Jump to content

Doogee HOMTOM HT6


kwnana
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 543
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και μια videoπαρουσιαση απο εμενα.Σημερα βρηκα λιγο χρονο επιτελους.

https://youtu.be/OqpOAaSv3rM

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο δείχνει.Για το βάρος το διάβασα και σε ξένα φόρουμ αλλά το θεωρώ λογικό λόγω της μπαταρίας.Στο ρώσικο φόρουμ δείχνει μια εικόνα με βάρος 238gr.Κάτι που προσωπικά δε με ενοχλεί καθόλου.
Link to comment
Share on other sites

Και μια videoπαρουσιαση απο εμενα.Σημερα βρηκα λιγο χρονο επιτελους.

https://youtu.be/OqpOAaSv3rM

 

Φίλε Κώστα, είσαι και επαγγελματίας, περίμενα κάτι πολύ καλύτερο τόσα που μας έχεις πει. Πολύ κοντό τρίποδα έχεις - ή μήπως δεν είχες καν;.

 

Τι στο καλό εκεί στον ΑΝΤ1 δεν σας δίνουν εξοπλισμό; :confused:

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Κώστα, είσαι και επαγγελματίας, περίμενα κάτι πολύ καλύτερο τόσα που μας έχεις πει. Πολύ κοντό τρίποδα έχεις - ή μήπως δεν είχες καν;.

 

Τι στο καλό εκεί στον ΑΝΤ1 δεν σας δίνουν εξοπλισμό; :confused:

Φιλε μου αυτα τα video ειναι σπιτικα..........δεν ειναι επαγγελματικα........και κανω σποραδικα και μονο για καποιους φιλους εδω που το ζητουν κατα καιρους......το κανω απο ευχαριστηση και μονο.............επισης αναφερω στο video οτι δεν εχω καν την καλη καμερα (την δικια μου) να τραβηξω σε αυτο.

Μην μπερδευουμε σε παρακαλω το επαγγελματικο με το χομπιστικο,δεν ειναι σωστο πιστευω........

Τον εξοπλισμο τον εχουμε στην εταιρια,και μαλιστα οτι πιο συνχρονο αυτη την στιγμη,για αλλα πραματα ομως,και οχι για φιλικες παρουσιασεις........και φιλε μου δεν ειμαι οπερατερ.......

Νασαι καλα.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Δε βλέπω ιδιαίτερη κίνηση στο νήμα.Παίζει να είμαι ο 3ος που θα έχει την συσκευή.. Κυκλοφόρησε root και twrp recovery αλλά μου λείπει η συσκευή για να τα δοκιμάσω.
Link to comment
Share on other sites

Δε βλέπω ιδιαίτερη κίνηση στο νήμα.Παίζει να είμαι ο 3ος που θα έχει την συσκευή.. Κυκλοφόρησε root και twrp recovery αλλά μου λείπει η συσκευή για να τα δοκιμάσω.

 

:lol::lol: Πολυ παραπονο φιλε μου! Πικρα.

Πραγματι δεν εχει πολυ κινηση το νημα αλλα και ποιο εχει τωρα με τα κ.κ.?

Εκτος βεβαια του χ5 απλου και προ και των Λετβ.

Θεωρω ομως το ΗΤ6 απο τις καλυτερες συσκευες που μπορει να αγορασει κανεις σημερα, ειναι στα υποψη μου, απλα περιμενω πρωτα να παραλαβω το Η1 και στην συνεχεια μαλλον θα το ... ντουφεκισω!:)

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

:lol: Η πλάκα ξέρεις ποια ειναι; Οτι τα πακέτα πλέον τους τελευταίους 2-3 μήνες αργούν πιο πολύ σε σχέση με την προ-cc εποχή

Edit

Ενας τύπος εδώ έκανε πατέντα για ταυτόχρονη χρήση 2 sim και sd.Να δω πόσες sim θα καταστρέψω μέχρι να το πετύχω :lol:

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Δε βλέπω ιδιαίτερη κίνηση στο νήμα.Παίζει να είμαι ο 3ος που θα έχει την συσκευή.. Κυκλοφόρησε root και twrp recovery αλλά μου λείπει η συσκευή για να τα δοκιμάσω.

