Jump to content

Huawei P8 Lite


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για αυτούς που είναι σε Β132 ΙΣΧΥΕΙ;

 

Εγω το εκανα απο B132. Μονο που εκανα ολη τη διαδικασια απο την αρχη (στο 1 ποστ) που περιγραφει ο haki και μετα περασα την 136.

Και οταν τελειωσα και με αυτη στο τελος το ρουταρα κιολας

Link to comment
Share on other sites

Εγω το εκανα απο B132. Μονο που εκανα ολη τη διαδικασια απο την αρχη (στο 1 ποστ) που περιγραφει ο haki και μετα περασα την 136.

Και οταν τελειωσα και με αυτη στο τελος το ρουταρα κιολας

 

Δηλαδη δεν περναει πανω απο Β132 η Β136???

Θελει downgrade????

Και τι βελτιωσεις εχει η Β136???

 

Το ΟΤΑ δουλευει με την Β136???

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη δεν περναει πανω απο Β132 η Β136???

Θελει downgrade????

Και τι βελτιωσεις εχει η Β136???

 

Το ΟΤΑ δουλευει με την Β136???

 

Δεν ξερω αν θελει downgrade η οχι... εγω το εκανα ετσι γιατι ηθελα να το κανω unbranded και δικαρτο.

Τωρα για βελτιωσεις δεν ξερω να σου πω γιατι το ειχα 3 μερες μονο οποτε δεν ειχα ολοκληρωμενη αποψη για να συγκρινω....

ΟΤΑ δεν εχω τσεκαρει... δεν με ενδιαφερει

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη δεν περναει πανω απο Β132 η Β136???

Θελει downgrade????

Και τι βελτιωσεις εχει η Β136???

 

Το ΟΤΑ δουλευει με την Β136???

 

1. Όχι.

2. Ναι.

3. Bug fixes κατά πάσα πιθανότητα.

4. Άγνωστο. Θα το μάθουμε όταν υπάρξει ενημέρωση λογισμικού.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Εχω το μαμα δικαρτο της wind κ εχω κανει την αναβαθμιση σε Β132 που μου εβγαλε οταν το ενεργοποιησα. Η Β136 αφορα κ τα μαμα δικαρτα,θα πρεπει να την κανω η να περιμενω οταν ερθει νεα ενημερωση στο κινητο? Επισης στο viber δεν λειτουργει το led. Ισχυει κ σε αλλους η μονο σε εμενα...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Εχω το μαμα δικαρτο της wind κ εχω κανει την αναβαθμιση σε Β132 που μου εβγαλε οταν το ενεργοποιησα. Η Β136 αφορα κ τα μαμα δικαρτα,θα πρεπει να την κανω η να περιμενω οταν ερθει νεα ενημερωση στο κινητο?

 

Μην πειράξεις τίποτα. Περίμενε τις OTA ενημερώσεις.

Link to comment
Share on other sites

http://i60.tinypic.com/2w4k3e1.png

 

αυτο ειναι το δικο μου σε μια κανονικη μερα με κλησεις προς την παρεα και την κοπελα, 4g και googlαρισμα... here maps... και γενικα οτι περιεχει μια μερα σε θαλασσα κτλ κτλ σας ειπα και λεω ολα ειναι θεμα στισηματος... και πρεπει να ξερεις γιατι θες το τηλεφωνο... οσο για το led που λετε πολυ οσοι το εχετε root παλια υπηρχε μια εφαρμογη που πειραζες τις ειδοποιησεις... δε θυμαμαι ονομα αλλα μπορειτε να την ψαξετε! σε μαμα το viber δεν εχει led...

Nokia 6310 (2001), Nokia 7250(2003), Sony Ericsson W900(2006), Sony Ericsson Xperia neo V(2011), Huawei P8lite(2015)
Link to comment
Share on other sites

Ρωταω για 3η φορά....ή b136 είναι πουθενά διαθέσιμη για κατέβασμαα ή όχι?????

Aγαπητέ φίλε, τι ύφος είναι αυτό? Τι σημαίνει "ρωτάω για 3η φορά"? Δεν είναι εδώ μέσα κανείς υπάλληλος κανενός για να υπακούει αμέσως στις απορίες ή εντολές του άλλου. Προφανώς δεν θα ξέρει κανείς για να μην έχει απαντήσει ή θα βαριέται να γράψει. Δεν είναι υποχρεωμένος κανείς να κάνει τίποτα. Είμαστε σε ένα φορουμ όπου ο καθένας συνεισφέρει όπως και όταν μπορεί.

