Jump to content

Bluboo Xfire


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παραγγειλα κι εγω ενα σήμερα απο everbuyibg. Να δουμε ποιο θα ερθει πρωτο

 

http://www.everbuying.net/product1081454.html

 

Πηρα tracking με βελγικα ταχυδρομεια. Ρργουν πολυ αυτα? Δεν μου έχουν ξαναστειλει με τετοιο τροπο...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 92
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μην τα πολυεμπιστεύεστε τα tracking numbers των κινέζων πρίν δείξει ότι έγινε η αποστολή γιατί ουσιαστικά τα δίνουν οι ίδιοι.

πχ για το συγκεκριμένο κινητό η παραγγελία και η πληρωμή έγινε στις 12/11 και το PostNL ενημερώθηκε στις 16/11 ως "The item is pre-advised" έως και τώρα που γράφω.

Οπότε αν θεωρήσουμε πως θέλει 4 μέρες (16-12) να ενημερωθεί το σύστημα μέχρι τις 19/11 το κινητό δεν το παρέλαβε το κινεζοταχυδρομείο.

Το shipping σε 3~5 που γράφουν είναι μούφα.

Link to comment
Share on other sites

Πηρα tracking με βελγικα ταχυδρομεια. Ρργουν πολυ αυτα? Δεν μου έχουν ξαναστειλει με τετοιο τροπο...

 

Το tracking Μου δειχνει το εξης: Τι σημαινει αυτο?

 

Date - Time Place Status

19-11-2015 01:33:44 Item is announced / bpost received the information

20-11-2015 00:01:00 Item is ready for transport

20-11-2015 13:00:00 Arrival at export hub

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα του xFire.

Μπήκα στον πειρασμό να παραγγείλω μία συσκευή μέσω φίλου που φέρνει διάφορες κινεζιές, αφού για τα χαρακτηριστικά του και την τιμή που δινόταν θεώρησα πως πρόκειται για χάρισμα.

Η συσκευή έχει φτάσει Ελλάδα και πλέον είναι θέμα των ΕΛΤΑ το πότε θα το έχω στα χέρια μου.

Χωρίς ουσιαστικά να ξέρω τίποτα γύρω από τη συσκευή (μόνο ότι έχω διαβάσει), είμαι σίγουρος πως όσοι το παραγγείλαμε πετύχαμε λαβράκι.

Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου εχει ελθει Ελλαδα και ειναι στα χερια των ΕΛΤΑ για το ποτε θα μου το φερει!:)

Λογικα λοιπον αυτες τις μερες παραλαμβανουμε ολοι!

Οποτε για να εισαστε ολοι σε ετοιμοτητα.:p

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου εχει ελθει Ελλαδα και ειναι στα χερια των ΕΛΤΑ για το ποτε θα μου το φερει!:)

Λογικα λοιπον αυτες τις μερες παραλαμβανουμε ολοι!

Οποτε για να εισαστε ολοι σε ετοιμοτητα.:p

 

Oταν λες εχει ερθει ελλαδα το γραφει στα ελτα ή βλεπεις στο ολανδικο οτι γραφει arrived?

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Oταν λες εχει ερθει ελλαδα το γραφει στα ελτα ή βλεπεις στο ολανδικο οτι γραφει arrived?

 

Χρησιμοποιω την εφαρμογη Trackchecker Mobile στο κινητο μου.

Αυτη συγκεντρωνει πληροφοριες απο τα περισσοτερα σχετικα σαιτ και οταν υπαρχει καποια προοδος στα προς παρακολουθηση που εχω βαλει μου στελνει ειδοποιηση!

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου απο everbuying γραφει το εξης (βελγικα ταχυδρομεια)

Εχει παραλαβει καποιος καποιο δεμα με αυτο τον τροπο?

