Jump to content

Meizu MX5


paris_89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τελικα ρε παιδια για αλλαγη απο nexus 5 το προτινετε?

Οι ειδοποιησεις απο viber facebook messanger εμαιλ κτλ σκανε κανονικα στη lockscreen με την flyme 5?

Στα 240 ευρω που το εχω βρει θεωρω οτι ειναι καλη τιμη αλλα λιγο κολλαω στην αγορα γιατι δεν βλεπω μεγαλη ενεργη συμμετοχη στο φορουμ σε αντιθεση με meizu m2 note η τα προηγουμενα mx 4..

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Μιλησα με σελίνα από vickmall και μου είπε να περιμένω αύριο μεθαύριο να παραγγειλω γιατί λόγω black Friday έχει την αίσθηση ότι θα υπάρχει μια μικρή μείωση τιμης

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Η παραγγελια εγινε 250 απο vickmall και τσιμπησα και ενα tempered..

της ειπα να περασει cn version ωστε να κανω update se flyme 5.

η cn ερχεται με Α εκδοση η εκανα κουταμαρα?

Τωρα υπομονη..

Edited by puzzle21

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Πήρες το 32αρι;

Οχι φιλε το 16αρι...δεν με νοιαζει ο πολυς αποθηκευτικος ποτε δεν ειχα προβλημα ουσιαστικα γιατι και στις photo χρησιμοποιω dropbox και περνανε αυτοματα στο pc.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Γεία σας παιδιά .

Πρόσφατα αγόρασα το Meizu Mx5 αλλά δεν ήξερα οτι χωριζόντουσαν σε κατηγορίες ανάλογα την χώρα που βρίσκεσαι έτσι παρήγγειλα το μοντέλο για την Κίνα ! Μετά απο μια συγκεκριμένη αναβάθμιση και μετά το fly me υποστηρίζει μονο κινέζικες γλώσσες και αγγλικά .Υπάρχει κάποιος τρόπος να του κατεβάσω ή να του βάλω με καποιο αλλο τροπο ελληνικά ? Βοηθειαα!!!! :( :(

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια απο περιεργεια και μονο και επειδη αν ο φιλος δεν ειναι εμπειρος δεν νομιζω να κανει την διαδικασια να περασει international,ποια ειναι η τελευταια Α που ειχε ελληνικα?

 

Mixalisor99 για δοκιμασε να περασεις αυτην την ρομ http://www.honorbuy.com/forum/thread-359911-1-1.html

Edited by venividivici
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι μεταξύ αυτού στα 260 ευρώ και στο ΜΧ4 Pro στα 195 ευρώ από Vickmall Black Friday.

Τί μου προτείνετε;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι μεταξύ αυτού στα 260 ευρώ και στο ΜΧ4 Pro στα 195 ευρώ από Vickmall Black Friday.

Τί μου προτείνετε;

 

Εξαιρετικες επιλογες και τα 2. Θα πηγαινα στο ΜΧ5, δεδομενου κι οτι ειναι δικαρτο κι εχει βελτιωσεις (μικρες μεν, αξιοσημειωτες δε) στα σημεια...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι μεταξύ αυτού στα 260 ευρώ και στο ΜΧ4 Pro στα 195 ευρώ από Vickmall Black Friday.

Τί μου προτείνετε;

250 το πήρα τη πέμπτη από vickmall..νομίζω και μόνο το flyme 5 αλλάζει πολύ τα δεδομένα..

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Εχω διαβάσει τις τελευταίες 10 σελίδες και εχω μπερδευτεί λίγο. Θα μπορουσε κάποιος να εξηγήσει ποιές οι διαφορές μεταξύ Ευρωπαϊκής και κινεζικής ρομ και ποια θα πρότεινε; Ευχαριστώ

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ας μου πει κάποιος ξέρει από τους κατόχους,αν παίζει χωρίς να κολλάει το modern combat5,ευχαριστώ εκ των προτέρων
Link to comment
Share on other sites

Εχω διαβάσει τις τελευταίες 10 σελίδες και εχω μπερδευτεί λίγο. Θα μπορουσε κάποιος να εξηγήσει ποιές οι διαφορές μεταξύ Ευρωπαϊκής και κινεζικής ρομ και ποια θα πρότεινε; Ευχαριστώ

Ή ευρωπαϊκή έχει όλες τις γλώσσες και δεν έχει κινεζιες. Όμως αν αγοράσεις από Κίνα με ευρωπαϊκή απλά στη περνάνε αυτοί και μετά δεν έχεις ota update αλλά θα μπορείς να τη περνάς μόνο σου με μια διαδικασία.

Ηβκινεζικη έκδοση έχει ota αλλά όχι ελληνικά όμως μπορείς πάλι με την άλφα διαδικασία να περάσεις και ευρωπαϊκή .

Σαν συσκευή δεν έχει καμία διάφορα.

Εκτός αν αγοράσεις επίσημη ευρωπαϊκή έκδοση από Ευρώπη άρα και πιο ακριβά και έχεις επίσημα την Ιντερνασιονάλ.

Μάλλον σε μπερδεψα ε;

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Ή ευρωπαϊκή έχει όλες τις γλώσσες και δεν έχει κινεζιες. Όμως αν αγοράσεις από Κίνα με ευρωπαϊκή απλά στη περνάνε αυτοί και μετά δεν έχεις ota update αλλά θα μπορείς να τη περνάς μόνο σου με μια διαδικασία.

