Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα.. Άστα βαγγέλη μου.. Πολύ μεγάλη ήττα... 2 στα 2, μια με το g4 πριν 3 μήνες και μια με το v10 τώρα.. Οθόνες τον 10 ευρώ πραγματικά...

 

Στάλθηκε από το LG V10 Black μου

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γιάννη μπορείς να κάνεις κι αυτο...δεν έχεις να χάσεις κάτι....

Displaying dark images after displaying still images for a period of time may cause image retention. In most cases, the image retention can be corrected by displaying bright images for a similar period of time.

Πηγή:pionneer

 

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, επειδή το έχετε υπέρ αναλύσει το θέμα και έχω βαρεθεί να διαβάζω για τα διαδικαστικά του προβλήματος και των σέρβις, και μετά από το ποστ του akalos που βρήκε ακριβώς αυτό που ήθελα να πω, θέλω να επισημάνω ότι το πρόβλημα αυτό της οθόνης δεν μόνιμο. Αλλάζοντας φόντο, τα ghost images εξαφανίζονται. Και εγώ το έχω παρατηρήσει αμυδρά στο δικό μου, αλλά βλέπω κάτι άλλο και μετά δεν τα ξαναβλέπω. Θέλει μεγάλη παρατηρητικότητα για να τα δεις. Τουλάχιστον στο δικό μου. Και τις περισσότερες φορές δεν τα βλέπω κι όλας.

Υπάρχει δηλαδή περίπτωση το πρόβλημα να μην παρατηρηθεί στο σέρβις. Οπότε να μη γίνει τίποτα. Ή ακόμα και αν αλλάξουν την οθόνη, αυτή να τα ξανά εμφανίσει πάλι μετά από λίγο καιρό.

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου προσωπικά δεν έχω δει απολύτως τίποτα.

Το μόνο που έχει & ανέχομαι, γιατί είναι κατασκευαστική αστοχία είναι το bleeding στη 2η οθόνη(εννοείται ότι ούτε αυτό έπρεπε να υπάρχει) Όποιος έχει ghosting για μένα να το στείλει στο service.

Αυτά είναι απαράδεκτα & αδικαιολόγητα.

Edited by bas13
Link to comment
Share on other sites

Θα το δοκιμάσω φίλε μου και σε ευχαριστώ που ασχολήθηκες να το ψάξεις.

Στο g4 που είχα ακριβώς το ίδιο θέμα μια χαρά το είδαν και άλλαξαν οθόνη..

Εννοείται ότι απαράδεκτο για συσκευή που κοστίζει τόσα χρήματα...

 

Στάλθηκε από το LG V10 Black μου

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, επειδή το έχετε υπέρ αναλύσει το θέμα και έχω βαρεθεί να διαβάζω για τα διαδικαστικά του προβλήματος και των σέρβις, και μετά από το ποστ του akalos που βρήκε ακριβώς αυτό που ήθελα να πω, θέλω να επισημάνω ότι το πρόβλημα αυτό της οθόνης δεν μόνιμο. Αλλάζοντας φόντο, τα ghost images εξαφανίζονται. Και εγώ το έχω παρατηρήσει αμυδρά στο δικό μου, αλλά βλέπω κάτι άλλο και μετά δεν τα ξαναβλέπω. Θέλει μεγάλη παρατηρητικότητα για να τα δεις. Τουλάχιστον στο δικό μου. Και τις περισσότερες φορές δεν τα βλέπω κι όλας.

Υπάρχει δηλαδή περίπτωση το πρόβλημα να μην παρατηρηθεί στο σέρβις. Οπότε να μη γίνει τίποτα. Ή ακόμα και αν αλλάξουν την οθόνη, αυτή να τα ξανά εμφανίσει πάλι μετά από λίγο καιρό.

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Οχι τίποτα άλλο που βγαίνουν μερικοί και λένε ποτέ πια lg...οσοι ξερουν καταλαβαίνουν...Τέλος απο μένα

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Θα το δοκιμάσω φίλε μου και σε ευχαριστώ που ασχολήθηκες να το ψάξεις.