Link to comment
Share on other sites

http://i60.tinypic.com/2w4k3e1.png

 

αυτο ειναι το δικο μου σε μια κανονικη μερα με κλησεις προς την παρεα και την κοπελα, 4g και googlαρισμα... here maps... και γενικα οτι περιεχει μια μερα σε θαλασσα κτλ κτλ σας ειπα και λεω ολα ειναι θεμα στισηματος... και πρεπει να ξερεις γιατι θες το τηλεφωνο... οσο για το led που λετε πολυ οσοι το εχετε root παλια υπηρχε μια εφαρμογη που πειραζες τις ειδοποιησεις... δε θυμαμαι ονομα αλλα μπορειτε να την ψαξετε! σε μαμα το viber δεν εχει led...

 

καταλαβαίνεις ότι μόνο στο δικό σου υπάρχει μία τέτοια μέτρηση,πάντα φιλικά αλλά αυτοί οι χρόνοι δεν υπάρχουν με την χρήση που έχεις κάνει

Link to comment
Share on other sites

καταλαβαίνεις ότι μόνο στο δικό σου υπάρχει μία τέτοια μέτρηση,πάντα φιλικά αλλά αυτοί οι χρόνοι δεν υπάρχουν με την χρήση που έχεις κάνει

Γιατί όχι; πιστεύεις ότι είναι φωτοσοπ; το μόνο κακό είναι ότι το ταπατοκ δε σηκώνει αμέσως την φωτογραφία... Να δεις!

Nokia 6310 (2001), Nokia 7250(2003), Sony Ericsson W900(2006), Sony Ericsson Xperia neo V(2011), Huawei P8lite(2015)
Link to comment
Share on other sites

Γιατί όχι; πιστεύεις ότι είναι φωτοσοπ; το μόνο κακό είναι ότι το ταπατοκ δε σηκώνει αμέσως την φωτογραφία... Να δεις!

 

οχι ρε συ προς θεού απλά πιστεύω ότι έχεις πάρει ένα πολύ καλό κομμάτι στο θέμα της μπαταρίας

Link to comment
Share on other sites

στο screenshot δεν βλέπω πουθενά τα google sevices.... πάλι μόνος μου έμεινα. τώρα ειναι στο 11%. η οθόνη στο 22% (μια ώρα) και ειμαι στο 79% με 6 ώρες χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

H Εχεις καλη μπαταρια Η το φορτισες αναμεσα στις 16 ωρες...Επισης δεν μιλας καθολου 5% δεν το λαμβανω καν υποψιν !!

Εδω σου λεμε ΟΛΟΙ οτι το κινητο ΔΕΝ πιανει τοσες ωρες και θες εσυ ο ενας του πολλους να τους βγαλεις τρελους !!!!

Το κινητο με wifi πανω απο 15 ωρες λειτουργιας δεν βγαζει με τιποτα,μονο αν ειναι αδειο χωρις sync χωρις τιποτα!

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι ότι έχω καλή μπαταρία απλά σου είπα είναι μια τυπική μέρα για μένα 1 ώρα και 19 λεπτά μια χαρά είναι οι κλήσεις... το κινητό μια χαρά πιάνει δεν το έχω φορτίσει στο ενδιάμεσο!! Δεν το έχω άδειο το κινητό μου είναι εργαλείο και έχω μέσα όλα όσα χρειάζομαι! Μόλις ανοίξω το λάπτοπ θα βγάλω καινούργιο πριντ να δεις...

 

 

Είμαι από ταπατοκ με wifi όχι με 4g δεν ξέρω γιατί δεν βγαίνει η υπογραφή στα άλλα φόρουμ φαίνεται...

Nokia 6310 (2001), Nokia 7250(2003), Sony Ericsson W900(2006), Sony Ericsson Xperia neo V(2011), Huawei P8lite(2015)
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι ότι έχω καλή μπαταρία απλά σου είπα είναι μια τυπική μέρα για μένα 1 ώρα και 19 λεπτά μια χαρά είναι οι κλήσεις... το κινητό μια χαρά πιάνει δεν το έχω φορτίσει στο ενδιάμεσο!! Δεν το έχω άδειο το κινητό μου είναι εργαλείο και έχω μέσα όλα όσα χρειάζομαι! Μόλις ανοίξω το λάπτοπ θα βγάλω καινούργιο πριντ να δεις...

 

 

Είμαι από ταπατοκ με wifi όχι με 4g δεν ξέρω γιατί δεν βγαίνει η υπογραφή στα άλλα φόρουμ φαίνεται...

 

Εισαι τυχερος πολυ τοτε !! Το κανω ανταλλαγη με το δικο μου + λεφτα απο εμενα. Δεν το εχεις συνεχεια 4G ; Γιατι εγω μιλαω για συνεχεια 4G .