Ηβκινεζικη έκδοση έχει ota αλλά όχι ελληνικά όμως μπορείς πάλι με την άλφα διαδικασία να περάσεις και ευρωπαϊκή .

Σαν συσκευή δεν έχει καμία διάφορα.

Εκτός αν αγοράσεις επίσημη ευρωπαϊκή έκδοση από Ευρώπη άρα και πιο ακριβά και έχεις επίσημα την Ιντερνασιονάλ.

Μάλλον σε μπερδεψα ε;

To να έχει2 3 Εφαρμογές δεν με πειράζει. Προτιμω τα updates.Αρα μπορω να πάρω κινεζικη και να περάσουν Ελληνικά και google apps;

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

To να έχει2 3 Εφαρμογές δεν με πειράζει. Προτιμω τα updates.Αρα μπορω να πάρω κινεζικη και να περάσουν Ελληνικά και google apps;

Εγώ παρηγγειλα κινεζική για να μπορέσω να οερασω και το flyme 5 που αλλάζει τελείως το κινητό. Άλλωστε ελληνικά δεν ειχα ποτέ σαν γλώσσα στα κινητά μου

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ας μ δώσει κάποιος μία λύση... Λοιπόν, έβαλα το flyme 5 και πριν κάνω την διαδικασία για να βάλω το playstore έκανα επαναφορά των εργοστασιακων... Μετά από κατέβασα από το apps center το google installer...ανοίγω κανονικά το playstore αλλά όταν πάω να κατεβάσω κάποια εφαρμογή (facebook, Viber) μ βγάζει σφάλμα... Ποίος ξέρει τι παίζει;;;

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Άκυρο παιδιά... Εντάξει το έκανα...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ας μ δώσει κάποιος μία λύση... Λοιπόν, έβαλα το flyme 5 και πριν κάνω την διαδικασία για να βάλω το playstore έκανα επαναφορά των εργοστασιακων... Μετά από κατέβασα από το apps center το google installer...ανοίγω κανονικά το playstore αλλά όταν πάω να κατεβάσω κάποια εφαρμογή (facebook, Viber) μ βγάζει σφάλμα... Ποίος ξέρει τι παίζει;;;

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Άκυρο παιδιά... Εντάξει το έκανα...

Κανε απεγκατασταση Playstore etc και ξαναδοκιμασε με το goongle installer apk που σου δινω εδω link

https://www.dropbox.com/s/6bgy3i07cudw8av/google%20installer%201.4.4%20hoawei.apk?dl=0

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Όταν είσαι στη Κεντρική σελίδα του κινητού και συρεις προς τα πάνω με το δάχτυλο σ βγάζει να κάνεις αναζήτηση κάπου και βγάζει κατι κινέζικα... Αυτό μπορεί να αλλάξει;;; δλδ να βάλω να ανοίγει μία εφαρμογή που θέλω εγώ;;;
Link to comment
Share on other sites

Κανε απεγκατασταση Playstore etc και ξαναδοκιμασε με το goongle installer apk που σου δινω εδω link

https://www.dropbox.com/s/6bgy3i07cudw8av/google%20installer%201.4.4%20hoawei.apk?dl=0

Ευχαριστώ για την απάντηση...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Κάτοχος mx5 πρώην mx4. Γνωρίζει κάποιος αν στο flyme 5 θα προστεθεί κάποια στιγμή ελληνικά? Εννοείται όχι international. Μιλάμε για αυτό που είναι ήδη διαθέσιμο. Α.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.μια ερώτηση ρε παιδιά για να προβώ στην αγορά του.οταν θέλεις να δεις τις εφαρμογές που έχεις ανοιχτές τις βγάζει σε καρτέλες όπως σε όλα τα αντροιντ ή τις βγάζει χαμηλά στην οθόνη κάτω κάτω σαν το iPhone 4;ρωτάω γιατι δυο βίντεο που είδα ηταν έτσι και μπορώ να πω ότι ειναι το μονο αρνητικό που βρήκα αλλά ειναι τόσο αρνητικό για εμένα που θα κοιτάξω για κάτι αλλο σε αυτήν την περίπτωση.ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.μια ερώτηση ρε παιδιά για να προβώ στην αγορά του.οταν θέλεις να δεις τις εφαρμογές που έχεις ανοιχτές τις βγάζει σε καρτέλες όπως σε όλα τα αντροιντ ή τις βγάζει χαμηλά στην οθόνη κάτω κάτω σαν το iPhone 4;ρωτάω γιατι δυο βίντεο που είδα ηταν έτσι και μπορώ να πω ότι ειναι το μονο αρνητικό που βρήκα αλλά ειναι τόσο αρνητικό για εμένα που θα κοιτάξω για κάτι αλλο σε αυτήν την περίπτωση.ευχαριστώ

Έχει βγει ή καινούργια flyme5 όπου τις βλέπεις όπως τη λολιποπ αλλά μέχρι στιγμής στην κινεζική έκδοση. Αν δεν ελληνικη γλώσσα δηλαδή δεν έχεις θέμα. Στην ευρωπαϊκή δεν έχει βγει ακόμα.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...