Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6630


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest RouKouNas
thanks gia to kalosorisma ,

nai ennow egkatastasi apo to PC suite, an pao loipon apo to option mousiki to mono pou mou afinei einai mp3,aac files

 

 

Ακου να δεις.. ασε τα options κλπ κλπ... ανοιξε: my computer>nokia phone browser>nokia 6630>memory card>sounds και εκει κανε ενα απλο copy>paste το αρχειο που θελεις απο το pc και...τελος... μετα πηγαινε στο εκθεση>ηχοι κλπ κλπ στην συσκευη και δες οτι εχεις βαλει μεσα.. απλο.. :)

 

Υ.Γ.

αμα θελεις γραφε ελληνικα να διαβαζουμε και εμεις καλυτερα..

Link to comment
Share on other sites

είχα ρωτήσει κι άλλη φορά....μήπως ξέρει κανείς ποια έκδοση του MGS είναι συμβατή με το 6630?

 

Χθες βγηκε η MGS2.0 εκδοση η οποια ειναι συμβατη πλεων με το 6630. Παιζει ολα τα MGS παιχνιδια (εχω 15 αυτη την στιγμη) και ολα παιζοθν τελεια και χωρις κανενα προβλημα. Υπαρχει στο aiva .Επιτελους γιατι ηταν κριμα να μην παιζουν αυτα τα ποιοτηκα παιχνιδια στο 6630. :)

Θανάσης

_______________

Νοκια 6600->Νοκια 6630 ->Eten G500 -> HTC Touch Pro ->

Samung Galaxy SII ->Samung Galaxy Note

Link to comment
Share on other sites

Χθες βγηκε η MGS2.0 εκδοση η οποια ειναι συμβατη πλεων με το 6630. Παιζει ολα τα MGS παιχνιδια (εχω 15 αυτη την στιγμη) και ολα παιζοθν τελεια και χωρις κανενα προβλημα. Υπαρχει στο aiva .Επιτελους γιατι ηταν κριμα να μην παιζουν αυτα τα ποιοτηκα παιχνιδια στο 6630. :)

Το mgs player 2.0 μπορειτε να το βρητε ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου πει τι ακριβως κανει το SMSFAKE;Ευχαριστω......

 

smsFake is a program that allows you to hide the contents of SMS messages. You configure it so that letters are substituted for others, which gives a simple form of encryption. The program works for both outgoing and incoming SMSes

 

More Info :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο δυο restart τελικα καταφερε να κανει αποκοπη βιντεο, στην επεξεργασια βιντεο :mad:

πορολα αυτα ισως ειναι η πρωτη φορα μετα απο ενα μηνα και κατι που μου κανει restart :)

B L U E in G R E E N :cool:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχει κανείς δοκιμάσει το ραδιοφωνάκι HDH-200 της SONY ERICSSON αν ταιριάζει στο 6630?Το οποίο είναι super!Έχει bluetooth,φωτιζόμενη οθόνη και δική του φυσικά μπαταρία.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχει κανείς δοκιμάσει το ραδιοφωνάκι HDH-200 της SONY ERICSSON αν ταιριάζει στο 6630?Το οποίο είναι super!Έχει bluetooth,φωτιζόμενη οθόνη και δική του φυσικά μπαταρία.

δώσε μας κανένα link...

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

kala ola alla paixnidia gia to mgs 2 pou tha vroume?exw ena me kart kai ena allo me billiardo tipota parapanw...

 

Αν μπορεσω θα τα κανω upload στον John αλλιως μπορεται να τα βρειτε ολα στο

aivanet .Να κανεται search στα attachments για να το all.MGS.Games.Meke.By.Diana.Sis.Format.Plus.Key για το MGS_Silverball

MGS_Mad_Macs_v.1.0_*****ed_S60 MGS_Mad_Macs_v.1.0_*****ed_S60.rar mvr pool2.rar .MGS_TreasureMine.sis

Αυτα εχω. Ολα δουλευουν εκτος απο το silverball που θελει να το κανετε copy στο Ε:\101 γιατι το περναει στο C:\ και δεν δουλευει.

Οταν μπορεσω θα τα κανω upload στον John. Τωρα δεν μου το κανει το upload

Θανάσης

_______________

Νοκια 6600->Νοκια 6630 ->Eten G500 -> HTC Touch Pro ->

Samung Galaxy SII ->Samung Galaxy Note

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Μήπως ξέρει κανένας αν υπάρχει η ελληνική γλώσσα για το λεξικό SlovoEd (για Nokia 6630);

τι ακριβως εννοεις???

γιατι σε μενα εχει και αγγλικα και ελληνικα κανονικα....

και μαλιστα με ενα κολπακι που αναφερθηκε εδω μεσα πριν λιγο καιρο βρισκω λεξεις σε επιπεδο proficiency και βαλε.....

