Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

32αρι ειναι το ευρωπαϊκό και μονοκαρτο μόνο.

Η obliq και spigen με μεταφορικά κοστίζουν 23+- δολλάρια.

Για τζαμι εχω παραγγειλει nillkin

Φίλε δώσε λινκ για τις θήκες να τις δούμε αν μπορείς...

είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι, σύμφωνα με την αντιπροσωπεία

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε δώσε λινκ για τις θήκες να τις δούμε αν μπορείς...

Είμαι από το κινητό δυστυχώς και δεν έχω χρόνο.

Δες Amazon.com ή ebay.com για spigen rugged armor for v10 και obliq for v10

Link to comment
Share on other sites

Γιατί έχει τόσο μεγάλη διάφορα τιμής το 32 με το 64

 

Που την ειδες την διαφορα για ελλαδα μιλας;

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η συγκ*εκριμένη συσκευή δεν έχει εισαχθεί επίση*μα στην Ελλάδα από την LG Electronics He*llas και δεν προγραμματίζεται να εισαχθε*ί. Έαν μία συσκευή LG αγοραστεί εντός Ε.*Ε., έχουμε τη δυνατότητα να παρέχουμε το* σέρβις της για το χρονικό διάστημα της *εγγύησης των 2 ετών, αλλά δεν έχουμε τη *δυνατότητα να κάνουμε αντικατάσταση στο *προϊόν αν τυχόν χρειαστεί. Σε τέτοιες πε*ριπτώσεις μπορεί να σας εξυπηρετήσει μόν*ο ο πωλητής ή η αντιπροσωπεία της χώρας *για την οποία προοριζόταν.απάντηση της lg hellas για εγγύηση...
είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

Το ειχα αναφερει και εγω καποιες σελιδες πισω αλλα καλα εκανες και το εβαλες να το δουν οσοι βαριουνται να διαβαζουν πιο πισω.χαχαχα
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Παιεδία σκέφτομαι και εγώ να αγοράσω το συγκεκριμένο κινητο...τι θα πρέπει να προσέξω αναφορικα με την εκδοση του κ την χωρα προέλευσης?το μονο που με προβληματιζει ειναι οτι σε αρκετα reviews κανα ασχημα σχολια για την battery life του και την μπαταρια σε καθημερινη χρηση
Link to comment
Share on other sites

Παιεδία σκέφτομαι και εγώ να αγοράσω το συγκεκριμένο κινητο...τι θα πρέπει να προσέξω αναφορικα με την εκδοση του κ την χωρα προέλευσης?το μονο που με προβληματιζει ειναι οτι σε αρκετα reviews κανα ασχημα σχολια για την battery life του και την μπαταρια σε καθημερινη χρηση

Κακιες κατι ασχημο πρεπει να βρουν να πουν γιαυτο το κινητο για την οθοναρα του και τις λειτουργιες του μια χαρα ειναι η μπαταρια αν θες να παιζεις ολη μερα παιχνιδια και να μη σβηνει η οθονη 10 ωρες το 24ωρο τοτε δεν κανει για σενα πχ.

Edited by komias2
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιεδία σκέφτομαι και εγώ να αγοράσω το συγκεκριμένο κινητο...τι θα πρέπει να προσέξω αναφορικα με την εκδοση του κ την χωρα προέλευσης?το μονο που με προβληματιζει ειναι οτι σε αρκετα reviews κανα ασχημα σχολια για την battery life του και την μπαταρια σε καθημερινη χρηση

 

Να είναι ευρωπαϊκό για να έχεις εγγύηση, όσον αφορά την μπαταρία, μπορεί να μην είναι και το δυνατό της σημείο αλλα από την άλλη δεν είναι και υποδεέστερη του ανταγωνισμού.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά δεν είναι παιδιά. Κ@υλα το κινητό, το έχω πει πολλές φορές, αλλά με 3:30-4 ώρες οθόνη κατά μέσο όρο είναι χαμηλά για 2016

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Κακιες κατι ασχημο πρεπει να βρουν να πουν γιαυτο το κινητο για την οθοναρα του και τις λειτουργιες του μια χαρα ειναι η μπαταρια αν θες να παιζεις ολη μερα παιχνιδια και να μη σβηνει η οθονη 10 ωρες το 24ωρο τοτε δεν κανει για σενα πχ.

 

komias2 είδα review που ανοίγει το κινητό το 64αρι και έχει available 29gb μόλις...σκέφτομαι να πάρω το 32gb...υπάρχει θέμα χωρητικότητας όσον αφορά λειτουργικό κτλ?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά μία ερώτηση το 32αρι βγαίνει σε χρυσό? Ψάχνω αλλά δεν το βρίσκω εκτός και αν δεν το έχουν φέρει ή έχει έλλειψη

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

komias2 είδα review που ανοίγει το κινητό το 64αρι και έχει available 29gb μόλις...σκέφτομαι να πάρω το 32gb...υπάρχει θέμα χωρητικότητας όσον αφορά λειτουργικό κτλ?

 

Δεν εχει θεμα εδω σημερινες συσκευες εχουν ακομα 16αρες χωρητικοτητες και θεμα δεν υπαρχει το 32αρι θα κολησει;για οοοολα τα αλλα εχουμε καρτουλα εςντι μια χαρα μη το φοβασαι.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

komias2 είδα review που ανοίγει το κινητό το 64αρι και έχει available 29gb μόλις...σκέφτομαι να πάρω το 32gb...υπάρχει θέμα χωρητικότητας όσον αφορά λειτουργικό κτλ?

 

64αρι με 28gb δεν παιζει..

