Jump to content

Samsung Galaxy Note 5


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@Megatron

Σωτήρη η ατυχία σου δεν έχει προηγούμενο. Όπου αλλού και να χτυπαγε δεν θα παθαινε τίποτα.

Στεναχωρηθηκα πάρα πολύ.

 

@elthis

Παιδια αν δείτε χρόνους που έβγαζα στην Αίγυπτο θα καταλάβετε πόσο κακο δίκτυο έχετε στην Ελλάδα.

Τα θελει ο Κω...λ μας γιατί μόλις δούμε νέα κεραία τρέχουμε να την γκρεμισουμε και μετά κλαίμε που δεν έχουμε καλό σήμα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

http://m.ebay.com/itm/191679662168?varId=490720075279

Εγώ το πήρα απο εδώ και τώρα περιμένω.600 ευρώ.

 

 

US $699.99

Approximately EUR 616.49

Shipping: Does not ship to Greece |

 

Τι περιμενεις ακριβως?:X

Link to comment
Share on other sites

http://m.ebay.com/itm/191679662168?varId=490720075279

Εγώ το πήρα απο εδώ και τώρα περιμένω.600 ευρώ.

 

μάλλον δεν είσαι Ελλάδα....(να μην αναφέρω τα τελωνεία)....

@megatron τι έπαθε το κινητό σου?

Edited by Peronoforos
Link to comment
Share on other sites

http://m.ebay.com/itm/191679662168?varId=490720075279

 

 

Εγώ το πήρα απο εδώ και τώρα περιμένω.600 ευρώ.

 

 

 

 

 

Ναι με FedEx δεν το γλειτωνεις το τελωνείο.. Επισης μπορεσες κανονικα να στειλεις 600€ μεσω paypal αμερικη;

 

Έκτος αν μένεις αμερικη και όλη λέμε βλακιες

Edited by b16b

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα χθες από το Αγγλικό ebay και έρχεται από Αγγλια, το C μοντέλο. 620 euro με δωρεάν DHL express shipping. Αν το γυρεύετε απλός έγραψα note 5 στο search bar και μου έβγαλε αρκετά. Διάλεξα το μοναδικό C μοντέλο. Του έμεινε 1 μαύρο και 2 άσπρα αν ενδιαφέρεται κανεις.

 

ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ αν θα το αγοράσετε δείτε το βίντεο που είδα εγώ και ψήθηκα τελείως. Ένταξη ήξερα ότι το κινητό αφού είναι και samsung ότι θα έχει άπειρα features αλλα δεν περίμενα τόσα πολλά ΧΡΗΣΙΜΑ. Αυτό από ένα που λάτρεψε το iPhone 6 του.

 

:kill::kill::kill:
NOKIA 3310 - NOKIA 3330 - NOKIA 6600 - NOKIA 6630 - SE P990i - Imate jasjar - NOKIA N95 - Sony Ericsson W800 - HTC Touch Pro - LG Secret - NOKIA N70 - HTC HD2 - Samsung Galaxy ACE - HTC ONE X - iPhone 5 - LG G2 - NOKIA Lumia 1520 - Moto X - iPhone 6 - Note 5 - iPhone 6S - S7 Edge
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα χθες από το Αγγλικό ebay και έρχεται από Αγγλια, το C μοντέλο. 620 euro με δωρεάν DHL express shipping. Αν το γυρεύετε απλός έγραψα note 5 στο search bar και μου έβγαλε αρκετά. Διάλεξα το μοναδικό C μοντέλο. Του έμεινε 1 μαύρο και 2 άσπρα αν ενδιαφέρεται κανεις.

 

 

 

 

 

ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ αν θα το αγοράσετε δείτε το βίντεο που είδα εγώ και ψήθηκα τελείως. Ένταξη ήξερα ότι το κινητό αφού είναι και samsung ότι θα έχει άπειρα features αλλα δεν περίμενα τόσα πολλά ΧΡΗΣΙΜΑ. Αυτό από ένα που λάτρεψε το iPhone 6 του.

