Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά τι εργαλειαρα είναι το τηλέφωνο? Πρόθυμο στα πάντα, οθόνη απολαυστική, ήχος πολύ καλός και αυτονομία αρκετά καλή, για την χρήση μου πολύ καλύτερη του g4. Είμαι πολύ ικανοποιημενος από την μετάβαση και το καταευχαριστιεμαι!

 

Μιας και το σκέφτομαι για αγορά, ποια νομίζεις οτι είναι τα μειονεκτήματά του? (πέρα από την μπαταρία)

Σε ευχαριστώ προακαταβολικά:)

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 Pro,Mate 50 Pro)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT(LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA(DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG(I800,note10+)SHARP(S2)SIEMENS(SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)VIVO(X90 Pro)XIAOMI(Redmi Note 5,Redmi Note 6 Pro,Redmi Note 8 Pro,Redmi Note 9 Pro,Redmi Note 10 Pro,Redmi Note 12 Pro,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro,12x,)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πως γίνεται να είναι καλύτερη η αυτονομία από το g4? Ίδια μπαταρία έχουν και εχει λίγο μεγαλύτερη οθόνη.

 

πρεπει να ειναι καποιες ρυθμισεις στον επεξεργαστη και το λειτουργικο,δεν ειχα το g4 αλλα διαβασα οτι το v10 εχει ελαφρα καλυτερη μπαταρια. Εκτιμω οτι ειναι μικροδιαφορες,οπως και να χει η μπαταρια ειναι μικρη για το 2016,ολες σχεδον οι φετινες συσκευες ειναι καλυτερες στον τομεα αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Προφανως εχει καλυτερη διαχειριση δεν ειναι απιθανο αυτο που συμβαινει ειχα και εγω το τζι 4 και επιβεβαιωνω οτι αντεχει πιο καλα.
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται να είναι καλύτερη η αυτονομία από το g4? Ίδια μπαταρία έχουν και εχει λίγο μεγαλύτερη οθόνη.

Στο v10 έχω δει μέχρι και 5:30 ώρες οθόνη ενώ στο g4 μέχρι 4 ώρες όσο καιρό το είχα. Αφήνω ένα ενδεχόμενο να ήταν θέμα της δικής μου συσκευής μου και των ρυθμίσεων μου καθώς έχουμε δει σε g4 και 5 ώρες + οθόνη αλλά πάντα εγώ μιλάω για την δική μου χρήση και σεταρισμα

 

Μιας και το σκέφτομαι για αγορά, ποια νομίζεις οτι είναι τα μειονεκτήματά του? (πέρα από την μπαταρία)

Σε ευχαριστώ προακαταβολικά:)

 

Αγορίνα δεν έχω εντοπίσει ακόμα κάτι το οποίο να το θεωρώ μειονέκτημα καθώς δούλευει πραγματικά άψογα. Τώρα αν θα ήθελα κάτι παραπάνω δεδομένου του μεγέθους της συσκευής είναι αδιαβροχοποιηση. Κατά τ'αλλα έχει όλα τα θετικά του g4 με λίγη καλύτερη προθυμια λόγω ραμ. Σε σχέση με το g3 που είχα 7 μήνες έχει σοβαρά πλεονέκτηματα και θα δεις μεγάλη διαφορά. Για εμένα είναι μια καλή αναβάθμιση που αξίζει να την κάνεις και θα χαρείς την μετάβαση ;)

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Στο v10 έχω δει μέχρι και 5:30 ώρες οθόνη ενώ στο g4 μέχρι 4 ώρες όσο καιρό το είχα. Αφήνω ένα ενδεχόμενο

