Jump to content

Καλοκαιρινή συνάντηση μελών Θεσσαλονίκης στις 14/06/2015


Nagata
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λέω να έρθω αυτήν την φορά. Αν είμαι τυχερός θα έχω από κοντά και το Sharp Aquos Zeta SH-03G που παράγγειλα χθες. Πιστεύω να έρθει σε 2 βδομάδες από Ιαπωνία. :)

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 127
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ωραίο διάλειμμα εν μέσω εξεταστικής. Υπολογίστε με!! :)
Sony Ericsson W800i --> Sony Ericsson K800i --> Sony Ericsson Yari --> Sony Ericsson Live with Walkman --> Sony Xperia SP --> Sony Xperia XZ1
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, αν δε μου τύχει κάτι πολύ σοβαρό, μέσα κι εγώ!!!Για πρώτη φορά!!! :)

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Θα σας πείσουμε και για το μέλλον τους νέους στην παρέα μας :)

να ρθείτε παιδιά αν μπορείτε, θα είναι πραγματικά πολύ ωραία, καιρό έχουμε να τα πούμε.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Θα ειμαι και εγω εκει με Huawei Honor 3X ελπιζω αυτη τη φορα να πετυχω και κανεναν με το ιδιο κινητο να ανταλλαξουμε καμια αποψη...
Link to comment
Share on other sites

Πάντα είμαι η "εξαίρεση" καθώς έχω WP συσκευή αλλά πάντα δίνω το παρών, οπότε να με περιμένετε και εμένα :)
Link to comment
Share on other sites

Πρώτα ο Θεός μέσα και εγώ. ..Με το NOTE 4 octa

ΟΙ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΠΕΤΥΧΑΝ... ΟΙ ΑΝΑΤΡΟΠΕΣ ΟΧΙ !!!

ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!

Link to comment
Share on other sites

μέσα και εγώ και ακόμα ένας φίλος.

ζήσε την ζωή σου σαν να ήταν το τελευταίο λεπτό γιατί είναι πολύ μικρή και δεν ξέρεις πότε μπορεί να τελειώσει και μην κολλάτε πουθενά γιατί σπάνια η μοίρα έχει αφήσει σε

εμάς το προνόμιο της επιλογής.

Link to comment
Share on other sites

Η πιθανότητα να τα παίξει το Wifi είναι νομίζω πάνω από 100%. Πόσο να αντέξει ένα καημένο rooter με 10 συσκευές πάνω του, όχι με 50+ άτομα.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...