Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άλλαξε το status σήμερα σε ready (από το track it στο site της procordia).

Αυτό σημαίνει ότι είναι έτοιμο; Αν ναι, πότε το στέλνουν συνήθως;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σε όλους !!!

Το παρήγγειλα κι εγω σήμερα και το αναμένω αύριο - μεθαύριο λόγω του ότι μένω επαρχία !!

Να πω την αλήθεια πως έχω τρομάξει με αυτα που λέτε για την μπαταρία ... έχω το S5 και κουμπώνω 3 μπαταρίες την ημέρα για να με βγάλει αν δουλεύω με data ... ελπίζω αυτο να τα πηγαίνει καλύτερα :)

Πρέπει να προσέξω κάτι ? πρέπει να κάνω κάποια φόρτιση στην αρχή και γενικα κάτι με την μπαταρία ώστε να ''στρώσει'' ?

 

Ελπιζω και οι 3 μπαταριες του s5 να ειναι χαλασμένες.... :X

 

Δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι, πλην του να φροντίζεις οι πρώτες φορτίσεις να ειναι πλήρεις, & απο το 20% περίπου να τις ξεκινας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους !!!

Το παρήγγειλα κι εγω σήμερα και το αναμένω αύριο - μεθαύριο λόγω του ότι μένω επαρχία !!

Να πω την αλήθεια πως έχω τρομάξει με αυτα που λέτε για την μπαταρία ... έχω το S5 και κουμπώνω 3 μπαταρίες την ημέρα για να με βγάλει αν δουλεύω με data ... ελπίζω αυτο να τα πηγαίνει καλύτερα :)

Πρέπει να προσέξω κάτι ? πρέπει να κάνω κάποια φόρτιση στην αρχή και γενικα κάτι με την μπαταρία ώστε να ''στρώσει'' ?

Το βάζεις μέχρι να φτάσει 100% και δεν το αφήνεις να πέφτει κάτω από 20% συνέχεια. Δεν θες κάτι άλλο, είσαι έτοιμος και συγχαριτήρια για την επιλογή σου. ;)

 

EDIT: Με πρόβλαβε ο bas13 :)

Άλλαξε το status σήμερα σε ready (από το track it στο site της procordia).

Αυτό σημαίνει ότι είναι έτοιμο; Αν ναι, πότε το στέλνουν συνήθως;

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω και οι 3 μπαταριες του s5 να ειναι χαλασμένες.... :X

 

Δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι, πλην του να φροντίζεις οι πρώτες φορτίσεις να ειναι πλήρεις, & απο το 20% περίπου να τις ξεκινας.

 

Μία γνήσια μπαταρία και 2 Imitation ( gold ) από ebay έχω για το s5 ... Μαζί κ ενα 10.000 Mah power bank με το φόβο μήπως και μείνω ...

Στο S5 έχω την εφαρμογή GSam Battery Monitor και τα καλύτερα στατιστικά οθόνης που μου λέει τωρα 3-4 μήνες είναι :

Screen on: 2h36m Max

Battery Life: 10h 18m (4h 57m active) ...

Πονεμένη ιστορία η μπαταρία του S5 ..

Landline Internet : Cosmote VDSL 200 Mbps |  Mobile Internet : Cosmote Gigamax Unlimited

iPhone 13 Pro Max 256GB | Apple Watch Series 8 45MM Aluminium | Apple AirPods Pro 2 | iPad 7th Gen 64GB 10,2''

MacBook Pro 13'' 2022 M2 16GB RAM 256GB SSD  | MacBook Pro 13'' 2015 i5 8GB RAM 128GB SSD

Link to comment
Share on other sites

Μία γνήσια μπαταρία και 2 Imitation ( gold ) από ebay έχω για το s5 ... Μαζί κ ενα 10.000 Mah power bank με το φόβο μήπως και μείνω ...

Στο S5 έχω την εφαρμογή GSam Battery Monitor και τα καλύτερα στατιστικά οθόνης που μου λέει τωρα 3-4 μήνες είναι :

Screen on: 2h36m Max

Battery Life: 10h 18m (4h 57m active) ...

Πονεμένη ιστορία η μπαταρία του S5 ..

