Jump to content

Sony Xperia Z5


konstantinoslp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα και καλή χρονιά!!

Ευτυχής κάτοχος του z5 εδώ και λίγες μέρες και καθώς η αλλαγή έγινε από το αξιοπρεπεστατο z οι διαφορές είναι τεράστιες!!

Μια γρήγορη απορία.. Στις φώτο που έχουμε καλύτερο αποτέλεσμα, στα 8 ή στα 20mp??

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα και καλή χρονιά!!

Ευτυχής κάτοχος του z5 εδώ και λίγες μέρες και καθώς η αλλαγή έγινε από το αξιοπρεπεστατο z οι διαφορές είναι τεράστιες!!

Μια γρήγορη απορία.. Στις φώτο που έχουμε καλύτερο αποτέλεσμα, στα 8 ή στα 20mp??

 

Δεν εχει διαφορα το αποτελεσμα. Απλα στο manual, αν θελεις να πειραζεις iso κλπ, δεν σε αφηνει να πας στα 20, μενεις στα 8.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή χρονιά!!

Ευτυχής κάτοχος του z5 εδώ και λίγες μέρες και καθώς η αλλαγή έγινε από το αξιοπρεπεστατο z οι διαφορές είναι τεράστιες!!

Μια γρήγορη απορία.. Στις φώτο που έχουμε καλύτερο αποτέλεσμα, στα 8 ή στα 20mp??

 

Ισως το βράδυ καλύτερα στα 8 αλλά μικρές διαφορές.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ ταξιδιωτη κατι δεν παει καλα.

Εχεις ανεβασει screenshot με Note 5 και σχεδον 7 ωρες οθονης και δεν μπορεις να πας πανω απο 4 με το Ζ5?

Εγω με Note 5 το μεγιστο που εχω πιασει ειναι 4ωρο, ενω με το Ζ5 πηγαινα χαλαρα πανω απο 4.

Μιλαω παντα για ιδια χρηση κατω απο ιδιες συνθηκες.

Μην συγκρίνουμε το note 5 με το z5,καμία επαφή.

Κι ομως ναι,μου έβγαλε τέτοιο sot το note,έστω και για μία και μόνο φορά.αλλά και πάλι,το 5ωρο με 6ωρο το είχε στάνταρ.πολύ σπάνια κάτω από τις 5 ώρες.

 

Στο z5 και σύμφωνα με την χρήση πού κάνω,το ανώτατο sot πού έχω δει είναι 4:16.

 

Οσο για τις αρχικές θερμοκρασίες.

Κατέβαζε ταυτόχρονα κι ενημέρωσή λογισμικού συν 115 εφαρμογές από play.

Μετά κατέβασε και δεύτερη ενημέρωσή.

Τελικά έκανα hard reset και μετά έστρωσε.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Μην συγκρίνουμε το note 5 με το z5,καμία επαφή.

Κι ομως ναι,μου έβγαλε τέτοιο sot το note,έστω και για μία και μόνο φορά.αλλά και πάλι,το 5ωρο με 6ωρο το είχε στάνταρ.πολύ σπάνια κάτω από τις 5 ώρες.

 

Στο z5 και σύμφωνα με την χρήση πού κάνω,το ανώτατο sot πού έχω δει είναι 4:16.

 

Οσο για τις αρχικές θερμοκρασίες.

Κατέβαζε ταυτόχρονα κι ενημέρωσή λογισμικού συν 115 εφαρμογές από play.

Μετά κατέβασε και δεύτερη ενημέρωσή.

Τελικά έκανα hard reset και μετά έστρωσε.

Τα πράγματα ειναι απλά ταξιδιώτη.

Στην δικιά σου προσωπική χρηση απλά δεν συμπίπτει με τα θέλω σου και τις αναγκες σου.

 

Αυτο δεν σημαινει όμως οτι δεν θα καλύψει κάποιον άλλον χρήστη καλυτερα και θα το αφήσει πλήρως ικανοποιημένο.

 

Εγω δηλαδη αν είχε διαφορετικό ντιζάιν να νιώσω δηλαδη κατι διαφορετικό απο z2/3 πολυ πιο ανετα θα το προτιμούσα έναντι του edge.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως κατω απο 4 ωρες δεν επιασα ουτε την πρωτη μερα που το ειχα στα χερια μου και τιο έσκισα πραγματικα.

 

Μετα τις 10 μερες περιπου θυμαμαι οτι βελτιώθηκε κιολας..απο τοτε το 5ωρο το εχω σιγουρο πλεον χωρις σταμινα

Υπαρχουν και οι αστοχιες στις μπαταρίες, που μαλλον κατι τετοιο παιζει.

