Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6630


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εκτος αν αντιγραψεις ολο το φακελο του θεματος που θα βρεις εδω E:\system\skins\ στον αντιστοιχο φακελο στη μνημη τηλεφωνου;)

και αντιγραφονται??

Link to comment
Share on other sites

και αντιγραφονται??

 

Ναι αντιγραφονται κανονικα,τον ειχα ξεχασει αυτο τον τροπο.Thanks nikoskat που το υπενθυμισες. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Me auto ton tropo exo steilei kai theme se allo kinito!!!

Ekana sto allo kinito ena fakelo opos einai to neme tou dikou mou esteila ola ta arxeia apo ton fakelo mou mesa se auton me tin texnologia tou mple dontiou kai meta metefera ta arxia apo ta eiserxomena ston fakelo pou eixa dimiousrgisei prin sto kinito tou!!!

Gia osous den exoun to sis enos theme!!!

:)

Never Settle 3...
Link to comment
Share on other sites

hello guys,

αναρωτιεμαι μηπως χερει κανεισ να μου πει γιατι ενς το ΒΤ βλεπει κανονικα το 6630 (μπορω να στειλω και να λαβω) αλλα το pc suite οχι?

 

υποψιαζομαι οτι ειναι com ports issue..

 

χρεισημοποιω του τελευταιους widcomm drivers.

 

kamia idea kanies?

Link to comment
Share on other sites

Εχω το εξης προβλημα:

συνδεσα την mmc απο το 6630 se card reader και δεν με αφηνει να μεταφερω αρχεια γιατι λεει οτι η καρτα ειναι write-protected.

καμια ιδεα?

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

Εχω το εξης προβλημα:

συνδεσα την mmc απο το 6630 se card reader και δεν με αφηνει να μεταφερω αρχεια γιατι λεει οτι η καρτα ειναι write-protected.

καμια ιδεα?

μηπως εχεις βαλει κωδικο??

Link to comment
Share on other sites

μηπως εχεις βαλει κωδικο??

 

δεν εχω βαλει κωδικο, αλλωστε απο το 6630 δεν εχει τετοια επιλογη ή τουλαχιστον δεν την εχω δει εγω!

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω βαλει κωδικο, αλλωστε απο το 6630 δεν εχει τετοια επιλογη ή τουλαχιστον δεν την εχω δει εγω!

λαθος.:ατζεντα μνημη επιλογες ορισμου κωδικου

Link to comment
Share on other sites

λαθος.:ατζεντα μνημη επιλογες ορισμου κωδικου

 

το εχω μπροστα μου και δεν εχει αυτην την επιλογη!!!

V 4.03.18

04-03-05

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες μέρες ταλαιπωρήθηκα πολύ από το γνωστό μήνυμα "The operation could not be completed" του PC Suite, χωρίς να μπορώ να χρησιμοποιήσω καθόλου το τελευταίο ούτε καν για phone backup.

 

Τη λύση βρήθηκε σήμερα στο Internet κι ήταν απλά το registration του Ole32.DLL (εκτελώντας το "Regsvr32.exe %Windir%\System32\Ole32.dll"). Μια και η αναζήτηση δεν έδειξε να έχει αναφερθεί αυτό κάπου, είπα να το γράψω μήπως βοηθήσει κι άλλους.

 

Καλή Χρονιά! :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Χρήστης:

Nokia: 3310 3330 5100 5140 5140i 6610 6310i 6630 5300 N95 N95_8gb N8 S3 mini

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά έχω ένα άσχημο πρόβλημα στο κινητό έκανα εγκατάσταση το active today v2.10 και επειδή μου φάνηκε χαζομάρα μετά το έσβησα το πρόγραμμα ήταν στα αγγλικά και τώρα μετά από επανεκκίνηση που έκανα στο τηλέφωνο έχουν φύγει οι ελληνικές γραμματοσειρές δεν εμφανίζει πουθενά ελληνικά γράμματα αφού αναγκάστηκα να βάλω το κινητό στα αγγλικά για να βλέπω 2-3 πράγματα δεν το έχω κάνει φορματ ακόμη γιατί θα χάσω τις επαφές μου :( μπορεί να βοηθήσει κανείς? Επίσης τα γράμματα αλλάξανε και μέγεθος είναι λεπτά όχι bold

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά έχω ένα άσχημο πρόβλημα στο κινητό έκανα εγκατάσταση το active today v2.10 και επειδή μου φάνηκε χαζομάρα μετά το έσβησα το πρόγραμμα ήταν στα αγγλικά και τώρα μετά από επανεκκίνηση που έκανα στο τηλέφωνο έχουν φύγει οι ελληνικές γραμματοσειρές δεν εμφανίζει πουθενά ελληνικά γράμματα αφού αναγκάστηκα να βάλω το κινητό στα αγγλικά για να βλέπω 2-3 πράγματα δεν το έχω κάνει φορματ ακόμη γιατί θα χάσω τις επαφές μου :( μπορεί να βοηθήσει κανείς? Επίσης τα γράμματα αλλάξανε και μέγεθος είναι λεπτά όχι bold

Ευχαριστώ.

