Jump to content

Meizu MX5


paris_89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στοκ εφαρμογή. Μηνύματα από φίλους έρχονται κανονικά. Αλλά αν ζητήσω κωδικό πχ από Internet banking της έθνικης τράπεζας δεν θα έρθει. Αν ζητήσω να έρθει μήνυμα από κάποιες εφαρμογές τύπου viber revolut πάλι δεν θα έρθει μήνυμα και δεν ξέρω γιατί.

 

σε μενα ερχονται κανονικοτατα revolut και winbank εχω vodafone δοκιμασες αλλη συσκευη?

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια ποια ειναι η καλυτερη international rom για το mx5; Το vickmall με ποια το στελνει;

Ευχαριστω.

 

το vickmall δεν στελνει με την international αλλα με την 4.5.2.1α (εχει ελληνικα) και playstore

 

----- προσθήκη μηνύματος 62 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τέλεια τιμή...

Μετά από δύο μήνες και κάτοχος.. Πρώην νεξουσακιας μόνο τα καλύτερα μπορώ να πω..

Βγαίνει beta έκδοση Ρομ και είναι πιο σταθερή και από τις official άλλων εταιρειών...

Μηδέν λαγκ μηδέν πρόβλημα λογισμικού απίστευτη χρήση fingerprint..

Πλέον σε τιμές 210 -220 δολαρίων για μένα είναι must have μιας και μιλάμε και για συσκευή απίστευτης ποιότητας..

Πραγματικά έγινα meizu fan boy πλέον...

οχι μονο εσυ....

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

το vickmall δεν στελνει με την international αλλα με την 4.5.2.1α (εχει ελληνικα) COLOR="#bbc"]

 

Αυτη που λες φιλε μου ειναι καλη η να τους πω να μου περασουν καποια αλλη καλυτερη; Ποια προτεινετε;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ποια ειναι η καλυτερη international rom για το mx5; Το vickmall με ποια το στελνει;

Ευχαριστω.

Μια χαρά στέλνει με global πρώην international το vickmall αν τους το ζητήσεις... Και μάλιστα με τη μέθοδο που παίρνεις κανονικά τα οτα updates.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ηταν ευρωπαικο το πηρα απο Ελλάδα εβαλα την 5.1.2.0 απο μειζουφανς

Αλλα δεν μου εβρισκε αυτόματα την 5.1.3.0 έπρεπε να την κατεβασω τι να πω... Πάντως το κινητό είναι απίστευτο. Αμα είχε και καλη κάμερα δεν θα υπήρχε δεύτερο

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά κάμερα έχει.

Ντάξει δεν είναι επιπέδου top κινητών (που κοστίζουν και τα τριπλα λεφτά), αλλά είναι αξιοπρεπέστατη.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ηταν ευρωπαικο το πηρα απο Ελλάδα εβαλα την 5.1.2.0 απο μειζουφανς

Αλλα δεν μου εβρισκε αυτόματα την 5.1.3.0 έπρεπε να την κατεβασω τι να πω... Πάντως το κινητό είναι απίστευτο. Αμα είχε και καλη κάμερα δεν θα υπήρχε δεύτερο

 

Το ευρωπαϊκό δεν έβρισκε την 5.1.2.0Global απο OTA?

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μια χαρά κάμερα έχει.

Ντάξει δεν είναι επιπέδου top κινητών (που κοστίζουν και τα τριπλα λεφτά), αλλά είναι αξιοπρεπέστατη.

 

Συμφωνώ η κάμερα του είναι ικανοποιητική για τα χρήματα που δώσαμε και πιστεύω θα γίνει καλυτερη με τα επόμενα updates

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Είμαι μεταξύ Meizu MX5 , Xiaomi mi4c και Χiami mi4 , αλλά δεν ειμαι σιγουρος ποιο απο τα 3 αξιζει περισσοτερο ? Και οσον αφορα το μαγαζι vickmall ειναι το πιο αξιόπιστο?
Link to comment
Share on other sites

Είμαι μεταξύ Meizu MX5 , Xiaomi mi4c και Χiami mi4 , αλλά δεν ειμαι σιγουρος ποιο απο τα 3 αξιζει περισσοτερο ? Και οσον αφορα το μαγαζι vickmall ειναι το πιο αξιόπιστο?

