Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6630


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αγαπητοί φίλοι της γειτονίας του 6630, γεια σας,

 

Μήπως γνωρίζετε σε πιο σελίδα μπορώ να κατεβάσω τις ελληνικές οδηγίες χρήσεις,

Από Ιταλία και εγώ!!! Ευχαριστώ

M. K.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DENIOR (15 Δεκ. 2004 , 16:06)

 

To HANDS FREE gia na akous RADIO FM poso kostizei?

H COSMOTE sta posa euro diathetei to 6630?

 

Το ραδιο κάνει 20€

 

Δεν έχεις παρα να πάς εδώ και να δείς....

http://www.oteshop.gr/home/mob_nok6630.htm

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Se poia Nokia Club sthn Athina mporw egyhmena na kanw anavathmish italikou 6630? Epishs kati allo (an exete diavasei kai ta prohgoumena post mou) poia einai h diadikasia an exei provlhma sto hardware to kinhto mou? To antikathistoun kateyteian?

My soul is painted like the wings of butterflies,

Fairy tales of yesterday, will grow but never die,

I can fly, my friends!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kokkalhs (15 Δεκ. 2004 , 16:52)

 

Αγαπητοί φίλοι της γειτονίας του 6630, γεια σας,

 

Μήπως γνωρίζετε σε πιο σελίδα μπορώ να κατεβάσω τις ελληνικές οδηγίες χρήσεις,

Από Ιταλία και εγώ!!! Ευχαριστώ

Από Ιταλία κι εσύ; Bojorno! ;) :)

Θα το βρεις εδώ.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kokkalhs (15 Δεκ. 2004 , 16:52)

 

Αγαπητοί φίλοι της γειτονίας του 6630, γεια σας,

 

Μήπως γνωρίζετε σε πιο σελίδα μπορώ να κατεβάσω τις ελληνικές οδηγίες χρήσεις,

Από Ιταλία και εγώ!!! Ευχαριστώ

 

 

http://www.nokia.com/nokia/0,8764,64918,00.html?applicationId=274&prodSupAppID=1&productId=429&categoryId=13&languageId=14 :)

 

Edit αυτη την φορα με προλαβε ο petran :D

 

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Paris (15 Δεκ. 2004 , 17:00)

 

Se poia Nokia Club sthn Athina mporw egyhmena na kanw anavathmish italikou 6630? Epishs kati allo (an exete diavasei kai ta prohgoumena post mou) poia einai h diadikasia an exei provlhma sto hardware to kinhto mou? To antikathistoun kateyteian?

 

 

Εγγυημενα εχει ειπωθει πολλες φορες στα κεντρικα Βουλιαγμενης 187

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος shodan (15 Δεκ. 2004 , 08:53)

 

Re paidia kserete pws mporoume apo to pc na doume ta periexomena thw mmc kai toy kin ektos tou nokia suite???

To problhma einai oti to nokia suite den deixnei tous kryfous fakelous kai ton fakelo system para mono kapoious sygekrimenous....

Yparxei kana programma???

 

 

Με καποιον file manager μπορεις βα δεις τα περιεχομενα . ;)

Eπισης ,card reader απαραιτητος :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

kapoios pu exei parei to kin apo italia kai na exei to paromio provlima den yparxei? pos tha bgalo to i.TIM ?? me enan file broswer isos? alla pio fakelo akrivos??kaneis??

 

poso paei mia navathmish?? $$??

kanena neo gia tis re-mmc?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος JuNiOr (15 Δεκ. 2004 , 17:26)

 

kapoios pu exei parei to kin apo italia kai na exei to paromio provlima den yparxei? pos tha bgalo to i.TIM ?? me enan file broswer isos? alla pio fakelo akrivos??kaneis??

 

poso paei mia navathmish?? $$??

kanena neo gia tis re-mmc?

 

 

Εχουμε πει πολλες φορες οτι

-οι ρυθμισεις της TIM βγαινουν και τωρα.