 

 

 

 

 

:kill::kill::kill:

 

 

 

Μπορείς να μου δώσεις το λινκ που το αγόρασες;

 

Εγώ βρίσκω με 670

 

 

 

Και πλήρωσες κανονικά με PayPal χωρίς πρόβλημα λόγο capital control?

Edited by b16b

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

@Megatron

Σωτήρη η ατυχία σου δεν έχει προηγούμενο. Όπου αλλού και να χτυπαγε δεν θα παθαινε τίποτα.

Στεναχωρηθηκα πάρα πολύ.

Ασ'τα ρε Κωστα πρωτη φορα μου συμβαινει κατι τετοιο... :(

 

@megatron τι έπαθε το κινητό σου?

 

Πηγα να το ακουμπησω στο wc πανω απο τη βρυση στο ραφακι και εφυγε, χτυπησε πανω στη βρυση, στο νιπτηρα και κατεληξε στο πατωμα.

Το κακο ειναι οτι εσκασε στη γωνια που κανει το πλακακι του ντους στο σημειο του power button και εκανε γουβα, ζουληξε την οθονη και τη χαλασε. Και να φανταστεις οτι το κινητο φοραει θηκη, η οποια ομως μονο στο σημειο αυτο εχει ανοιγμα για να πατας το κουμπι... :cry:

ΜySmartphone: Xiaomi 14 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Μένω Ελλάδα.Το έστειλα σε έναν φίλο μου Καναδά και θα μου το στείλει αυτός χωρίς απόδειξη με απλό ταχυδρομείο.Την πληρωμή την έκανα απο Ελλάδα με πιστωτική.με χρεωστική δεν μπορούσα.
Link to comment
Share on other sites

Ασ'τα ρε Κωστα πρωτη φορα μου συμβαινει κατι τετοιο... :(

 

 

 

Πηγα να το ακουμπησω στο wc πανω απο τη βρυση στο ραφακι και εφυγε, χτυπησε πανω στη βρυση, στο νιπτηρα και κατεληξε στο πατωμα.

Το κακο ειναι οτι εσκασε στη γωνια που κανει το πλακακι του ντους στο σημειο του power button και εκανε γουβα, ζουληξε την οθονη και τη χαλασε. Και να φανταστεις οτι το κινητο φοραει θηκη, η οποια ομως μονο στο σημειο αυτο εχει ανοιγμα για να πατας το κουμπι... :cry:

 

 

Σωτήρη δεν είναι μόνο αυτό. Στο σημείο που χτύπησε επειδή στο μέταλλο υπάρχει κόψιμο για το power button, είναι το πιο αδύνατο και υποχώρησε πιεζοντας την οθόνη. Συνέβησαν πολλά αναπάντεχα για να πάθει αυτή την ζημιά.

20 φορές να το ρίξεις δεν θα ξανασυμβεί.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Τελικα εκανε κινηση κανενας να το παρει απο τον hedy.gr?

http://hedy.gr/index.php?route=product/product&product_id=192&search=note+5

 

Ειχε υποθει ξανα ο συγκεκριμενος πριν απο λιγες μερες αλλα δεν ειχαμε νεοτερες αναφορες.

HTC HD2 ---> Galaxy S2 ---> Galaxy Nexus ---> Moto Atrix ---> Moto Razr ---> Galaxy Note --->Galaxy note 2--->Moto G--->Note 3 :D
Link to comment
Share on other sites

Τελικα εκανε κινηση κανενας να το παρει απο τον hedy.gr?

http://hedy.gr/index.php?route=product/product&product_id=192&search=note+5

 

Ειχε υποθει ξανα ο συγκεκριμενος πριν απο λιγες μερες αλλα δεν ειχαμε νεοτερες αναφορες.

