Jump to content

Sony Xperia Z5


konstantinoslp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Νομιζω πως η μαγαλυτερη καταναλωση μπαταριας ειναι σε οσους κινουνται συνεχεια κατα τη διακεια της ημερεας και εχουν αυτοματη εναλλαγη 2g-3g-4g οπου παλευει το δικτυο να βρει το καλυτερο δυνατο σημα

 

Έστω και αυτό άρα διπλή ζημιά, ενώ το WiFi και να συνδεοταν και να αποσυνδεοταν μικρή κατανάλωση έχει. Έστω να είχες την επιλογή να διαλέξεις στο να συνδέεται αυτόματα η όχι... είναι σπαστικό γιατί μερικές φορές πας σε γνωστό WiFi και ξεχνάς να πατήσεις την οθόνη να συνδεθεί :mad:

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Link to comment
Share on other sites

Δείτε 20 πραγματακια είναι για το compact αλά θα πιάνουν και στα δικά μας

Και στο Ζ3 πιάνουν, αρα και στο Ζ3+

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Βάζω μουσική από τα ακουστικά και μόλις επιλέξω το αυτόματη βελτίωση η το clear audio+ ακούγεται ένα μπουκομα στον ήχο τα ακουστικά είναι καινούργια
Link to comment
Share on other sites

μολις το ενεργοποιο αυτο ακουγεται με παρασυτα http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=65119&stc=1&d=1460033706

η βαζω το clearaudio+ μονο του παλι τον ιδιο ηχο κανει μαλον θα του ξανα περασω το fw απο την αρχη σε ολες της αλες επιλογες ειναι μια χαρα

ακουσικα που χρισημοποιο ειναι τα sth30 και θα σας πω αν διορθωθηκε

Link to comment
Share on other sites

μολις το ενεργοποιο αυτο ακουγεται με παρασυτα http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=65119&stc=1&d=1460033706

η βαζω το clearaudio+ μονο του παλι τον ιδιο ηχο κανει μαλον θα του ξανα περασω το fw απο την αρχη σε ολες της αλες επιλογες ειναι μια χαρα

ακουσικα που χρισημοποιο ειναι τα sth30 και θα σας πω αν διορθωθηκε

 

Αν απενεργοποιήσεις το clearaudio+ και βαλεις χειροκίνητες ρυθμίσεις εχει πολύ καλύτερο ηχο. Το clearaudio+ κανει δουλειά μόνο στα ηχεία του κινητού.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα , έχει βρει κανείς κάποιο call recording που να δουλεύει με ΜΜ και να είναι δωρεάν;

Από Ομάδα Διαχείρισης: Απαγορεύονται οι υπογραφές εκτός των κανονισμών. Παρακαλώ προς συμμόρφωση σύμφωνα με τα ανωτέρω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα , έχει βρει κανείς κάποιο call recording που να δουλεύει με ΜΜ και να είναι δωρεάν;

ACR 10 XARAKTHREW

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

ACR 10 XARAKTHREW

 

Δεν δουλεύει!

Από Ομάδα Διαχείρισης: Απαγορεύονται οι υπογραφές εκτός των κανονισμών. Παρακαλώ προς συμμόρφωση σύμφωνα με τα ανωτέρω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα , έχει βρει κανείς κάποιο call recording που να δουλεύει με ΜΜ και να είναι δωρεάν;

 

ACR 10 XARAKTHREW

To acr έπαψε να δουλεύει σωστά στην 6.0. Είχα και αλληλογραφία με τον developer, αλλά τίποτα...

 

Το μόνο που δουλεύει είναι το boldbeast recorder.Στη δωρεάν έκδοση, η ηχογράφηση γίνεται χειροκίνητα. Στην paid, αυτόματα (αλλά κοστίζει 11 ευρώ περίπου).

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

To acr έπαψε να δουλεύει σωστά στην 6.0. Είχα και αλληλογραφία με τον developer, αλλά τίποτα...

 

Το μόνο που δουλεύει είναι το boldbeast recorder.Στη δωρεάν έκδοση, η ηχογράφηση γίνεται χειροκίνητα. Στην paid, αυτόματα (αλλά κοστίζει 11 ευρώ περίπου).

