Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά η κάμερα στα πόσα Mp τραβάει 16:9 και στα πόσα 4:3;

Επίσης η δεύτερη οθόνη να φανταστώ δεν φωτίζει πολύ να είναι σαν φωτάκι μέσα στο δωμάτιο τη νύχτα.

Στα 16Mp όταν είναι 16:9 και 12Mp όταν είναι 4:3.

Δεν είναι έντονο. Ρίχνει την φωτεινότητα και δεν ενοχλεί

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

HΔΗ η τιμη του εχει κατεβει αρκετα και μπραβο γιατι το κινητο αξιζει πολλα περισσοτερα ΔΕΝ υπαρχει ελπιζω πολοι φιλοι να το προτιμησουν γιατι ειναι κριμα να πετανε τα λεφτα τους σε αλλου τυπου ναυαρχιδες οταν υπαρχει το v10 εκλεισα εναμιση μηνα και λειτουργει αψογα και με εκπλησει καθε μερα που περνα.
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

HΔΗ η τιμη του εχει κατεβει αρκετα και μπραβο γιατι το κινητο αξιζει πολλα περισσοτερα ΔΕΝ υπαρχει ελπιζω πολοι φιλοι να το προτιμησουν γιατι ειναι κριμα να πετανε τα λεφτα τους σε αλλου τυπου ναυαρχιδες οταν υπαρχει το v10 εκλεισα εναμιση μηνα και λειτουργει αψογα και με εκπλησει καθε μερα που περνα.

Συμφωνω απολυτως:)

Kαι εγω μετα απο αρκετη περιπλανηση σε ναυ@ρχιδες :X απο αυριο επειστρεφω παλι στο V10:)

Υποψιν δοκιμασα και S7 edge και Note 5.

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω απολυτως:)

Kαι εγω μετα απο αρκετη περιπλανηση σε ναυ@ρχιδες :X απο αυριο επειστρεφω παλι στο V10:)

Υποψιν δοκιμασα και S7 edge και Note 5.

Υπάρχει δικαρτο ευρωπαϊκό; Ποιος είναι ο κωδικός του ;

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω απολυτως:)

Kαι εγω μετα απο αρκετη περιπλανηση σε ναυ@ρχιδες :X απο αυριο επειστρεφω παλι στο V10:)

Υποψιν δοκιμασα και S7 edge και Note 5.

 

Για πες τις διαφορές τους? Σε τι είναι καλύτερο το V10?

Link to comment
Share on other sites

Για πες τις διαφορές τους? Σε τι είναι καλύτερο το V10?

Σε τιποτα....αν το ρωτας υποτιμητικα.

Εκτος απο καλυτερη καμερα-αποσπωμενη μπαταρια-καρτα sd. πολυ καλυτερο πιασιμο (το s7. ουτε να το κρατησεις δεν μπορεις) πολυ περισσοτερο να γραψεις....και το τοπ για μενα ευκολια ειδοποιησεων και multitasking με την 2η οθονη που διαθετει!

Τωρα ενα αλλο φαουλ για μενα η τεραστια υπερευσθησια που ειχε δεν ξερω για ποιο λογο η οθονη του s7 αφου πιαστηκα παρα πολλες φορςς ενω εκανα απλα scrolling να μου ανοιγει οτι αυτο ηθελε.....

Για το 300αρι ευρω παραπανω τι να πω?

Περι ορεξεως κολοκυθοπιτα και γουστα ειναι αυτα χωρις να θελω να δημιουργησω καμια αντιπαραθεση και κανενα VS.

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Σε τιποτα....αν το ρωτας υποτιμητικα.

Εκτος απο καλυτερη καμερα-αποσπωμενη μπαταρια-καρτα sd. πολυ καλυτερο πιασιμο (το s7. ουτε να το κρατησεις δεν μπορεις) πολυ περισσοτερο να γραψεις....και το τοπ για μενα ευκολια ειδοποιησεων και multitasking με την 2η οθονη που διαθετει!

Τωρα ενα αλλο φαουλ για μενα η τεραστια υπερευσθησια που ειχε δεν ξερω για ποιο λογο η οθονη του s7 αφου πιαστηκα παρα πολλες φορςς ενω εκανα απλα scrolling να μου ανοιγει οτι αυτο ηθελε.....

Για το 300αρι ευρω παραπανω τι να πω?