Στο g4 που είχα ακριβώς το ίδιο θέμα μια χαρά το είδαν και άλλαξαν οθόνη..

Εννοείται ότι απαράδεκτο για συσκευή που κοστίζει τόσα χρήματα...

 

Στάλθηκε από το LG V10 Black μου

Δεν είναι θέμα μόνο lg ...εδωσα την πηγή που κοστιζαν χιλιαδες € κάποτε.....

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που παρατήρησα ειναι οτι άμα τρέξω μια εφαρμογή Screen burn in fix λέγετε που αλλάζει τα 3 χρώματα μπλε κόκκινο πράσινο το image retention εξαφανίζεται σε 10 λεπτα.

Μετά από κάποια χρήση εμφανίζεται και πάλι.

 

Στάλθηκε από το LG V10 Black μου

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Αν η συσκευη δουλευει για αρκετη ωρα στο 100% φωτεινοτητα ή εκει κοντα, εμφανιζεται το image retention.

Φευγει εαν τρεξετε ενα burn fix σε φουλ φωτεινοτητα για κανα μισαωρο ή παλι σε υψηλη φωτεινοτητα βαλετε να δειτε κατι (π.χ. βιντεο κλπ) ή οτιδηποτε οπου θα δεν θα προβαλει τις ενδειξεις μπαταριας κλπ.

Ομοιως, αν αφησετε το κινητο με κλειστη οθονη για πολλες ωρες (π.χ. νυχτερινη φορτιση)

 

Με λιγα λογια η αποτυπωση του image retention δεν ειναι μονιμη. Εξαφανιζεται μεχρι να ξανα εμφανιστει οταν το τηλεφωνο εχει την οθονη ανοιχτη για καποια ωρα στο φουλ της φωτεινοτητας.

 

Το κανει και στο δικο μου lg g4 (απο σποντα μπηκα σε αυτο το νημα) και ενω στην αρχη τρομαξα και ετρεχα burn fix patterns, τωρα ηρεμησα μιας και βλεπω πως με κλειστη οθονη για καποια ωρα ή δυνατη οθονη σε πλανο που δεν φαινονται ρολοι και μπαταρια, γινεται η ιδια δουλεια με ενα burn fix.

Link to comment
Share on other sites

6 εργασιμες???lol..Γιατι πηγε arvato και οχι Procordia?

Μολις διαπίστωσα το πρόβλημα, το πήγα πρώτα πίσω στο σκρουτζομαγαζο που το αγόρασα επειδή είναι κοντά μου και αυτοί επέλεξαν να το στείλουν στην Αρβατο, παρόλο που τους ειχα επισημάνει ότι προτιμώ να πάει στην Procordia.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι δεν πρέπει να υπάρχει αυτο το φενομενο στα δικά μας κινητά..στο g4 μετσ από την αλλαγή οθόνης δεν ξαναεμφανιστηκε ποτε ξανά..Μπορει να φεύγει αλλα δεν παύει να είναι πρόβλημα ..

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Αν η συσκευη δουλευει για αρκετη ωρα στο 100% φωτεινοτητα ή εκει κοντα, εμφανιζεται το image retention.

Φευγει εαν τρεξετε ενα burn fix σε φουλ φωτεινοτητα για κανα μισαωρο ή παλι σε υψηλη φωτεινοτητα βαλετε να δειτε κατι (π.χ. βιντεο κλπ) ή οτιδηποτε οπου θα δεν θα προβαλει τις ενδειξεις μπαταριας κλπ.

Ομοιως, αν αφησετε το κινητο με κλειστη οθονη για πολλες ωρες (π.χ. νυχτερινη φορτιση)

 

Με λιγα λογια η αποτυπωση του image retention δεν ειναι μονιμη. Εξαφανιζεται μεχρι να ξανα εμφανιστει οταν το τηλεφωνο εχει την οθονη ανοιχτη για καποια ωρα στο φουλ της φωτεινοτητας.

