Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια πως παει η 6αρα οσοι την περασατε στο κινητο ; Υπαρχουν τιποτα bugs πουθενα η ειναι ολα stable ? Σας ελειψε τιποτα απο την 5.1 η ειναι σε ολα καλυτερη ? :)

 

Εγώ έκανα κατευθείαν αναβάθμιση στην 6, μέχρι στιγμής δεν εχω βρε κάποιο bug.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

παίδες υπάρχει κάποια ρύθμιση να απενεργοποιείται το wifi για κάποιες ώρες και μετά να ενεργοποιείται ξανά;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδιά. Μια ερώτηση....το smart notice widget σας δουλεύει σωστα? Ουτε μια καρτα δεν εμφανιζει εμενα οτι ρύθμιση και να κάνω.....καμία ιδέα?

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Νομιζω θελει ιντερνετ... Δεν είμαι σίγουρος

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ έκανα κατευθείαν αναβάθμιση στην 6, μέχρι στιγμής δεν εχω βρε κάποιο bug.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

παίδες υπάρχει κάποια ρύθμιση να απενεργοποιείται το wifi για κάποιες ώρες και μετά να ενεργοποιείται ξανά;

Μπα.. Δεν εχει τετοια ρύθμιση. Ωστοσο μπορεις να το ρυθμισεις να εχει ανοιχτό το wifi στο σπιτι με το Smart Settings. Ισως να υπαρχει εξωτερικη εφαρμογη αποντο αππ στορ

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

http://m.aliexpress.com/item/1496764595.html?tracelog=storedetail2mobilesitedetail

Κάτι σαν αυτό?

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Nαι κατι σαν αυτο θελω,στελνει Ελλαδα το αλι?

Link to comment
Share on other sites

Με την 6.0 είσαι? Α ναι βασικά πρώτα πρεπει να πατήσεις το κουμπί πίσω. Αν απλά ακουμπήσεις το δάχτυλο σου πίσω και δεν πατήσεις δεν κάνει τίποτα αν αυτό εννοείς

 

Δηλαδή αν ακουμπήσουμε μόνο το δάχτυλο πάνω στο κουμπάκι δεν ξεκλειδώνει; Θέλει πάτημα και ξεκλειδώνει; Δεν το έχω δοκιμάσει το αποτύπωμα αλλά αν είναι με πάτημα δε μου αρέσει εμένα έτσι, θα το προτιμούσα μόνο με την αφή να ξεκλείδωνε αν το χρησιμοποιούσα.

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

Ξεκλειδώνει μόνο με την αφή... Κανε double tap στν οθόνη να ανοίξει και ακούμπησε το δάχτυλο σου στον αισθητήρα....

εγω αυτο κανω,μην το διαλυσουμε κιολας....

Link to comment
Share on other sites

Χαζομάρα πάντως μην ξεκλειδώνει απευθείας με το δαχτυλικο αποτύπωμα...

 

Στάλθηκε από το LG V10 Black μου

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Όταν το είχα πρώτο πάρει νόμιζα ότι το δαχτυλικο ήταν χαλασμένο συνηθισμένος από άλλα τηλέφωνα που ξεκλείδωνε κατευθείαν χωρίς ενεργοποίηση οθόνης

 

sent from my mate 8

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως στο νοτε 4 τον ιδιο τροπο ειχε,επρεπε πρωτα να ανοιξει η οθονη και μετα ξεκλειδωνε με το αποτυμωμα.
Link to comment
Share on other sites

Γιατι βρε παιδια.. Στο iphone ανοιγει κατευθειαν χωρις να ανοιξει με το δαχτυλικο;
Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Στο mate 8 και στο ταπεινό mi note 3 pro ανοίγει κατευθείαν

 

sent from my mate 8

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Στο mate 8 και στο ταπεινό mi note 3 pro ανοίγει κατευθείαν

 

sent from my mate 8

Ναι αλλα λογικα αυτα δεν έχουν και powerbutton μαζι με το fingerprint

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι παρατηρησα οτι το δακτυλικό για να δουλεψει θελει το stock launcher. Με nova υπάρχει θεμα, ενω με το stock συνεργαζονται άριστα. :confused:

 

Υ.γ. Φυσικα και θα έπρεπε να λειτουργεί κατευθείαν και οχι πρωτα να πρέπει να ενεργοποιήσεις τη συσκευη. :!:

Link to comment
Share on other sites

Με τον Nova εγώ κάνω double tap στο status bar για να κλειδώσει και μετά double tap οθόνη και ξεκλειδωνω με το fingerprint.

