Jump to content

Google Nexus 6P (by Huawei)


paris_89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάλι δεν είναι σίγουρο το σκέφτονται μπορεί και να μην το κάνουν όχι ότι δεν γίνεται καθαρά για προώθηση τού pixel

 

Είναι αυτό που κατεβάζει την κουρτίνα από το finger scanner κλπ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Είναι αυτό που κατεβάζει την κουρτίνα από το finger scanner κλπ?

 

Δεν ξέρω δεν είδα καθόλου τις δυνατότητες

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει απόθεμα για αυτό πήγε εκεί η τιμή του. Προφανώς και έχουν κόψει την παραγωγή για το καινούργιο

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πήγα στην Vodafone της πόλης μου, και συζητήσαμε λίγο με τον ιδιοκτήτη. Φυσικά δεν υπάρχει και εσωτερικά το ξέρουν και έχουν ενημερωθεί οι υπεύθυνοι των καταστημάτων εδώ και 10 μέρες , οπότε μου λέει καταλαβαίνεις ότι το συγκεκριμένο έφυγε εσωτερικά. Όπως και σε ένα δύο αλλα. Το ότι βγήκε νωρίτερα τώρα μάλλον για να ασχοληθούμε για άλλη μια φορά με αυτήν την εταιρία.

 

Κλασικά πράγματα.

Επειδή ήταν προφανώς λίγες δεκάδες κομμάτια δόθηκαν όλα εκ των έσω(υπάλληλοι και σια) και για τον καταναλωτή ξέρετε τι πήραμε μην μπω στο κόπο να το αναφέρω:p

 

Παντως αγγελίες είχαν βγει από την Παρασκευή στο γειτονικό φόρουμ.

 

Ουδέποτε ανέβηκε στο site η προσφορά είχαν ήδη φύγει όλα πριν αρχίσει το 10ημερο εκπτώσεων.

 

Και μου λέγανε βλακείες στη Vodafone Γλυφάδα ότι στο internet ισχύει η προσφορά αν το βρω :lol::lol:

Δούλεμα κανονικά.

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως, αν βοηθάει κάπως, εχθες που πήρα στα κεντρικά μου βρήκαν σε κάποια καταστήματα απόθεμα.

 

Κάλεσα σε 5-6 και ήταν κρατημένα όλα, αλλά ένα κατάστημα μου είπε πως περιμένει παραλαβή (εντός της βδομάδας, go figure) και αν θέλω να αφήσω όνομα-τηλέφωνο για κράτηση.

 

Κάντε έναν κόπο όποιος θέλει να το ψάξει, κάτι θα βρεθεί...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως, αν βοηθάει κάπως, εχθες που πήρα στα κεντρικά μου βρήκαν σε κάποια καταστήματα απόθεμα.

 

Κάλεσα σε 5-6 και ήταν κρατημένα όλα, αλλά ένα κατάστημα μου είπε πως περιμένει παραλαβή (εντός της βδομάδας, go figure) και αν θέλω να αφήσω όνομα-τηλέφωνο για κράτηση.

 

Κάντε έναν κόπο όποιος θέλει να το ψάξει, κάτι θα βρεθεί...

Έκανες κράτηση δηλαδή;

 

Ποιο κατάστημα ήταν αυτό; :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει τίποτα καλεσα πριν λιγο και στα κεντρικα και στα καταστηματα στο Χαλανδρι , τιποτα :p Edited by Johny-B
Απαγορεύεται η γραφή τύπου sms!!!
Link to comment
Share on other sites

Σε επικοινωνία με τη Vodafone μου είπαν πως έχει εξαντληθεί από τα καταστήματα λόγω μεγάλης ζήτησης, και δεν προβλέπεται άμεση παραλαβή νέων συσκευών.

 

Sent from neXus

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ποσα άτομα το κλείσανε???

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 16 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by Johny-B
Link to comment
Share on other sites

Έγινε διαγραφή και τροποποίηση μηνυμάτων.

Εντάξει να γίνει κάποια συζήτηση για την προσφορά ( ; ) της vodafone αλλά το θέμα κυριολεκτικά...ξεχειλώθηκε!