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως κατω απο 4 ωρες δεν επιασα ουτε την πρωτη μερα που το ειχα στα χερια μου και τιο έσκισα πραγματικα.

 

Μετα τις 10 μερες περιπου θυμαμαι οτι βελτιώθηκε κιολας..απο τοτε το 5ωρο το εχω σιγουρο πλεον χωρις σταμινα

Υπαρχουν και οι αστοχιες στις μπαταρίες, που μαλλον κατι τετοιο παιζει.

Κατω απο 4 ώρες με την καμία δεν παιζει σε φυσιολογική κατάσταση συσκευής.

 

Οσο για τις αστοχίες σε μπαταρίες εχω προσωπική εμπειρία περσι με ενα z3 που επέστρεψα για αυτο το λογο οτι είχε υπερβολική κατανάλωση αδικαιολόγητη και ισχύει 100% οτι μπορεί να τύχει κατασκευαστική αστοχία στην μπαταρια διοτι ο αντικαταστάτης του δεν είχε το ίδιο θέμα και ήταν άψογο.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα έλεγα το άλλο.

Κάθε χρήστης έχει κάποια στάνταρ σχετικά με την χρήση πού κάνει.

Αλλοι το έχουν για Facebook,αλλοι για μικτή χρήση.

Κι εγώ θα έλεγα ότι ανήκω στην κατηγορία της μικτής χρήσης.

Μόνο πού,αρκετά συχνά χρησιμοποιώ προγράμματά επεξεργασίας μεγάλων video,επεξεργασία εικόνας.

Εκεί λοιπόν δεν μου τα πάει καλά.

Αν δεν τα κάνω αυτά εννοείται ότι θα κρατήσει καλύτερα.

Ελα ομως πού με άλλες συσκευές το έκανα αυτό και είχα λιγότερη κατανάλωσή κατά την διάρκεια της επεξεργασίας.

Ασε δε πού επεξεργαστές τύπου exynos 7420,δείχνουν καλύτερα τα δόντια τους σε τέτοια χρήση.

Οποτε ναι,πιστεύω ότι απλά η συσκευή δεν κάνει για μένα,γιατί έχει αρκετά μειονεκτήματα προς το παρόν σε σχέση με άλλα πού έχω συνηθίσει.

Δε σημαίνει ότι είναι κακό,ούτε ομως ότι είναι και τούμπανο.απλά δε νομίζω ότι αξίζει τα χρήματά πού πουλάει αυτή την στιγμή,υπάρχουν ανώτερες προτάσεις σε χαμηλότερες τιμές,ετσι για να λέμε την αλήθεια χωρίς φόβο και πάθος και σίγουρα χωρίς οπαδισμο.

Αλλωστε πόσοι το έχουμε?οχι πόσοι το πήραν,αλλά πόσοι το έχουν,αυτό μετράει.

Οποτε θα το εκθείασω μόνο στα,κατασκευή,καλή οθόνη,καλό multitasking,οχι top βέβαια,εμφάνιση.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Στα σημερινά χρήματα στα 550 ευρω οχι δεν αξίζει οπως και οι περισσοτερες συσκευες πανω απο τα λεφτά αυτα εξισου δεν αξίζουν.

Στα 450 ευρω πιστεύω θα ειναι πολυ καλή πρόταση.

Δηλαδη σε ενα δίμηνο στην ουσία.

 

Για αυτο και ελεγα οτι η Sony το z5 έπρεπε Μαιο -Ιούνιο να το είχε κυκλοφορήσει.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ταξιδιωτη η γνωμη αυτων που το ειχαν καποτε,οπως λες, εχουν την ιδια αξια με τη γνωμη αυτων που το εχουν τωρα.

Απο κει και περα δεν υπαρχει περιπτωση ουτε 1 στο εκατομμυριο να βγαζει χαλαρα 6ωρα ενα Note 5 και το Ζ5 να μην μπορει ουτε 4ωρο.

Οσο για τον οπαδισμο, ασε φαινεται στην πραξη και οχι στα λογια ποιοι ειναι οπαδοι συγκεκριμενων εταιρειων και ποιοι πραγματικα τεσταρουν και γραφουν εδω μεσα αντικειμενικα.

ΜySmartphone: Xiaomi 14 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Ταξιδιωτη η γνωμη αυτων που το ειχαν καποτε,οπως λες, εχουν την ιδια αξια με τη γνωμη αυτων που το εχουν τωρα.

