Jump to content

Doogee HOMTOM HT6


kwnana
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από την κάμερα όσοι το πήρατε, τι εντυπώσεις έχετε;

Αν η συσκευή είναι πανομοιότυπη με το Doogee T6, τότε μάλλον πρέπει να φοράει τον αισθητήρα imx219 της Sony.

Και κάτι άλλο, τελικά γυροσκόπιο έχει; Σε 2 site με χαρακτηριστικά αναφέρει πως ναι.

Οι ρώσσοι αναφέρουν ότι δοκίμασαν την rom απο το T6 και λειτουργεί κανονικά.Προσωπικά είμαι ικανοποιημένος απο αυτή που έχει το κινητό και δεν την δοκίμασα.Για το γυροσκόπιο μάλλον έχει αλλά δεν το έχουν υποστηρίξει σωστά στη ρομ.To antutu πχ αναφέρει Gyroscore not supported αλλά απο κάτω γράφει Gyroscope Uncalibrated MTK.Οπως και για την πυξίδα αναγνωρίζει Bosch BMC056 αλλά σε όσα προγράμματα δοκίμασα δεν λειτουργεί..

Για την κάμερα προσωπικά είμαι ικανοποιημένος για τα δεδομένα της συσκευής.Την ημέρα ικανοποιητική,το βράδυ δυσκολεύεται κάπως να εστιάσει.Εχω βάλει κάποιες φώτο σε προηγούμενο ποστ μου.Και η φώτο στο πιο πάνω ποστ με την πατέντα sd + sim απο το κινητό είναι.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 543
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οι ρώσσοι αναφέρουν ότι δοκίμασαν την rom απο το T6 και λειτουργεί κανονικά.Προσωπικά είμαι ικανοποιημένος απο αυτή που έχει το κινητό και δεν την δοκίμασα.Για το γυροσκόπιο μάλλον έχει αλλά δεν το έχουν υποστηρίξει σωστά στη ρομ.To antutu πχ αναφέρει Gyroscore not supported αλλά απο κάτω γράφει Gyroscope Uncalibrated MTK.Οπως και για την πυξίδα αναγνωρίζει Bosch BMC056 αλλά σε όσα προγράμματα δοκίμασα δεν λειτουργεί..

Για την κάμερα προσωπικά είμαι ικανοποιημένος για τα δεδομένα της συσκευής.Την ημέρα ικανοποιητική,το βράδυ δυσκολεύεται κάπως να εστιάσει.Εχω βάλει κάποιες φώτο σε προηγούμενο ποστ μου.Και η φώτο στο πιο πάνω ποστ με την πατέντα sd + sim απο το κινητό είναι.

gps ΕΝΤΟς ΠΟΛΗς ΣΕ ΣΤΕΝΑ ΜΕ ΠΥΚΝΗ ΔΟΜΗΣΗ??

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι από όσο δοκίμασα.Πέρα απο Κοζάνη έπαιξε άψογα και στην Θεσσαλονίκη.Και ένα μικρό βραδινό χιονισμένο
Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος, ευχαριστούμε.

 

Να σε ρωτήσω, η sim που "χάλασες" για να κάνεις την πατέντα, ήταν nano; Ρε γμτ, θα ήθελα να το κάνω κι εγώ αλλά η 2η SIM που θέλω να βάλω στο συγκεκριμένο slot είναι από ζευγάρι vodafone double που "έφτυσα αίμαι" για να βρω σε multi sim, και φοβάμαι να την πειράξω. Ίσως το δοκιμάσω σε κάποια άλλη πρώτα να δω αν είναι εύκολο.

Link to comment
Share on other sites

Βγαζει 10ωρο η οθονη???? ΜΕ ΛΟΓΙΚΗ χρηση δλδ 40-50 κλησεις, facebook, viber, whatsapp κτλ??
In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Ναι μέσα στο 24ωρο βγάζει κοντά στο 10ωρο.Φυσικά μην περιμένεις 10 ώρες χρήση gps αλλά με wifi,3g κανένα 3ωρο και μια ωρα κλήσεις τις έχεις..

Η sim είναι μια cu micro sim.Επειδή δεν είχα θερμοπίστολο αλλά ούτε πιστολάκι μαλλιών,το έκανα με αναπτήρα.Θέλει γρήγορη κίνηση για να καεί όσο χρειάζεται για να ξεκολλήσει χωρίς όμως να καει το τσιπάκι.

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Με το x5 pro πού έχω όλη μέρα δεδομένα και WiFi με ελάχιστες κλήσεις μου βγάζει μία μέρα άνετα. Οπότε αυτό θα μου βγάζει άνετα δύο μέρες.
Link to comment
Share on other sites

to παρηγγειλα στα 100$

ξερουμε τι ποιοτητα/ενταση ηχου κλήσει και μικροφωνου εχει??

