Jump to content

Cosmokarta ή what's up?


jasonpap
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

hi all

 

Θέλω να παρω μια καρτα cosmote αλλά δεν ξέρω πια από τα δύο πακέτα.Η χρήση θα είναι κυρίως τηλέφωνα προς voda και σταθερά!

 

Και κάτι άλλο,παλιότερα θυμάμαι ότι η cosmote έπιανε στα βουνά και στα λαγκάδια ( :p ) εκεί που οι άλλες τα έφτυναν.Ισχύει ακόμη?

 

Thanx! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Άμα θες να μιλάς κ δεν στέλνεις πολλά sms κοσμοκάρτα, αλλιώς what' up?

Η κότε έχει την καλύτερη κάλυψη δικτύου... Βέβαια κ η βόντα έχει βελτιωθεί σημαντικά στην κάλυψη δικτύου..

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον antonis_wrx

 

Άμα θες να μιλάς κ δεν στέλνεις πολλά sms κοσμοκάρτα, αλλιώς what' up?

Η κότε έχει την καλύτερη κάλυψη δικτύου... Βέβαια κ η βόντα έχει βελτιωθεί σημαντικά στην κάλυψη δικτύου..

 

mono pou sta dika mou lagkadia den pianei i Cote :mad: :mad: alla mono i Stet kai Voda.....(Stet apo arxaiotatwn xronwn).Einai sxetika ola auta!

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 3650: Nokia6610/1.0 (4.74) Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την kriz

Εννοείται για ομιλία cosmocarta. Το what's up συμφέρει για μηνύματα.

 

Kai episis exeis kai bonus dwrean xrono omilias se cosmokarta se antithesh me to whats up.(vevaia ta bonus einai xamila sxetika.)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον haforce

 

mono pou sta dika mou lagkadia den pianei i Cote :mad: :mad: alla mono i Stet kai Voda.....(Stet apo arxaiotatwn xronwn).Einai sxetika ola auta!

 

Ναι. Άμα κυκλοφορείς σε μη αστικές αραιοκατηκιμένες περιοχές καλύτερα να δεις πια εταιρεία πιάνει εκεί κ να μην βασιστείς στο ποιά έχει την καλύτερη κάλυψη γενικά..
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Το παιδι Cosmote θελει. Για τα πακετα ρωταει, οχι για τα δικτυα!

Ψηφιζω και εγω Cosmoκαρτα γιατι εχει και το bonus (αμελητεο βεβαια, αλλα εχω δει να επιστρεφονται και 3ευρω στο μπαμπα μου).

Ενα - εχω μονο να της καταλογισω!

Αναμονη κλησεων αγαπη μου...

Αντε! Τι περιμενεις?

(για την ειδοποιηση δε το αναφερω ΚΑΝ!)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...

Καλησπέρα σε όλους,

 

επέστρεψα προσφατα από συμβολαιο σε καρτοκινητο, για την ωρα cosmoκαρτα.

συμφερει να το κανω whatsup (χρεωση 3 ευρω) ή να το αφησω ως εχει ?

με ενδιαφερει οσο το δυνατον φθηνοτερη ομιλια προς ολους και σχετικα φθηνο sms.

 

το whatsup εχει τα reload δωρακια, το cosmoκαρτα exei tpt αντίστοιχο ή μπα ?

 

ΥΓ. και μονο για το ξεθαμα θεματος 9ετίας, 1 απαντησούλα από καποιον ?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

επέστρεψα προσφατα από συμβολαιο σε καρτοκινητο, για την ωρα cosmoκαρτα.

συμφερει να το κανω whatsup (χρεωση 3 ευρω) ή να το αφησω ως εχει ?

με ενδιαφερει οσο το δυνατον φθηνοτερη ομιλια προς ολους και σχετικα φθηνο sms.

 

το whatsup εχει τα reload δωρακια, το cosmoκαρτα exei tpt αντίστοιχο ή μπα ?

 

ΥΓ. και μονο για το ξεθαμα θεματος 9ετίας, 1 απαντησούλα από καποιον ?

το whats up ειναι για να μιλας μονο σε whats up και αντιστροφα..τοσο απλα...

οποτε μια και λες οτι θες να μιλας σε ολους κοσμοκαρτα σιγουρα...δωρο λεπτα ανανεωσης προς ολους συν 1 σεντ το λεπτο προς 2 κοσμοτε αριθμους..

Link to comment
Share on other sites

Οπως είπαν και τα παιδιά, με κοσμοκάρτα μπορείς να μιλάς με όλους, δίνει και 100 ή 200 λεπτά δώρο με κάθε ανανέωση 10 η 20 ευρώ, δίνει και φτηνή χρέωση 1 λεπτό το λεπτο προς 2 νούμερα κοσμο΄τε, ανεξάρτητα αν είναι συμβόλαιο ή κάρτα. Επίσης για μηνυματα έχει και φτηνά πακέτα, πχ με 4 ευρώ 100 sms σε όλους και δώρο 60mb ή 120 τώρα το καλοκαίρι. Έχει γενικά πακέτα. Το what's up συμφέρει για αυτούς που έχουν what's up.
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα πάντως να υπάρχει πακέτο στο what's up για ομιλία προς όλα τα δίκτυα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα πάντως να υπάρχει πακέτο στο what's up για ομιλία προς όλα τα δίκτυα

 

τοτε δεν θα υπηρχε λογος να καναμε συμβολαια.

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

τοτε δεν θα υπηρχε λογος να καναμε συμβολαια.

 

Ναι αλλά στην κοσμοκάρτα με ανανέωση από 10 ευρώ και πάνω έχεις δώρο χρόνο ομιλίας προς όλους και σου μένουν και τα ευρώ υπόλοιπο και ενεργοποιείς το πακέτο των 80 λεπτών με 7 ευρώ ή πακέτο με μηνύματα, είναι καλό υποκατάστατο πιστεύω στους δύσκολους καιρούς που ζούμε.

Link to comment
Share on other sites

Χωρις να θελω να κανω διαφημιση,αμα θες να μιλας σε αλλα δικτυα παρε q με 3 ευρω εχεις 60 λεπτα για ολα τα δικτυα,επισης εχει και προσφορες για εξωτερικο.Εχω whats up εδω και 8 χρονια,αλλα τα τελευταια 2 χρονια εχει γινει ασυμφορο,για να μιλησεις πρεπει να βαζεις τουλαχιστον 10 ευρω καρτα,πραγμα αδυνατο για καθε φορα.Απλα δεν ξερω,μακροπροθεσμα που θα καταληξει η χρεωση στο whats up,γιατι ουτε το reload ειναι κατι σημαντικο,ουτε τα 600 λεπτα με 5 ευρω.
HE HAD THE GIFT OF PROPHECY, GAVE GUIDING LIGHT TO ME I KNOW,HE SET MY SPIRIT FREE
Link to comment
Share on other sites

τοτε δεν θα υπηρχε λογος να καναμε συμβολαια.

 

Έχω και συμβόλαιο αν και σύντομα θα φύγω από την άχρηστη Cosmote,έχω what's up λόγω του ότι όλοι οι φίλοι μου και φίλες έχουν.

Το Cu όμως μια χαρά δίνει 100 λεπτά προς όλους,αλλά ξέχασα,είναι Vodafone και απλά καμία σχέση με την Cosmote

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

μη γινεσαι οπαδος

 

Γίνομαι οπαδός με ότι με συμφέρει:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...