Τελείως ανόμοια πράγματα σε λάθος τοπικ

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, πως ακριβώς να το ζητήσω απο vickmall με global για να χω οτα updates; Εκεί που έχει επιλογή rom τι να βάλω;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, πως ακριβώς να το ζητήσω απο vickmall με global για να χω οτα updates; Εκεί που έχει επιλογή rom τι να βάλω;

Ευρωπαϊκή θα βάλεις και μίλα live μαζί τους η στείλε τους ένα μνμ μετά και θα στη περάσουν κανονικα

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Έχω m1 note και σκέφτομαι για mx5 μπορώ να παραγγείλω με κάρτα? έχει κάποιος κατάστημα να προτείνει?

Vickmall όπου θα περάσει και σίγουρα σαν πληρωμή...

Σαν ποιότητα οι δυο συσκευές είναι μέρα με τη νύχτα... Σίγουρα θα εντυπωσιαστεις

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε όλους! σκευτομαι να το αγορασω το ρημάδι...θα ηθελα να με πειτει σας παρακαλω , στο manual mode στην κάμερα, το shutter speed μεχρι ποσα δευτερολεπτα παει ρε παιδια??
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε όλους! σκευτομαι να το αγορασω το ρημάδι...θα ηθελα να με πειτει σας παρακαλω , στο manual mode στην κάμερα, το shutter speed μεχρι ποσα δευτερολεπτα παει ρε παιδια??

 

Ειναι 20sec

HTC Touch Pro , HTC Touch Pro 2 , HTC Desire HD , HTC ONE X , HTC M7 , HTC M8

Samsung Galaxy Note II , Samsung Galaxy S6 Edge

iPhone 3Gs ,iPad mini

Oneplus 2 , Oneplus X

Meizu MX5 :clap:

Link to comment
Share on other sites

Vickmall όπου θα περάσει και σίγουρα σαν πληρωμή...

Σαν ποιότητα οι δυο συσκευές είναι μέρα με τη νύχτα... Σίγουρα θα εντυπωσιαστεις

Σ'ευχαριστω για την απαντηση

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστω για την απαντηση

Θα ήθελα να ρωτήσω για το κατάστημα αν είναι αξιόπιστο γιατί δεν έχω ξαναπαραγγειλει από εκεί

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω για το κατάστημα αν είναι αξιόπιστο γιατί δεν έχω ξαναπαραγγειλει από εκεί

 

απο τα πλεον αξιοπιστα.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Ευρωπαϊκή θα βάλεις και μίλα live μαζί τους η στείλε τους ένα μνμ μετά και θα στη περάσουν κανονικα

 

Πάντως σήμεα που μίλησα μαζί τους μου είπαν πως δε γίνεται. Ισχύει ότι ξέραμε, κινέζικο για updates ή international και χωρίς

Link to comment
Share on other sites

Πάντως σήμεα που μίλησα μαζί τους μου είπαν πως δε γίνεται. Ισχύει ότι ξέραμε, κινέζικο για updates ή international και χωρίς

Αυτό στο είπαν σε live chat στο vickmall?

Και αφού έχει επιλογή στην αγορά για international ROM τότε τι θα βάλουν;

Άσε που τη βάζεις και μόνος πανεύκολα.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Αυτό στο είπαν σε live chat στο vickmall?

Και αφού έχει επιλογή στην αγορά για international ROM τότε τι θα βάλουν;

Άσε που τη βάζεις και μόνος πανεύκολα.

 

Ναι στο live chat. H international δεν έχει Update. Πως τη βάζεις;

Link to comment
Share on other sites

Το ευρωπαϊκό δεν έβρισκε την 5.1.2.0Global απο OTA?

Ναι δεν την εβρισκε οπως και την 5.1.3.0 τις εβαλα μονος.δεν τρεχει και κατι εκτος απο την πρωτη φορα που ειχαbootlag κανενα θεμα μετα υποθεση ελαχιστων λεπτων

Link to comment
Share on other sites

Αν θες να έχει πλήρη στοιχεία της μπαταρίας κατέβασε κάποια εφαρμογή. Πχ better battery stats... H gsbsttery monitor...

Η σύσκεψη κρατάει στοιχεία μέχρι τις τελευταίες 12-13 ώρες..

Και ναι 6:30 ώρες με μικρή χρήση 4g Internet κτλ αποκλείεται να επιασες...

Επαναλαμβάνω για να πιάσεις τέτοια χρήση πρέπει η μόνο να βλέπεις τίποτα κατεβασμένα βίντεο κτλ.

 

εβαλα το gsam σε 26 ωρες αναμονης εβγαλε 5.5 ωρες οθονης το ελιωσα σε soccer stars, browsing, pool 8 με wifi και λιγο 4g

http://s18.postimg.org/y7h6ff5ix/S60302_095500.jpg

http://s18.postimg.org/fqmrolpkp/S60302_095511.jpg

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...