Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στην Ή οθόνη μπροστά όταν είναι μαυρη κλειδωμένη εμφανιζει την ώρα ?? Όπως το g5 και το s7..?? H δεν ισχύει κάτι τέτοιο??

 

Φιλε μου για το v10 μιλας?η ωρα ειναι εμφανης στην δευτερη οθονη μηπως εχεις μπερδευτει?

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στην Ή οθόνη μπροστά όταν είναι μαυρη κλειδωμένη εμφανιζει την ώρα ?? Όπως το g5 και το s7..?? H δεν ισχύει κάτι τέτοιο??

Ωρα - ημερομηνια και συμβαντα (αναπαντητες μηνυματα κλπ) ειναι always on στην ΜΙΚΡΗ.:)

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Οκ. Απλά Ρώτησα γιατί σε κάποιες φώτο το είδα έτσι και δεν κατάλαβα. Sorry

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Οκ. Απλά Ρώτησα γιατί σε κάποιες φώτο το είδα έτσι και δεν κατάλαβα. Sorry

 

ΟΙ φωτο που βλεπεις ειναι ενεργοποιημενη η οθονη κλειδωματος σε μαυρο φοντο γιαυτο μπερδευτηκες,η δευτερη οθονη ειναι παντα ον για τις πληροφοριες οπως ειπε ο φιλος πιο πανω.:)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω απολυτως:)

Kαι εγω μετα απο αρκετη περιπλανηση σε ναυ@ρχιδες :X απο αυριο επειστρεφω παλι στο V10:)

Υποψιν δοκιμασα και S7 edge και Note 5.

 

Σας τα ελεγα απο πολυ πολυ νωρις οτι το V10 ειναι το πληρέστερο τηλέφωνο αυτήν τη στιγμή στην αγορά... Και μαλιστα εγω είχα το dual sim N961... Βέβαια μετα απο 7 μήνες με το τέλειο 2καρτο G4 και 3 μήνες με το V10 βαρέθηκα γενικος αλλα πιο πολυ την τελειότητα του... Δεν έβρισκα κάτι για να το σκαλισω ρε παιδί μου..

Και έτσι τωρα εχω στα χέρια μου το Mate 8.

Και επειδή μπορεί να με ρωτήσετε συγκριτικά απλα το LG έχει καλύτερη καμερα - βίντεο - ηχο στα ακουστικά...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ξανα συμπληρωνω: το τηλεφωνο εινα αλανθαστο σε ολα του. Multitasing? Υπαρχει αλλο τηλ. αυτην την στιγμη που με ενα κλικ να πηγαινεις σε οποια απο τις 5 εφαρμογες-παιχνιδια etc εχεις ανοιξει τελευταια? ΚΑΝΕΝΑ!
Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Ξανα συμπληρωνω: το τηλεφωνο εινα αλανθαστο σε ολα του. Multitasing? Υπαρχει αλλο τηλ. αυτην την στιγμη που με ενα κλικ να πηγαινεις σε οποια απο τις 5 εφαρμογες-παιχνιδια etc εχεις ανοιξει τελευταια? ΚΑΝΕΝΑ!

 

Δεν πολυ καταλαβα τι εννοεις αλλα πολυ καλο multytasking εχει και το mate 8...3 παιχνιδια ανοιχτα & παρατημενα την ωρα του παιχνιδιου & 10-12 αλλες εφαρμογες και γυριζεις οτι ωρα θες στο παιχνιδι σου και συνεχιζεις κανονικα απο εκει που το παρατησες....Ετσι ακριβως λειτουργουσε και το V10 μονο που το Mate 8 δεν το εχω νιωσει ποτε μα ποτε οχι ζεστο αλλα ουτε χλιαρο....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Δεν πολυ καταλαβα τι εννοεις αλλα πολυ καλο multytasking εχει και το mate 8...3 παιχνιδια ανοιχτα & παρατημενα την ωρα του παιχνιδιου & 10-12 αλλες εφαρμογες και γυριζεις οτι ωρα θες στο παιχνιδι σου και συνεχιζεις κανονικα απο εκει που το παρατησες....Ετσι ακριβως λειτουργουσε και το V10 μονο που το Mate 8 δεν το εχω νιωσει ποτε μα ποτε οχι ζεστο αλλα ουτε χλιαρο....

Με ενα και μονο κλικ....Τις 5 τελευταιες τις εχεις ανα πασα στιγμη μπροστα σου στην 2η οθονη!

Και μαλιστα με την σειρα τους.

