Jump to content

Meizu MX5


paris_89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παντως το honor 7 εχει παει σε beta 6 android και αναμενεται και η σταθερη.

 

ασε την beta σου ηρθε οτα κανονικη αναβαθμιση και για το g7 beta λολλιποπ εδω και μηνες εχει βγει και μεχρι σημερα δεν πηρε την stable και καλα θα παρει την marshmallow:lol:

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα παιδια! Εχει αγορασει καποιος απο flosmall.com ? Ξερουμε αν ειναι αξιοπιστο μαγαζι?

Αναφερει οτι στελνει με dhl (1-4 working days) και οτι παρεχει insurance customs με 6$.

Επειδη θελω να αγορασω το mx5 απο ευρωπη αυτη ειναι η φθνοτερη επιλογη.

Αν καποιος ξερει κατι περισσοτερο ας βοηθησει!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά το πηρα και γω το mx5 τελικά έχω κάποιες ερωτήσεις να κάνω διαβάζοντας αυτά που λέτε

 

1 έχω τη Flyme OS 5.1.3.0A δεν με ενδιαφερουν τα ελληνικα αν και χρησιμοποιησα το morelocale2 οποτε δεν υπαρχει και λογος να παω στη global εκδοση σωστα ; ( εχω σβησει τις περιτες εφαρμογες )

 

2 ποσό σας κρατάει η μπαταρία παραθέτω από κάτω κάποιες φωτό που δείχνουν μια τυπική ημέρα μου με πολύ WiFi και λιγότερο 3g-4g επίσης αν κάποιος μπορεί να δει τα wakelocks και να μου αν διορθώνεται κάπως αυτό το EINT wakelock πολύ λένε ότι έχει να κάνει με το chip της mediateck για το WiFi

 

3 τέλος χρησιμοποιείται τη stock εφαρμογή για "εκτίμηση" της μπαταρίας ή κάποιο άλλο όπως το du battery saver

 

 

Συγγνώμη για το μεγάλο μήνυμα και ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

 

https://onedrive.live.com/redir?resid=3E89C1DC4DB203FE!6240&authkey=!APlAQftqS4QjUVQ&ithint=folder%2cjpg

HTC Touch Pro , HTC Touch Pro 2 , HTC Desire HD , HTC ONE X , HTC M7 , HTC M8

Samsung Galaxy Note II , Samsung Galaxy S6 Edge

iPhone 3Gs ,iPad mini

Oneplus 2 , Oneplus X

Meizu MX5 :clap:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά το πηρα και γω το mx5 τελικά έχω κάποιες ερωτήσεις να κάνω διαβάζοντας αυτά που λέτε

 

1 έχω τη Flyme OS 5.1.3.0A δεν με ενδιαφερουν τα ελληνικα αν και χρησιμοποιησα το morelocale2 οποτε δεν υπαρχει και λογος να παω στη global εκδοση σωστα ; ( εχω σβησει τις περιτες εφαρμογες )

 

2 ποσό σας κρατάει η μπαταρία παραθέτω από κάτω κάποιες φωτό που δείχνουν μια τυπική ημέρα μου με πολύ WiFi και λιγότερο 3g-4g επίσης αν κάποιος μπορεί να δει τα wakelocks και να μου αν διορθώνεται κάπως αυτό το EINT wakelock πολύ λένε ότι έχει να κάνει με το chip της mediateck για το WiFi

 

3 τέλος χρησιμοποιείται τη stock εφαρμογή για "εκτίμηση" της μπαταρίας ή κάποιο άλλο όπως το du battery saver

 

 

Συγγνώμη για το μεγάλο μήνυμα και ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

 

https://onedrive.live.com/redir?resid=3E89C1DC4DB203FE!6240&authkey=!APlAQftqS4QjUVQ&ithint=folder%2cjpg

Θα κατεβασεεις από xda το better battery stats και θα το πέρασες...

Το στοκ έχει χρόνους μόνο μέχρι 12 ώρες πίσω...

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημερα!!!:D

Μετα απο 2 βδομαδες συνεχους χρησης, επανερχομαι, με θετικες εντυπωσεις και μονο.

Αφου καταφερα και το σεταρα, με τη βοηθεια του puzzle21, απολαμβανω ενα αριστο, απο καθε αποψη, smartphone. Μεγαλοι χρονοι διαρκειας μπαταριας, φωτεινη οθονη, ταχυτητα πλοηγησης, τι αλλο να γραψω??