 

Το κανει και στο δικο μου lg g4 (απο σποντα μπηκα σε αυτο το νημα) και ενω στην αρχη τρομαξα και ετρεχα burn fix patterns, τωρα ηρεμησα μιας και βλεπω πως με κλειστη οθονη για καποια ωρα ή δυνατη οθονη σε πλανο που δεν φαινονται ρολοι και μπαταρια, γινεται η ιδια δουλεια με ενα burn fix.

Αν δεν φυγει είναι burn in τότε

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν η συσκευη δουλευει για αρκετη ωρα στο 100% φωτεινοτητα ή εκει κοντα, εμφανιζεται το image retention.

Φευγει εαν τρεξετε ενα burn fix σε φουλ φωτεινοτητα για κανα μισαωρο ή παλι σε υψηλη φωτεινοτητα βαλετε να δειτε κατι (π.χ. βιντεο κλπ) ή οτιδηποτε οπου θα δεν θα προβαλει τις ενδειξεις μπαταριας κλπ.

Ομοιως, αν αφησετε το κινητο με κλειστη οθονη για πολλες ωρες (π.χ. νυχτερινη φορτιση)

 

Με λιγα λογια η αποτυπωση του image retention δεν ειναι μονιμη. Εξαφανιζεται μεχρι να ξανα εμφανιστει οταν το τηλεφωνο εχει την οθονη ανοιχτη για καποια ωρα στο φουλ της φωτεινοτητας.

 

Το κανει και στο δικο μου lg g4 (απο σποντα μπηκα σε αυτο το νημα) και ενω στην αρχη τρομαξα και ετρεχα burn fix patterns, τωρα ηρεμησα μιας και βλεπω πως με κλειστη οθονη για καποια ωρα ή δυνατη οθονη σε πλανο που δεν φαινονται ρολοι και μπαταρια, γινεται η ιδια δουλεια με ενα burn fix.

 

Όλες μου τις συσκευές, τις δουλέυω τέρμα ή σχεδόν τέρμα, ανάλογα τις εκάστοτε συνθήκες.

Δεν έχω αντιμετώπισει τέτοιο φαινόμενο & έχει τύχει να τις δουλέψω για ώρες.

 

Δεν μπορώ να καταλάβω(και αυτό είναι γενικό-δεν αναφέρομαι στο συμφουρομίτη που κάνω παράθεση)γιατί κάτι που είναι προβληματικό, προσπαθούμε να το εμφανίσουμε ως φυσιολογικό. :blink:

Ο ίδιος ο johnnyman είχε αυτό το θέμα στο g4, όταν το είδαν στην lg είπαν είναι ελαττωματικό, του το άλλαξαν & μετά στο νέο panel δεν είδε τίποτα. Αν ήταν φυσιολογικό ούτε θα του το είχαν αλλάξει & ούτε το νέο panel θα ήταν άψογο.

Ξαναλέω, όποιος έχει τέτοιο θέμα έχει ελαττωματικό panel & δικαιούται αλλαγή. Αν δεν το πειράζει φυσικά μπορεί να μείνει με αυτό που έχει. :)

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν πρέπει να υπάρχει συσκευή χωρίς προβλήματα, κουσούρια.....

Είμαι ενεργός χρήστης πανω από 10 χρόνια στο myphone.gr και ερασιτέχνης λάτρεις αυτών των μηχανημάτων από το 1994 (GH198) και σε οοοολααα αυτά τα χρόνια δεν έχω πετύχει συσκευή χωρίς κάτι το μεμπτό να έχει....

 

Ίδωμεν... Παραδόξως το V10 μου κάνει ακόμα τα χατήρια και κυριότερα δεν έχω θέματα. -

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Όλες μου τις συσκευές, τις δουλέυω τέρμα ή σχεδόν τέρμα, ανάλογα τις εκάστοτε συνθήκες.