Στα ελτα δεν υπαρχει πληροφορηση

 

Barcode number: BLVS1376360000157130

Date - Time Place Status

19-11-2015 01:33:44 Item is announced / bpost received the information

20-11-2015 00:01:00 Item is ready for transport

20-11-2015 13:00:00 Arrival at export hub

27-11-2015 09:06:10 Departure to country of destination

Link to comment
Share on other sites

Γράψε αν θέλεις και έχεις χρόνο 3-4 πραγματακια(όπως ας πουμε ποιότητα κλήσεων,συνδεσιμότητα κτλ.).

 

Μονο τρια-τεσσερα? Μην τον λυπασε!

Ακου εκει να παραλαβει πρωτος!!!! :p

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Μονο τρια-τεσσερα? Μην τον λυπασε!

Ακου εκει να παραλαβει πρωτος!!!! :p

 

παιδια το εχει η γυναικα μου δεν το εχω δουλεψει καθολου αλλα μια χαρα μου φαίνεται θα το πιασω στα χερια μου και θα σας πω

Link to comment
Share on other sites

λοιπον μια χαρα ολα το μονο που ειδα κακο σε σχεσει με το λενοβο α916 που εχω ειναι λιγο ποιο ασθενες wifi 3g μια χαρα 4g δεν πιανει εδω ετσι και αλλιος φωτο καλες γενικα ειναι μια χαρα για τα λεφτα του
Link to comment
Share on other sites

λοιπον μια χαρα ολα το μονο που ειδα κακο σε σχεσει με το λενοβο α916 που εχω ειναι λιγο ποιο ασθενες wifi 3g μια χαρα 4g δεν πιανει εδω ετσι και αλλιος φωτο καλες γενικα ειναι μια χαρα για τα λεφτα του

 

Δοκιμασες gps?

οθονη?

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Οποιος το εχει παραλαβη αν μπορει να κανει ενα μικρο review. το εχω στο καλαθι του gearbest στα 54$ το ασπρο απο την προσφορα και σκευφτομαι να το προχωρησω.με ενδιαφερη μπαταρια και σημα wifi,4g και gps
Link to comment
Share on other sites

Οποιος το εχει παραλαβη αν μπορει να κανει ενα μικρο review. το εχω στο καλαθι του gearbest στα 54$ το ασπρο απο την προσφορα και σκευφτομαι να το προχωρησω.με ενδιαφερη μπαταρια και σημα wifi,4g και gps

 

Πως το έριξες στα $54? Υπήρχε ειδική προσφορά-newsletter ή κουπόνι?

Link to comment
Share on other sites

για οποιον ενδιαφερει το gps to δοκιμασα και απλα τα σπαει κλειδωνει αμέσως πρωτη φορα βλεπω κινεζικο να κλειδωνει τοσο γρήγορα

 

τωρα για τον φιλο που το εχει στο καλαθι εγω προσωπικά το αποκλειω να του το στειλουν τωρα σε αυτην την τιμη φυσικα και εύχομαι να σου το στειλουν

 

αν ηταν ετσι θα τα βαζαμε στο καλαθι οταν ειναι σε προσφορα και θα τα αγοραζαμε οποτε θελουμε δυστυχώς ομως δεν ειναι ετσι

Link to comment
Share on other sites

για οποιον ενδιαφερει το gps to δοκιμασα και απλα τα σπαει κλειδωνει αμέσως πρωτη φορα βλεπω κινεζικο να κλειδωνει τοσο γρήγορα

 

τωρα για τον φιλο που το εχει στο καλαθι εγω προσωπικά το αποκλειω να του το στειλουν τωρα σε αυτην την τιμη φυσικα και εύχομαι να σου το στειλουν

 

αν ηταν ετσι θα τα βαζαμε στο καλαθι οταν ειναι σε προσφορα και θα τα αγοραζαμε οποτε θελουμε δυστυχώς ομως δεν ειναι ετσι

 

θα το δοκιμασω να το πληρωσω και αν το στειλουν καλως αλλιως ακυρωση και αγορα αλλου τηλεφωνου.

Link to comment
Share on other sites

τσαμπα θα το κανεις δεν υπαρχει περιπτωση να στο στειλουν

 

Να σου πω την αληθεια καλυτερα μιας και δεν διαβαζω τωρα τελευταια και τα καλυτερα για το gearbest.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...