Αγορίνα δεν έχω εντοπίσει ακόμα κάτι το οποίο να το θεωρώ μειονέκτημα καθώς δούλευει πραγματικά άψογα. Τώρα αν θα ήθελα κάτι παραπάνω δεδομένου του μεγέθους της συσκευής είναι αδιαβροχοποιηση. Κατά τ'αλλα έχει όλα τα θετικά του g4 με λίγη καλύτερη προθυμια λόγω ραμ. Σε σχέση με το g3 που είχα 7 μήνες έχει σοβαρά πλεονέκτηματα και θα δεις μεγάλη διαφορά. Για εμένα είναι μια καλή αναβάθμιση που αξίζει να την κάνεις και θα χαρείς την μετάβαση ;)

Η αδιαβροχοποίηση είναι κάτι που πραγματικά δεν με πειράζει. Από το 1993 που έχω κινητό, ποτέ δεν μου έχει χρειαστεί.

Το G4 το έχω αποκλείσει για δύο λόγους. Ο πρώτος είναι το γνωστό πρόβλημα και ο δεύτερος είναι πως δεν θεωρώ πως κάνει την μεγάλη διαφορά σε σχέση με το G3 που ήδη έχω. Το οποίο G3 ήμουν έτοιμος να το σουτάρω, αλλά μετά την μετάβαση σε ΜΜ το κινητό μεταμορφώθηκε και πάει κυριολεκτικά σφαίρα.

Σε ευχαριστώ και πάλι!!!

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 Pro,Mate 50 Pro)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT(LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA(DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG(I800,note10+)SHARP(S2)SIEMENS(SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)VIVO(X90 Pro)XIAOMI(Redmi Note 5,Redmi Note 6 Pro,Redmi Note 8 Pro,Redmi Note 9 Pro,Redmi Note 10 Pro,Redmi Note 12 Pro,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro,12x,)

Link to comment
Share on other sites

http://i154.photobucket.com/albums/s272/vipergr/Capture_2016-04-16-04-37-10.png

 

Αναλυτικα:

-Με σχεδόν συνεχή χρήση του κινητού και φωτεινότητα περι το 30% συνεχώς.

-Συνεχές σερφαρισμα μεσω WiFi και Chrome ανοιχτό με 15 καρτελες + Tapatalk + Υoutube.

-Συνεχές στριμαρισμα μουσικής σε Bluetooth ηχείο.

-Συγχρονισμός 3 λογαριασμών email συνεχώς όπως και ειδοποιήσεων Tapatalk.

-10 λεπτα τηλεφωνική συνδιάλεξη.

-NFC OFF

-GPS OFF

Edited by kek
Link to comment
Share on other sites

Μιας και το σκέφτομαι για αγορά, ποια νομίζεις οτι είναι τα μειονεκτήματά του? (πέρα από την μπαταρία)

Σε ευχαριστώ προακαταβολικά:)

Θα μπορούσε να έχει λίγο καλύτερη οθόνη. Πιο φωτεινή και λίγο πιο ζωντανά χρώματα.

Κατά τ' αλλά είναι ένα τηλέφωνο που το εκτιμάς για τις δυνατότητες του και όχι για την ομορφιά του. Έχει features τα οποία θεωρούσαμε δεδομένα, και πλέον είναι πολυτέλεια. Θεωρώ ότι πρέπει να είσαι εντελώς συνειδητοποιημένος χρήστης για να αγοράσεις ένα τέτοιο τηλέφωνο.

Εν συντομία να τα υπενθυμίσω :

 

Dual Sim με 64GB χώρο ΚΑΙ κάρτα SD (μιλάω για το δικό μου).

Αποσπώμενη μπαταρία.

Θύρα υπέρυθρων με δυνατότητα εκμάθησης συχνοτήτων.

Ραδιόφωνο.

Δαχτυλικό αποτύπωμα.

Στρατιωτικές προδιαγραφές ανθεκτικότητας.

Ξεχωριστή κάρτα ήχου υψηλών προδιαγραφών.

Δυνατότητα ασύρματης φόρτισης εφόσον διαθέτεις τον κατάλληλο εξοπλισμό.

Γρήγορη φόρτιση.