 

Ναι δυστυχώς το διάβασα στο φόρουμ του, αλλά βλέπω ότι το παλεύουν. Το αξιοπερίεργο ότι 3 προγράμματα που το υποστηρίζουν (Call Recorder skvalex, boldbeast recorder και total recall) έχουν τιμές 9-11€ οπότε είμαι με την 30 μέρες trial του total recall και περιμένω το ACR μήπως το φτιάξουν. Απλά ρώτησα για να δω αν μου ξέφυγε κάποιο που δεν γνώριζα.

Edited by savdown

Από Ομάδα Διαχείρισης: Απαγορεύονται οι υπογραφές εκτός των κανονισμών. Παρακαλώ προς συμμόρφωση σύμφωνα με τα ανωτέρω.

Link to comment
Share on other sites

Ναι δυστυχώς το διάβασα στο φόρουμ του, αλλά βλέπω ότι το παλεύουν. Το αξιοπερίεργο ότι 3 προγράμματα που το υποστηρίζουν (Call Recorder skvalex, boldbeast recorder και total recall) έχουν τιμές 9-11€ οπότε είμαι με την 30 μέρες trial του total recall και περιμένω το ACR μήπως το φτιάξουν. Απλά ρώτησα για να δω αν μου ξέφυγε κάποιο που δεν γνώριζα.

 

Εγώ αγόρασα το boldbeast και τελείωσα. :rolleyes:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

απο οτι γραφει το site της sony http://support.sonymobile.com/gr/xperiaz5/software/

 

Έκδοση Android: Android 6.0 (Marshmallow)

 

Πιο πρόσφατο διαθέσιμο λογισμικό: 32.1.A.1.185

 

Έναρξη κυκλοφορίας: 2016-04-07

 

Περιλαμβάνεται σε αυτό το λογισμικό

 

Βελτιωμένες ρυθμίσεις απορρήτου: διαχειριστείτε και ελέγξτε τα δικαιώματα δεδομένων εφαρμογής.

Ολοκαίνουριο περιβάλλον κάμερας: κάντε εναλλαγή μεταξύ των λειτουργιών και προσαρμόστε τις ρυθμίσεις με απλές χειρονομίες.

Έξυπνη διάρκεια ζωής μπαταρίας: κάντε περισσότερα για μεγαλύτερο διάστημα, με το Doze και το App Standby.

Μηνύματα Xperia™: εκφραστείτε με δημιουργικότητα με την εύκολη πρόσβαση εντός εφαρμογής στα Αυτοκόλλητα.

Direct Share: μοιραστείτε τη δραστηριότητα με φίλους, πρόσφατες επαφές και λίστες εφαρμογών.

 

και οχι τιποτα αλο πανω που το ειχα ξανα στεισει λογο του προβληματος που μου εβγαλε στον ηχο στα ακουστικα και παει πολυ καλα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αγόρασα το boldbeast και τελείωσα. :rolleyes:

 

Εσύ είσαι κουβαρντάς! :lol:

Εγώ για κάτι που είχα τσάμπα και λόγο αναβάθμισης(?) δεν δουλεύει ΔΕΝ θα τους τα δώσω.

Από Ομάδα Διαχείρισης: Απαγορεύονται οι υπογραφές εκτός των κανονισμών. Παρακαλώ προς συμμόρφωση σύμφωνα με τα ανωτέρω.

Link to comment
Share on other sites

Εσύ είσαι κουβαρντάς! :lol:

Εγώ για κάτι που είχα τσάμπα και λόγο αναβάθμισης(?) δεν δουλεύει ΔΕΝ θα τους τα δώσω.

Έτσουξε βέβαια, αλλά και τι να κάνεις; Εκτός και αν πείς ότι δεν θα ηχογραφώ αυτόματα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

To acr έπαψε να δουλεύει σωστά στην 6.0. Είχα και αλληλογραφία με τον developer, αλλά τίποτα...