-το i.TIM βγαινει με την αναβαθμιση σε ελληνικα

- 15 € στοιχιζει

-αναμενουμε τις DV-rs-mmc

Από ATP βγαίνουν αρχές με μέσα Ιανουαρίου

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=50039&perpage=20&pagenumber=3

Διαβαζουμε λιγο και τα τοπικς ,μην επαναλαμβανομαστε ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

:o

sorry ..

otan les

Εχουμε πει πολλες φορες οτι
u mean?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mixalhs^ (15 Δεκ. 2004 , 17:44)

 

re paidia tha to ksanagraspo...

kaneis apo ditiki athina pou na xei to kinito kai liga lepta xrono na mou diksei 5-6 pragmata?

 

 

mboreis na diavaseis to manual.. kai an einai kati pu den katalaveneis mboreis na rotiseis edo pera.. oi perissoteroi tha se boithisun :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε πaιδες εγω που εχω vodafone πηρα την εξυπητετηση πελατων τους ειπα οτι εχω 6630 και οτι θελω ενεργοποιηση 3G και ρυθμισεις για πλοηγηση και μου τα εστειλαν σε 10 sec!!!

 

Εγώ πήρα τώρα και μου είπαν ότι δεν τις έχουν ακόμα. Και μου έστειλαν για ΜΜΣ & GPRS

M. K.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το παρέλαβα σήμερα !!!

Το κινητό είναι ότι καλύτερο έχω δεί μέχρι σήμερα!!!

Όλα δουλευουν ρολόϊ !!!

 

Το μόνο που με προβλημάτισε είναι το εξής

Δεν μου παίζει κανένα 3gp αρχειο που μεταφέρω απ τον υπολογιστή!!!

 

Μπορεί καποιος να μου στειλει ενα 3gp που να παιζει στο κινητό του για να δώ τί γινεται;

 

Περιμένω στο email INDYJONES@pathfinder.gr

 

Ευχαριστώ πολύ !!!

 

Kατι ακομα!!!

Πως μπαινει mp3 ως ηχος κλησης κ ως ηχος μηνυματος ;;;

Link to comment
Share on other sites

Σημερα επιασα για πρωτη φορα και δουλεψα το 6630...

Λοιπον οι εντυπώσεις μου ειναι οι καλυτερες..

 

-Κανενα restart

-Πολυ γρηγορο συγκριτικα με το 6600

-Ομορφη και compact εμφανιση παρα τους οποιους φοβους μου για το πρωτο

-Πολυ καλο βρηκα επισης το zoom

-πολυ καλη ποιοτητα φωογραφιας και χρωματων

-ευκολο πληκτρολογιο

-ομορφα menu,και καλη ποιοτητα ηχων κλήσης

-Αρκετες εφαρμογουλες προεγκατεστημενες :)

 

:) :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος INDYJONES (15 Δεκ. 2004 , 18:23)

Kατι ακομα!!!

Πως μπαινει mp3 ως ηχος κλησης κ ως ηχος μηνυματος ;;;

 

 

Καλοριζικο INDYJONES ;)

Απο το προφιλ ,δεν μπορεις να τα διαλεξεις ?

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

nervous

Καλοριζικο INDYJONES

Απο το προφιλ ,δεν μπορεις να τα διαλεξεις ?

 

Έτσι , τέτοια να ακούω!!! Καλορίζικο !!!

Σ'ευχαριστώ πολύ φίλε nervous!!!

Το πήρα σήμερα απο Ιταλία κ είναι άψογο!

Κανένα πρόβλημα!!! Τελικα εβαλα και 3gp αλλα δεν τα παιζει ολα.Δεν ξερω γιατι!

Πάντως και 500€ να είχε θα το έπαιρνα!!!

Είναι το τέλειο αυτή τη στιγμή για μένα!!!

