Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα παιδιά...μέχρι χτες όλα καλά μέχρι που ξαφνικά σταμάτησε να λειτουργεί ο αισθητήρας δακτυλικου αποτυπώματος .κι όταν λέω σταμάτησε για να προλάβω δεν είναι ότι δεν αναγνωρίζει το δάχτυλο και λέει προσπαθήστε ξανά Αλλά δεν κάνει τίποτα...το χει πάθει κάνεις άλλος;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το χει πάθει κάνεις άλλος;

Το χω πάθει και γω μια φορά...το έσβησα και το ξανά βαλα μέχρι στιγμής οκ

 

 

LG V10 ΤΟ ΔΕΚΑ ΤΟ ΚΑΛΟ

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς ότι εσβησες το αποτύπωμα από τις ρυθμίσεις και το ξαναπερασες; Γιατί εμένα Ούτε στις ρυθμίσεις μου το διαβάζει ...βάζω το δάχτυλο στον αισθητήρα και τίποτα ...με επανεκκίνηση δεν έστρωσε ...θα περιμένω 2 μέρες και θα κάνω hard reset...κάτι αντίστοιχο έχει ξαναναφερθει στο forum;
Link to comment
Share on other sites

Εννοείς ότι εσβησες το αποτύπωμα από τις ρυθμίσεις και το ξαναπερασες;

Ακριβώς

Επίσης μετά έκανα clear cache στο

Lge Fingerprintsettings.com κάπως έτσι ειναι στις εφαρμογές

 

LG V10 ΤΟ ΔΕΚΑ ΤΟ ΚΑΛΟ

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Να εμένα δεν μου το διαβάζει Ούτε στις ρυθμίσεις ...σαν να μην ακουμπάω τίποτα στον αισθητήρα ...θα δοκιμάσω να σβήσω το cache Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Για Android 7 έχουμε κανένα νέο ακόμα;

Πιστεύω πως ακόμα και το αφεντικό της lg δεν γνωρίζει ποτέ θα την πάρει το δικό του.....

 

Στάλθηκε από το Lenovo A5500-H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ένα πρόβλημα που είχα και αντιμετώπιζα όταν ήθελα να κάνω εγκατάσταση μία εφαρμογή με έβγαζε ειδοποίηση να απενεργοποιησω την επικάλυψη οθόνης. Τελικά βρήκα την λύση έβαζα σε όλα όχι και μετά μπορούσα να κάνω την δουλειά μου. Ναι έχω μόνο σε Messenger Viber και blue Light filter.
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και λίγο καιρό τώρα όταν επιχειρώ σε μια φωτογραφία απο το άλμπουμ να την κάνω ταπετσαρία οθόνης, μου κάνει κόλπα... Αφού επιλέξω την φωτό και μετά την επεξεργασία για ταπετσαρία, αντί να προχωρήσει η διαδικασία κανονικά απλά αποθηκεύει την φωτό σε άλλο φάκελο !! Πρέπει να επαναλάβω την διαδικασία 3-4 φορές για να αλλάξει τελικά η ταπετσαρία οθόνης.

Έχει κάποιος παρόμοια συμπτώματα ?

Edited by harmon17

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και λίγο καιρό τώρα όταν επιχειρώ σε μια φωτογραφία απο το άλμπουμ να την κάνω ταπετσαρία οθόνης, μου κάνει κόλπα... Αφού επιλέξω την φωτό και μετά την επεξεργασία για ταπετσαρία, αντί να προχωρήσει η διαδικασία κανονικά απλά αποθηκεύει την φωτό σε άλλο φάκελο !! Πρέπει να επαναλάβω την διαδικασία 3-4 φορές για να αλλάξει τελικά η ταπετσαρία οθόνης.

Έχει κάποιος παρόμοια συμπτώματα ?

Γιατί δεν το ξεκινάς ανάποδα? Αντί να επιλέγεις πρώτα τη φωτογραφία που θες πήγαινε στην επιφάνεια εργασίας, πάτησε παρατεταμένα, και θα σου βγάλει επιλογή ταπετσαρίας. Τότε επιλέγεις φώτο.

 

"V" for V10

"Greek LG V10 community" FB forum

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν το ξεκινάς ανάποδα? Αντί να επιλέγεις πρώτα τη φωτογραφία που θες πήγαινε στην επιφάνεια εργασίας, πάτησε παρατεταμένα, και θα σου βγάλει επιλογή ταπετσαρίας. Τότε επιλέγεις φώτο.