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα ότι με την εγκατάσταση του oggplayer υπάρχει η δυνατότητα να επιλέγονται και τα ΜΡ3 ως ήχοι κλήσης.Το εγκατέστησα αλλά δεν βλέπω φως..Κάποιος που να ξέρει κάτι επ΄αυτού? :)
http://digitalviews.smugmug.com/photos/471912194_RABQF-Th.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest RouKouNas
Διάβασα ότι με την εγκατάσταση του oggplayer υπάρχει η δυνατότητα να επιλέγονται και τα ΜΡ3 ως ήχοι κλήσης.Το εγκατέστησα αλλά δεν βλέπω φως..Κάποιος που να ξέρει κάτι επ΄αυτού? :)

 

εγω παλι βαζω τα mp3 για ηχους κλησης και χωρις να εχω το oggpayer.. :worry: εχω κανει αποθηκευση στην καρτα μνημης τα κομματια και μετα πηγαινοντας στο προφιλ>ηχος κλησης τα βλεπει κανονικα και τα επιλεγω οπως και τους μαμισιους.. :confused:

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι βαζω τα mp3 για ηχους κλησης και χωρις να εχω το oggpayer.. :worry: εχω κανει αποθηκευση στην καρτα μνημης τα κομματια και μετα πηγαινοντας στο προφιλ>ηχος κλησης τα βλεπει κανονικα και τα επιλεγω οπως και τους μαμισιους.. :confused:

Και γω ακριβως το ιδιο κανω με τον φιλο Γ. χωρις κανενα προβλημα! Μηπως δεν κανεις κατι σωστα? :)

B L U E in G R E E N :cool:
Link to comment
Share on other sites

Και γω ακριβως το ιδιο κανω με τον φιλο Γ. χωρις κανενα προβλημα! Μηπως δεν κανεις κατι σωστα? :)

Τι λέτε ρε παιδιά θα με τρελάνετε? :confused:

Δεν βλέπω στο προφιλ>ηχος κλησης κάποιο MP3 :confused:

http://digitalviews.smugmug.com/photos/471912194_RABQF-Th.gif
Link to comment
Share on other sites

Δίκιο έχουν τα παιδιά... Κι εγώ ότι ήχο έχω περάσει στο κινητό (mp3, wav, amr, midi, κλπ...) φαίνεται κατευθείαν στο μενού επιλογής ήχου κλήσης και μηνύματος!
Link to comment
Share on other sites

Guest RouKouNas
Δίκιο έχουν τα παιδιά... Κι εγώ ότι ήχο έχω περάσει στο κινητό (mp3, wav, amr, midi, κλπ...) φαίνεται κατευθείαν στο μενού επιλογής ήχου κλήσης και μηνύματος!

 

Σωστά.. ;) Ολοι οι ήχοι ανεξαρτητα απο το αν ειναι .mp3 .wav .mid κλπ που ειναι εγκατεστημενοι στην καρτα μνημης φαινονται στο μενου>προφιλ>ηχος κλησης.. :confused: Ας μας πουν και τα αλλα παιδια την γνώμη τους.. :)

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ όταν πάω στο προφίλ , βλέπω σαν ήχο κλήσης όλα τα μουσικά αρχεία , είτε είναι midi είτε mxmf είτε amr είτε mp3 , κλπ κλπ... :)

 

(Ξέρει κανείς αν μπορώ να βρώ κάπου αυθεντική nokia προσοψη για το 6630 ; Έστω και μέσω internet...

Ευχαριστώ!)

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα ότι με την εγκατάσταση του oggplayer υπάρχει η δυνατότητα να επιλέγονται και τα ΜΡ3 ως ήχοι κλήσης.Το εγκατέστησα αλλά δεν βλέπω φως..Κάποιος που να ξέρει κάτι επ΄αυτού? :)

 

Αυτο ισχυει αλλα μονο για το 6600,3650.Το 6630 δεν εχει προβλημα με μπ3 ως ηχους κλησης :)

 

edit @INDYJONES: πηρα φορα :D

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

JackRyan Πήγαινε στο http://www.mobilefun.co.uk...σε 2-3 μέρες έρχεται ταχυδρομικώς....

 

Δεν μου ανοίγει η σελίδα ... :(

Έχεις βαλει κατα λάθος και τη λέξη "σε" στο link :p

Ευχαριστώ πάντως ! :)

Οι αγορές απο αυτό το site γίνονται με πιστωτική ή μπορώ και αλλιώς ;

 

nervous Παράθεση:

Αρχικό Μήνυμα από Global moderator

Διάβασα ότι με την εγκατάσταση του oggplayer υπάρχει η δυνατότητα να επιλέγονται και τα ΜΡ3 ως ήχοι κλήσης.Το εγκατέστησα αλλά δεν βλέπω φως..Κάποιος που να ξέρει κάτι επ΄αυτού?

 

 

Αυτο ισχυει αλλα μονο για το 6600,7610 κλπ.Το 6630 δεν εχει προβλημα με μπ3 ως ηχους κλησης

 

Πέρασα κατι mp3 σε ενα 7610 και τα δέχεται κανονικά ως ήχο κλήσης χωρίς oggplayer ...

Link to comment
Share on other sites

sorry για αυτό ! http://www.mobilefun.co.uk

Με πιστωτική κάρτα! Εχω παραγγείλει πολλές φορές, δεν υπήρξε ποτέ πρόβλημα και έχουν καλύτερες τιμές απο το expansys σε πολλά είδη.

Link to comment
Share on other sites

kalispera paides!!! Oso anafora gia ta mp3 san ixoun kliseis preei na ta vazete ston fakelo klip ixou as einai kai stin karta giana ta vriski sta profil.ekei mesa kai fakelo mp3 an kanete pali 8a ta vriski kai 8a ta vazete kanonika san ixous kliseis!!! ego pantos etsi to exo kai douleuei apsoga auto!!!
Never Settle 3...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...