5vbomd/flex2_vs_note4_ok.jpg

Αριστερά είναι note 4 δεξιά flex 2 αλλα έτσι ήταν η οθόνες που άλλαξα στο νοτε 6.

Link to comment
Share on other sites

Στο νοτε έχει μια ελαφριά κιτρινιλα στο flex εχει διάφορες κιτρινιλες και γραμμές επίσης.

 

Βρήκα μια φωτογραφία που είχα βγάλει για την motorola .

 

http://s32.postimg.org/wtzi4ne91/h_grames_den_einai_8oribos_cameras_einai_h_othon.jpg

Edited by msdxgr
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...