Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εφοσον δε το εισαγει δε μπορεις να εχεις και απαιτηση να στο φτιαξουν στο χρονο που θες σταματηστε και μπητε στη θεση καθε εταιριας μολις παραλαβει θα στο φτιαξει. Εδω απο ισπωνικη εταιρεια μοτο που εισγεται κιολας περιμενα 3 μηνες

 

Αμα ειναι να αργησει τοσο πολυ καλυτερα να μην το κάλυπταν καθόλου και να μην το περναμε εξαρχής.

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα! έχω διαβάσει τις περισσότερες σελίδες του θέματος όμως ακόμα δεν έχω αποκτήσει μια πλήρη εικόνα όσο αφορά το χρώμα! κλίνω πιο πολύ προς το άσπρο αλλά δεν είμαι απολύτως σίγουρος γιατί δεν μπορώ να το δω live και δν ξέρω αν θεωρείται κάπως πιο... να το πω γυναικείο;; :worry: :p Επίσης διάβασα οτι το πίσω κάλυμμα του μαύρου είναι καλύτερης ποιότητας του άσπρου(καλύτερη υφή) ισχύει κάτι τέτοιο; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! έχω διαβάσει τις περισσότερες σελίδες του θέματος όμως ακόμα δεν έχω αποκτήσει μια πλήρη εικόνα όσο αφορά το χρώμα! κλίνω πιο πολύ προς το άσπρο αλλά δεν είμαι απολύτως σίγουρος γιατί δεν μπορώ να το δω live και δν ξέρω αν θεωρείται κάπως πιο... να το πω γυναικείο;; :worry: :p Επίσης διάβασα οτι το πίσω κάλυμμα του μαύρου είναι καλύτερης ποιότητας του άσπρου(καλύτερη υφή) ισχύει κάτι τέτοιο; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

 

Μαύρο.... Σοβαρό κινητό για άντρα......

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Εφοσον δε το εισαγει δε μπορεις να εχεις και απαιτηση να στο φτιαξουν στο χρονο που θες σταματηστε και μπητε στη θεση καθε εταιριας μολις παραλαβει θα στο φτιαξει. Εδω απο ισπωνικη εταιρεια μοτο που εισγεται κιολας περιμενα 3 μηνες

 

Δεν νομίζω να απαιτεί να του το φτιάξουν στον ίδιο χρόνο που το έφτιαξαν π.χ. το g4.

 

Αλλά εδώ σου γράφει ότι ακόμα δεν το έχουν δει. Αυτό τι σχέση με το αν εισάγεται?

Βλέπουν v10, σου λέει δεν εισάγεται άρα θα το τσεκάρουμε σε μια βδομάδα, έτσι για τιμωρία? :p

 

Αν του το κοιτάξουν την άλλη βδομάδα, και τότε παραγγείλουν οθόνη, τότε πάει για 20ήμερο χαλαρά, που φυσικά είναι τραγικό :X

Link to comment
Share on other sites

Έτσι αποφάσισα να δοκιμάσω μια 3rd party εφαρμογή, Swipe for Facebook, η οποία έχει πολλά καλούδια παραμετροποίησης στα μέτρα του καθενός και full material design. Αξίζει τον κόπο να τη δοκιμάσετε, όσοι ασχολείστε.

 

Είμαι περίεργος να δω αν και πόση διαφορά θα υπάρχει στην κατανάλωση. Επίσης θα κλέινω από εδώ και στο εξής και το wi-fi, μιας και δεν έχει νόημα να μένει stand by 10 ώρες.

