Jump to content

Χρεώσεις καρτών σταθερής τηλεφωνίας


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με την Talk-Talk των 5 Ευρώ μιλάτε 20 λεπτά σε κινητό και 100 λεπτά σε σταθερό .

6 Ευρώ δεν υπάρχει αλλά αν το θέλετε συγκριτικά τώτε με 6 Ευρώ Talk-talk μιλάτε 120 σε σταθερό και 24 κινητό .

Σε σταθερό υπάρχει και πιο φτηνά αν χρησιμοποιήσετε το http://www.evoice.gr .

Θα σας δώσουν και 3 ευρώ δώρο για να το δοκιμάσετε . Μετά με 6 Ευρώ πληρωμή θα μιλάτε 210 λεπτά Και μάλιστα η χρέωση θα γίνεται ανά δευτερόλεπτο .

Είναι ότι καλύτερο υπάρχει στην αγορά . Δουλεύει και από καρτοτηλέφωνα αλλά και από το σπίτι μέσω του αριθμού 8002003864 . Πολύ καλό.

Link to comment
Share on other sites

PARA POLY KALO DOKIMASTE TO PROTA AN 8ELETE K 8A TO DIPISTOSETE. NOMIZO EINAI OTI KALITERO IPARXEI.

 

http://www.gsm2world.com/

 

 

γιατι ομως δεν μπορω να καλεσω τον αριθμο +3224024575? μηπως η cosmote εχει κανει καμμια λαδια? ειναι ο αριθμος που καλεις και γινεται call back Και μιλας μετα...:(

Link to comment
Share on other sites

γιατι ομως δεν μπορω να καλεσω τον αριθμο +3224024575? μηπως η cosmote εχει κανει καμμια λαδια? ειναι ο αριθμος που καλεις και γινεται call back Και μιλας μετα...:(

 

An ennoeis pou klinei h grammh einai apolyta fysiologiko na akous ena tritoniko hxo.

Link to comment
Share on other sites

Το κάλεσα πριν λίγο με cosmote και ούτε εμένα κάλεσε πίσω. Με τιμ και Voda που δοκίμασα επίσης δεν κάλεσε πίσω. Tο πρόβλημα δεν είναι στην cosmote λοιπόν...
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ φίλε μου, εγώ χρησιμοποιώ πάρα πολύ την ya της

q -telecom.νομίζω ότι συμφέρει πολύ. κοστίζει 3 ευρώ και μπορείς να μιλήσεις μια ώρα!

:kitty:
Link to comment
Share on other sites

Το κάλεσα πριν λίγο με cosmote και ούτε εμένα κάλεσε πίσω. Με τιμ και Voda που δοκίμασα επίσης δεν κάλεσε πίσω. Tο πρόβλημα δεν είναι στην cosmote λοιπόν...

 

Εννοειται πως εχεις κανει εγγραφη ετσι? Και λογικα θελει να καταθεσεις και χρηματα.

Link to comment
Share on other sites

ναι εχει χρηματα μεσα. θα τους στειλω mail, αλλα μαλλον το ολο συστημα εχει προβλημα μιας και ουτε τον λογαριασμο μου μπορω να δω. ελπιζω να αποκατασταθει συντομα
Link to comment
Share on other sites

Χρηματα στο evoice yok :( Πριν λιγες μερες εκανα τη 1η μου καταθεση με μια visa electron και τη δεχτηκε κανονικα.

 

Εχει κανεις υποψιν του κανενα περιοδικο που να εχει καρτουλες evoice? Μπα ε?

 

Θυμαμαι ειχε αναφερει καποιος μια καρτα του παοκ (φτου κακα) οπου εδινε πολυ καλους χρονους για κλησεις προς Θεσ/νικη, ποια ειναι αυτη? Γενικα υπαρχει κατι καλυτερο απο το 0.018+ΦΠΑ του evoice?

Link to comment
Share on other sites

H Κάρτα του Παοκ είναι AMIMEX http://www.paokbc.gr/kartes.htm

170 λεπτά για 5 ευρώ ή 0,0247 + Φ.Π.Α.

Μάλλον καλύτερα να πληρώσεις στο EVOICE

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα σε όλους. Έπεσε στα χέρια μου μία κάρτα payhone των 5€. Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει τιμοκατάλογος κάπου για αυτή την κάρτα;Έψαξα στο forum άλλα βρήκα μόνο κατι για κλήσεις στη Σουηδία. Με ενδιαφέρει κυρίως η επικοινωνία μου προς Αγγλία.

Την κάρτα μου τη δώσανε και καλά για καλύτερη από τυ Ya!. Παίζει να ισχύει κάτι τέτοιο;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Έπεσε στα χέρια μου μία κάρτα payhone των 5€. Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει τιμοκατάλογος κάπου για αυτή την κάρτα;Έψαξα στο forum άλλα βρήκα μόνο κατι για κλήσεις στη Σουηδία. Με ενδιαφέρει κυρίως η επικοινωνία μου προς Αγγλία.

Την κάρτα μου τη δώσανε και καλά για καλύτερη από τυ Ya!. Παίζει να ισχύει κάτι τέτοιο;

 

 

Στην ποιότητα δεν νομίζω, στις τιμές μπορεί.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλημέρα σε όλους. Έπεσε στα χέρια μου μία κάρτα payhone των 5. Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει τιμοκατάλογος κάπου για αυτή την κάρτα;Έψαξα στο forum άλλα βρήκα μόνο κατι για κλήσεις στη Σουηδία. Με ενδιαφέρει κυρίως η επικοινωνία μου προς Αγγλία.

Την κάρτα μου τη δώσανε και καλά για καλύτερη από τυ Ya!. Παίζει να ισχύει κάτι τέτοιο;

 

Ίσως να έχει προαναφερθεί στo forum αλλά η καλύτερη (επικοινωνία χωρίς παράσιτα και διακοπές) κάρτα που έχω βρει και χρησιμοποιώ για κλήσεις σε σταθερά Μ.Βρετανία και ειδικότερα Σκωτία είναι η SP της Teledome, :!: 5 ευρώ=5 ώρες! (301 λεπτά για την ακρίβεια:) )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
euxaristw file mou basika brika sto plaisio teledome twn 10€ me 11.90€ toso exoun pantou ??(pio akriba apo ta € pou periexoun!!!)

 

Όχι. Κανονικά είναι όσο γράφουν ή και λίγο φτηνότερα (προσφορές)

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς από λάθος του καταστήματος προσθέσαν 19% ΦΠΑ πάνω στην ήδη φορολογημένη αξία της κάρτας.

Μου έτυχε κάτι τέτιο στο Μultirama τους το επισήμανα και το διόρθωσαν,

Αγόρασα και εγώ την Μαύρη SP από τα ανταλακτήρια στην ΟΜΟΝΟΙΑ μόνο με 4,5 ευρώ. Τελικά είναι φοβερή κάρτα . Μού έδωσε 301 λεπτά για Αγγλία Γαλλία Βέλγιο Αυστραλία Ολλανδία και ΕΛΛΑΔΑ αστικά -υπεραστικά . Επίσης 200 λεπτά Ισραήλ και 175 Κύπρο . Νομίζω ότι είναι από τις φτηνώτερες κάρτες και με αρκετά καλή ποιότητα !

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή . Αυτές οι τιμές ισχύουν μόνο για την Μαύρη SP ( Super economy)

και όχι για όλες τις κάρτες της Teledome.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...