Περι ορεξεως κολοκυθοπιτα και γουστα ειναι αυτα χωρις να θελω να δημιουργησω καμια αντιπαραθεση και κανενα VS.

Σε καμία περίπτωση δεν το λέω υποτιμητικά. Απλά η άποψη κάποιου που είχε τα κινητά είναι πιο πολύτιμη από εκείνου που απλά διαβάζει specs και εκφέρει γνώμη

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,απο εχθες κάτοχος της κινηταρας και δεν εχω να σχολιάσω τιποτα αφου ειναι απλα ενα ένα τέλειο κινητο!!Θελω μονο να κανω μια ερώτηση,εφαρμογές μπορούμε να κλειδωσουμε με το δακτυλικό αποτύπωμα γιατι δεν βρηκα καπου τέτοια επιλογή η εστω αν γίνεται με κάποια τρίτη εφαρμογή οπως τα σαμσουνγκ;
Link to comment
Share on other sites

Σε καμία περίπτωση δεν το λέω υποτιμητικά. Απλά η άποψη κάποιου που είχε τα κινητά είναι πιο πολύτιμη από εκείνου που απλά διαβάζει specs και εκφέρει γνώμη

Ok πιστευω να σε καλυψα οσο μπορουσα και συνοπτικα.

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,απο εχθες κάτοχος της κινηταρας και δεν εχω να σχολιάσω τιποτα αφου ειναι απλα ενα ένα τέλειο κινητο!!Θελω μονο να κανω μια ερώτηση,εφαρμογές μπορούμε να κλειδωσουμε με το δακτυλικό αποτύπωμα γιατι δεν βρηκα καπου τέτοια επιλογή η εστω αν γίνεται με κάποια τρίτη εφαρμογή οπως τα σαμσουνγκ;

Από που το πήρες αν επιτρέπεται κ πόσο;

είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

Από που το πήρες αν επιτρέπεται κ πόσο;

 

Απο το Κάιζερ σε μαυρο χρώμα 427.Το κινητό ειναι απίστευτο σε όλα.Οπως το g4 στα 300 ευρώ παιζει μονο του ετσι και το v10 στα 400 νομιζω ειναι οτι καλύτερο!!

Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε; θα φτάσει ποτέ το v10 στα 300;; εκεί έχω θέσει όριο για να το πάρω...

 

μετα το πασχα και αναλογως ποτε θα ερθει το g5,Ελλαδα..

και 350 να δωσεις το κινητο αξιζει..

Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώ κι εγώ το νήμα του V10 σε καθημερινή βάση.

Το κινητό είναι όνειρο και είστε τυχεροί όσοι μπορέσατε να το αποκτήσετε.

Να είστε καλά και να το χαίρεστε.

Ελπίζω κάποια στιγμή εάν πέσει και άλλο η τιμή του να μπορέσω να το αποκτήσω.

...Xiaomi Mi 8 Lite 4/64...

...LG Gpad 8.3...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η τιμή πέφτει κάθε μέρα! Κ εγώ δε θέλω να δώσω πάνω από 350€ για κινητό κ περιμένω! Πιστεύω να πάει σύντομα... Δεν καίγομαι κιολας για νέα συσκευή αλλά το v 10 θα είναι το επόμενο μου!
είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ 350€ .... μαζική παραγγελία. .από τώρα. .:lol:

Πάντως το κινητό είναι ένα κλικ μπροστά από πολλά. .. το μόνο μειονέκτημα δεν βλέπω να ασχοληθεί και πολύ η LG μαζί του.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω παραγγείλει πρώτα μια θήκη, και όταν έρθει βλέπουμε... Ενδιαφέρομαι μόνο για το δίκαρτο, όποτε περιμένω να βγει το G5 μπας και πέσει η τιμή.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω παραγγείλει πρώτα μια θήκη, και όταν έρθει βλέπουμε... Ενδιαφέρομαι μόνο για το δίκαρτο, όποτε περιμένω να βγει το G5 μπας και πέσει η τιμή.

 

Εσύ το πήγες σε άλλο επίπεδο:lol::lol::D

Ωραίος...

...Xiaomi Mi 8 Lite 4/64...

...LG Gpad 8.3...

Link to comment
Share on other sites

Στην Ή οθόνη μπροστά όταν είναι μαυρη κλειδωμένη εμφανιζει την ώρα ?? Όπως το g5 και το s7..?? H δεν ισχύει κάτι τέτοιο??

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...