Την καλύτερη κάμερα (με Laser Focus) για φωτογραφίες, και βίντεο με manual ρυθμίσεις πχ 60fps (αυτό δεν υπάρχει πουθενά, παγκόσμια πρωτοτυπία).

Διπλή κάμερα για Selfies και βίντεο.

και φυσικά 2η οθόνη για συντομεύσεις και ειδοποιήσεις.

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Link to comment
Share on other sites

http://i154.photobucket.com/albums/s272/vipergr/Capture_2016-04-16-04-37-10.png

 

Αναλυτικα:

-Με σχεδόν συνεχή χρήση του κινητού και φωτεινότητα περι το 30% συνεχώς.

-Συνεχές σερφαρισμα μεσω WiFi και Chrome ανοιχτό με 15 καρτελες + Tapatalk + Υoutube.

-Συνεχές στριμαρισμα μουσικής σε Bluetooth ηχείο.

-Συγχρονισμός 3 λογαριασμών email συνεχώς όπως και ειδοποιήσεων Tapatalk.

-10 λεπτα τηλεφωνική συνδιάλεξη.

-NFC OFF

-GPS OFF

Lollipop ή marshmallow φίλε μου?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε να έχει λίγο καλύτερη οθόνη. Πιο φωτεινή και λίγο πιο ζωντανά χρώματα.

Κατά τ' αλλά είναι ένα τηλέφωνο που το εκτιμάς για τις δυνατότητες του και όχι για την ομορφιά του. Έχει features τα οποία θεωρούσαμε δεδομένα, και πλέον είναι πολυτέλεια. Θεωρώ ότι πρέπει να είσαι εντελώς συνειδητοποιημένος χρήστης για να αγοράσεις ένα τέτοιο τηλέφωνο.

Εν συντομία να τα υπενθυμίσω :

 

Dual Sim με 64GB χώρο ΚΑΙ κάρτα SD (μιλάω για το δικό μου).

Αποσπώμενη μπαταρία.

Θύρα υπέρυθρων με δυνατότητα εκμάθησης συχνοτήτων.

Ραδιόφωνο.

Δαχτυλικό αποτύπωμα.

Στρατιωτικές προδιαγραφές ανθεκτικότητας.

Ξεχωριστή κάρτα ήχου υψηλών προδιαγραφών.

Δυνατότητα ασύρματης φόρτισης εφόσον διαθέτεις τον κατάλληλο εξοπλισμό.

Γρήγορη φόρτιση.

Την καλύτερη κάμερα (με Laser Focus) για φωτογραφίες, και βίντεο με manual ρυθμίσεις πχ 60fps (αυτό δεν υπάρχει πουθενά, παγκόσμια πρωτοτυπία).

Διπλή κάμερα για Selfies και βίντεο.

και φυσικά 2η οθόνη για συντομεύσεις και ειδοποιήσεις.

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

 

 

Με το G3 σταμάτησα να χρησιμοποιώ το laptop στην καθημερινότητά μου. Για αυτό ψάχνομαι για λίγο μεγαλύτερη οθόνη (μέχρι 6)

Το τηλέφωνο για μένα είναι πραγματικά εργαλείο. Μιλάω τουλάχιστον 2-3 ώρες κάθε μέρα, χρησιμοποιώ εφαρμογές του office, στέλνω και λαμβάνω αρκετά mail, χρησιμοποιώ την φωτογραφική και εν συνεχεία το τηλέφωνο για προώθηση προϊόντων, ψάχνω πληροφορίες στο διαδίκτυο...Να φανταστείς, πάντα έχω δεύτερη συσκευή μαζί μου για τον φόβο της στραβής.

Από τα χαρακτηριστικά που έγραψες, τα γνώριζα όλα πλην του "Στρατιωτικές προδιαγραφές ανθεκτικότητας" Μπορείς να δώσεις κάποιον σύνδεσμο να διαβάσω περισσότερα?

