Jump to content

Αυτόνομες γραμμές TELEDOME


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει επικοινωνήσει κανείς με την εταιρία να ρωτήσει τι σχέδια έχουν για υπηρεσίες internet;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Άντε με το καλό, να ξυπνήσουμε λίγο.

Ελπίζω εκτός από τις πολύ υψηλές ταχύτητες να έχει και πιο χαμηλές τιμές από τον ανταγωνισμό στις χαμηλές ταχύτητες. Γιατί κάτι μου λέει ότι οι τιμές της θα είναι 1 (άντε 2) ευρώ κάτω από της Vivodi;

Anyway, ελπίζω να μην χρεώνει και την αποστολή του λογαριασμού. :alien:

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος spartak (13 Δεκ. 2004 , 14:25)

 

Πως και το παθε και δε χρεώνει την αποστολή λογαριασμού η teledome; :D

 

 

Μην ανησυχείς! :!:

Κάτι θα βρει να χρεώσει... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Για σας παιδιά, δεν ξέρω τι τους έπιασε σήμερα αλλά μέσα σε 1 ώρα με πήρανε τηλ πρώτα ο ΟΤΕ και μετά η Teledome !!!

 

Ο ΟΤΕ:

- Για σας είστε από τους καλύτερους πελάτες μας :blink: (μετά από τόσα χρήματα τόσα χρόνια δηκαιούμαι πιστυέω τον τίτλο του καλού πελάτη :p) και θέλουμε να σας ενημερώσουμε για το πακέτο DSL του ΟΤΕ !!!

- Ναι ευχαριστώ πολύ αλλά ήδη έχω DSL !!! :eek: Και γαμώ τις ενημερώσεις στον ΟΤΕ :whistle:

 

Η Teledome: (3η φορά σε διάστημα 4 μηνών)

- Για σας, τηλεφωνώ από την Teledome και θα ήθελα να σας ενημερώσω για τις επιλογές που μπορείτε να έχετε στην εταιρία μας σε σχέση με τον ΟΤΕ :blink: (μετά από μία πλήρη ανάλυση τιμών οι οποίες ήταν δελεαστικές μπορώ να πω, ειδικά στις χρεώσεις για τα κινητά !) μου λέει θέλετε να συμπληρώσουμε μία αίτηση...

- Όχι ακόμη λέω θα ήθελα να το ψάξω πρώτα το θέμα.

 

Γι' αυτό παιδιά τι ακριβώς γνωρίζετε για την εν λόγο εταιρία, υπάρχει κάποιο site να δω περισσότερα, καμιά παγίδα (που πάντα υπάρχει) ???

Life is good with what you love !!!
Link to comment
Share on other sites

Όταν λεμε αυτόνομο δίκτυο εννοούμε πως η TELEDOME έχει σκάψει στην Αθήνα κι έχει περάσει υπόγειες δικές τις γραμμες;

[ f i l i p p o s ]

Link to comment
Share on other sites

Όταν λεμε αυτόνομο δίκτυο εννοούμε πως η TELEDOME έχει σκάψει στην Αθήνα κι έχει περάσει υπόγειες δικές τις γραμμες;

...από άκρη σ'άκρη :rolleyes:

http://i3.photobucket.com/albums/y54/agrelaphon/fujikura1_foto_sm.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Στο site της teledome γραφει...

 

 

· Τη δυνατότητα να κρατήσεις τον ίδιο αριθμό τηλεφώνου ή να αποκτήσεις καινούριο

 

Το εχει ψαξει κανεις αυτο για δυνατοτητα διατηρησης του υπαρχοντος αριθμου ???

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

telika en kataklidi pia ine i fthninoteri eteria kai gia astika kai gia stathera?an kanoyme enan meso oro pia iperterei?eyxaristo

 

Δεν υπάρχει τελικά και εν κατακλείδι φιλαράκο.

Αυτή τη στιγμή μια πολύ καλή επιλογή είναι η Q.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...