Jump to content

Yπηρεσία Vodafone2gether


mger
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 355
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δεν θα εχει τετοια χρεωση η sim αυτο ειναι σιγουροτατο.περιμεντε 2-3 μερες ακομα και θα ανακοινωθη.Δεν μπορω να δωσω παραπανω πληροφοριες προς στιγμή.
koKVod
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Λοιπόν παιδιά, έκανα πλέον είμαι και εγώ κάτοχος του vodafone 2gether. Λοιπόν. Παρόλο που το κινητό μου δεν είναι από τα προτεινόμενα της υπηρεσίας (έχω nokia 6230), η υπηρεσία δουλευει ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ χωρίς επανεκίνηση κλπ. Το δοκίμασα και σε Νοκια 6100, πάλι δουλευει ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ. Πολύ καλή μαγκιά!!! και με δωρεαν προωθήσεις! Και που λένε ότι κάνει 2 λεπτά να γυρίσει από την μία γραμμή στην άλλη, ΛΑΘΟΣ. Κάνει το ΠΟΛΥ 20 δευτερόλεπτα... Το προτείνο με κλειστά τα μάτια!!!
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν και πότε σκοπεύουν να δώσουν την υπηρεσία στα καρτοκινητά; Συνήθως η βόντα δίνει τις περισσότερες υπηρεσίες και σε κάρτες, βλ. live, 3G, κτλ.

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

kai sthn Italia analogh uphresia ths Vodafone kostizei!

Auth thn priodo thn exoun se prosfora omws!

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά, έκανα πλέον είμαι και εγώ κάτοχος του vodafone 2gether. Λοιπόν. Παρόλο που το κινητό μου δεν είναι από τα προτεινόμενα της υπηρεσίας (έχω nokia 6230), η υπηρεσία δουλευει ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ χωρίς επανεκίνηση κλπ. Το δοκίμασα και σε Νοκια 6100, πάλι δουλευει ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ. Πολύ καλή μαγκιά!!! και με δωρεαν προωθήσεις! Και που λένε ότι κάνει 2 λεπτά να γυρίσει από την μία γραμμή στην άλλη, ΛΑΘΟΣ. Κάνει το ΠΟΛΥ 20 δευτερόλεπτα... Το προτείνο με κλειστά τα μάτια!!!

Α ωραία εχω και εγω το 6230 οπότε σεν θα εχω πρόβλημα απο τιμές-πάγιο πως πάμε?Η προώθηση είναι δωρεάν νομίζω?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Α ωραία εχω και εγω το 6230 οπότε σεν θα εχω πρόβλημα απο τιμές-πάγιο πως πάμε?Η προώθηση είναι δωρεάν νομίζω?

 

Ναι. Δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα. 12 ευρώ εφάπαξ για την ενεργοποίηση (6 ευρώ για κάθε γραμμή) και μηνιαίο πάγιο 1.4 ευρώ η κάθε γραμμή. Όλα τα άλλα δωρεάν. Κάντο!

Link to comment
Share on other sites

[ Και που λένε ότι κάνει 2 λεπτά να γυρίσει από την μία γραμμή στην άλλη, ΛΑΘΟΣ. Κάνει το ΠΟΛΥ 20 δευτερόλεπτα... Το προτείνο με κλειστά τα μάτια!!!

Αν μπορείς ενημερωσέμε πως δουλεύει το σύστημα όσο αναφορά αυτο που αναφέρεις παραπάνω.

Ευχαριστώ

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

[ Και που λένε ότι κάνει 2 λεπτά να γυρίσει από την μία γραμμή στην άλλη, ΛΑΘΟΣ. Κάνει το ΠΟΛΥ 20 δευτερόλεπτα... Το προτείνο με κλειστά τα μάτια!!!

Αν μπορείς ενημερωσέμε πως δουλεύει το σύστημα όσο αναφορά αυτο που αναφέρεις παραπάνω.