 

το θελω αποκλειστικα για κλησεις, εμαιλ, φβοοκ, βαημπερ και GPS, με αυτονομια 48 ωρες

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

to παρηγγειλα στα 100$

ξερουμε τι ποιοτητα/ενταση ηχου κλήσει και μικροφωνου εχει??

 

το θελω αποκλειστικα για κλησεις, εμαιλ, φβοοκ, βαημπερ και GPS, με αυτονομια 48 ωρες

 

100$ από που;

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι αυτά που αναφέρεις.Αυτονομια 48 ωρών θα σου βγάλει με 3-4 ώρες οθονη την ημέρα.με 10 ώρες βγάζει 24ωρο
Link to comment
Share on other sites

Προσφορά από everbuying
Πως ? Δε βλέπω τέτοια τιμή πουθενά ......:wacko:

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Με μια πρόχειρη αναζήτηση, $123 το έχει στη σελίδα τους. Δεν ξέρω αν έχει κάποιο κουπόνι που μειώνει την τιμή.

 

Εγώ περίπου 115€ το πλήρωσα στο geekbuying, αλλά είχα δώσει τα περίπου 71 για άλλο τηλέφωνο που τελικά δεν το είχαν. Στο τέλος έδωσα αλλά ~45 σα διαφορά. Με αυτές τις προσφορές ίσως φαίνεται ότι την πάτησα ελαφρώς. Αλλά το γεγονός ότι ξεμπέρδεψα και έχει ήδη φύγει από αυτούς με κάνει να το παραβλέπω..

(Δεδομένου ότι και η αργία των κινέζων είναι κοντά, και ήδη είχα "καεί"και σε μια προηγούμενη παραγγελία από Gearbest).

Link to comment
Share on other sites

Και στο Γκιαρμπεστ. Νομιζω ειναι ακομα.

 

Ειναι για περιορισμενο αριθμο την ημερα (10) και αρχιζει δικη τους ωρα 17.00

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Από 13 μέχρι 19 έτρεχε μια προσφορά στα 99.99$ σύμφωνα με την σελίδα τους στο Facebook. Αν έγινε τότε η αγορά ίσως και να την πέτυχε.
Link to comment
Share on other sites

Στα πιο "σίγουρα", υπάρχει το κουπόνι KIMOVIL200 που στο Gearbest ρίχνει την τιμή από $123 σε $111... Δουλεύει και με άλλα κινητά το κουπόνι. Edited by MitsosDaBest13
Link to comment
Share on other sites

Ανέβηκε hands on στο myphone http://www.myphone.gr/d/homtom/ht6.595/hands-on/.Προτεινομενη λιανική τιμη πώλησης απο την ΟΕΒΕ στα 159€ που θεωρώ ότι δεν είναι υπερβολικη για το κινητό αυτό
Link to comment
Share on other sites

Καλά είναι. Aν και έχω την εντύπωση πως θα θέλει λίγο ψάξιμο για να διαπιστώσεις αν το κατάστημα που το πουλάει το έχει πάρει από αυτούς (ΟΕΒΕ) με τα πλεονεκτήματα που μπορεί να έχει αυτό(εγγύηση) ή το έχει κάνει παραεισαγωγή από Κίνα.
Link to comment
Share on other sites

.... στα 159€ που θεωρώ ότι δεν είναι υπερβολικη.....

 

Οχι μονο δεν ειναι υπερβολικη αλλα ειναι παρα παρα πολυ καλη για ενα τετοιο εργαλειο! Τι στο καλο? Τζαμπα το θελουμε? :)

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Homtom ht6--->το πρώτο μου κινέζικο κινητό που παίρνει τον δρόμο επιστροφής για κίνα.Ακουγα χθες μουσική και με παίρνει ο ύπνος.Ξυπνάω το πρωϊ και το βρίσκω κλειστό.Το βάζω για φόρτιση και δεν ανάβει με τίποτε.Οπότε επικοινώνησα με banggood και μου έδωσαν διεύθυνση επιστροφής..
Link to comment
Share on other sites

Homtom ht6--->το πρώτο μου κινέζικο κινητό που παίρνει τον δρόμο επιστροφής για κίνα.Ακουγα χθες μουσική και με παίρνει ο ύπνος.Ξυπνάω το πρωϊ και το βρίσκω κλειστό.Το βάζω για φόρτιση και δεν ανάβει με τίποτε.Οπότε επικοινώνησα με banggood και μου έδωσαν διεύθυνση επιστροφής..

 

Κριμα ρε φιλε! Ελπιζω να ειναι το πρωτο και το τελευταιο σου!

Φοβαμαι παντως οτι θα αργησεις να το ξαναδεις.....:(

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...