 

Ειχα γράψει για το συγκεκριμένο. Δεν υπάρχει φυσικό μαγαζί, τα φέρνει από Βουλγαρία, και δεν ισχύει αυτό με τις αντικαταβολες. Θέλει τα λεφτά μπροστά σε λογαριασμο του στην αλφαμπανκ.

Μακριά από κάτι τέτοια.....

 

@megatron πιο μοντέλο ήταν? Θα το φτιάξεις? Κρίμα πάντως και το ειχες σε θήκη... Πάντως είναι βαρύ τηλέφωνο έχω την αίσθηση ότι αν πέσει από το ύψος τον ωμων θα πάρει αρκετή φορα και δεν το σώζουν πολλά πράγματα...θέλει πολύ προσοχή... Γλιστράει πανευκολα. Ειδικά αν το αφήσεις σε λεία σκληρή επιφάνεια σκέτο. Θα κάνει πατιναζ αν το σκουντηξεις

 

Μου άρεσε η bugatti slimfit σαν δερμάτινη λεπτή pouch case. Αλλα δεν βγήκε για note 5. Αυτή από note 4 θα κάνει? Κάποιος είπε στο θέμα του s6 edge plus ότι για εκείνο ταιριάζει γάντι...

Edited by Peronoforos
Link to comment
Share on other sites

@megatron πιο μοντέλο ήταν? Θα το φτιάξεις? Κρίμα πάντως και το ειχες σε θήκη... Πάντως είναι βαρύ τηλέφωνο έχω την αίσθηση ότι αν πέσει από το ύψος τον ωμων θα πάρει αρκετή φορα και δεν το σώζουν πολλά πράγματα...θέλει πολύ προσοχή... Γλιστράει πανευκολα. Ειδικά αν το αφήσεις σε λεία σκληρή επιφάνεια σκέτο. Θα κάνει πατιναζ αν το σκουντηξεις

 

Μου άρεσε η bugatti slimfit σαν δερμάτινη λεπτή pouch case. Αλλα δεν βγήκε για note 5. Αυτή από note 4 θα κάνει? Κάποιος είπε στο θέμα του s6 edge plus ότι για εκείνο ταιριάζει γάντι...

 

Απο Αιγυπτο ειναι η συσκευη. Θα τη στειλω εκει για φτιαξιμο γιατι εδω που μιλησα με smartec και samsung hellas δεν αναλαμβανουν.

Το Note 4 ειναι πιο φαρδυ και παχυ απο το Νοτε 5, αρα θα κανει λογικα.

ΜySmartphone: Xiaomi 14 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Τελικα εκανε κινηση κανενας να το παρει απο τον hedy.gr?

http://hedy.gr/index.php?route=product/product&product_id=192&search=note+5

 

Ειχε υποθει ξανα ο συγκεκριμενος πριν απο λιγες μερες αλλα δεν ειχαμε νεοτερες αναφορες.

 

Έκανα ηλεκτρονική παραγγελία.. Πάει από μέρα σε μέρα ο τύπος. "Αύριο παραλαμβάνω, μεθαύριο παραλαμβάνω κτλ"

 

Πάντως μου έγραψε από μόνος του ότι θα το στείλει αντικαταβολή.. Βάζω screenshot από τα emails

 

http://i61.tinypic.com/fu8ktk.png

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Απο Αιγυπτο ειναι η συσκευη. Θα τη στειλω εκει για φτιαξιμο γιατι εδω που μιλησα με smartec και samsung hellas δεν αναλαμβανουν.

Το Note 4 ειναι πιο φαρδυ και παχυ απο το Νοτε 5, αρα θα κανει λογικα.

Κρίμα ρε εσυ

Παθών και εγω προ 2 ετων με το Xperia ZL και ξέρω απο πρώτο χέρι στο συναίσθημα.:(

Ακόμα το εχω στην κούτα του με σπασμένο digitazer και μεταμορφωμένο σκελετό.:p

Αλλα δουλεύει κανονικα παρ όλο που υπό πιο άσχημες συνθήκες έγινε η ζημιά και όχι απλά να πέσει κατω.