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

απο 8% σε 100% κανει ακριβως 1.40 λεπτα να φορτισει..οποτε δεν εχει κοφτη το κινητο στο 1a αφου ο νοκια φορτιστης δινει 1.5a Edited by tolispao13
Link to comment
Share on other sites

απο 8% σε 100% κανει ακριβως 1.40 λεπτα να φορτισει..οποτε δεν εχει κοφτη το κινητο στο !a αφου ο νοκια φορτιστης δινει 1.5a

 

ΚΑτσε γιατι δεν καταλαβα,με ποιον φορτιστη κανει τοσο ; Το δικο μου θελει τουλαχιστον 3 ωρες.

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

ΚΑτσε γιατι δεν καταλαβα,με ποιον φορτιστη κανει τοσο ; Το δικο μου θελει τουλαχιστον 3 ωρες.

 

http://www.microsoft.com/en/mobile/accessory/ac-60/

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή είχα διαβάσει κάτι θέματα με ακουστικό/μικρόφωνο, καταλαβαίνετε εσείς καμιά φορά στο ακουστικό ενώ μιλάτε και ακούτε τον άλλο, να παίζει κάνοντας κάτι ήχους σαν κλείστρο κάμερας? "Κλικ" ξέρω εγώ. Δεν είναι κάτι ενοχλητικό αλλά να καταλάβω αν είναι ένδειξη προβλήματος!
Link to comment
Share on other sites

H Εχεις καλη μπαταρια Η το φορτισες αναμεσα στις 16 ωρες...Επισης δεν μιλας καθολου 5% δεν το λαμβανω καν υποψιν !!

Εδω σου λεμε ΟΛΟΙ οτι το κινητο ΔΕΝ πιανει τοσες ωρες και θες εσυ ο ενας του πολλους να τους βγαλεις τρελους !!!!

Το κινητο με wifi πανω απο 15 ωρες λειτουργιας δεν βγαζει με τιποτα,μονο αν ειναι αδειο χωρις sync χωρις τιποτα!

 

Το ότι δεν κάνουν όλοι την ίδια χρήση και ότι δεν έχουν την ίδια ποιότητα σήματος δεν το λαμβάνουμε υπόψη;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή είχα διαβάσει κάτι θέματα με ακουστικό/μικρόφωνο, καταλαβαίνετε εσείς καμιά φορά στο ακουστικό ενώ μιλάτε και ακούτε τον άλλο, να παίζει κάνοντας κάτι ήχους σαν κλείστρο κάμερας? "Κλικ" ξέρω εγώ. Δεν είναι κάτι ενοχλητικό αλλά να καταλάβω αν είναι ένδειξη προβλήματος!

Οταν μιλάω δεν ακούω κάτι τέτοιο (αντιθέτως η ποιότητα ακοής είναι άριστη!).

Οταν όμως κλειδώνω/ξεκλειδώνω το τηλέφωνο μου κάνει αυτό τον θόρυβο, σαν κλείστρο κάμερας. Προσωπικά δεν με ενοχλεί! αλλά δεν θα το ήθελα... Θα δω μήπως είναι καμιά ρύθμιση

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Εγω το εκανα απο B132. Μονο που εκανα ολη τη διαδικασια απο την αρχη (στο 1 ποστ) που περιγραφει ο haki και μετα περασα την 136.

Και οταν τελειωσα και με αυτη στο τελος το ρουταρα κιολας

 

Μήπως μπορείς να αναφέρεις με ποια διαδικασία το ρουταρες;

http://i.imgur.com/hIe7XW1.png
Link to comment
Share on other sites

Οταν μιλάω δεν ακούω κάτι τέτοιο (αντιθέτως η ποιότητα ακοής είναι άριστη!).

Οταν όμως κλειδώνω/ξεκλειδώνω το τηλέφωνο μου κάνει αυτό τον θόρυβο, σαν κλείστρο κάμερας. Προσωπικά δεν με ενοχλεί! αλλά δεν θα το ήθελα... Θα δω μήπως είναι καμιά ρύθμιση

 

Δοκίμασε να είσαι σε ησυχία μήπως το ακούσεις, είναι παρόμοιος ήχος. Αυτό που περιγράφεις το έχω ακούσει και όταν μπαινοβγαίνω από τη κάμερα--- αλλά τότε το θεωρώ λογικό. Δεν με πειράζει αν είναι "μηχανικό" του κινητού, απλά να ξέρω αν είναι να βγει πρόβλημα μη ξενερώσω τώρα π έχω στήσει όλο το κινητό!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα που εψαχνα το κινητο παρατηρησα το εξης. Για να ερχονται οι ειδοποιησεις σο viber δεν χρειαζεται να βαλουμε την εφαρμογη στις προστατευομενες, απλα δν πρεπει να κλεινουμε την εφαρμογη. Και στις προστατευομενες αν την βαλουμε αν η εφαρμογη ειναι κλειστει τοτε δν θα ερχονται τα μηνυματα παρα μονο οταν μπουμε στην εφαρμογη. Ισχυει η κανω καποιο λαθος?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...