Απο κει και περα δεν υπαρχει περιπτωση ουτε 1 στο εκατομμυριο να βγαζει χαλαρα 6ωρα ενα Note 5 και το Ζ5 να μην μπορει ουτε 4ωρο.

Οσο για τον οπαδισμο, ασε φαινεται στην πραξη και οχι στα λογια ποιοι ειναι οπαδοι συγκεκριμενων εταιρειων και ποιοι πραγματικα τεσταρουν και γραφουν εδω μεσα αντικειμενικα.

 

Οτι μας αρέσει,το κρατάμε,δεν περνάμε σε άλλο αφού μας καλύπτει,αν περάσουμε σε άλλο,κάτι μας χάλασε,δεν υπάρχουν ενδιάμεσες λύσεις στα θέλω του καθένα.

και σίγουρα μετράει το ποιοι το έχουν τώρα.

Υπάρχουν φυσικά και μέλη οπως εμένα,πού θα κρατήσουν μία συσκευή για μικρό διάστημα,ομως έχω παρατηρήσει ποιοι κρατάνε για καιρό συσκευές,αν τους καλύψουν και ποιοι τα διώχνουν γοργά,αν δεν τους καλύψουν.

 

Κι από ότι καταλαβαίνω αμφισβητείς το ότι το note 5 έβγαλε τέτοιο sot.κι ομως το έβγαλε γιατί η χρήση ήταν μόνο με wifi και χωρίς περαιτέρω σκισιμο.1 φορά συνέβηκε,αν έλεγε ψέμματα ο μετρητής τι να πω...κρίμα πού δεν έβγαλα screenshot από την χρήση μπαταρίας πού έχει στο μενού.

 

Οπως και να χει,δεν θα κάτσω να αποδείξω τίποτα.

τόσα χρόνια εδώ μέσα γνωρίζουν πολλοί το τι είμαι και το τι ξέρω από συσκευές οπως επίσης ξέρουν ότι δεν έχω κολλήματα με εταιρείες.φτάνει να δουλεύει οπως θέλω.

Αυτό ομως δε σημαίνει ότι το αγάπησα,πήρε πόδι κι αυτό,τουλάχιστον το κράτησα 2-3 βδομάδες....

 

Και τέλος,πάντα γράφω αντικειμενικά την γνώμη μου,υπέρ και κατά μίας συσκευής.

Δεν παντρεύομαι με καμία εταιρεία,από την στιγμή πού ότι ώρα θέλω,έχω κι οποίο τηλέφωνο θέλω,φτάνει να είναι διαθέσιμο.

αλλωστε,το τηλέφωνο είναι ακόμα στα χέρια μου και σίγουρα σε μεταπώληση δεν με συμφέρουν αυτά πού κάθομαι και γράφω,ομως πρέπει,γιατί δεν είμαι ο τύπος πού δε θα γράψω την αλήθεια γι αυτό πού έχω.

 

Και τέλος,αν υπάρχουν αντιπάθειες,αμφισβητήσεις και διαμάχες προς τα γραφόμενα,οι υπεύθυνοι του myphone έχουν φροντίσει να προσθέσουν μία πολύ σημαντική προσθήκη,λίστα αγνόησής.καλύτερα αυτό παρά να υπάρχουν επαναλαμβανόμενες επιθέσεις .

 

Δεν χρειάζεται να συμφωνούν όλοι μεταξύ τους.

Και σίγουρα δεν αξίζει να έχει κάποιος αντιπαραθέσεις για συσκευές...

 

Αυτά και κλείνει εδώ το θέμα με τα vs.

Οποιος έχει θέμα μαζί μου,υπάρχουν και τα pm.

Edited by ταξιδιωτης22

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Έχω εντoπίσει ένα θεματάκι με το Power key.

Τόσο στο δικό μου Ζ5 αλλά και σε άλλα που τσέκαρα σε διάφορα καταστήματα, κατά τη διάρκεια που πατάω το κουμπί (κάποιες φορές) μετακινείται προς τα κάτω και "σφηνώνει" κατω από το πλαίσιο. Μπορείτε να το τσεκάρετε οι κάτοχοι, να ξέρω αν είναι γενικό το κακό;

ΥΓ. το δικό μου είναι Rev.3

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Έχω εντoπίσει ένα θεματάκι με το Power key.

Τόσο στο δικό μου Ζ5 αλλά και σε άλλα που τσέκαρα σε διάφορα καταστήματα, κατά τη διάρκεια που πατάω το κουμπί (κάποιες φορές) μετακινείται προς τα κάτω και "σφηνώνει" κατω από το πλαίσιο. Μπορείτε να το τσεκάρετε οι κάτοχοι, να ξέρω αν είναι γενικό το κακό;

ΥΓ. το δικό μου είναι Rev.3

Κανένα πρόβλημα στο δικό μου.