Δεν έχω αντιμετώπισει τέτοιο φαινόμενο & έχει τύχει να τις δουλέψω για ώρες.

 

Δεν μπορώ να καταλάβω(και αυτό είναι γενικό-δεν αναφέρομαι στο συμφουρομίτη που κάνω παράθεση)γιατί κάτι που είναι προβληματικό, προσπαθούμε να το εμφανίσουμε ως φυσιολογικό. :blink:

Ο ίδιος ο johnnyman είχε αυτό το θέμα στο g4, όταν το είδαν στην lg είπαν είναι ελαττωματικό, του το άλλαξαν & μετά στο νέο panel δεν είδε τίποτα. Αν ήταν φυσιολογικό ούτε θα του το είχαν αλλάξει & ούτε το νέο panel θα ήταν άψογο.

Ξαναλέω, όποιος έχει τέτοιο θέμα έχει ελαττωματικό panel & δικαιούται αλλαγή. Αν δεν το πειράζει φυσικά μπορεί να μείνει με αυτό που έχει. :)

 

Πες τα φίλε μου έτσι ακριβώς.κανονικά και μετά από πολύωρη χρήση δεν πρέπει να εμφανίσει το παραμικρό,οπως τα λες.

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Ένα από τα δυνατά σημεία του θηρίου μας είναι η κάμερα του, υπάρχει περίπτωση να ανοιχθεί ένα νήμα για τον σκοπό αυτό;

 

@ovelix5 :) συμφωνώ απολύτως μαζί σου, από το 95' μέχρι σήμερα:happy:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

@ovelix @arxontas

Κατασκευαστικές αστοχίες φυσικά και υπάρχουν, αλλιώς δεν θα έδιναν εγγύηση.

 

Το απαράδεκτο είναι να υπάρξει μαζικότητα(όπως το bootloop στο g4), ή παρατράγουδα με το service. (arvato rules)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πηρα κατευθείαν lg και τρίτη πρωί θα έρθει Κούριερ για procordia λογικά.Το θέμα είναι να έχουν ανταλλακτικό ...

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Ένα από τα δυνατά σημεία του θηρίου μας είναι η κάμερα του, υπάρχει περίπτωση να ανοιχθεί ένα νήμα για τον σκοπό αυτό;

 

@ovelix5 :) συμφωνώ απολύτως μαζί σου, από το 95' μέχρι σήμερα:happy:

 

Camera και ήχος είναι super.Έχω κουμπώσει τα sony mh1 (με omtp to ctia) σήμερα και απόλαυσα μουσικούλα

Link to comment
Share on other sites

Παιδια για να μην παρεξηγηθω, δεν προσπαθησα να περασω το image retention ως κατι φυσιολογικο αφου σβηνει επανεμφανιζεται κλπ.

Στο δικο μου κινητο δυστυχως δεν ξερω αν δεν το ειχα παρατηρησει αν το εκανε απο day one ή συνεβηκε εν καιρο και εδωσα βαση οταν διαβασα κατι σε ενα νημα.

 

Ομως εδω ερχεται και η ευλογη απορια. Αν το κινητο μου τους πρωτους μηνες δεν εμφανιζε image retention και το εμφανισε μετα απο μηνες, ποιος εγγυαται οτι σε ενα σερβις με αλλαγη οθονης ο χρηστης ξεμπλεξε. ?

Ισως τον πρωτο καιρο να τα εμφανιζει παλι ολα σωστα μεχρι να περασουν καποιοι μηνες οπου θα ξανα αρχισουν τα αποτυπωματα.

 

Θεωρειτε δηλαδη οτι αλλαζουν τις οθονες με αλλες μη προβληματικες που δεν θα ξανα βγαλουν retention ή ΕΤΣΙ ειναι οι οθονες των LG G4. V10 και ολες καποια στιγμη θα το ξανα εμφανισουν. ?