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος και γρήγορος ο pixel launcher

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161104/8a7199fd487157138c4935c04d6030a2.jpg

 

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

Αν και φαν του Nova ο Pixel είναι πολύ καλός. Γρήγορος, απλός χωρίς πολλά πολλά. Πλεον έχω συνηθίσει και την απουσία του double tap που θα ήθελα να έχω πάντως.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα το ιδιετερο ,0 παραμετροποίηση χωρίς δυνατότητα αλλαγής του σετ εικονιδίων...

Μονόδρομος ο απιστευτος Nova...

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Αν και φαν του Nova ο Pixel είναι πολύ καλός. Γρήγορος, απλός χωρίς πολλά πολλά. Πλεον έχω συνηθίσει και την απουσία του double tap που θα ήθελα να έχω πάντως.

http://forum.xda-developers.com/nexus-6p/general/flashable-zip-night-light-round-icons-t3486794/post69429571#post69429571

 

 

Post 409

Δουλευει μία χαρά το double tap

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Αν είχε και μπακ απ να κάνουμε τελειοσ θα ήταν !!

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

Thanks.

Αλλά δεν είμαι ποτέ υπερ τέτοιων mod. Δεν φλασάρω ένα zip που αλλάζει 10 πράγματα. Ειδικά όταν δεν είμαι στην ίδια ρομ με τον dev που το έφτιαξε. Θέλω λύσεις που να τις κάνω εγώ. Να κάνω edit τα αρχεία εαν αυτό υπάρχει και που ή λύση μονταρίσματος ενός και όχι 15 feature που έχει αυτός. Αν ήταν έστω Aroma να βάλω εγώ ότι θέλω ίσως. Αλλιώς δεν μου κάνει για μένα.

 

Αν είχε και μπακ απ να κάνουμε τελειοσ θα ήταν !!

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

TB και κάνεις restore μετά. Εγώ έτσι έκανα και στον nova. Δεν χρησιμοποιούσα το δικό του Backup

Edited by djkostas20

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Thanks.

Αλλά δεν είμαι ποτέ υπερ τέτοιων mod. Δεν φλασάρω ένα zip που αλλάζει 10 πράγματα. Ειδικά όταν δεν είμαι στην ίδια ρομ με τον dev που το έφτιαξε. Θέλω λύσεις που να τις κάνω εγώ. Να κάνω edit τα αρχεία εαν αυτό υπάρχει και που ή λύση μονταρίσματος ενός και όχι 15 feature που έχει αυτός. Αν ήταν έστω Aroma να βάλω εγώ ότι θέλω ίσως. Αλλιώς δεν μου κάνει για μένα.

 

 

 

TB και κάνεις restore μετά. Εγώ έτσι έκανα και στον nova. Δεν χρησιμοποιούσα το δικό του Backup

Πάρε μόνο το dt2w αρχειο και δοκίμασε να το βάλεις στον su.d folder.

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Πάρε μόνο το dt2w αρχειο και δοκίμασε να το βάλεις στον su.d folder.

 

dt2w έχω από Flash kernel. Το οποίο φυσικά και δεν έχει να κάνει καμία σχέση με τον Launcher που έχει ο καθένας μας. Είναι καθαρά θέμα kernel. Και ο stock kernel του nexus έχει μέσα κρυφή επιλογή για dt2w.

Double tap στον pixel θέλω για να κλείνει η οθόνη και να κλειδώνει το κινητό. Αν και πλέον όπως είπα το έχω συνηθίσει.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Τον καιρό για να εμφανιστεί πρέπει να περάσετε τον Laucher σαν system app?

 

Είναι το μόνο που δεν έχω καταφέρει να λειτουργήσει :p Είμαι σε 7.1.1 στοκ τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Τον καιρό για να εμφανιστεί πρέπει να περάσετε τον Laucher σαν system app?

 

Είναι το μόνο που δεν έχω καταφέρει να λειτουργήσει :p Είμαι σε 7.1.1 στοκ τώρα.

Είναι λίγο περιεργο. Δεν εμφανίζεται κατευθείαν. Φλασαρε το τελευταίο apk και έχε ανοιχτά τοποθεσία wifi και ενεργοποιησε google now θα σου βγει μετά σε μία μέρα....

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

Είναι λίγο περιεργο. Δεν εμφανίζεται κατευθείαν. Φλασαρε το τελευταίο apk και έχε ανοιχτά τοποθεσία wifi και ενεργοποιησε google now θα σου βγει μετά σε μία μέρα....

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το έχεις πουθενά το apk ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...