Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εδώ και 3-4 μέρες η συσκευή μου βρίσκεται στο νέο της κάτοχο.

Eυχαριστώ όλους τους συμφορουμίτες για τη βοήθεια τους :)

Στο τέλος θα μείνουμε με τη συσκευή ο @komias2, η γυναίκα του @kountoura και γω! :eek:

 

Στάλθηκε από το "κτήνος" V10

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να ρωτήσω κάτι, εχει δοκιμάσει κανείς να το χρησιμοποιήσει ως gps σε κανενα μακρινό οδικό ταξιδι π.χ. 5-6 ώρες με φορτιστή αυτοκινήτου συνδεδεμενο και data για Google maps ενεργοποιημένα; πως τα πάει απο θερμοκρασίες σε αυτή την περίπτωση; αντέχει η βγαίνει off στη μέση του ταξιδιού;
Link to comment
Share on other sites

Εγω το είχα βάλει για κάνα 2ωρο συνδεδεμένο με φορτιστή αυτοκινήτου της πλάκας και δεν παρατήρησα κάτι από θερμοκρασίες ίσως γιατί η θήκη πιάνει στον αεραγωγο που το φυσάει. Η μπαταρία έπεφτε πάρα πολύ αργά δλδ 2%το μισάωρο ίσως και λιγότερο... Δεν είχα αναμμένο a/c

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου.

Link to comment
Share on other sites

Στο τέλος θα μείνουμε με τη συσκευή ο @komias2, η γυναίκα του @kountoura και γω! :eek:

 

Στάλθηκε από το "κτήνος" V10

Εδώ έχω το g2 ακόμα αν δης την υπογραφή μου που δεν έχει βγάλει τίποτα από αυτά που κάποια παιδιά παραπονιούνται επίσης το τερατακι μου δουλεύει μία χαρά δε σκοπεύω να το αλλάξω μοοονο αν το β20 είναι αυτό που ελπίζω ειδαλως μία χαρά είμαι.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Εδώ έχω το g2 ακόμα αν δης την υπογραφή μου που δεν έχει βγάλει τίποτα από αυτά που κάποια παιδιά παραπονιούνται επίσης το τερατακι μου δουλεύει μία χαρά δε σκοπεύω να το αλλάξω μοοονο αν το β20 είναι αυτό που ελπίζω ειδαλως μία χαρά είμαι.

 

Και εγώ τουλάχιστον για τα επόμενα 2 χρόνια (υπό κ.σ πάντα) εδώ θα είμαι. Πρόβλημα κανένα μέχρι τώρα, άριστες εντυπώσεις και θεωρητικά το επόμενο θα είναι (ίσως) το V30 (αν και όποτε... ) :rolleyes:

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι, εχει δοκιμάσει κανείς να το χρησιμοποιήσει ως gps σε κανενα μακρινό οδικό ταξιδι π.χ. 5-6 ώρες με φορτιστή αυτοκινήτου συνδεδεμενο και data για Google maps ενεργοποιημένα; πως τα πάει απο θερμοκρασίες σε αυτή την περίπτωση; αντέχει η βγαίνει off στη μέση του ταξιδιού;

Το είχα σε 4 μιση ωρες + από Αθήνα μέχρι Λευκάδα με gmaps και απλά ζεστάθηκε λίγο όταν δεν είχα το κλιματισμό.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση. Υπάρχει τρόπος να φαίνονται τα notifications στη δεύτερη οθόνη την ώρα που είναι κλειδωμένο περισσότερη ώρα; εμφανίζονται ένα δευτερόλεπτο μόνο και μέχρι να πιάσεις το κινητό έχουν εξαφανιστεί! (εννοώ την αρχή ενός μηνύματος που έλαβες στο Viber πχ. Όχι το εικονίδιο ότι έχεις μήνυμα στο Viber το οποίο μένει μέχρι να το ανοίξεις να το δεις)
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση. Υπάρχει τρόπος να φαίνονται τα notifications στη δεύτερη οθόνη την ώρα που είναι κλειδωμένο περισσότερη ώρα; εμφανίζονται ένα δευτερόλεπτο μόνο και μέχρι να πιάσεις το κινητό έχουν εξαφανιστεί! (εννοώ την αρχή ενός μηνύματος που έλαβες στο Viber πχ. Όχι το εικονίδιο ότι έχεις μήνυμα στο Viber το οποίο μένει μέχρι να το ανοίξεις να το δεις)

 

Νομίζω κάτι τέτοιο που ζητάς δεν γίνεται.

Με root ίσως να γίνεται, αλλά ποιος τολμάει? :p

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα.

 

Ερώτηση: για root πρέπει να πάμε σε Lollipop με KDZ και μετά να κάνουμε update με pre rooted Marshmallow ή υπάρχει κάποιος τρόπος ενώ είμαστε σε MM;

Link to comment
Share on other sites

Κ εγώ ερώτηση... Μπορεί κάποιος να μου πει γιατί το v10 είναι πιο ακριβό απ το g5 στα σκρουντζομαγαζα;;; τις τελευταίες 10 μερες πήρε 40€ πάνω η τιμή του... Υπάρχει άραγε έλλειψη;;;

 

Είσαι στο μυαλό και μαγικό.....

είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

Κ εγώ ερώτηση... Μπορεί κάποιος να μου πει γιατί το v10 είναι πιο ακριβό απ το g5 στα σκρουντζομαγαζα;;; τις τελευταίες 10 μερες πήρε 40€ πάνω η τιμή του... Υπάρχει άραγε έλλειψη;;;

 

Έτσι φαίνεται, μόλις 8 καταστήματα έχουν το v10, ενώ 35 το G5.

Link to comment
Share on other sites

Κ εγώ ερώτηση... Μπορεί κάποιος να μου πει γιατί το v10 είναι πιο ακριβό απ το g5 στα σκρουντζομαγαζα;;; τις τελευταίες 10 μερες πήρε 40€ πάνω η τιμή του... Υπάρχει άραγε έλλειψη;;;

 

Είσαι στο μυαλό και μαγικό.....

Λογικό Αφού σε λίγο θα υπάρχει το v20

 

LG V10 ΤΟ ΔΕΚΑ ΤΟ ΚΑΛΟ

Link to comment
Share on other sites

Πάω να το πετάξω...ούτε εικοσάδα δεν μπήκε...

 

http://www.newsbeast.gr/technology/arthro/2364040/ta-20-kalitera-smartphone-tou-planiti

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 PRO)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT (LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA (DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG (I800,note10+)SHARP (S2)SIEMENS (SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)XIAOMI (Redmi Note 5,Redmi Note 6 PRO,Redmi Note 8 PRO,Redmi Note 9 PRO,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro)

Link to comment
Share on other sites

Πάω να το πετάξω...ούτε εικοσάδα δεν μπήκε...

 

http://www.newsbeast.gr/technology/arthro/2364040/ta-20-kalitera-smartphone-tou-planiti

 

''Αντικειμενική'' κατάταξη :lol:

Link to comment
Share on other sites

Το 6s πρώτο? Χαχα μας φτιάξανε. Γελάνε και τα καρύδια!!

 

Sent from my awesome LG V10 Black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξεχασαν κανενα iphone εκτός λίστας? Μην γίνει κανένα θέμα!

 

Στάλθηκε από το SM-T320 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Κάνε μια εκκαθάριση cache και έπειτα κάνε και μια επαναφορά στις συσκευές που θέλεις να συνδέσεις

 

Στάλθηκε από το PE-TL10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το έκανα πάλι είχε θέμα.. Έλα που σήμερα όμως που μιλούσα όλα μια χαρά με το Bluetooth. Θα το κοιτάξω μπορεί να είναι και το Hands free..

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

http://www.ctd.gr/product/20436/proionta-eidi-aytokinitoy-ilektrika-fortistes-usb-antaptoras-anaptira-1224v-me-2-usb-4800ma-fast-ger-/

 

Θέλω ένα Fast charger για το αμάξι. Να έχω συνέχεια το Tomtom Go και να βάζω και το κινητό. Τι έχετε να πείτε για αυτό; Η αν έχετε να με προτείνετε κάποιο άλλο. Είχα ένα από Γερμανία με 1.2 αλλά μετά από 3 χρόνια χάλασε..

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Πάω να το πετάξω...ούτε εικοσάδα δεν μπήκε...

 

http://www.newsbeast.gr/technology/arthro/2364040/ta-20-kalitera-smartphone-tou-planiti

 

Βρε κακο που μας βρηκε τι ειναι αυτο που παθαμε.:lol:

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση. Υπάρχει τρόπος να φαίνονται τα notifications στη δεύτερη οθόνη την ώρα που είναι κλειδωμένο περισσότερη ώρα; εμφανίζονται ένα δευτερόλεπτο μόνο και μέχρι να πιάσεις το κινητό έχουν εξαφανιστεί! (εννοώ την αρχή ενός μηνύματος που έλαβες στο Viber πχ. Όχι το εικονίδιο ότι έχεις μήνυμα στο Viber το οποίο μένει μέχρι να το ανοίξεις να το δεις)

 

Υπάρχει, αν είσαι ακόμα σε lollipop, χωρίς να χρειάζεται root. Στη marshmallow το μόνο που έμεινε να μπορείς να ψιλορυθμίσεις είναι η σειρα των 4 κουμπιών που υπάρχουν οταν σκρολάρεις τη 2η οθονη.

Link to comment
Share on other sites

2ο bootloop σε 2 εβδομαδες γμτ... Να παρω προκορδια;;

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να πάρεις ναι!

Το v20 σημερα δε θα παρουσιαστει;

Νομίζω ναι!

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πηρα ... Να παρω την ΛΓ να μην χρεωθω μεταφορικα κτλ... ΟΛΑ ΚΑΛΑ... Με τι τηλέφωνο θα μεινω δεν ξερω... Και το χρειαζομαι για την δουλειά

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Mate 10 Pro
Link to comment
Share on other sites

Πηρα ... Να παρω την ΛΓ να μην χρεωθω μεταφορικα κτλ... ΟΛΑ ΚΑΛΑ... Με τι τηλέφωνο θα μεινω δεν ξερω... Και το χρειαζομαι για την δουλειά

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να σε ρωτήσω κάτι? Από το v10 δεν γράφεις? Επανήλθε με Hard reset?

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...