Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6630


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια πραγματι αν υπαρχει αυτο που ζηταει ο laonikos θα ειναι πολυ καλο ,αλλα μηπως υπαρχει κανα προγραμμα για να φτιαχνεις θεματα αξριβως οπως τα θες???

 

 

Παιδια βοηθεια , πως απενεργοποιουν το smartlauncher???

μου εχει κανει το κινητο σαν Κ**ο

 

παιδια ενταξει το βρηκα αυτο , κατι αλλο τωρα , μηπως ξερει κανεις πως βγαινει η εικονα ωστε να ξαναβαλω το cosmote σαν operator logo???

Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερει κανεις πως βγαινει η εικονα ωστε να ξαναβαλω το cosmote σαν operator logo???

 

 

πας...εργαλεια,τηλεφωνο,,κατασταση αναμονης,

λογοτυπο φορεα:Απενεργοπ/μένο

etsi 8a sou vgei to eikonidio tis cosmote... ;) :cool:

M E L O :innocent:
Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερει κανεις πως βγαινει η εικονα ωστε να ξαναβαλω το cosmote σαν operator logo???

 

 

H πηγαινεις με εναν file manager στο C:\System\Apps\Phone\Oplogo και σβηνεις την εικονα που εχει μεσα μια και καλη.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

να το δοσω να παω να παρω το 6680?τι λετΕ?
My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

να περιμενω μηπως και βγουν καλυτερα?αλλα πηγα και εκανα συνδεση γι'αυτο καιγομαι να το αλλαξω
My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μια από τα ίδια.

Είμαι ευχαριστημένος με το "κινητακι".

 

"σχεφτομαι" και το άλλο.

Αν παω να πάρω το 6680 αργότερα θα βγει η σειρά N και πάλι τα ίδια...

Χρήστης:

Nokia: 3310 3330 5100 5140 5140i 6610 6310i 6630 5300 N95 N95_8gb N8 S3 mini

Link to comment
Share on other sites

tnks Στα παιδια που απαντησαν αλλα δεν γινεται τιποτα βρήκα αλλο τροπο να τις βαλω τις επαφες
Never Settle 3...
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Sorry αν το εχετε ξαναπει αλλα ειναι αδυνατον να διαβασω ολες αυτες τις σελιδες! Υπαρχει καποιο screen saver που να δουλευει στο κινητο μας? Ευχαριστω!!!
Link to comment
Share on other sites

πας...εργαλεια,τηλεφωνο,,κατασταση αναμονης,

λογοτυπο φορεα:Απενεργοπ/μένο

etsi 8a sou vgei to eikonidio tis cosmote... ;) :cool:

Στο δικο μου τηλεφωνο δεν την εχει αυτην την επιλογη :blink:

Πως γινεται αυτο? :confused:

B L U E in G R E E N :cool:
Link to comment
Share on other sites

@matrb

 

koita ligo kalitera ta vimata...

apokliete na min tin exei.

 

 

melo175 ηθελανα στο πω και εγω χθες αλλα δεν ειχα χρονο , πραγματι δεν υπαρχει το τελευταιο βημα.

 

Τομονο που εχει στην κατασταση αναμονης ειναι τα shortcuts των πληκτρων περιηγησης πανω κατω αριστερα δεξια και στο κεντρο , αλλα και το δεξι και το αριστερο πληκτρο επιλογης :worry:

Link to comment
Share on other sites

@matrb

 

koita ligo kalitera ta vimata...

apokliete na min tin exei.

Εργαλεια>ρυθμισεις>τηλεφωνο>κατασταση αναμονης. Ετσι?

Σε αυτο το μενου μου βγαζει μονο επιλογες

για να ορισω ποιες λειτουργιες να εκτελουν τα κουμπια

του πολυπληκτρου.

Δεν λεει πουθενα λογοτυπο φορεα!

B L U E in G R E E N :cool:
Link to comment
Share on other sites

re paidia 8a mas trelanete...

 

εργαλεια,ρυθμίσεις,κατασταση αναμονης,λογότυπο φορέα-ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΟ/ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΟ.

 

exo tin ekdosi V.2.39 - - - mipos paizei auto rolo - - -

M E L O :innocent:
Link to comment
Share on other sites

re paidia 8a mas trelanete...

 

εργαλεια,ρυθμίσεις,κατασταση αναμονης,λογότυπο φορέα-ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΟ/ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΟ.

 

exo tin ekdosi V.2.39 - - - mipos paizei auto rolo - - -

Τι να σου πω φιλε?

Εγω ποτε μου δεν ειδα τετοια επιλογη και μου φανηκε λιγο παραξενο

να υπαρχει και να μην το ξερω!

Μηπως εχει να κανει με την sim?

Εχεις απλη καρτα η u-sim? :)

Δεν νομιζω να εχει να κανει με την εκδοση του firmware

γιατι εγω εχω τη τελευταια. Οποτε αν υπηρχε στην προηγουμενη θα

επρεπε να υπαρχει και στην επομενη. Ετσι δεν ειναι? :)

B L U E in G R E E N :cool:
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Sorry αν το εχετε ξαναπει αλλα ειναι αδυνατον να διαβασω ολες αυτες τις σελιδες! Υπαρχει καποιο screen saver που να δουλευει στο κινητο μας? Ευχαριστω!!!
Καλημέρα!

Μην υποτιμάς τη δύναμη της "Αναζήτησης"!

Επίσης, στον Πίνακα Περιεχομένων θα βρεις θέματα που αφορούν σε εφαρμογές των κινητών, και χωριστό για λειτουργικό Symbian version 8.0a (το οποίο έχει και το 6630). :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

re paidia 8a mas trelanete...

 

εργαλεια,ρυθμίσεις,κατασταση αναμονης,λογότυπο φορέα-ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΟ/ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΟ.

 

exo tin ekdosi V.2.39 - - - mipos paizei auto rolo - - -

Στο δικό μου με 2.39 ΔΕΝ υπάρχει τέτοια επιλογή!!! Περίεργο... :confused:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

kai emena mou fenete polu parakseno.

ti na sou pw tora de kserw... xrisimopiise to FExporer ean 8eleis na valeis/vgaleis kapio logo.

Οκ φιλε μου! Τον τροπο με τον filemanager που λες τον ξερω! ;)

B L U E in G R E E N :cool:
Link to comment
Share on other sites

ME την εχει ψιλοσπασειτο γεγονος οτι κολαει συχνα πυκνα και η βλακια με το κολλημα της memory card αν και απο το 7610 που ειχα ειναι καλυτερο σε πολλα.αν και μεγαλυτερο σε μεγεθος!σε σχεση με το 6680 τι γινεται πιο ειναι πιο μικρο?
My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

ME την εχει ψιλοσπασειτο γεγονος οτι κολαει συχνα πυκνα και η βλακια με το κολλημα της memory card αν και απο το 7610 που ειχα ειναι καλυτερο σε πολλα.αν και μεγαλυτερο σε μεγεθος!σε σχεση με το 6680 τι γινεται πιο ειναι πιο μικρο?

Κολαει? Περιεργο! :confused:

Εμενα σχεδον ποτε! :) Εχεις κανει την αναβαθμιση?

Και ποιο ειναι το κολημα της memory card?

B L U E in G R E E N :cool:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...