Τα πλήκτρα άψογα.

Αν ομως συμβαίνει αυτό,καλύτερα να πας γι αντικατάσταση.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Έχω εντoπίσει ένα θεματάκι με το Power key.

Τόσο στο δικό μου Ζ5 αλλά και σε άλλα που τσέκαρα σε διάφορα καταστήματα, κατά τη διάρκεια που πατάω το κουμπί (κάποιες φορές) μετακινείται προς τα κάτω και "σφηνώνει" κατω από το πλαίσιο. Μπορείτε να το τσεκάρετε οι κάτοχοι, να ξέρω αν είναι γενικό το κακό;

ΥΓ. το δικό μου είναι Rev.3

Ουτε στο δικό μου που το πήρα απο τον Megatron είχε θέμα.

Στην θέση σου θα το επέστρεφα στανταρ πισω και θα ζητούσα αντικατασταση με καινούργια στα πλαίσια του DOA.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Το οτι μπορει να μην καλυψε τις αναγκες καποιου το Ζ5 και να το εδωσε δε μειωνει την αξια της γνωμης του στο διαστημα που το ειχε. Ειναι ασχετο το ενα με το αλλο.

Αυτο που αμφισβητω δεν ειναι μονο ο χρονος του Νοτε με wifi οπως λες αλλα το γεγονος οτι με ιδια χρηση το Ζ5 σου δεν καταφερνει να ξεπερασει το 4ωρο.

Δηλαδη οι 7 ωρες οθονης δεν ειναι σκισιμο?? Ποσες ωρες εμεινε ανοιχτο το κινητο στις 7 ωρες οθονης?Δεν ειναι σκισιμο στην περιπτωση που εχεις βαλει ρυθμιση να μην κλεινει η οθονη και το αφηνεις χωρις να κανεις τιποτα. Μονο που αυτο δεν αποτελει χρηση κινητου αλλα κοροιδια.

ΜySmartphone: Xiaomi 14 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Το οτι μπορει να μην καλυψε τις αναγκες καποιου το Ζ5 και να το εδωσε δε μειωνει την αξια της γνωμης του στο διαστημα που το ειχε. Ειναι ασχετο το ενα με το αλλο.

Αυτο που αμφισβητω δεν ειναι μονο ο χρονος του Νοτε με wifi οπως λες αλλα το γεγονος οτι με ιδια χρηση το Ζ5 σου δεν καταφερνει να ξεπερασει το 4ωρο.

Δηλαδη οι 7 ωρες οθονης δεν ειναι σκισιμο?? Ποσες ωρες εμεινε ανοιχτο το κινητο στις 7 ωρες οθονης?Δεν ειναι σκισιμο στην περιπτωση που εχεις βαλει ρυθμιση να μην κλεινει η οθονη και το αφηνεις χωρις να κανεις τιποτα. Μονο που αυτο δεν αποτελει χρηση κινητου αλλα κοροιδια.

Νομίζω ότι το είπα ήδη.

Ηταν με απλή χρήση,browsing,facebook,τίποτα άλλο.

Ποιος ο λόγος να το αφήσω με ανοιχτή οθόνη?θα μου χρησίμευε κάπου?η μήπως δεν έχω κάτι άλλο να κάνω και είπα να το βάλω σε airplane mode με ανοιχτή οθόνη ετσι για πλάκα,κι από την στιγμή πού δεν είχε κι εγγύηση το τηλέφωνο κι ως γνωστον είμαι προληπτικός στο θέμα εγγύησης και δεν ξέρω αλλά πάντα είχα μία ανησυχία με τις amoled,έστω κι δεν είχα ποτέ θέμα μετά την s2 εποχή.

ούτε κοροϊδία ούτε τίποτα,κι οποιος θέλει το χονευει.

Βασικό μου τηλέφωνο,με τον αριθμό μου μέσα και θα το αφήνω ανοιχτό ετσι?

Το ότι κράτησε τόσο δεν πάει να πει ότι κρατούσε ετσι.5ωρο ομως με βαριά χρήση μου έβγαζε.

Κι έχω εξηγήσει τι χρήση κάνω.

Τέλος πάντων,κάθε τηλέφωνο παίρνει την αξιολόγησή μου,οπως και το z5.σύμφωνα με την δική μου χρήση πάντα.αυτά.

Edited by ταξιδιωτης22

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Για εμένα η συσκευή ειναι στο top 2 μαζί με την s6 σειρα για το 15 στην κατηγορία τους παντα.