 

Απο σημερα δηλωνω ... 4ος !

Αλλα επειδη το παρηγγειλα απο το Εβερ (μην βαρατε, ειχα κατι κουπονια που ληγανε) μεχρι να παραλαβω προβλεπω να εχω πεσει πολυ στη βαθμολογια! :lol:

 

Εχετε σταμπαρει καμια θηκουλα πουθενα?

Edited by Evaggelos1
Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Δεν κυκλοφορεί κάτι.Παρακολουθω το fb τους και λενε ότι κάποιαααα στιγμή θα βγάλουν θήκη.Στο πακέτο εχει μια κλασσική πλαστικη θηκη που προστατεύει το πίσω μέρος και τις γωνίες του κινητού.Επισης αρχισαν να με ξενερώνουν πριν καλα-καλα παραλάβω το κινητό.Ζήτησα και εγώ και άλλα ατομα τη ρομ και με e-mail απο την επισημη ιστοσελιδα τους και ενω έλεγαν στο fb ότι θα τη στειλουν σε οποιον το ζητήσει,δεν το έκαναν.Στο 4pda πήραν τη ρομ απο εναν πωλητή του κινητού οπως εγραψε αυτος που έδωσε το λινκ.Προσωπικά για το x5 pro είχα στειλει mail στη doogee και μου την έδωσαν την επόμενη μέρα.

Επισης σύμφωνα με ένα review ενός ρώσου στο youtube δειχνει με το εργαλείο μέτρησης των volt και ampere της μπαταρίας ότι στο 100% ειναι 4667mah..To ξέραμε ότι δεν θα ειναι 6250 αλλά ούτε καν 5000?... εκτος και αν το φόρτισε,δεν την άφησε να αδειάσει μέχρι να μην ανοιγει το κινητό.

-->το δείχνει στο 7.11" Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Δεν κυκλοφορεί κάτι.Παρακολουθω το fb τους και λενε ότι κάποιαααα στιγμή θα βγάλουν θήκη.Στο πακέτο εχει μια κλασσική πλαστικη θηκη που προστατεύει το πίσω μέρος και τις γωνίες του κινητού.Επισης αρχισαν να με ξενερώνουν πριν καλα-καλα παραλάβω το κινητό.Ζήτησα και εγώ και άλλα ατομα τη ρομ και με e-mail απο την επισημη ιστοσελιδα τους και ενω έλεγαν στο fb ότι θα τη στειλουν σε οποιον το ζητήσει,δεν το έκαναν.Στο 4pda πήραν τη ρομ απο εναν πωλητή του κινητού οπως εγραψε αυτος που έδωσε το λινκ.Προσωπικά για το x5 pro είχα στειλει mail στη doogee και μου την έδωσαν την επόμενη μέρα.

Επισης σύμφωνα με ένα review ενός ρώσου στο youtube δειχνει με το εργαλείο μέτρησης των volt και ampere της μπαταρίας ότι στο 100% ειναι 4667mah..To ξέραμε ότι δεν θα ειναι 6250 αλλά ούτε καν 5000?... εκτος και αν το φόρτισε,δεν την άφησε να αδειάσει μέχρι να μην ανοιγει το κινητό.

-->το δείχνει στο 7.11"

 

θυμαμαι στο θεμα του Χ5, το ειχες αναφερει για την Ρομ.

Τωρα για την μπαταρια , οπως λενε και στο χωριο μου, πρωτα θα σου βγει η ψυχη και μετα το χουι! Το ιδιο κανει και η DOOGEE με τα λαθη στοιχεια που δινει για τις μπαταριες της.

Θα σου ελεγα ομως οτι μην ξενερωνεις, αφου ακυρωσες και το ΕΛΙΤΕ. Μπαταρια με 6250 σπανια να χρειαστεις.

