Jump to content

Google Nexus 6P (by Huawei)


paris_89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από το επίσημο κατάστημα της nillkin 6 του μηνός έκανα παραγγελία σήμερα ήρθε

Περιμένουμε εντυπώσεις! Κ καμία φωτό αν μπορεσεις

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εντυπώσεις το βράδυ που θα πάω σπίτι να το περάσω όσο για φωτό δυστυχώς δεν έχω δεύτερο τηλέφωνο για να βγάλω παιδιά
Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε στον skroutz...

Go crazy!!!

Αποστόλης

Galaxy Nexus [Zmod 5.1.1] [TWRP recovery] [ Lucky-K kernel ]

Nexus 7 LTE [stock 6.0.1] [TWRP recovery]

Nexus 6p [stock AOSP][TWRP recovery][franco kernel]

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε και μενα σημερα!Ηδη περαστηκε το mod της cataclysm ,elementalx root και σεταρεται! Ενταξει τρομερα γρηγορο και πανεμορφο! καλα φλασαρισματα να εχουμε
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήγα στις τοπικές vodafone k wind να ρωτήσω για το τηλ.Στη μεν βοντα δεν το είχαν καν ακούσει και ο υπάλληλος μου είπε να αφήσω όνομα και τηλ να με πάρει οοοοταν το φέρουν,στη δε wind,απλά γελάμε...:lol::lol:

To 5x πάντως έχει έρθει κανονικά...

Edited by SergioChr
Link to comment
Share on other sites

Το 5Χ έχει έρθει καιρό τώρα. Πάντως μετά από ένα μήνα με το τηλέφωνο οφείλω να ομολογήσω ότι είναι από τα καλύτερα που πήρα ποτέ! Μακράν ότι καλύτερο έχω αγοράσει σε κινητό τα τελευταία χρόνια. Σε όλους τους τομείς.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Από που το πήρατε όσοι το έχετε; Λόγω capitals control δεν μπορώ να παραγγείλω από amazon παρά μόνο από το Γερμανικό που έχει μόνο το 64GB γραφίτη.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ από expansys. Περνάνε κανονικά κάρτες και Paypal και έβαλα και ενδοκοινωτική για άμεση αφαίρεση του Φ.Π.Α. Edited by djkostas20

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Amazon.it!!! Ούτε εδώ εχει capital control

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος παραλάβει από Vodafone?

 

Απαντάω μόνος μου τελικά.

Μόλις παρέλαβα από Vodafone.

Ώρα να αλλάξω τα avatar. changed

Edited by ckone
Link to comment
Share on other sites

Amazon.it!!! Ούτε εδώ εχει capital control

 

Σε πόσες μέρες ήρθε απ το amazon.it; τήρησαν τις ημερομηνίες που λένε; γιατί θέλω να το πάρω απο κει αλλά πρέπει να ξέρω ακριβώς τη μέρα που θα ρθει και όχι στο περίπου..

Link to comment
Share on other sites

Από amazon με την στάνταρ αποστολή αποκλείεται να ξέρεις ακριβώς ποια μέρα πάντα κατά προσέγγιση σου λένε αν διαλέξεις νομίζω εξπρές παίρνεις tracking number
Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Απαντάω μόνος μου τελικά.

Μόλις παρέλαβα από Vodafone.

Ώρα να αλλάξω τα avatar. changed

 

Καλορίζικο!Σε πόσες μέρες το παρέλαβες απ την ημέρα παραγγελείας?

Link to comment
Share on other sites

Έκανα την παραγγελία ηλεκτρονικά στις 19 και χθες 21 το πρωί με πήραν τηλέφωνο να περάσω από το κατάστημα να παραλάβω.

Δεν το περίμενα να πω τη αλήθεια γιατί όταν είχα ρωτήσει σε κατάστημα Vodafone δεν ήξεραν τίποτα για το πότε θα το φέρουν.

Link to comment
Share on other sites

Καλό ριζικό!δώσε ένα feedback αν έχει τυπωμένο logo της vodafone ή δεν θελω να πιστεύω κάνα πρόγραμμα της voda μέσα.

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

Από amazon με την στάνταρ αποστολή αποκλείεται να ξέρεις ακριβώς ποια μέρα πάντα κατά προσέγγιση σου λένε αν διαλέξεις νομίζω εξπρές παίρνεις tracking number

 

Ευχαριστώ για την απάντηση, με εξπρές το πήρα τελικά ήταν μερικά ευρώ παραπάνω οπότε άξιζε και είπαν θα ρθει 27-29/1. τώρα περιμένω για να δω και απ το tracking number..

 

Πάντως έδωσα 590ε και πήρα και orzly tempered glass, καλή τιμή (πιστευω) συγκριτικά με σκρουτζ και βονταφον

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα....

Παιδια εχει παρατηρήσει κάποιος θεμα με το playstore ? Να του βγάζει μνμ για data ? Οτι και καλα δεν ειναι ενεργά ?

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα....

Παιδια εχει παρατηρήσει κάποιος θεμα με το playstore ? Να του βγάζει μνμ για data ? Οτι και καλα δεν ειναι ενεργά ?

Δεν έχω παρατηρήσει κάτι τετοιο

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα....

Παιδια εχει παρατηρήσει κάποιος θεμα με το playstore ? Να του βγάζει μνμ για data ? Οτι και καλα δεν ειναι ενεργά ?

 

Μήπως έχεις το NapTime?

Γιατί έχει bug σχετικό με αυτό που λες που διορθώθηκε σήμερα...

New Naptime 1.1 release

... with some needed improvements!

1.1

1 - Fixed a bug with Aggressive doze where if the user screened off and screened on during the "force-idle" grace period then it could have doze incorrectly turned on during screen on, causing the weird "Background data disabled" dialog on some apps (and the clock could be frozen)

2 - Added broadcast intents for automation apps per user request

Αποστόλης

Galaxy Nexus [Zmod 5.1.1] [TWRP recovery] [ Lucky-K kernel ]

Nexus 7 LTE [stock 6.0.1] [TWRP recovery]

Nexus 6p [stock AOSP][TWRP recovery][franco kernel]

Link to comment
Share on other sites

Καλό ριζικό!δώσε ένα feedback αν έχει τυπωμένο logo της vodafone ή δεν θελω να πιστεύω κάνα πρόγραμμα της voda μέσα.

Καθαρό σα βουνισιο νεράκι.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...