 

Το μόνο που δουλεύει είναι το boldbeast recorder.Στη δωρεάν έκδοση, η ηχογράφηση γίνεται χειροκίνητα. Στην paid, αυτόματα (αλλά κοστίζει 11 ευρώ περίπου).

 

Δεν δουλεύει!

Ανοιγεις ACR πας ρυθμισεις ηχογραφησης και επιλεγεις πηγη ηχου MIC, et voila!

Βαλε και audio gain στο 10-12 και flaq ποιοτητα αρχειου και εισαι κομπλε.

 

Βεβαια δεν ηχογραφει τοσο δυνατα τον συνομιλητη οσο στης 5.1.1 αλλα κανεις ανετα δουλεια μεχρι να το φτιαξουν

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Ανοιγεις ACR πας ρυθμισεις ηχογραφησης και επιλεγεις πηγη ηχου MIC, et voila!

Βαλε και audio gain στο 10-12 και flaq ποιοτητα αρχειου και εισαι κομπλε.

 

Βεβαια δεν ηχογραφει τοσο δυνατα τον συνομιλητη οσο στης 5.1.1 αλλα κανεις ανετα δουλεια μεχρι να το φτιαξουν

 

To δοκίμασα (το προτείνει και ο dev) αλλά η ποιότητα είναι χάλια.

Επίσης, επειδή μιλάω κατά 90% από bt, δεν δουλεύει σωστά. Έχω τα νεύρα μου με τη συγκεκριμένη εφαρμογή, γιατί την έχω αγορασμένη και έχει υποχρέωση ο dev να την κάνει να δουλέψει ή αλλιώς να μου επιστρέψει τα χρήματά μου.

Επίσης, λέει ψέμματα ότι η σόνυ δεν υποστηρίζει πλέον την ηχογράφηση, γιατί οι άλλες εφαρμογές, το κάνουν μια χαρά. Του το είπα κιόλας και έμεινε μ....κας...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

To δοκίμασα (το προτείνει και ο dev) αλλά η ποιότητα είναι χάλια.

Επίσης, επειδή μιλάω κατά 90% από bt, δεν δουλεύει σωστά. Έχω τα νεύρα μου με τη συγκεκριμένη εφαρμογή, γιατί την έχω αγορασμένη και έχει υποχρέωση ο dev να την κάνει να δουλέψει ή αλλιώς να μου επιστρέψει τα χρήματά μου.

Επίσης, λέει ψέμματα ότι η σόνυ δεν υποστηρίζει πλέον την ηχογράφηση, γιατί οι άλλες εφαρμογές, το κάνουν μια χαρά. Του το είπα κιόλας και έμεινε μ....κας...

Θα το διορθωσει λογικα απλα οταν μπορει, απο bluetooth δεν παιζει οχι αλλα αν βαλεις gain πανω απο 10 και flaq ποιοτητα αρχειου ειναι ικανοποιητικο αποτελεσμα, μεχρι να το φτιαξει ο υπνος ο dev.

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Θα το διορθωσει λογικα απλα οταν μπορει, απο bluetooth δεν παιζει οχι αλλα αν βαλεις gain πανω απο 10 και flaq ποιοτητα αρχειου ειναι ικανοποιητικο αποτελεσμα, μεχρι να το φτιαξει ο υπνος ο dev.

Μεχρι τοτε, αγορασα την αλλη εφαρμογη που γραφω πανω και καθαρισα. :p

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα δοκιμάσω τις ρυθμίσεις που λέει ο φίλος γιατί πιστεύω είναι θέμα χρόνου να φτιαχτεί. Thx :D

Από Ομάδα Διαχείρισης: Απαγορεύονται οι υπογραφές εκτός των κανονισμών. Παρακαλώ προς συμμόρφωση σύμφωνα με τα ανωτέρω.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν έχει έρθει ακόμα η αναβάθμιση

 

Ακόμα στην 163 είμαι και όχι στην 185

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε η .185

 

[ATTACH]65128[/ATTACH]

 

Sent from my ZX Spectrum 48K

Καμια βελτιωση γενικως?

Εμενα ( ελληνικο unbranded) δεν ηρθε ακομα.

Εσυ τι εχεις?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...