Ειναι η κακιά στιγμή που μπορεί στον οποιοδήποτε να συμβεί.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Απο Αιγυπτο ειναι η συσκευη. Θα τη στειλω εκει για φτιαξιμο γιατι εδω που μιλησα με smartec και samsung hellas δεν αναλαμβανουν.

 

Το Note 4 ειναι πιο φαρδυ και παχυ απο το Νοτε 5, αρα θα κανει λογικα.

 

 

Όσοι αγοράζετε να έχετε υπ όψη σας την απάντηση της Samsung hellas.

Με μια ζημιά 50 ευρώ μπορείτε να μείνετε μ ένα Note για διακόσμηση.

Ειδικά όσοι αγοράζετε από ebay και ο πωλητής βρίσκεται σε χώρα που δεν κυκλοφορεί, ξεχάστε οποιαδήποτε επισκευή.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μου δώσεις το λινκ που το αγόρασες;

 

Εγώ βρίσκω με 670

 

 

 

Και πλήρωσες κανονικά με PayPal χωρίς πρόβλημα λόγο capital control?

http://www.ebay.co.uk/itm/151851789277?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

ξέχασα να γράψω ότι είμαι Κύπρο οποτε δεν έχω θέμα με paypal κτλ

Edited by koufos
NOKIA 3310 - NOKIA 3330 - NOKIA 6600 - NOKIA 6630 - SE P990i - Imate jasjar - NOKIA N95 - Sony Ericsson W800 - HTC Touch Pro - LG Secret - NOKIA N70 - HTC HD2 - Samsung Galaxy ACE - HTC ONE X - iPhone 5 - LG G2 - NOKIA Lumia 1520 - Moto X - iPhone 6 - Note 5 - iPhone 6S - S7 Edge
Link to comment
Share on other sites

Όσοι αγοράζετε να έχετε υπ όψη σας την απάντηση της Samsung hellas.

Με μια ζημιά 50 ευρώ μπορείτε να μείνετε μ ένα Note για διακόσμηση.

Ειδικά όσοι αγοράζετε από ebay και ο πωλητής βρίσκεται σε χώρα που δεν κυκλοφορεί, ξεχάστε οποιαδήποτε επισκευή.

Εδώ στην Κύπρο και να έχεις τοπική εγγύηση δεν σου λέει και πολλά. Έχω ένα παιδί που δουλεύει σε μεγάλο γνωστό κατάστημα και έχουν αηδιάσει με τον αντιπρόσωπο της Samsung. Θέλουνε ένα μηνα και για μια απλή διόρθωση.

 

Εννοείτε δεν θα έχεις εγγύηση στην Ελλάδα όταν πάρεις κινητό που προορίζεται για εκτος της EU

NOKIA 3310 - NOKIA 3330 - NOKIA 6600 - NOKIA 6630 - SE P990i - Imate jasjar - NOKIA N95 - Sony Ericsson W800 - HTC Touch Pro - LG Secret - NOKIA N70 - HTC HD2 - Samsung Galaxy ACE - HTC ONE X - iPhone 5 - LG G2 - NOKIA Lumia 1520 - Moto X - iPhone 6 - Note 5 - iPhone 6S - S7 Edge
Link to comment
Share on other sites

Όσοι αγοράζετε να έχετε υπ όψη σας την απάντηση της Samsung hellas.

Με μια ζημιά 50 ευρώ μπορείτε να μείνετε μ ένα Note για διακόσμηση.

Ειδικά όσοι αγοράζετε από ebay και ο πωλητής βρίσκεται σε χώρα που δεν κυκλοφορεί, ξεχάστε οποιαδήποτε επισκευή.