 

Στάλθηκε από το LG V10 Black μου

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ή αλήθεια είναι ότι από την στιγμη που έχει dttw και dtts δεν χρειάζεται να έχεις δακτυλικό απλά ένας κωδικός και είσαι οκ

 

sent from my mate 8

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Με τον Nova εγώ κάνω double tap στο status bar για να κλειδώσει και μετά double tap οθόνη και ξεκλειδωνω με το fingerprint.

 

Στάλθηκε από το LG V10 Black μου

Μπορεις απο τις ρυθμίσεις του nova, αν έχεις τον pro , να ορισεις double tap & στις αρχικες οθονες οπως και στο stock.

 

Με τον τροπο που περιέγραψες εχω 100% αποτυχία

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις απο τις ρυθμίσεις του nova, αν έχεις τον pro , να ορισεις double tap & στις αρχικες οθονες οπως και στο stock.

 

Με τον τροπο που περιέγραψες εχω 100% αποτυχία

Τον prime έχω αλλά με double tap μέσω νοβα κλειδώνει αλλά στο ξεκλείδωμα το fingerprint δεν δουλεύει.

Μόνο με τον τρόπο που περιέγραψα παραπάνω έχω αποτέλεσμα!

 

Στάλθηκε από το LG V10 Black μου

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Τον prime έχω αλλά με double tap μέσω νοβα κλειδώνει αλλά στο ξεκλείδωμα το fingerprint δεν δουλεύει.

Μόνο με τον τρόπο που περιέγραψα παραπάνω έχω αποτέλεσμα!

 

Στάλθηκε από το LG V10 Black μου

Α καταλαβα!

Οκ, το κραταω έτσι γιατι ουτως ή αλλως δεν κλειδωνω τις συσκευες μου.

Thanks για την ενημέρωση

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους! Μόλις παρήγγειλα και εγώ το v10 σε λευκό! Θα χρειαστεί θήκη? Κάτι άλλο που π΄ρεπει να προσέξω? ΤΟ android 6 θα το πάρει σαν αναβάθμιση?
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους! Μόλις παρήγγειλα και εγώ το v10 σε λευκό! Θα χρειαστεί θήκη? Κάτι άλλο που π΄ρεπει να προσέξω? ΤΟ android 6 θα το πάρει σαν αναβάθμιση?

Με το καλό να το δεχτείς. Θήκη αναλόγως πόσο προσέχεις εγώ προσωπικά βάζω πάντα. Την 6.0 την έχει πάρει ήδη

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παντως παιδια αν θέλετε να ακουμπαμε το δαχτ αποτ και να ανοιγει κατευθειαν να στειλουμε ολοι ωστε στο επομενο update.να μας δινεται η δυνατοτητα σαν ρυθμιση. Ωστοσο εμενα προσωπικα με βολευει οπως ειναι, αν και δεν εχω δοκιμάσει την αλλη περιπτωση
Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Εμένα σήμερα με έκανε το πρώτο περίεργο. Δεν δούλευε το δακτυλικό αποτύπωμα καθόλου. Το Έκανα μια επανεκκίνηση και έστρωσε.
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Αξίζει το 6 καλύτερα από λολιποπ ε; πιο πολύ με ενδιαφέρει επειδή το πήρα σε λευκό αν λερώνεται εύκολα το πίσω μέρος.

Εγώ δεν έχω δει κάποια τεράστια διαφορά το ίδιο καλά πάει το τηλέφωνο. Τώρα επειδή εγώ έχω μαύρο δεν ξέρω να σου απαντήσω αν λερωνει πιο εύκολα

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...