 

Βεβαια αυτο θα πρεπει να το ρωτησω στους κατοχους του g4 μιας και το v10 δεν κυκλοφορει πολυ καιρο ωστε να γραψουν ωρες οι οθονες για να τεσταριστει αυτο.

 

Αν θεωρειτε οτι ειναι προβληματικη οθονη και ΔΕΝ ειναι ολες LG οθονες ετσι, τοτε να το παω και εγω καποια στιγμη procordia.

Link to comment
Share on other sites

Ακουστε να δητε 3500 εχουν πουληθει θα βγουν και 3 4 με θεματα λογικο αλλα αυτο το πραγμα κατανταει τραγικο οπως τα περιγραφουν καποιοι περνουν μεγεθυντικο φακο να βρουν καμενο πιξελ πχ και αυτο με το μπλιντινκ δεν υφισταται ειναι φυσιολογικη λειτουργια της β οθονης ελεος πια κλειστετη και αν εχει διαρροη φωτος τοτε ναι υπαρχει θεμα.Μπαινε καποιος να διαβασει και τρομαζει πουλαει η ελτζι πχ 1000000 συσκευες και εχουν προβλημα 2 3 χιλιαδες και το κανουν σημαι και αυτο συμβαινει σε ολες τις μαρκες λιγο πολυ Εγω παιρνω ελτζι μετα το g2 το οποιο εχω ακομα ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΟ οπως και μια ξαδερφη μου και 2 φιλοι μου και καμμια δεκαρια εδω μεσα το εχουν απαξιωσει.Το v10 ειναι κνηταρα μην το ρουταρετε μην κατεβαζετε εφαρμογες εκτος playstore και μετα σας βγαζει θεματα και αναρωτιεσται γιατι με το κολοκινητο;κλπ κλπ χαρητε τα κινητα σας συμπεριφερθητε τους γιαυτο που ειναι μην διυλιζετε τον κονωπα και χαρητε τα.
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Camera και ήχος είναι super.Έχω κουμπώσει τα sony mh1 (με omtp to ctia) σήμερα και απόλαυσα μουσικούλα

Χωρίς viper και ρουτ?

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Ναι χωρίς.Δεν θα ασχοληθώ με root να σου πω την αλήθεια.Το έχω εγκαταλείψει το σπορ,άντε σε κάνα nexus μονο.

Πλέον δεν φορτώνω και τις συσκευές με διαφορα καλούδια,xposed κτλ.

Μονο η διαφημίσεις με ξενερώνουν αφάνταστα αλλα θα ζήσω με αυτές και με adguard.

Link to comment
Share on other sites

Ακουστε να δητε 3500 εχουν πουληθει θα βγουν και 3 4 με θεματα λογικο αλλα αυτο το πραγμα κατανταει τραγικο οπως τα περιγραφουν καποιοι περνουν μεγεθυντικο φακο να βρουν καμενο πιξελ πχ και αυτο με το μπλιντινκ δεν υφισταται ειναι φυσιολογικη λειτουργια της β οθονης ελεος πια κλειστετη και αν εχει διαρροη φωτος τοτε ναι υπαρχει θεμα.Μπαινε καποιος να διαβασει και τρομαζει πουλαει η ελτζι πχ 1000000 συσκευες και εχουν προβλημα 2 3 χιλιαδες και το κανουν σημαι και αυτο συμβαινει σε ολες τις μαρκες λιγο πολυ Εγω παιρνω ελτζι μετα το g2 το οποιο εχω ακομα ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΟ οπως και μια ξαδερφη μου και 2 φιλοι μου και καμμια δεκαρια εδω μεσα το εχουν απαξιωσει.Το v10 ειναι κνηταρα μην το ρουταρετε μην κατεβαζετε εφαρμογες εκτος playstore και μετα σας βγαζει θεματα και αναρωτιεσται γιατι με το κολοκινητο;κλπ κλπ χαρητε τα κινητα σας συμπεριφερθητε τους γιαυτο που ειναι μην διυλιζετε τον κονωπα και χαρητε τα.