 

FYI με τις προαναφερθείσες αλλαγές, είδα περίπου δύο ώρες και είκοσι λεπτά βελτίωση στην μπαταρία.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! έχω διαβάσει τις περισσότερες σελίδες του θέματος όμως ακόμα δεν έχω αποκτήσει μια πλήρη εικόνα όσο αφορά το χρώμα! κλίνω πιο πολύ προς το άσπρο αλλά δεν είμαι απολύτως σίγουρος γιατί δεν μπορώ να το δω live και δν ξέρω αν θεωρείται κάπως πιο... να το πω γυναικείο;; :worry: :p Επίσης διάβασα οτι το πίσω κάλυμμα του μαύρου είναι καλύτερης ποιότητας του άσπρου(καλύτερη υφή) ισχύει κάτι τέτοιο; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

 

Τελειώς υποκειμενικό το ερώτημα σου.

Είναι λογικό ο καθένας να υποστηρίξει το χρώμα που το έχει, για μένα πάρε όποιο σου αρέσει.

Προσωπικά, δεν μπηκά ποτέ στο δίλημμα, μαύρο & πλήρωσα και το καπελό των 30€. (Με μεγάλη μου χαρά :p) Τώρα βλέπω σε παρόμοιες τιμές παίζουν.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να απαιτεί να του το φτιάξουν στον ίδιο χρόνο που το έφτιαξαν π.χ. το g4.

 

Αλλά εδώ σου γράφει ότι ακόμα δεν το έχουν δει. Αυτό τι σχέση με το αν εισάγεται?

Βλέπουν v10, σου λέει δεν εισάγεται άρα θα το τσεκάρουμε σε μια βδομάδα, έτσι για τιμωρία? :p

 

Αν του το κοιτάξουν την άλλη βδομάδα, και τότε παραγγείλουν οθόνη, τότε πάει για 20ήμερο χαλαρά, που φυσικά είναι τραγικό :X

Και στην Αρβατο 6 εργάσιμες κάνανε να το δουν το δικό μου. Επίσης στην LG που είχα πάρει να ρωτήσω για τον μαξιμουμ χρόνο που απαιτείται για τον έλεγχο μιας συσκευής μου είπαν ακριβώς το ίδιο... 5-6 εργάσιμες.

Προσωπικά το 20ημερο, για συσκευή που δεν εισάγεται, το θεωρώ αναμενόμενο και φυσιολογικό.

Edited by Arachtos
Link to comment
Share on other sites

Και στην Αρβατο 6 εργάσιμες κάνανε να το δουν το δικό μου. Επίσης στην LG που είχα πάρει να ρωτήσω για τον μαξιμουμ χρόνο που απαιτείται για τον έλεγχο μιας συσκευής μου είπαν ακριβώς το ίδιο... 5-6 εργάσιμες.

Προσωπικά το 20ημερο, για συσκευή που δεν εισάγεται, το θεωρώ αναμενόμενο και φυσιολογικό.

 

Φιλε μου εσενα τι θεμα ειχε το κινητο?

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

ο

Δεν νομίζω να απαιτεί να του το φτιάξουν στον ίδιο χρόνο που το έφτιαξαν π.χ. το g4.

 

Αλλά εδώ σου γράφει ότι ακόμα δεν το έχουν δει. Αυτό τι σχέση με το αν εισάγεται?

Βλέπουν v10, σου λέει δεν εισάγεται άρα θα το τσεκάρουμε σε μια βδομάδα, έτσι για τιμωρία? :p

 

Αν του το κοιτάξουν την άλλη βδομάδα, και τότε παραγγείλουν οθόνη, τότε πάει για 20ήμερο χαλαρά, που φυσικά είναι τραγικό :X

 

και έγω έχω στείλει ενα G2 απο την περασμένη παρασκευή και ελληνικής αντιπροσωπίας και σήμερα το πρωί που μίλησα με μια κοπέλα μου είπε είναι προς έλεγχο δεν το έχουν δει ακόμα.... Χαιδεύονται μου φαίνεται!

 

sorry για το off topic αλλά περί σερβις ο λόγος

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και στην Αρβατο 6 εργάσιμες κάνανε να το δουν το δικό μου. Επίσης στην LG που είχα πάρει να ρωτήσω για τον μαξιμουμ χρόνο που απαιτείται για τον έλεγχο μιας συσκευής μου είπαν ακριβώς το ίδιο... 5-6 εργάσιμες.