Όλες οι αλλες προτάσεις απο άλλους υστερούν στο σύνολο.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Για εμένα η συσκευή ειναι στο top 2 μαζί με την s6 σειρα για το 15 στην κατηγορία τους παντα.

Όλες οι αλλες προτάσεις απο άλλους υστερούν στο σύνολο.

Μα στην ουσία,4-5 συσκευές ξεχωρίζω κι εγώ για φέτος.μέσα και το z5,κι ελπίζω ότι θα διορθωθούν πολλά πράγματά,είναι σχετικά αρχή ακόμα.

Δεν το βγάζω άχρηστο,προς Θεού.

Αν πέσει οπως είπες πριν στα 450 θα είναι σίγουρα μία πολύ καλή πρόταση.

Η s6 σειρά όντως είναι το top,ειδικά αν διόρθωναν το multitasking.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Έχω εντoπίσει ένα θεματάκι με το Power key.

Τόσο στο δικό μου Ζ5 αλλά και σε άλλα που τσέκαρα σε διάφορα καταστήματα, κατά τη διάρκεια που πατάω το κουμπί (κάποιες φορές) μετακινείται προς τα κάτω και "σφηνώνει" κατω από το πλαίσιο. Μπορείτε να το τσεκάρετε οι κάτοχοι, να ξέρω αν είναι γενικό το κακό;

ΥΓ. το δικό μου είναι Rev.3

 

Και σε μένα κανένα πρόβλημα,υποδειγματικό το πάτημα και το ξεκλείδωμα.

Link to comment
Share on other sites

Ουτε εγω εχω θεμα. Και το volume rocker εχει μαλακωσει αρκετα με τη χρηση και πλεον ειναι οκ.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά.. Νέος κάτοχος και εγώ του κινητού. Μια ερώτηση: έχω την ρύθμιση στην τοποθεσία στην υψηλή ακρίβεια. Βλέπω ότι το σύμβολο είναι συνέχεια αναμμένο στην οθόνη. Στο s6 που είχα πριν δε γινόταν αυτό. Παίζει να είναι κάποια εφαρμογή που να το κάνει αυτό??
Link to comment
Share on other sites

Ναι σιγουρα... κανονικα δε θα πρεπε να αναβει εκτος κι αν χρησιμοποιουσες π.χ. τους χαρτες!

ΜySmartphone: Xiaomi 14 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Χρονια πολλα και καλη χρονια!

Κατοχος Ζ,Ζ1,Ζ3,Ζ5c και Ζ5 τωρα.

4 μερες τωρα σε καθημερινη χρηση δεν έχω νιώσει καμια διαφορα με το Ζ3 μου.

Ικανοποιημενος απο την ποιοτητα κατασκευης.

Λογος αγορας μονο sony ειναι η αντοχή στη σκόνη και στο νερο λογω δουλειας.

Θα ηθελα ενα edge-g4 αλλα μου κόβει τα φτερα η μη αντοχή στο νερο μιας και με εχει κουρασει το σχεδιο των sony.

Για την φωτογραφικη δεν εχω ακόμα ολοκληρωμενη εικονα.

Θα ποσταρω σε λιγες μερες.

Μπαταρια εχω κανει 3 φορτισεις οποτε θα περιμενω να περασουν λιγες μερες ακομα.

Γενικά ικανοποιημενος περισσοτερα σε λιγες μερες

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Χρονια πολλα και καλη χρονια!

Κατοχος Ζ,Ζ1,Ζ3,Ζ5c και Ζ5 τωρα.

4 μερες τωρα σε καθημερινη χρηση δεν έχω νιώσει καμια διαφορα με το Ζ3 μου.

Ικανοποιημενος απο την ποιοτητα κατασκευης.

Λογος αγορας μονο sony ειναι η αντοχή στη σκόνη και στο νερο λογω δουλειας.

Θα ηθελα ενα edge-g4 αλλα μου κόβει τα φτερα η μη αντοχή στο νερο μιας και με εχει κουρασει το σχεδιο των sony.

Για την φωτογραφικη δεν εχω ακόμα ολοκληρωμενη εικονα.

Θα ποσταρω σε λιγες μερες.

Μπαταρια εχω κανει 3 φορτισεις οποτε θα περιμενω να περασουν λιγες μερες ακομα.

Γενικά ικανοποιημενος περισσοτερα σε λιγες μερες

 

Η μπαταρια θα βελτιωθει μετα τις πρωτες 10 ημερες.

Η ταχυτητα του κινητου, επιδεχεται βελτιωσης. Σιγουρα μπορει καλυτερα και ειναι θεμα χρονου.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...