 

Έχουν ανεβάσει εδώ https://www.facebook.com/groups/1224696120876018/?fref=ts κάποια παιδιά από το φόρουμ διάφορα screenshoot σχετικά με τη διάρκεια της μπαταρίας. Πάντως θεωρώ πως δεν θα έχεις θέμα. Επίσης έχε υπόψιν πως το κινητό φορτίζει πολύ γρήγορα (1 ώρα περίπου από 20-100%).

Link to comment
Share on other sites

Μία γνήσια μπαταρία και 2 Imitation ( gold ) από ebay έχω για το s5 ... Μαζί κ ενα 10.000 Mah power bank με το φόβο μήπως και μείνω ...

Στο S5 έχω την εφαρμογή GSam Battery Monitor και τα καλύτερα στατιστικά οθόνης που μου λέει τωρα 3-4 μήνες είναι :

Screen on: 2h36m Max

Battery Life: 10h 18m (4h 57m active) ...

Πονεμένη ιστορία η μπαταρία του S5 ..

Για το s5 έχω ακούσει καλα λόγια για μπαταρία.

Ενα s5 neo που υπάρχει στο χώρο μου, εχει εμφανώς ανώτερη μπαταρία απο το v10.

 

Διάβασε και προηγούμενες σελίδες & θα καταλάβεις, η μπαταρία στο v10 ειναι Η πονεμένη ιστορία.

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε το status σήμερα σε ready (από το track it στο site της procordia).

Αυτό σημαίνει ότι είναι έτοιμο; Αν ναι, πότε το στέλνουν συνήθως;

Έτοιμο είναι μητσο. Αύριο θα το στείλουν και μεθαύριο θα το έχεις. Για οθόνη το είχες στείλει?

 

Sent from my awesome LG V10 Black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Εάν το πήρες για την μπαταρία του μάλλον κάτι κάπου λάθος θα διάβασες...

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εάν το πήρες για την μπαταρία του μάλλον κάτι κάπου λάθος θα διάβασες...

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν το πήρα για την μπαταρία του ! ανέφερα πως είναι το μόνο πράγμα που φοβάμαι . . .

Landline Internet : Cosmote VDSL 200 Mbps |  Mobile Internet : Cosmote Gigamax Unlimited

iPhone 13 Pro Max 256GB | Apple Watch Series 8 45MM Aluminium | Apple AirPods Pro 2 | iPad 7th Gen 64GB 10,2''

MacBook Pro 13'' 2022 M2 16GB RAM 256GB SSD  | MacBook Pro 13'' 2015 i5 8GB RAM 128GB SSD

Link to comment
Share on other sites

Δεν το πήρα για την μπαταρία του ! ανέφερα πως είναι το μόνο πράγμα που φοβάμαι . . .

 

Μια χαρα είναι το V10 :D ακόμα και εγώ που μου άναψε τα λαμπάκια προχθές το κράτησα τελικά :rolleyes::rolleyes: ελπίζω λευκό να πήρες :p η μπαταρία αυτή είναι και εφόσον κανείς αρκετή χρήση η αγορά εφεδρικής και το powerbank θα σου λύσουν τα χέρια. :happy:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν το πήρα για την μπαταρία του ! ανέφερα πως είναι το μόνο πράγμα που φοβάμαι . . .

Αν το παίρνεις για τη μπαταρία του, ή αν ο τομέας μπαταρία ειναι πρωταρχικός για σένα τότε είναι λάθος αγορά, αυτο εννοεί ο συμφορουμιτης, σ'αυτό συμφωνώ και γω & πιστεύω συνυπογράφουν και όλα τα υπόλοιπα μέλη.

Link to comment
Share on other sites

Έτοιμο είναι μητσο. Αύριο θα το στείλουν και μεθαύριο θα το έχεις. Για οθόνη το είχες στείλει?

 

Sent from my awesome LG V10 Black

 

Ναι, είχε κάποια καμμένα pixel και επειδή έχω το xiaomi σαν εφεδρικό (και ένα x10 mini) το έστειλα την προηγούμενη Τρίτη (Τετάρτη το έλαβαν) και σήμερα το επισκεύασαν.