 

"V" for V10

"Greek LG V10 community" FB forum

 

Το δοκίμασα... τα ίδια έκανε, αποθήκευση της επιλεγμένης φωτό σε άλλο φάκελλο χωρίς να την κάνει ταπετσαρία...

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα... τα ίδια έκανε, αποθήκευση της επιλεγμένης φωτό σε άλλο φάκελλο χωρίς να την κάνει ταπετσαρία...

 

νομίζω πας για επαναφορά εργοστασιακών... έχεις κάποιο launcher ή είναι ο default?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εκτός τον Nova Launcher έχετε δοκιμάσει κάποιον άλλο καλό που να βελτιώνει την εμπειρία του κινητού;
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Ρε guys, γτ τόσο drain.. Το doze OK, κανει δουλιτσα, το android system ρουφαει όμως σαν να μην έχει αύριο..

 

Sent from my LG-H961N using Tapatalk

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Ρε guys, γτ τόσο drain.. Το doze OK, κανει δουλιτσα, το android system ρουφαει όμως σαν να μην έχει αύριο..

 

Sent from my LG-H961N using Tapatalk

Στο 3% είναι το δικό μου κάποια εφαρμογή σου κάνει τη ζημιά

 

LG V10 ΤΟ ΔΕΚΑ ΤΟ ΚΑΛΟ

Link to comment
Share on other sites

νομίζω πας για επαναφορά εργοστασιακών... έχεις κάποιο launcher ή είναι ο default?

 

Όχι, με default είμαι. Μπαα, δεν κάνω τίποτα για την ώρα, μια χαρά είναι το κινητό σε όλα τα άλλα και αυτό είναι ελλάσονος σημασίας...

 

Να σας ρωτήσω... Τι σκορ έχετε πιάσει στο Antutu ? όχι ότι δίνω και την παραμικρή σημασία αλλά έτσι... κουβέντα να γίνεται :)

Edited by harmon17

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα έχει αρχίσει τελευταία και ρουφάει την μπαταρία για πλάκα. Ειδικά όταν είμαι στο εξωτερικό δεν καταφέρνει να βγάλει πάνω από 6-7 ώρες!!!! Στο τελευταίο μου ταξίδι στο Λονδίνο αναγκάστηκα και αγόρασα ένα power bank γιατί αλλιώς δεν έβγαινε με τίποτα η μέρα!!!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά γιατί έτσι με την μπαταρία? Πάει χειρότερα από όταν το είχα. Το έχει συνάδελφος δίπλα μου και έχει απογοητευτεί τελείως. Εντάξει είχε θέμα με την αυτονομία σε data αλλά πλέον έχει πάρα γίνει. Ο συνάδελφος φτάνει 50% σε 4-5 ώρες χρήσης με 1ωρα αντε max 1:20 οθόνη. Έχει δώσει κάποιο update τώρα τελευταία?

 

Στάλθηκε από το LG G5 μου...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα έχει αρχίσει τελευταία και ρουφάει την μπαταρία για πλάκα. Ειδικά όταν είμαι στο εξωτερικό δεν καταφέρνει να βγάλει πάνω από 6-7 ώρες!!!! Στο τελευταίο μου ταξίδι στο Λονδίνο αναγκάστηκα και αγόρασα ένα power bank γιατί αλλιώς δεν έβγαινε με τίποτα η μέρα!!!

Καλά χωρίς φόρτιση δεν την βγάζαμε έτσι κι αλλιώς τη μέρα.

Παιδιά μία συνήθεια είναι όλα. Είναι που είναι καταπληκτικό το κινητό και δεν το αφήνουμε από το χέρι μας. Αν ήταν καμιά πατάτα θα το φορτίζαμε κάθε 2 μέρες

 

"V" for V10

"Greek LG V10 community" FB forum

Link to comment
Share on other sites

Και μένα χειρότερη η μπαταρία τον τελευταίο καιρό. Νόμιζα ότι ήταν ιδέα μου.
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που τελευταίο update που έχω κάνει είναι το ανδροιντ 6. Χωρίς κανένα από τα υπόλοιπα πατς της γκουγκλ. Ίδια είναι η μπαταρία
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.. Και εμένα στα πολύ καλά τησ ακόμα η μπαταρια...

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ έχω παρατηρήσει κάτι με την μπαταρία, μια χαρά τα πάει... Φυσικά δεν είμαι power user, ούτε είμαι με το κινητό στο χέρι όλη μέρα.

Και ένα χθεσινό αποτέλεσμα στο AnTuTu

 

http://i298.photobucket.com/albums/mm261/X-HarrisX/DIAFORA/Capture_2016-11-17-13-37-44_zpsspzoeksc.png

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...