 

Για το πρόβλημα που αναφέρει ο johnnyman θα συμφωνήσω ότι δικαιολογείται, καθώς δεν έχει χαρακτήρα μαζικότητας. Αστοχίες, φυσικά και δικαιολογούνται γι'αυτό και υπάρχει εγγύηση. Αν τώρα αυτό το θέμα αρχίζουν και το εμφανίζουν τ ένα με το άλλο τα v10(όπως οι κιτρινίλες του g2) θα είναι πρόβλημα της συσκευής.

 

Το bleeding της 2ης οθόνης μια χαρά υφίσταται και φυσικά και ΔΕΝ είναι φυσιολογική λειτουργία. Εκτός και αν η Lg είχε ως στόχο όταν το έφτιαχνε να είχε bleeding :lol:

Είναι κατασκευαστική αστοχία, δεν έχει αξία να το πάει κάποιος στο service γιατί το έχουν όλα, αλλά το ότι η lg δεν μπορούσε να το φτιάξει χωρίς bleeding, αυτό εμένα σαν πελάτη με αφήνει παγερά αδιάφορο, να έβρισκε τρόπο να το έφτιαχνε. Επίσης, το επιχείρημα ''κλείστε τη'' , φυσικά και ΔΕΝ.......είναι επιχείρημα, γι'αυτό την πήραμε αυτή τη συσκευή.

 

Τέλος, είσαι σίγουρος ότι γνωρίζεις τι εστί ροοτ?

Ρουτ=δικαιώματα διαχειριστή, δηλαδή το pc το δουλεύεις με guest λογαριασμό? :worry:

Αν κάποιος κάνει ρουτ, και μετά πειράζει ότι θέλει δεν φταίει η συσκευή, το ίδιο και αν εγκαθιστά συσκευές εκτός playstore. Μην λέμε ότι θέλουμε, το root ή οι εφαρμογές εκτός playstore στη χειρότερη κολλήματα μπορούν να επιφέρουν. Με ένα φλασάρισμα της stock rom, όλα έρχονται στη θέση τους. Φυσικά όποιος δεν ξέρει δεν πειράζει, αλλά όποιος ξέρει δεν έχει να φοβηθεί τίποτα.

 

Το V10 δεν το κάνεις root, γιατί κατά κύριο λόγο χάνεις εγγύηση(:wacko::cry:) & δεύτερον γιατί δεν το πολύχρειάζεται.

 

Υ.γ. Το g2 δεν το κατηγορεί κανείς άδικα, είχε αντικειμενικά προβλήματα.

Εκτός και αν θεωρείς ότι τα ελαττωματικά gps στις αρχικές παρτίδες, ή οι ''ικτερικές'' οθόνες δεν υπήρξαν ποτέ? (Ή είναι φυσιολογική λειτουργία)

Δυστυχώς, η lg δεν πλήρωσε το μάρμαρο όπως έπρεπε τότε, με αποτέλεσμα τα προβλήματα του g2, να μοιάζουν πταίσματα σ'αυτά που ακολούθησαν.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μονο η διαφημίσεις με ξενερώνουν αφάνταστα αλλα θα ζήσω με αυτές και με adguard.

 

Τι εννοείς? Το adguard τις καθαρίζει όλες στην premium έκδοση.

Από το να το κάνεις root, μόνο για τις διαφημίσεις, αξίζει πολύ περισσότερο να αγοράσεις την premium έκδοση & να καθαρίσεις μια για πάντα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς λέω ρε συ,adguard premium και τίποτα άλλο.

Απλά που και που περνάνε μερικά banner και σιχτιρίζω.

Link to comment
Share on other sites

Το adguard καθαρίζει και τις διαφημίσεις από τις εφαρμογές χωρις ροοτ?Τρωει πολυ μπαταρία?

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...