Ταυτοχρονα με το MX5, χρησιμοποιω κι ενα Redmi Note 3, και μοιραια, ερχονται και οι συγκρισεις. Η συνολικη εμπειρια χρησης, ειναι σαφως πολυ ανωτερη με το MX5. Εξισου γρηγορα, αλλα, καλυτερη οθονη (μεγαλυτερη λεπτομερεια & υψηλοτερη φωτεινοτητα στο MX5), αρκετα μεγαλη διαφορα στη μπαταρια, υπερ του MX5, παρολο που το Redmi Note 3, την εχει μεγαλυτερη.....τη μπαταρια!!!:lol: Σημειωνω, πως και στα 2, γινεται παρομοια χρηση (μονιμως ανοικτα data & WiFi, ανοικτες IM εφαρμογες, φωτεινοτητα ρυθμισμενη στο ιδιο επιπεδο).

Συνολικα, εχω μεινει πολυ ικανοποιημενος απο την αγορα του, η οποια ομολογω πως εγινε με δισταγμο, λογω κακης προηγουμενης εμπειριας με Meizu M1 Note.

Σε σχέση με το m1 note μιλάμε για τελείως αλλά επίπεδα...

Εγώ πήγα σε δισταγμό από nexus και δεν το έχω μετανιώσει ούτε στιγμή...

Η συσκευή είναι απλά εξαιρετική και τη συγκρίνω μόνο με συσκευές ναυαρχίδας της ελληνικής αγοράς..

Και επειδή αγοράσαμε από Κίνα μη ξεχνάμε ότι στην Ελλάδα μιλάμε για μια συσκευή των 400 ευρώ περίπου.

Για μένα από Κίνα αξίζει κάθε ευρώ του ειδικά τώρα που έχει πέσει και άλλο η τιμή του..

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Καμια ρυθμιση για την κάμερα εχουμε να περασουμε ως προεπιλογη να μην εχουμε το auto? Κανενα λινκ με καποιον που να εχει ασχοληθεί με την καμερα υπαρχει???
Link to comment
Share on other sites

Καμια ρυθμιση για την κάμερα εχουμε να περασουμε ως προεπιλογη να μην εχουμε το auto? Κανενα λινκ με καποιον που να εχει ασχοληθεί με την καμερα υπαρχει???

Απ όσο έχω ψάξει τέτοια ρύθμιση δεν υπάρχει... Δοκίμασα και ένα άλλο πρόγραμμα αλλά δεν έμεινα ευχαριστημένος

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Θα κατεβασεεις από xda το better battery stats και θα το πέρασες...

Το στοκ έχει χρόνους μόνο μέχρι 12 ώρες πίσω...

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε σχέση με το m1 note μιλάμε για τελείως αλλά επίπεδα...

Εγώ πήγα σε δισταγμό από nexus και δεν το έχω μετανιώσει ούτε στιγμή...

Η συσκευή είναι απλά εξαιρετική και τη συγκρίνω μόνο με συσκευές ναυαρχίδας της ελληνικής αγοράς..

Και επειδή αγοράσαμε από Κίνα μη ξεχνάμε ότι στην Ελλάδα μιλάμε για μια συσκευή των 400 ευρώ περίπου.

Για μένα από Κίνα αξίζει κάθε ευρώ του ειδικά τώρα που έχει πέσει και άλλο η τιμή του..

 

Το έχω κατεβάσει το έχω και στις φωτό που έχω βάλει μπορείς να δεις αν κάποιο από τα wakelocks μπορεί να αντιμετωπιστεί

https://onedrive.live.com/redir?resid=3E89C1DC4DB203FE!6240&authkey=!APlAQftqS4QjUVQ&ithint=folder%2cjpg

HTC Touch Pro , HTC Touch Pro 2 , HTC Desire HD , HTC ONE X , HTC M7 , HTC M8

Samsung Galaxy Note II , Samsung Galaxy S6 Edge

iPhone 3Gs ,iPad mini

Oneplus 2 , Oneplus X

Meizu MX5 :clap:

Link to comment
Share on other sites

Το έχω κατεβάσει το έχω και στις φωτό που έχω βάλει μπορείς να δεις αν κάποιο από τα wakelocks μπορεί να αντιμετωπιστεί

https://onedrive.live.com/redir?resid=3E89C1DC4DB203FE!6240&authkey=!APlAQftqS4QjUVQ&ithint=folder%2cjpg

Φίλε έχεις πολύ καλό deepsleep και μηδαμινο awake... Μια χαρά είσαι μη ψάχνεσαι

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!:D

Μετα απο 2 βδομαδες συνεχους χρησης, επανερχομαι, με θετικες εντυπωσεις και μονο.