Σε ευχαριστώ

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 Pro,Mate 50 Pro)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT(LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA(DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG(I800,note10+)SHARP(S2)SIEMENS(SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)VIVO(X90 Pro)XIAOMI(Redmi Note 5,Redmi Note 6 Pro,Redmi Note 8 Pro,Redmi Note 9 Pro,Redmi Note 10 Pro,Redmi Note 12 Pro,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro,12x,)

Link to comment
Share on other sites

Από τα χαρακτηριστικά που έγραψες, τα γνώριζα όλα πλην του "Στρατιωτικές προδιαγραφές ανθεκτικότητας" Μπορείς να δώσεις κάποιον σύνδεσμο να διαβάσω περισσότερα?

 

Οριστε ενα δημοσιευμα: http://www.techtimes.com/articles/90806/20151003/lg-v10-drop-test-can-lgs-military-grade-resistance-claims-stand-up-to-the-test-video.htm

 

κι αλλο ενα: http://www.phonearena.com/news/The-LG-V10-is-MIL-STD-810G-Transit-Drop-compliant-and-heres-what-that-means_id74331

 

κι εδω: http://www.androidauthority.com/lg-v10-durability-drop-test-645941/

Edited by kek
Link to comment
Share on other sites

 

Πολύ ενδιαφέρον. Δεν είχα ιδέα οτι ένα smartphone μπορεί να είναι τόσο ανθεκτικό. Σε ευχαριστώ:)

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 Pro,Mate 50 Pro)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT(LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA(DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG(I800,note10+)SHARP(S2)SIEMENS(SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)VIVO(X90 Pro)XIAOMI(Redmi Note 5,Redmi Note 6 Pro,Redmi Note 8 Pro,Redmi Note 9 Pro,Redmi Note 10 Pro,Redmi Note 12 Pro,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro,12x,)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Το v10 ζεσταίνεται όσο και τα υπόλοιπα lg σειράς g; Συνήθως δίπλα στην κάμερα από πίσω και το γυαλί μπροστά.

"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Το v10 ζεσταίνεται όσο και τα υπόλοιπα lg σειράς g; Συνήθως δίπλα στην κάμερα από πίσω και το γυαλί μπροστά.

 

Σε μενα παντως που το εχω οπως βγηκε απο το εργοστασιο ζεσταινεται φυσιολογικα λιγο ομως,δε ξερω στα παιχνιδια και φυσικα κοντα στη καμερα οπως τα περισσοτερα το γυαλι δεν νομιζω καθολου η δεν το καταλαβαινω.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Το μόνο ζόρι που είχε η συσκευή ήταν κατά την αναβάθμιση της, μία ώρα και δέκα λεπτά, ζεσταθηκε αρκετά που το θεωρώ φυσιολογικό, έκτοτε και με συνεχής χρήση δεν παρατήρησα κάτι:happy:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ αν κάποιος θέλει να ανταλλάξει αυτό το μαύρο καπάκι, με το μαύρο "στυλ δερμάτινο" καπάκι από το δίκαρτο, ας μου στείλει μήνυμα.

 

Θέλω αυτό

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160416/069b449d8046e3a49b13dbfb7584f114.jpg

 

Δίνω αυτό

https://www.dropbox.com/s/k0743m2jfskfkip/20160415_134453.jpg?dl=0

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Edited by Hierophant
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ αν κάποιος θέλει να ανταλλάξει αυτό το μαύρο καπάκι, με το μαύρο "στυλ δερμάτινο" καπάκι από το δίκαρτο, ας μου στείλει μήνυμα.