Προσωπικά το 20ημερο, για συσκευή που δεν εισάγεται, το θεωρώ αναμενόμενο και φυσιολογικό.

 

ο

 

και έγω έχω στείλει ενα G2 απο την περασμένη παρασκευή και ελληνικής αντιπροσωπίας και σήμερα το πρωί που μίλησα με μια κοπέλα μου είπε είναι προς έλεγχο δεν το έχουν δει ακόμα.... Χαιδεύονται μου φαίνεται!

 

sorry για το off topic αλλά περί σερβις ο λόγος

 

Τόση δουλειά να έχουν άραγε? :p

Link to comment
Share on other sites

Τόση δουλειά να έχουν άραγε? :p

 

κοίτα η αλήθεια είναι οτι λόγω LG έχουν αρκετοί... Εγω το ανέφερα για τον Γιάννη για να δει οτι δεν είναι θέμα μόνο V10 γενικότερα υπάρχει μια καθυστέρηση.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το g4 παντως τριτη το πηραν Τετάρτη το ειχαν πεμπτη πρωι το ειδαν αλλαξαν οθονη και παρασκευή πρωι το είχα στα χερια μου...

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Το g4 παντως τριτη το πηραν Τετάρτη το ειχαν πεμπτη πρωι το ειδαν αλλαξαν οθονη και παρασκευή πρωι το είχα στα χερια μου...

 

ε με το G4 είχαν θέμα με τις πλακέτες οι οθόνες δεν είχαν πέραση... :p

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μαύρο.... Σοβαρό κινητό για άντρα......

 

δελαδις;;;...το δικό μου δεν είναι σοβαρό;;;;...και δεν είμαι άντρας;;;

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

δελαδις;;;...το δικό μου δεν είναι σοβαρό;;;;...και δεν είμαι άντρας;;;

 

 

Χαχαχαχαχαχαχαχα.....

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Δεν δούλευε η περιστροφή της οθόνης. Προβληματική πλακέτα μου είπαν.

 

Και σε ποσες μερες στο εφτιαξαν μετα?6 ημερες να στο δουν και αλλες ποσες να ερθει το ανταλλακτικό μέχρι να το πάρεις στα χερια σου?

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Τόση δουλειά να έχουν άραγε? :p

Θα εχουν αρχισει και οι αδειες συν τοις αλλοις ανθρωποι ειναι και αυτοι εχουν και δουλεια προφανως και καποια ελειψη ανταλλακτικων τι να κανουμε ρε παιδια .:rolleyes:

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Και σε ποσες μερες στο εφτιαξαν μετα?6 ημερες να στο δουν και αλλες ποσες να ερθει το ανταλλακτικό μέχρι να το πάρεις στα χερια σου?

Ευτυχώς μέσα στην ατυχία μου ήμουν τυχερός, ήταν εντός DOA η συσκευή και μου την αντικατεστησε με καινούργια το μαγαζί που την αγόρασα.

Link to comment
Share on other sites

Πω πω παλι καλα..πολυ τυχερος οντως...εμεις να δουμε τωρα...

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Λογικό είναι λόγο ζέστης να ανεβάσει θερμοκρασία... Πάλι καλά λόγο σιλικόνης δεν μεταφέρεται στο χέρι σε σχέση αν ήταν αλουμίνιο..
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Σε σχέση με το G3 που είχα πιο παλιά καμία σχέση σε θερμοκρασίες.... :) :)

Ναι ισχύει. Το μεσημέρι που σας διάβασα με το που είπατε για θερμοκρασίες το μυαλό μου πήγε κατευθείαν στο g3. Το v10 μια χαρά είναι σε θερμοκρασίες αν έχεις περάσει από το g3

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...