Ευχαριστώ

 

Λοιπόν. Έχει ένα menu. Το vodafone 2gether. Όταν μπαίνεις εκεί σου βγάζει 2 επιλογές. Μία είναι να κάνεις ΜΕΤΑΦΟΡΑ στην 2η γραμμή και η άλλη είναι ρυθμίσεις. Επιλέγοντας μεταφορά στην 2η γραμμή σε ρώτάει στο επόμενο menu αν θέλεις την γραμμή 1 να την αφήσεις ανοιχτή η κλειστή. Το ίδιο συμβαίνει και από την γραμμή 2 προς την 1... Φοβερό!

Link to comment
Share on other sites

hharis να σε ρωτήσω κατι θέλω η συσκευή που έχεις το ΝΟΚΙΑ 6230 είναι vodafonized ή όχι?

Επίσης οταν θέλεις να αλλάξεις γραμμή πώς γίνεται, υπάρχει κάποια εφαρμογή ειδική που ανοίγει εκείνη την στιγμή ή κάποιο μενού και πού βρίσκεται αυτό, υπάρχει ήδη στο κινητό?

Ευχαριστώ

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

hharis να σε ρωτήσω κατι θέλω η συσκευή που έχεις το ΝΟΚΙΑ 6230 είναι vodafonized ή όχι?

Επίσης οταν θέλεις να αλλάξεις γραμμή πώς γίνεται, υπάρχει κάποια εφαρμογή ειδική που ανοίγει εκείνη την στιγμή ή κάποιο μενού και πού βρίσκεται αυτό, υπάρχει ήδη στο κινητό?

Ευχαριστώ

 

To κινητό ΔΕΝ είναι vodafone live.

Το μενού υπάρχει στην νέα κάρτα ΣΙΜ που θα σου δώσουνε...

από εκεί γίνονται όλα.

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να δέχεσαι sms και από τα 2 νούμερα ταυτόχρονα?

 

Όχι. Πρέπει να κάνεις εναλλαγή...

Όποιος θέλει γενικά να το δοκιμάσει, μπορεί να πάρει 2 καρτες allacart και να το κάνει vodafone together. Μιας και από 21/2/2005 θα είναι διαθέσιμο ΚΑΙ για καρτοκινητά...

Link to comment
Share on other sites

Διατίθεται πλέον και στα καρτοκινητά! Το έχει δοκιμάσει κανείς; Χρεώσεις;

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

έχει τσιμπημένο πάγιο, αλλά το θετικό είναι ότι η προώθηση κλήσεων είναι δωρεάν. Επίσης, νομίζω ότι έχει τέλος ενεργοποίησης, 12ευρώ
Link to comment
Share on other sites

Κάρτα με κάρτα έχει βάλει κανένας; Με 2 καρτοκινητά δεν έχεις πάγιο όπως στα συμβόλαια; Η προώθηση μεταξύ καρτοκινητών είναι επίσης δωρεάν (όπως κατάλαβα);

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Ξέρει κανείς σε ποιές συσκευές χρησιμοποιείται; Συγκεκρημένα θα ήθελα να μάθω για το 6170 της nokia...

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα υποστηρίζεται από τα Sharp GX15, GX30, SE T610 και 2 μοντέλα της Samsung. Δεν το έχω δει, αλλά αν δουλεύει σαν Java εφαρμογή, θα έπρεπε να υποστηρίζεται από περισσότερες συσκευές. Ωστόσο φίλος μου ρώτησε για το Κ700 και του είπαν ότι δεν υποστηρίζεται... Ξέρει κανείς πώς ακριβώς λειτουργεί αυτή η sim;

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

δεν νομίζω ότι πρόκειται για java εφαρμογή αλλά για ένα επιπλέον μενού που εμφανίζεται στο κνιητό για εναλλαγή μεταξύ των 2 αριθμών...
Link to comment
Share on other sites

δεν νομίζω ότι πρόκειται για java εφαρμογή αλλά για ένα επιπλέον μενού που εμφανίζεται στο κνιητό για εναλλαγή μεταξύ των 2 αριθμών...

Sostos o ..synadelfos :)

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ποιές συσκευές είναι συμβατές. Αυτές που λέει στο site τους είναι πολύ λίγες. Πχ υποστηρίζεται το Τ610 αλλά όχι το Κ700... Το έχετε δοκιμάσει σε άλλες συσκευές πλην όσων αναφέρει στο site ;;;

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...