Ας βγαζει δυο μερες ανετα και να ειναι καλο στα αλλα, δλδ να μην βγαλει ζημιεςκαι ολα καλα !!!!:)

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Ενας φιλος μου σήμερα είπε μια σωστή κουβέντα."Εσυ δε θες κινητό για να επικοινωνείς αλλά για να πειράζεις.Και αφού δεις μεχρι που φτάνουν οι δυνατότητες του,το βαριέσαι και πας για άλλο"..Ετσι και εδω..Σε κανενα 2μηνο θα το έχω βαρεθει και θα ψαχνω να το ξεφορτωθώ :lol:
Link to comment
Share on other sites

Ενας φιλος μου σήμερα είπε μια σωστή κουβέντα."Εσυ δε θες κινητό για να επικοινωνείς αλλά για να πειράζεις.Και αφού δεις μεχρι που φτάνουν οι δυνατότητες του,το βαριέσαι και πας για άλλο"..Ετσι και εδω..Σε κανενα 2μηνο θα το έχω βαρεθει και θα ψαχνω να το ξεφορτωθώ :lol:

 

Πειραζε εσυ, να βοηθας και εμας! :p

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Ενας φιλος μου σήμερα είπε μια σωστή κουβέντα."Εσυ δε θες κινητό για να επικοινωνείς αλλά για να πειράζεις.Και αφού δεις μεχρι που φτάνουν οι δυνατότητες του,το βαριέσαι και πας για άλλο"..Ετσι και εδω..Σε κανένα 2μηνο θα το έχω βαρεθεί και θα ψαχνω να το ξεφορτωθώ :lol:
Συμφωνω ;)

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Εχει καλο GPS?

Αριστο θα ελεγα.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Αριστο θα ελεγα.

 

Συμφωνώ απόλυτα!:)

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Aν είναι στα επίπεδα του x5 τότε κανένα πρόβλημα.

 

Λες τοτε να κρατησουμε αυτο? Σημερα θα δοκιμασω το αλλο και θα αποφασισω...:rolleyes:

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Όταν παραλάβω και δοκιμάσω θα δω τι θα κάνω.Δηλαδή σε κάνα μήνα όπως έχει γίνει πλέον η κατάσταση με τα πακέτα
Link to comment
Share on other sites

 

Το πραγματικό βάρος εννοώ. Το Blackview BV5000 λένε οτι είναι 145g αλλά είναι 258g ζυγισμένο.

6250mAh σε 170g?

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και απο εμένα ..

κάτοχος του homtom και εγω εδώ και 3 μέρες...

Κάποιες πρώτες εντυπώσεις και απο εμένα (middle user)

1) το πρωτο και κύριο χαρακτηριστικό του κινητού... η ΜΠΑΤΑΡΙΑ του!!!απλα δεν υπάρχει... εγω το λιωνω το κινητο...

δυστυχώς επεσα στον μαστορα μου με έλιωσε!! δεν υπάρχει αυτη η μπαταρια.... στην 3 φόρτιση και βγάζει 36 ωρες πραγματικού

λιωσίματος. τι βιντεο τι κλησεις τι μνμ σε φβ τι παιχνιδια απλα η μπαταρια συνεχιζει εκει που οι αλλες ειναι ισως και στην τριτη φορτιση...

2) οθονη οχι για δαφνες αλλα αρκετα ικανοποιητικα ακομη και στο φως του ηλιου

3) φωτογραφικη εεε ενταξει με 105 ευρω μη θελετε να ειναι και φανταστικες. αλλα θα ελεγα οτι χτυπαει ανετα παρα πολλα κινητα.

4) λαγκ?? μεχρι στιγμης μια φορα μου ετυχε αρα μια χαρα καιι εκει.

5) παιχνιδιαρικο αρκετα και εφετζιδικο με τα gesture motion θα κάνετε πλάκα στους φιλους σας με τα 600 και 800 ευρω κινητα.

6) σχεδον καθαρο android χωρις καμια κινεζια app..

7) ναι ειναι βαρυ κινητο, γραμμαρια ακριβως δεν ξερω αλλα ειναι απο τα βαρια τις αγορας αλλα περιεργα δεν με χαλασε ,

αμαν με τα τσιγαροχαρτα που φοβασαι μη διπλωσουν.

εν κατακλειδη για οσους θελουν να χαλασουν μεχρι 250ευρω ας παρουν αυτο εδω με 105!!!

 

να το πω ξανα εχω τρελαθει με την μπαταρια του... θα δωσω το s5 στην κορη μου και θα κρατησω αυτο χαχαχα

Edited by geoka00652
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...