 

Είναι θέμα χρόνου. Προφανώς γιατί ακόμα η εταιρία δεν το έχει εισάγει στην Ελλάδα οπότε δεν έχει εισάγει και ανταλλακτικά! Απλά θεωρώ με την επίσημη έλευση του Νοτε 5 στην Ευρώπη θα μπορεί και η samsung hellas να αντιμετωπίσει της επισκευής, φυσικά πάντα επι πληρωμή για τα κινητά εκτός εγγύησης!

Link to comment
Share on other sites

Εδώ στην Κύπρο και να έχεις τοπική εγγύηση δεν σου λέει και πολλά. Έχω ένα παιδί που δουλεύει σε μεγάλο γνωστό κατάστημα και έχουν αηδιάσει με τον αντιπρόσωπο της Samsung. Θέλουνε ένα μηνα και για μια απλή διόρθωση.

 

 

 

Εννοείτε δεν θα έχεις εγγύηση στην Ελλάδα όταν πάρεις κινητό που προορίζεται για εκτος της EU

 

 

Το θέμα δεν είναι η εγγύηση αλλά το ότι δεν αναλαμβάνουν επισκευή και δεν υπάρχουν ανταλλακτικά για να πεις θα το επισκευασεις έξω σε κάποιο εργαστήριο.

 

Ο φίλος παραπάνω που του χάλασε η οθόνη από την πτώση αν δεν είχε την δυνατότητα να το στείλει στην χώρα που αγοράστηκε θα του ήταν άχρηστο.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Μιας και λείπει (ή τουλάχιστον δεν την είδα) μία σύγκριση μεταξύ του note 5 (Ν9208) και του mi note pro της xiaomi (τα έχω και τα δύο μπροστά μου τώρα.. ;)) είπα να καταθέσω κι εγώ τη γνώμη μου... Λοιπόν έχουμε και λέμε....

 

Από διαστάσεις το note5 είναι ελάχιστα μικρότερο σε μήκος-πλάτος, είναι όμως και ελάχιστα μεγαλύτερο σε πάχος και πιο βαρύ. Η κατασκευή και των δύο είναι απίστευτα Premium, ειδικά με το γυαλί στη πλάτη και έχουν εκπληκτικό κράτημα.. Να πω ωστόσο ότι το mi note pro γλιστράει αισθητά πιο εύκολα σε λεία επιφάνεια...

 

Προς το παρών το note5 δε κολλάει πουθενά, lag ελαχιστότατο και καταπληκτική κάμερα (η κάμερα είναι και ο λόγος που πήγα σε αυτό και μάλλον θα αφήσω το mi note pro ένεκα ότι έγινα πολύ πρόσφατα μπαμπάς ;) ). Η κάμερα του είναι όλα τα λεφτά.... Στο mi note pro, video stabilization δεν υπάρχει ούτε για πλάκα και ακόμα και σε fhd ανάλυση το video παρουσιάζει "σπασίματα" τα οποία δεν τα περιμένεις από μία συσκευή με SD810 και 4GB ram... Το HDR PRO σε φωτογραφία αποδίδει όμορφα αλλά ότι και να κάνεις σαν του Note 5 δεν είναι...

 

Η οθόνη του note5 είναι πολύ crisp με ζωντανά χρώματα και είναι καλύτερη από το mi note pro (όπως φαίνεται σε normal χρήση, δεν έχω κάτσει να τα συγκρίνω λεπτομερώς... θερμοκρασία λευκού, μαύρου κτλ) αλλά και οι δύο μου φαίνονται εξίσου καλές με ένα προβάδισμα στο note5.

 

Τώρα στο λειτουργικό, το mi note pro κατά τη γνώμη μου είναι μίλια μπροστά... σχεδόν κάθε εβδομάδα έχω Update της pre-rooted rom, που τη φλασάρεις με custom recovery και κομπλέ, η εμπειρία χρήσης στο mi note pro είναι σαφώς ανώτερη και γενικά το Mi note pro πετάει, αν και ζεσταίνεται πολύ πιο γρήγορα (κρυώνει όμως επίσης γρήγορα) από το Note5, λόγο επεξεργαστή.... θέλει κι άλλη δουλειά το Touchwiz παρόλο που είναι ποοοοοολύ καλύτερο από προηγούμενες εκδόσεις.

