Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙ)


spaka
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα & Χριστός Ανέστη!!! Ειμαι σε αναζητηση καινουριας συσκευης

 

Όπως γράφω και στον τιτλο του θέματος είμαι ανάμεσα σε αυτά τα 2 κινητά.

Δεκτές και άλλες προτάσεις.

 

Με ενδιαφέρουν τα εξής:

 

Μεγάλη οθόνη άνω των 5''

Μεγάλη μνήμη για να αποφύγουμε τυχόν lagαρίσματα...

Η κάμερα του να βγάζει καθαρές φωτογραφίες.

Το Gps να κλειδώνει σφαίρα.

Ο ήχος του να είναι καθαρός σε music player και Youtube.

Να έχει καλό wifi και να σηκώνει τα βαριά παιχνίδια.

Link to comment
Share on other sites

Βασικα ειμαι πλεον μεταξυ του moto g που ομως εχει 1gb ram που μου φαινεται λιγο και του samsung j3 που εχει χειροτερο επεξεργαστη. Τι νομιζετε?

 

Να ανέβεις 20 ευρώ και να πας στο J5. Είναι κρίμα να πας σε υποδεέστερες επιλογές εφόσον μιλάμε για αγορά από Ελλάδα. 20 ευρώ παραπάνω σήμερα γλιτώνουν πολλά ευρώ παραπάνω στο μέλλον. Κι ας μην έχει 2gb ram. Για περισσότερες πληροφορίες διάβασε το τοπικ της συσκευής.

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι το J5 ειναι πολύ καλο γι αυτά που θες και η ram ειναι στα 1,5GB! Εχει και μπροστινό φλας!!! ;)

Ελπίζω να σε φτάνει η ram, αν και δεν είναι 2GB!

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια ψαχνω κινητο εδω και μια εβδομαδα εως 180ευρω και εχω ψαξει αρκετα και εχω βρει αυτα τα δυο κινητα που τα εχει αγορασει αρκετος κοσμος και λενε οτι ειναι καλα αλλα και τα specs τους ειναι αψογα! Τώρα δεν ξερω ποιο απο τα δυο να αγορασω τα αρνητικα του Huawei ειναι η διαρκεια μπαταριας και η φωτεινοτητα οθονης. Τωρα για το Meizu δεν ξερω ακριβως... Εσεις ποιο μου προτεινετε? Γενικα θελω καλη καμερα,οθονη , να μην κολλαει, γρηγορο σερφαρισμα, και να μην crasharουν τα apps λογω κινητου

υπαρχει καποιο αλλο κινητο που πιστευετε οτι ειναι καλυτερο σε αυτην την τιμη ?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θέλω να πάρω μεταχειρισμένο iPhone για κανένα μήνυμα άντε κ καμία κλήση αν κ παλιά μοντέλα με ενδιαφέρουν το 4s και το 5.Αξίζει;;;
Link to comment
Share on other sites

Μπα παρε το note 4 αφου δε θες κινητο εργαλειο αλλα να πειραματιζεσαι με ρουτ ρομ και τετοια,οχι τιποτα αλλο μην παρεις το v10 και μετα το μετανοιωσεις.

αρα φιλε μου πιστευεις πως το lg ειναι εργαλειο?

 

ευχαριστω για την απαντηση σου

masterD
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Επειδή ειχες το g4 οπως και γω εν σύγκρισή οι φωτογραφίες εχουν διαφορα; με ενδιαφέρει κυρίως σε φως δωματίου και βραδινές. Ευχαριστώ.
-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

Δεν αξίζει κανένα από αυτά. Αν θες για μηνύματα και τηλέφωνο υπάρχουν άπειρες επιλογές και φθηνότερες και καλύτερες. Για άλλο λόγο τα θες.
Link to comment
Share on other sites

Για κανενα λογο

Ειναι υπερετκιμιμενα με πολυ χαμηλες δυνατοτητες πλεον που ισαξια τους μπορεις να βρεις πολυ φτηνοτερα ενω στην ιδια τιμη με αυτα 2φορες καλυτερες συσκευες

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου να σου πω ότι δεν θύμαμαι γιατί το κράτησα κάτι μέρες και πήρα g4 πάλι.. Μέρα πάντως έβγαζε τρομερές φωτογραφίες

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160503/2959f7dd35845f0b9dba004d6b97ba02.jpg

 

Τραβηγμένη από nexus 5x με ένα φίλτρο από το instagram +του ότι είχα κάνει zoom γιατί ήμουν στο αυτοκίνητο..

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν θες μεγαλη οθονη,αποσπωμενη μπαταρια,καρτα μνημης κ ραδιο πας για g4

Kαι τα 2 εχουν πολυ καλες οθονες,πολυ καλη καμερα,μουφα αυτονομια κ βαρυ λογισμικο ...Το s6 για εμενα ειναι ακριβο(μιας κ δεν εχει ραδιο/επεκταση μνημης/κακη αυτονομια/touchwiz/δεν εχει στερεο ηχο/δεν εχει αδιαβροχοποιηση...γενικα ζηταει πολλα κ προσφερει λιγα ωστε να δικαιολογοι τα λεφτα του) κ το g4 ειναι ρισκο!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο φόρουμ!! Αναζητώ κινητό για χρήση FB, Instagram, internet και καλή κάμερα. Το μπάτζετ μέχρι 250€ περιπου. Δεν με ενδιαφέρει να αλλαζω Ρομ κτλ, αλλά περισσότερο η κάμερα του. Προέρχομαι απο Xiaomi RedRice
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτην την κατηγορια τιμης <80 λετε να κυκλοφορει κατι πιο αξιολογο

Δηλ να μην κοροιδευουν.. ειχα το 730 και το εσπασα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Λιγα παραπανω δε μπορεις; για το 640; ή εστω μεταχειρισμενο; ;)

 

αλλιως το 550 πιστευω παιζει μονο του σε αυτην την κατηγορια

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙ)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...