Αυτο δεν υπαρχει σε κανενα τηλ. γιατι ακομη και στο edge. εχεις καποιες στανταρ και οχι τις τελευταιες.

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Με ενα και μονο κλικ....Τις 5 τελευταιες τις εχεις ανα πασα στιγμη μπροστα σου στην 2η οθονη!

Και μαλιστα με την σειρα τους.

Αυτο δεν υπαρχει σε κανενα τηλ. γιατι ακομη και στο edge. εχεις καποιες στανταρ και οχι τις τελευταιες.

 

Ναι ξεχασα την επιλογή που εχει για την δεύτερη οθονη...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ηρθε η θηκη spigen rugged armor,τα armband της kwmobile για οσους αθλούνται και το μονο που μενει πια,ειναι καποια στιγμη της nillkin τα τζάμια να εμφανιστούν απο Κίνα

Το κινητό θωρακίζεται για χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω αυτους που εχουν το ασπρο αν ειναι ιδιο το πισω καπακι της μπαταριας σε σχεση με το μαυρο?Δηλαδη εχει αυτα τα τετραγωνα ή ειναι λειο ?

Ψαχνω μαγαζι στο skroutz για ασπρο αλλα με το καπακι σαν του μαυρου.

OnePlus 7 pro, MATE 20, iPad Air.
Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα κι εγω σημερα, δειχνει premium συσκευη και πολυ στιβαρη, πραγματικα δεν κολλαει πουθενα.

 

Και σε εσας v10a εχει?

Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα κι εγω σημερα, δειχνει premium συσκευη και πολυ στιβαρη, πραγματικα δεν κολλαει πουθενα.

 

Και σε εσας v10a εχει?

Ναι v10a εχει

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα κι εγω σημερα, δειχνει premium συσκευη και πολυ στιβαρη, πραγματικα δεν κολλαει πουθενα.

 

Και σε εσας v10a εχει?

 

Καλημέρα,εμενα εχει v10d.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτό που είπα προχθές ισχύει... Κάθε μέρα πέφτει η τιμή 1-2 €... Πιστεύω μετά το Πάσχα να μπω στην παρέα σας!
είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να εχεις μουσικη αυτου του τυπου για να καταλαβεις διαφορα και τετοια ειναι δυσκολο να βρεις. Ομως,με την ενεργοποιηση του ακουω εστω και μικρή βελτιωση σε χαμηλης ποιοτητας κομματια. Αλλα χρειαζονται καλα headphones για να την αντιληφθεις,με τα δικα του ακουστικα δεν ακουσα κάποια διαφορά.
Link to comment
Share on other sites

Καλη ? τη παρηγγειλα εχθες....

Μόλις την κουμπωσα.

Προσωπικά ειναι καλυτερη απο την obliq.

Ιδιο πιάσιμο στο πισω μερος και επειδή προσφέρει λιγο πιο παχυ πλαϊνό ειναι τέλεια

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά 64GB βγαίνει μόνο το δίκαρτο; τώρα πρόσεξα στο skroutz ότι είναι όλα 32άρια... Επίσης όσοι πήρατε την θήκη obliq από που παραγγείλατε; από Αμερική που είδα θέλει άλλα τόσα λεφτά για μεταφορικά... Τζάμι ποιο προτείνετε; είδα το spigen καλύπτει και τις κάμερες και δεν το θέλω έτσι...
Link to comment
Share on other sites

Έχει ακούσει κανείς σας διαφορά με το hifi dac ?

Θέλει καλά ακουστικά, και καλή ποιότητα αρχείων (320kbps mp3, flac θα ήταν το ιδανικό)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά 64GB βγαίνει μόνο το δίκαρτο; τώρα πρόσεξα στο skroutz ότι είναι όλα 32άρια... Επίσης όσοι πήρατε την θήκη obliq από που παραγγείλατε; από Αμερική που είδα θέλει άλλα τόσα λεφτά για μεταφορικά... Τζάμι ποιο προτείνετε; είδα το spigen καλύπτει και τις κάμερες και δεν το θέλω έτσι...

32αρι ειναι το ευρωπαϊκό και μονοκαρτο μόνο.

Η obliq και spigen με μεταφορικά κοστίζουν 23+- δολλάρια.

Για τζαμι εχω παραγγειλει nillkin

Link to comment
Share on other sites

32αρι ειναι το ευρωπαϊκό και μονοκαρτο μόνο.

Η obliq και spigen με μεταφορικά κοστίζουν 23+- δολλάρια.

Για τζαμι εχω παραγγειλει nillkin

 

Ευχαριστώ φίλε!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...