Το δικο μου 32αρι ειχε 26 ή 28gb δεν θυμαμαι ακριβως.. Κλεινω μηνα πλεον

Link to comment
Share on other sites

komias2 είδα review που ανοίγει το κινητό το 64αρι και έχει available 29gb μόλις...σκέφτομαι να πάρω το 32gb...υπάρχει θέμα χωρητικότητας όσον αφορά λειτουργικό κτλ?

Σήμερα αγόρασα το 64άρι. Έχει ελεύθερα σχεδόν 51GB.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά, το πρόβλημα που είχα με το rotation και ανέφερα σε προηγούμενα posts οφειλόταν σε πρόβλημα πλακέτας της συσκευής. Το κινητό έμεινε μία εβδομάδα περίπου στην Arvato και σήμερα με ενημέρωσαν από το κατάστημα ότι έχει βγει σε DOA. Ευτυχώς που μου το εμφάνισε το πρόβλημα μέσα στις πρώτες 7 ημέρες και με κάλυψε το DOA διαφορετικά ούτε θέλω να σκέφτομαι πόσο καιρό θα έκανε το ανταλλακτικό να έρθει, πιθανότατα από το εξωτερικό, και να ξαναπάρω τη συσκευή στα χέρια μου.

Βέβαια καλώς ή κακώς, επειδή το κατάστημα δεν είχε διαθέσιμη την ίδια συσκευή για να μου το αντικαταστήσει, μου επέστρεψε τα χρήματα. Παρεμπιπτόντως, επειδή στο κατάστημα τους έκραξα λιγάκι επειδή επέλεξαν να στείλουν τη συσκευή στην Arvato που έχει κακή φήμη (στην περίπτωσή μου ευτυχώς δεν επιβεβαιώθηκε) και όχι στην Procordia, μου είπαν ότι όλα τα Σκρουτζομάγαζα αν κάτσει πρόβλημα μέσα στην περίοδο του DOA, στέλνουν τις συσκευές στην Arvato, σε αντίθεση με τα άλλα μαγαζιά (Γερμανός, Vodafone κλπ) που τα στέλνουν στην Procordia λόγω συμβάσεων απ' ότι μου είπαν. Δεν ξέρω αν είναι αλήθεια αλλά το αναφέρω για να το γνωρίζετε.

Η αλήθεια είναι ότι μετά από όλη αυτή την ταλαιπωρία είμαι αρκετά διστακτικός να ξαναπάρω το ίδιο τηλέφωνο καθώς έχει κλονιστεί η εμπιστοσύνη μου αλλά στα λεφτά του πιστεύω ότι δεν υπάρχει εναλλακτική. Θα δούμε...

Link to comment
Share on other sites

Κατοχος LG G4 και σκεφτομαι να παω σε V10.

Με ενδιαφερει η μπροστινη καμερα ειναι καλυτερη η χειροτερη του G4; Γιατι ειδα οτι ειναι 5megapixel και του G4 8megapixel.

Γενικα πως τα παει σε χαμηλο φωτισμο, αναλυση κλπ;

Edited by Asdf_7
P30 AURORA
Link to comment
Share on other sites

Τελικά, το πρόβλημα που είχα με το rotation και ανέφερα σε προηγούμενα posts οφειλόταν σε πρόβλημα πλακέτας της συσκευής. Το κινητό έμεινε μία εβδομάδα περίπου στην Arvato και σήμερα με ενημέρωσαν από το κατάστημα ότι έχει βγει σε DOA. Ευτυχώς που μου το εμφάνισε το πρόβλημα μέσα στις πρώτες 7 ημέρες και με κάλυψε το DOA διαφορετικά ούτε θέλω να σκέφτομαι πόσο καιρό θα έκανε το ανταλλακτικό να έρθει, πιθανότατα από το εξωτερικό, και να ξαναπάρω τη συσκευή στα χέρια μου.

Βέβαια καλώς ή κακώς, επειδή το κατάστημα δεν είχε διαθέσιμη την ίδια συσκευή για να μου το αντικαταστήσει, μου επέστρεψε τα χρήματα. Παρεμπιπτόντως, επειδή στο κατάστημα τους έκραξα λιγάκι επειδή επέλεξαν να στείλουν τη συσκευή στην Arvato που έχει κακή φήμη (στην περίπτωσή μου ευτυχώς δεν επιβεβαιώθηκε) και όχι στην Procordia, μου είπαν ότι όλα τα Σκρουτζομάγαζα αν κάτσει πρόβλημα μέσα στην περίοδο του DOA, στέλνουν τις συσκευές στην Arvato, σε αντίθεση με τα άλλα μαγαζιά (Γερμανός, Vodafone κλπ) που τα στέλνουν στην Procordia λόγω συμβάσεων απ' ότι μου είπαν. Δεν ξέρω αν είναι αλήθεια αλλά το αναφέρω για να το γνωρίζετε.

Η αλήθεια είναι ότι μετά από όλη αυτή την ταλαιπωρία είμαι αρκετά διστακτικός να ξαναπάρω το ίδιο τηλέφωνο καθώς έχει κλονιστεί η εμπιστοσύνη μου αλλά στα λεφτά του πιστεύω ότι δεν υπάρχει εναλλακτική. Θα δούμε...

Δικο σου θεμα αλλα να κλονιζεται η εμπιστοσυνη σου επειδη ετυχε σε μια συσκευη απο εκατονταδες,ε λιγο τραβηγμενο αφου δεν εχει ακουστει το παραμικρο για αλλες.:)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις το παρήγγειλα απο σκρουτζομάγαζο....12 εντοκε δοσεις...τι θα πρέπει να προσέξω μόλις το παραλάβω...να είναι απολύτως σφραγισμένη η συσκευασια...γιατι έχω διαβάσει κατι ιστοριες οτι οταν ειναι ανοιγμενη χανω εγγυηση κ χανω κ DOA
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...