 

Θέλω αυτό

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160416/069b449d8046e3a49b13dbfb7584f114.jpg

 

Δίνω αυτό

https://www.dropbox.com/s/k0743m2jfskfkip/20160415_134453.jpg?dl=0

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

 

Ο λογος;ομορφια;

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα ξανά...είμαι κάτοχος του κινητού εδώ και 3 μέρες...δεν το έχω δουλέψει πολύ και ο λόγος είναι ότι nano sim επειδή δεν είχα την προμηθεύτηκα χθες και ο άλλος ότι θέλω να μου δώσετε τα φώτα σας ώστε να στήσω την συσκευή μου σωστά από την αρχή. Δεδομένου ότι έχω το παροπλισμένο πλέον samsung galaxy s3 από το 2014 χρειάζομαι κάποιες απαντήσεις. Ερώτηση βασική: Έχω μία κάρτα sd 32gb στο s3 την οποία όμως θέλω να φορμάρω πριν την βάλω στο lg v10 μου για να είναι καθαρή και άδεια από χώρο αποθήκευσης...Ποιά είναι η σωστός μέθοδος; Συνδέω κινητό στον υπολογιστή και να την σβήσω με ένα απλό δεξί κλικ και delete ή έχει κάποια διαδικασία format μέσα από το s3;Δεύτερον ποιες εφαρμογές θα μου προτείνατε να βάλω ως noobas για το κινητό; Εκτός από τα βασικα social media,συγχρονισμούς mail, office, κτλ που δουλεύω και τα χρειάζομαι...έχετε κάποια υπόψιν σας π.χ. για εκκαθάριση,συντήρηση,αντιβιοτικό αλλά όχι μόνο...για διάφορες δουλειές....Επίσης με 3 μέρες μόνο και χωρίς να έχω παίξει πολύ το κινητό(λίγο κάμερα,σερφάρισμα με wifi και δεδομένα) νομίζω ότι ανέβασε λίγο θερμοκρασία γιατι το πίσω μέρως στο καπάκι το έπιανα αρκετά ζεστό..καμία σχεση με το s3....Τέλος θα ήθελα να ρωτήσω αν υποστηρίζει το κινητό 4γ ταχύτητα και αν ναι πως ρυθμίζεται γιατί όσες φορές άνοιξα δεδομένα μου είχε το κλασσικο εικονιδιο +H. Ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγγνώμη αν κούρασα απλά είμαι αρκετά άπειρος με τα καινούργια κινητά.
Link to comment
Share on other sites

Διαμόρφωση, ελληνιστί format, θα κάνεις μέσα από το V10. Υπάρχει επιλογή.

Για εκκαθάριση και συντήρηση εγώ χρησιμοποιώ το SD Maid. Αντιβιοτικό δε χρειάζεσαι. Θερμοκρασία λογικό να ανεβάζει όπως κάνουν όλα τα σύγχρονα smartphone. Μην το φοβάσαι, το πολύ πολύ να κλείσει.

Για το 4G δεν ξέρω να σου απαντήσω γιατί έχω το δίκαρτο που δεν έρχεται Ευρώπη. Οπότε λογικά να μην έχω διαθέσιμες τις μπάντες.

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα ξανά...είμαι κάτοχος του κινητού εδώ και 3 μέρες...δεν το έχω δουλέψει πολύ και ο λόγος είναι ότι nano sim επειδή δεν είχα την προμηθεύτηκα χθες και ο άλλος ότι θέλω να μου δώσετε τα φώτα σας ώστε να στήσω την συσκευή μου σωστά από την αρχή. Δεδομένου ότι έχω το παροπλισμένο πλέον samsung galaxy s3 από το 2014 χρειάζομαι κάποιες απαντήσεις. Ερώτηση βασική: Έχω μία κάρτα sd 32gb στο s3 την οποία όμως θέλω να φορμάρω πριν την βάλω στο lg v10 μου για να είναι καθαρή και άδεια από χώρο αποθήκευσης...Ποιά είναι η σωστός μέθοδος; Συνδέω κινητό στον υπολογιστή και να την σβήσω με ένα απλό δεξί κλικ και delete ή έχει κάποια διαδικασία format μέσα από το s3;Δεύτερον ποιες εφαρμογές θα μου προτείνατε να βάλω ως noobas για το κινητό; Εκτός από τα βασικα social media,συγχρονισμούς mail, office, κτλ που δουλεύω και τα χρειάζομαι...έχετε κάποια υπόψιν σας π.χ. για εκκαθάριση,συντήρηση,αντιβιοτικό αλλά όχι μόνο...για διάφορες δουλειές....Επίσης με 3 μέρες μόνο και χωρίς να έχω παίξει πολύ το κινητό(λίγο κάμερα,σερφάρισμα με wifi και δεδομένα) νομίζω ότι ανέβασε λίγο θερμοκρασία γιατι το πίσω μέρως στο καπάκι το έπιανα αρκετά ζεστό..καμία σχεση με το s3....Τέλος θα ήθελα να ρωτήσω αν υποστηρίζει το κινητό 4γ ταχύτητα και αν ναι πως ρυθμίζεται γιατί όσες φορές άνοιξα δεδομένα μου είχε το κλασσικο εικονιδιο +H. Ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγγνώμη αν κούρασα απλά είμαι αρκετά άπειρος με τα καινούργια κινητά.