 

Το πενάκι είναι πολύ βολικό αν το χρησιμοποιείς με πολλά και καλά features, και γενικά αποτελεί μεγάλη αναβάθμιση σε σχέση με το πενάκι του note3/4... πενάκι στο mi note pro δεν υπάρχει....

 

Το 4g vodafone/wind που έχω, όπου πιάνει είναι πολύ γρήγορο και στα δύο κινητά και γενικά η λήψη είναι μια χαρά...

 

Τέλος η μπαταρία στο note5 μου κρατάει λίγο περισσότερο. Βέβαια με κάθε νέο update της rom του mi note pro η μπαταρία του βελτιώνεται αισθητά...

 

Για την τιμή δεν κάνω αναφορά καν... νομίζω ότι δεν τίθεται σύγκριση...

ελπίζω να βοήθησα κανένα παιδί που σκέφτεται την αγορά του ενός ή του άλλου...

Link to comment
Share on other sites

Το σκέφτομαι πολύ σοβαρά για αγορά εκτός από το πενακι έχει κάποια άλλη διαφορά από το s6 edge+ ;

Γιατί αν δεν έχει ίσως καλύτερο για μένα είναι το ς6 για να υπάρχει και η εγγύηση

Link to comment
Share on other sites

Από hedy.gr τελικά έχει διαθέσιμο το n9208 (μου έστειλε imei και το τσέκαρα) σε άσπρο στα 32 gb και με πήρε τηλέφωνο να μου το στείλει αντικαταβολή στα 670€.. Δεν θα το πάρω οπότε αν θέλει κάποιος ας μιλήσει μαζί του. Απλά γενικά προσέχτε τον γιατί φαίνεται λίγο μυστήριος (ζητήστε έλεγχο πακέτου πριν την παραλαβή κτλ)
s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Το σκέφτομαι πολύ σοβαρά για αγορά εκτός από το πενακι έχει κάποια άλλη διαφορά από το s6 edge+ ;

Γιατί αν δεν έχει ίσως καλύτερο για μένα είναι το ς6 για να υπάρχει και η εγγύηση

 

1. Το N5 οίνοι ελάχιστα πιο μεγάλο, γιατί χρειάζεται χορό για το πενάκι.

2. Το N5 έχει άπειρα παραπάνω features γιατί είναι business oriented κινητό. Και το εννοώ, άπειρα αλλα features. Αν θες πήγαινε μια σελίδα πίσω και δες το youtube video που έβαλα.

3. Το N5 είναι λιγάκι πιο φτηνό ακόμη και μέσο ebay uk

 

Στην ουσία τι προτιμάς. Curved οθόνη με 3 features η χωρίς curved με πενάκι και άπειρα features.

NOKIA 3310 - NOKIA 3330 - NOKIA 6600 - NOKIA 6630 - SE P990i - Imate jasjar - NOKIA N95 - Sony Ericsson W800 - HTC Touch Pro - LG Secret - NOKIA N70 - HTC HD2 - Samsung Galaxy ACE - HTC ONE X - iPhone 5 - LG G2 - NOKIA Lumia 1520 - Moto X - iPhone 6 - Note 5 - iPhone 6S - S7 Edge
Link to comment
Share on other sites

Να συμπληρώσω .

5. Note 5 χωρίς εγγύηση σε καμιά ευρωπαϊκή χώρα s6 edge + με εγγύηση .

Εαν κάποιος δεν χρειάζεται το πενάκι δεν υπάρχει ( κατά την ταπεινή μου άποψη ) λόγος αγοράς του note ,και ας κλείσουμε το off topic εδώ .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...