Αφου καταφερα και το σεταρα, με τη βοηθεια του puzzle21, απολαμβανω ενα αριστο, απο καθε αποψη, smartphone. Μεγαλοι χρονοι διαρκειας μπαταριας, φωτεινη οθονη, ταχυτητα πλοηγησης, τι αλλο να γραψω??

Ταυτοχρονα με το MX5, χρησιμοποιω κι ενα Redmi Note 3, και μοιραια, ερχονται και οι συγκρισεις. Η συνολικη εμπειρια χρησης, ειναι σαφως πολυ ανωτερη με το MX5. Εξισου γρηγορα, αλλα, καλυτερη οθονη (μεγαλυτερη λεπτομερεια & υψηλοτερη φωτεινοτητα στο MX5), αρκετα μεγαλη διαφορα στη μπαταρια, υπερ του MX5, παρολο που το Redmi Note 3, την εχει μεγαλυτερη.....τη μπαταρια!!!:lol: Σημειωνω, πως και στα 2, γινεται παρομοια χρηση (μονιμως ανοικτα data & WiFi, ανοικτες IM εφαρμογες, φωτεινοτητα ρυθμισμενη στο ιδιο επιπεδο).

Συνολικα, εχω μεινει πολυ ικανοποιημενος απο την αγορα του, η οποια ομολογω πως εγινε με δισταγμο, λογω κακης προηγουμενης εμπειριας με Meizu M1 Note.

 

εισαι σιγουρος γι αυτο που λες για τη μπαταρια?γιατι και γω το ιδιο διλημμα εχω,σε ολα τα αλλα ειναι ανωτερη η συσκευη

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

όντως, αυτό το θέμα με την μπαταρία είναι σχετικό. Εάν δεν λέτε και τι SOT σας βγάζει η οθόνη δεν μπορούμε να συγκρίνουμε... Στο νήμα του MX4 PRO λένε ότι αυτό έχει καλύτερη μπαταρία από το MX5. Τι ισχύει τελικά;

:cool:

I want to be,

what i was,

when i wanted to be,

what i am now!!!

Link to comment
Share on other sites

όντως, αυτό το θέμα με την μπαταρία είναι σχετικό. Εάν δεν λέτε και τι SOT σας βγάζει η οθόνη δεν μπορούμε να συγκρίνουμε... Στο νήμα του MX4 PRO λένε ότι αυτό έχει καλύτερη μπαταρία από το MX5. Τι ισχύει τελικά;

Εγώ που είμαι heavy user αλλά δεν παίζω παιχνίδια έχω πει με 4g πάει 3 ώρες plus με wifi 4 ώρες plus...

Αλλά ακόμα και αυτό σχετικό είναι...

Γιατί αν πχ βλέπεις σειρές θα πιάσεις 6 ώρες ας πούμε αν παίζεις 2 αν ακούς μουσική 7 και ξέρω γω πάει λέγοντας..

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Θα κατεβασεεις από xda το better battery stats και θα το πέρασες...

Το στοκ έχει χρόνους μόνο μέχρι 12 ώρες πίσω...

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε σχέση με το m1 note μιλάμε για τελείως αλλά επίπεδα...

Εγώ πήγα σε δισταγμό από nexus και δεν το έχω μετανιώσει ούτε στιγμή...

Η συσκευή είναι απλά εξαιρετική και τη συγκρίνω μόνο με συσκευές ναυαρχίδας της ελληνικής αγοράς..

Και επειδή αγοράσαμε από Κίνα μη ξεχνάμε ότι στην Ελλάδα μιλάμε για μια συσκευή των 400 ευρώ περίπου.

Για μένα από Κίνα αξίζει κάθε ευρώ του ειδικά τώρα που έχει πέσει και άλλο η τιμή του..