 

Τι εταιρεια εχεις

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

vodafone ειναι ο παροχος μου

 

Γιατί Vodafone θα πρέπει να στείλεις SMS για να ενεργοποιηθεί το 4g.Googlαρε το για να δεις που και τι στέλνεις στο SMS... Την sd card θα την φορμαρεις μέσα από το τηλέφωνο και όχι στο Pc σου,συνήθως είναι στο μενού αποθηκευτικος χώρος. Πρόγραμμα καθαρισμού θα χρησιμοποιείς μόνο της συσκευής και κανένα άλλο και όσο για Antivirus και βλακιες δεν χρειαζεσαι τίποτα στο Android... Όσο για την θερμοκρασία που είδες είναι απολύτως φυσιολογική και όσο θα καλοκαιριαζει θα αυξηθεί και λίγο ακόμα αλλά μην ξενερωνεις... Λιωστω δεν καταλαβαίνει τίποτα. Οι εφαρμογές που έχει το V10 θα σε υπέρ καλύψουν και θα βάλεις ότι εσύ χρειαζεσαι σύμφωνα με τις δικές σου ανάγκες.

Μην ξεχνάς ότι πλέον έχεις το πληρέστερο τηλέφωνο της αγοράς

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Γιατί Vodafone θα πρέπει να στείλεις SMS για να ενεργοποιηθεί το 4g.Googlαρε το για να δεις που και τι στέλνεις στο SMS... Την sd card θα την φορμαρεις μέσα από το τηλέφωνο και όχι στο Pc σου,συνήθως είναι στο μενού αποθηκευτικος χώρος. Πρόγραμμα καθαρισμού θα χρησιμοποιείς μόνο της συσκευής και κανένα άλλο και όσο για Antivirus και βλακιες δεν χρειαζεσαι τίποτα στο Android... Όσο για την θερμοκρασία που είδες είναι απολύτως φυσιολογική και όσο θα καλοκαιριαζει θα αυξηθεί και λίγο ακόμα αλλά μην ξενερωνεις... Λιωστω δεν καταλαβαίνει τίποτα. Οι εφαρμογές που έχει το V10 θα σε υπέρ καλύψουν και θα βάλεις ότι εσύ χρειαζεσαι σύμφωνα με τις δικές σου ανάγκες.

Μην ξεχνάς ότι πλέον έχεις το πληρέστερο τηλέφωνο της αγοράς

 

Λιγο youtube,chrome και lg health που ετρεξα για να τα δω,με wifi,συγχρονισμο και τοποθεσια ανοιχτα μου ειχε 1,7gb ram ελευθερη..καλο ειναι το νουμερο?Εαν φορτωσω κι αλλες εφαρμογες πως θα τρεχει? Ποιο ειναι το προγραμμα καθαρισμου της συσκευης? Και αυτο που μου ειπες για το 4g,οταν μου το ρυθμισουν απο την vodafone μετα θα μπορω να επιλεγω ποτε να χρησιμοποιω 4g και ποτε 3g?(ρωταω για λογους οικονομιας)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...