με καποιο explorer θα πας στο c/system/fonts θα πατησεις rename πανω στον φακελο σβησε ενα-δυο γρματα και μετα κανε τον delete και μια επανεκινηση και εισαι ενταξει

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω κοιτωντας στο φορουμ βρηκα αντιστοιχα ποστ στην αλλαγη γραμματοσειρας το πεδεψα λιγο και βγηκανε τα μισα γραμματα :blink: στο τελος το πατησα ενα φορματ και ησυχασα :O εχασα τις επαφες αλλα τουλαχιστον ειμαι οκ (εχω το backup στο pc μου στην Αθηνα μετα τις διακοπες θα τα βαλω πισω ολα :) ) βασικα μετα τη διορθωση μπορουσα να γραψω κανονικα ελληνικα και στα εικονιδια βγαινανε ελληνικα. μονο οταν πατουσα επιλογες στο μενου (που συνεχιζε να μη φενεται) δεν εβγαζε τα ελληνικα γραμματα. τεσπα τωρα ολα οκ ...
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω κοιτωντας στο φορουμ βρηκα αντιστοιχα ποστ στην αλλαγη γραμματοσειρας το πεδεψα λιγο και βγηκανε τα μισα γραμματα :blink: στο τελος το πατησα ενα φορματ και ησυχασα :O εχασα τις επαφες αλλα τουλαχιστον ειμαι οκ (εχω το backup στο pc μου στην Αθηνα μετα τις διακοπες θα τα βαλω πισω ολα :) ) βασικα μετα τη διορθωση μπορουσα να γραψω κανονικα ελληνικα και στα εικονιδια βγαινανε ελληνικα. μονο οταν πατουσα επιλογες στο μενου (που συνεχιζε να μη φενεται) δεν εβγαζε τα ελληνικα γραμματα. τεσπα τωρα ολα οκ ...

παντος μετα απο αυτο που σου ειχα περιγραψει θα το γλιτωνες.στο λεω γιατι το εχω παθει και εγω

Link to comment
Share on other sites

παντος μετα απο αυτο που σου ειχα περιγραψει θα το γλιτωνες.στο λεω γιατι το εχω παθει και εγω

Αν το ειχε αναφερει καποιος ποιο πριν θα ειχα γλιτωσει και εγω ενα απο τα αμετρητα format που το εχω κανει!!

Never Settle 3...
Link to comment
Share on other sites

Αν το ειχε αναφερει καποιος ποιο πριν θα ειχα γλιτωσει και εγω ενα απο τα αμετρητα format που το εχω κανει!!

εχει αναφερθει φιλε μου πολλες φορες. πριν κανουμε μια οριστικη παρεμβαση στο κινητο, καλυτερα να ρωτησουμε. υπαρχει και σχετικο θεμα για γραμματοσειρες ;)

Link to comment
Share on other sites

ναι οντως υπηρχε ενα παραξενο αρχειο εκει μεσα που τωρα δεν υπαρχει :lol: αφου να φανταστεις το εκανα ρεστορ για να το κοιταξω ξανα :D
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανενας να μου πει πως λεγετε αυτο το προγραμμα που σου δεινει 4-5 screen saver κι ενα απο αυτα (που μου αρεσει περισσοτερο) ειναι ενα τεραστιο ψηφιακο ρολόϊ? (αν το'χει και κανενας να μου το στειλει full θα ημουν ευγνωμων αλλιως απλα θα ψαξω να το βρω ;) )

μηπως εννοεις το XXL screensaver; αν ναι, θα το βρεις εδω http://www.gosymbian.com/XXLSS_download.html

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανενας να μου πει πως λεγετε αυτο το προγραμμα που σου δεινει 4-5 screen saver κι ενα απο αυτα (που μου αρεσει περισσοτερο) ειναι ενα τεραστιο ψηφιακο ρολόϊ? (αν το'χει και κανενας να μου το στειλει full θα ημουν ευγνωμων αλλιως απλα θα ψαξω να το βρω ;) )

 

Einai to XXL Screen Saver ;)

(Edit: Atime nikoskat me prolaves... :p )

 

 

 

 

!!PROBLEM!!

 

Etsi ksafnika otan paw na anoiksw ena mp3 apo thn karta mono tou san arxeio mou grafei "Ekthesi: Agnwsth morfh arxeiou (-12003)".

Ti paizei??????????

 

Mh mou peite oti thelei format... :cry:

Link to comment
Share on other sites

:p...

 

αυτο το mp3 το εχεις ξανα ανοιξει; μηπως πειραξες κανενα αρχειο με κανα file manager; restart εκανες;

Link to comment
Share on other sites

:p...

 

αυτο το mp3 το εχεις ξανα ανοιξει; μηπως πειραξες κανενα αρχειο με κανα file manager; restart εκανες;

 

Se ola ta mp3 to kanei...

Ekana restart, evgala-evala thn karta, tipota... :confused:

Link to comment
Share on other sites

αν το ανοιξεις χωρις την καρτα συνεχιζει, ε; χμμ, περιεργο...

περασες καμια εφαρμογη; μηπως εφτιαξες κανενα εικονιδιο για μαμισα εφαρμογη;

Link to comment
Share on other sites

αν το ανοιξεις χωρις την καρτα συνεχιζει, ε; χμμ, περιεργο...

περασες καμια εφαρμογη; μηπως εφτιαξες κανενα εικονιδιο για μαμισα εφαρμογη;

Perasa ena eikonidio gia to M player (tou N90)

 

Les na ftaiei ayto e??

(Kati mou myrizei , giati aytos ta paizei mia xara ta mp3)

 

Na ton vgalw kai na ton ksanaegatasthsw? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Se ola ta mp3 to kanei...

Ekana restart, evgala-evala thn karta, tipota... :confused:

Paizei na efage kanena xontro kollima i karta...Eixa pathei kati paromoio me tin palia mou (mamisia) karta. (nomizo den eixa asxolithei kai poli, ekana format tin karta).:p

 

Dokimase na baleis tin karta sto pc (an exeis card reader) i na trexeseis to mp3 apo to pc (me to pc suite) gia na deis an exoun peiraxtei to arxeia.:worry:

Les na ftaiei ayto e??

(Kati mou myrizei , giati aytos ta paizei mia xara ta mp3)

 

Ops, sorry den to eida. Opos eipe kai o nikoskat, mallon ayto pezei na einai...:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...