 

Kι εγώ φανατικός samsumgακιας ( galaxy s2-s3-s4-note 3 και Α7) το έχω τώρα 3 εβδομάδες. Πολύ κάλο τηλέφωνο απίστευτα γρήγορο δεν κολλάει ΠΟΤΕ και για τίποτα! δεν κάνει μόνο του restart όπως τα samsung έχει συνεχείς αναβαθμίσεις μπαταρία δυνατή με βαρια χρηση από το πρώι το βράδυ έχει 18% και φορτίζει σε 1 ΩΡΑ !!!! πολύ καλή κάμερα αλλά θέλει βελτίωση οθόνη άριστη με ζωντανά χρώματα ( τα χρώματα και η είκονα της samsung δεν παίζονται είναι λίγο ποιο ζωντανά). Το συστήνω ανεπιφύλακτα χωρίς 2η σκέψη

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παρατήρησα ότι όταν συνδέω το sony smartwatch2 μου δεν έχω fingerprint το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος;

Edited by pskpanos
Link to comment
Share on other sites

όντως, αυτό το θέμα με την μπαταρία είναι σχετικό. Εάν δεν λέτε και τι SOT σας βγάζει η οθόνη δεν μπορούμε να συγκρίνουμε... Στο νήμα του MX4 PRO λένε ότι αυτό έχει καλύτερη μπαταρία από το MX5. Τι ισχύει τελικά;

 

Το μχ5 βγάζει 5 ώρες οθόνης άνετα μόλις βγάλω σκριν σοτ θα το ανεβάσω

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Θα κατεβασεεις από xda το better battery stats και θα το πέρασες...

Το στοκ έχει χρόνους μόνο μέχρι 12 ώρες πίσω...

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε σχέση με το m1 note μιλάμε για τελείως αλλά επίπεδα...

Εγώ πήγα σε δισταγμό από nexus και δεν το έχω μετανιώσει ούτε στιγμή...

Η συσκευή είναι απλά εξαιρετική και τη συγκρίνω μόνο με συσκευές ναυαρχίδας της ελληνικής αγοράς..

Και επειδή αγοράσαμε από Κίνα μη ξεχνάμε ότι στην Ελλάδα μιλάμε για μια συσκευή των 400 ευρώ περίπου.

Για μένα από Κίνα αξίζει κάθε ευρώ του ειδικά τώρα που έχει πέσει και άλλο η τιμή του..

 

Ακόμα και σε σχέση με το μχ4 που είχα το 5αρι πετάει αρκετά καλύτερη συσκευή

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

εισαι σιγουρος γι αυτο που λες για τη μπαταρια?γιατι και γω το ιδιο διλημμα εχω,σε ολα τα αλλα ειναι ανωτερη η συσκευη

 

Ναι, ειμαι σιγουρος. Το Redmi Note 3 φορτιζεται καθε 2η μερα το πολυ, το MX5, καθε 3 με 4 μερες, με ιδια χρηση και τα 2. Μη σου πω οτι το MX5 πραγματοποιει και περισσοτερες ωρες κλησεων, μιας κι εκει εχω το επαγγελματικο μου νουμερο. Αξιοπεριεργο βεβαια, μιας και το Redmi Note 3, εχειε 1.000 ολοκληρα mA μεγαλυτερη μπαταρια.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Θα κατεβασεεις από xda το better battery stats και θα το πέρασες...

Το στοκ έχει χρόνους μόνο μέχρι 12 ώρες πίσω...

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε σχέση με το m1 note μιλάμε για τελείως αλλά επίπεδα...

Εγώ πήγα σε δισταγμό από nexus και δεν το έχω μετανιώσει ούτε στιγμή...

Η συσκευή είναι απλά εξαιρετική και τη συγκρίνω μόνο με συσκευές ναυαρχίδας της ελληνικής αγοράς..

Και επειδή αγοράσαμε από Κίνα μη ξεχνάμε ότι στην Ελλάδα μιλάμε για μια συσκευή των 400 ευρώ περίπου.

Για μένα από Κίνα αξίζει κάθε ευρώ του ειδικά τώρα που έχει πέσει και άλλο η τιμή του..

 

Οσον αφορα το M1 Note, ειχα θεματα με υπερβολικα χαμηλη ενταση ηχου κλησης και πολυ κακη ποιοτητα κατασκευης, γι' αυτο και το ανεφερα. Σαφως και το MX5 ειναι εξαιρετικη συσκευη, ακομη και σαν αγορα στα 400€, απο Ελλαδα (32GB). Καιρο ειχα να ενθουσιαστω τοσο με smartphone.:D

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδες ειμαι στο τσακ να το αγορασω απο εδω:

http://www.vickmall.com/meizu-mx5-helio-x10-turbo-4g-lte-octa-core-2-2ghz-flyme-4-5-3gb-16gb-android-5-0-smartphone-5-5-inch-screen.html

 

1)Εχει κανεις καλυτερη προταση για καταστημα?