Μακάρι να το στείλουν να το έχω την Παρασκευή ! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα θα το έχεις. Εύχομαι όλα καλά! :)

 

Sent from my awesome LG V10 Black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα είναι το V10 :D ακόμα και εγώ που μου άναψε τα λαμπάκια προχθές το κράτησα τελικά :rolleyes::rolleyes: ελπίζω λευκό να πήρες :p η μπαταρία αυτή είναι και εφόσον κανείς αρκετή χρήση η αγορά εφεδρικής και το powerbank θα σου λύσουν τα χέρια. :happy:

 

10.000 power bank έχω και το πήρα σε μαυρο διότι βαρέθηκα τα λευκά κινητά :P

Θα επανέλθω με εντυπώσεις - απορίες

Landline Internet : Cosmote VDSL 200 Mbps |  Mobile Internet : Cosmote Gigamax Unlimited

iPhone 13 Pro Max 256GB | Apple Watch Series 8 45MM Aluminium | Apple AirPods Pro 2 | iPad 7th Gen 64GB 10,2''

MacBook Pro 13'' 2022 M2 16GB RAM 256GB SSD  | MacBook Pro 13'' 2015 i5 8GB RAM 128GB SSD

Link to comment
Share on other sites

10.000 power bank έχω και το πήρα σε μαυρο διότι βαρέθηκα τα λευκά κινητά :P

Θα επανέλθω με εντυπώσεις - απορίες

 

Μια χαρά τότε :) για το χρώμα είναι καθαρά προσωπικό θέμα- γούστο :happy:

Με το καλό να παραλάβεις :)

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στη παρέα,το tempered glass της spigen εφαρμοζει καλα η της nilkin ειναι καλύτερο;

 

Δεν ξερω για της spigen, της Nillkin πάντως είναι τέλειο.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Με τη braun θήκη της Nillkin και το τζαμακι της. Αν δεν είχε το κόψιμο στις μπροστινες κάμερες δεν θα φαινόταν καν.

received_954035984725639.jpg' alt='recei

Edited by flandra
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερες :) το γυαλί της Nillkin 9H μπορεί να προσθέτει στην οθόνη καθώς εξέχει λίγο σε πάχος αλλά η τέλεια εφαρμογή και προστασία που παρέχει αξίζει :happy:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω Κατερίνα,κάποιος φίλος που έχει βάλει της spigen ας μου πει.

Έχω χρησιμοποιήσει και τα 2, το Spigen είναι και αυτό εξαιρετικό στην αφή και την ευκρίνεια, καλύπτει όλη την οθόνη όμως αφήνει κάπως πιο εύκολα δαχτυλιές, επίσης είναι και πιο ακριβό. Το Nillkin και αυτό εξαιρετικό, μόνο του μειονέκτημα κατά τη γνώμη μου, το οτι δεν καλύπτει τις μπροστά κάμερες. Επίσης στη συσκευασία σου δίνει και στρογγυλά προστατευτικα τζαμακια και για την πίσω κάμερα. Επίσης αν πάρεις το Nillkin πρόσεξε να πάρεις το 9Η+ όχι το απλό 9Η.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, ερώτηση, μπορώ κάπως να περάσω τα αρχεία καταγραφης κλησεων και τα μηνύματα από το S5 στο V10 ( που περιμένω από λεπτό σε λεπτό να μου έρθει :P)

 

Στάλθηκε από το SM-G900F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Landline Internet : Cosmote VDSL 200 Mbps |  Mobile Internet : Cosmote Gigamax Unlimited

iPhone 13 Pro Max 256GB | Apple Watch Series 8 45MM Aluminium | Apple AirPods Pro 2 | iPad 7th Gen 64GB 10,2''

MacBook Pro 13'' 2022 M2 16GB RAM 256GB SSD  | MacBook Pro 13'' 2015 i5 8GB RAM 128GB SSD

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, ερώτηση, μπορώ κάπως να περάσω τα αρχεία καταγραφης κλησεων και τα μηνύματα από το S5 στο V10 ( που περιμένω από λεπτό σε λεπτό να μου έρθει :P)

 

Στάλθηκε από το SM-G900F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η κλασσική και καλύτερη κατά με.... https://play.google.com/store/apps/details?id=com.riteshsahu.SMSBackupRestore

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Η κλασσική και καλύτερη κατά με.... https://play.google.com/store/apps/details?id=com.riteshsahu.SMSBackupRestore

 

Συμφωνώ. Κατεβάζεις και το πρόσθετο αν θες για να τα σώσεις σε ένα cloud και είσαι έτοιμος.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...