2)ΟΤΑ αναβαθμηση τι εννοει?Ευχαριστω.

3)Εχω το Jiayu g4s...σε επιπεδο βιντεο θα ειναι καλυτερο να υποθεσω?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδες ειμαι στο τσακ να το αγορασω απο εδω:

http://www.vickmall.com/meizu-mx5-helio-x10-turbo-4g-lte-octa-core-2-2ghz-flyme-4-5-3gb-16gb-android-5-0-smartphone-5-5-inch-screen.html

 

1)Εχει κανεις καλυτερη προταση για καταστημα?

2)ΟΤΑ αναβαθμηση τι εννοει?Ευχαριστω.

3)Εχω το Jiayu g4s...σε επιπεδο βιντεο θα ειναι καλυτερο να υποθεσω?

Δεν υπάρχει καλύτερο μαγαζί..

Εννοεί θα σου έρχονται τα updates στη συσκευή...

Μακράν καλύτερη συσκευή σε όλα..

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα εχω την έκδοση 4.5.4.1l με ελληνικο μενού και θελω να παω στην έκδοση 5.1.3.0G θελω να μάθω αν εχει ελληνικο μενού και ποια ειναι η διαδικασία εγκατάστασης αν μπορει κάποιος να βοηθήσει ευχαριστώ :)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοήθεια έκανα τελικά την αναβάθμιση απο 4.5.4.1l σε 5.1.2.0g πήγα στο site κατέβασα το αρχείο πάτησα πανω και μου έβγαλε να κανω επανεκκίνηση για εγκατάσταση της νέας έκδοσης ολα καλα μέχρι εκει άρχισε να φορτώνει της εφαρμογές αλά ξαφνικά κανει συνεχεια την ιδια διαδικασία μου λεει βελτιστοποίηση εφαρμογής φωρτονει κανονικά μετα μου γράφει το android αναβαθμίζεται έναρξη εφαρμογών μου βγαζει το μπαλονάκια που γυρνάει με το σημα flyme απο κατω κ μετα ξανα αρχίζει την ιδια διαδικασία απο την αρχη τι μπορω να κανω το κινητο ειναι ελληνικής αντιπροςοπειας βοηθήστε με παρακαλω:cry:
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι, το κατω μερος και το πανω ειναι πλαστικο? (το υλικο εννοω)
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι, το κατω μερος και το πανω ειναι πλαστικο? (το υλικο εννοω)

Ναι για να έχει καλύτερο σημα..

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Εδω και λίγες μέρες έκανα το upgrade σε 5,1,3,0Α με download στην συσκευή και εγκατάσταση μεσω του κινητού.

Μετα την αναβάθμιση αντιμετωπίζω πρόβλημα με το strava.

 

ενώ μου ξεκινάει και κάνει record κανονικά μετά απο λίγο κάτι συμβαίνει και αν κοιτάξω το κινητό μου βγάζει αυτό το μνμ :

 

http://i64.tinypic.com/5yt5wj.jpg

έχει κανένας καμία ιδέα?

Edited by andreasstou19
Link to comment
Share on other sites

Εδω και λίγες μέρες έκανα το upgrade σε 5,1,3,0Α με download στην συσκευή και εγκατάσταση μεσω του κινητού.

Μετα την αναβάθμιση αντιμετωπίζω πρόβλημα με το strava.

 

ενώ μου ξεκινάει και κάνει record κανονικά μετά απο λίγο κάτι συμβαίνει και αν κοιτάξω το κινητό μου βγάζει αυτό το μνμ :

 

http://i64.tinypic.com/5yt5wj.jpg

έχει κανένας καμία ιδέα?

Δεν χρησιμοποιώ αυτή την εφαρμογή για να σε βοηθήσω... Τι ακριβώς κάνει; για τρέξιμο κτλ;

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

ναι για τρέξιμο κλπ είναι.

Μήπως έχει να κάνει το ότι έχω flip case και όταν κλείνει απενεργοποιεί εφαρμογές και GPS?

Link to comment
Share on other sites

ναι για τρέξιμο κλπ είναι.

Μήπως έχει να κάνει το ότι έχω flip case και όταν κλείνει απενεργοποιεί εφαρμογές και GPS?

Έχεις δώσει από security access παντού στην εφαρμογή;

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Καποιες ερωτησεις για το κινητο:

-διαρκεια μπαταριας;

-sar;

-gps;

-προβληματα με τη ρομ;

-κατι που να προσεξει καποιος για αγορα απο κινα;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...