 

(Είναι όλα made in Finland ; Γιατί εμένα έτσι γράφει...)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος RouKouNas (15 Δεκ. 2004 , 10:27)

 

φιλε sequent_c καλημερα!! :(

 

 

δεν υπαρχει κανενας λογος να κανω ψευδεις δηλωσεις μιας και δεν εχω κανενα συμφερον!! ουτε εμπορος ειμαι ουτε προσπαθω να αποπλανησω υποψηφιους αγοραστες!! εδω και καποιες μερες γραφω σε αυτο το forum τις ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ εμπειριες μου απο το κινητο !! Ακουσε λοιπον ημαλλον διαβασε καλυτερα αυτα που εχω να σου πω:

 

Για το αν υπαρχει περιπτωση το κινητο μου να κρατησε η μπαταρια του 6 μερες αφησε εμενα να το ξερω που το κραταω στα χερια μου!! :mad:

 

Για το αν αυτα που λεω ειναι πιστευτα ή οχι ασε να το κρινουν αυτοι που τα διαβαζουν ο καθενας ξεχωριστα και δεν νομιζω οτι σε βαλανε προεδρο των αποψεων τους τα μελη του site για να μου πεις και τι θα γραφω.. Γραψε καλυτερα την γνωμη σου και ασε τουσ αλλους να κανουν το ιδιο..

 

Σημ. (δεν ειδα κανεναν να λεει οτι δεν με πιστευει .. ;) )

 

 

Το αν σε "ΟΛΟΥΣ" κραταει 1,5 με 2 μερες η μπαταρια ειναι γιατι αυτοι οι "ΟΛΟΙ" ΟΛΗ μα ΟΛΗ την ημερα δεν κανουν τιποτε αλλο απο το να το πειραζουν και να του "χωνουν" οτι εφαρμογη κυκλοφορει στον αγορα!! υπαρχουν και χρηστες που αγορασαν το κινητο για αλλους λογους π.χ. για το design του, ή για την πολυ καλη καμερα του, ή για πολλα πολλα αλλα που εχει απο κατασκευης του το τηλεφωνο και οχι για να το ξετιναξουν στις εφαρμογες..!! Το forum αυτο αρχισε με εναν μακρυ καταλογο με εφαρμογες που δουλευουν στο κινητο!! :confused: Εαν προσπαθησεις να βαλεις τα μισα απο αυτα στο τηλεφωνο και μονο που θα "προσπαθησεις" φτανει για να σου κρατησει η μπαταρια 2 μερες..!!

 

Τελος θα ηθελα να σου υπενθυμισω οτι η κατακευαστρια εταιρια ΔΙΝΕΙ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΕΩΣ ΚΑΙ 11 ΗΜΕΡΕΣ ΑΝΑΜΟΝΗ!! πατα εδω Γιατι λοιπον να μην μου κρατησει 6 μερες με φυσιολογικη χρηση??? Που βρηκες το παραλογο?

 

Αυτος ειναι και ενας απο τους λογους που σου ειπα οτι καποιος μπορει να αγορασει το κινητο..

 

Να ξερεις οτι στην ζωη μου δεν εχω μαθει να λεω ΨΕΜΜΑΤΑ..

 

Καλη σου μερα..

 

ΠΑΝΤΑ Φιλικα!! :)

 

όταν λένε 11 μέρες εννοούνε φυσικά χωρίς να το πειράξεις καθόλου.

δηλαδή 11 μέρες σε κατάσταση screen saver. (που και αυτό απαιτεί πολλές προϋποθέσεις)

το τηλέφωνο έχει μέσο ορο 3 ώρες χρόνο ομιλίας.

 

αν το υπολογίσεις και μονος σου με normal χρήση ...και όταν λέμε normal χρήση εννοούμε 10-20 λεπτά χρόνο ομιλίας την ημερα .αναπαραγωγή mp3,φωτό video,μεταφορά δεδομένων κλπ πάνω από 2 μέρες δεν πάει και αυτό το λένε όλοι ...

είσαι ο μονος που αναφέρει ότι του κρατάει 6 μέρες συνεχους λειτουργίας και με normal χρήση...

 

δεν θα το ξανασχολιάσω ...απλά θα σου πω το εξής...

μακάρι φιλε μου να σου κρατάει και 10 μέρες ,δεν με απασχολεί.

 

ομως εγώ σαν προεδρος οπως λες :p οφείλω να βγω και να πω ότι είσαι περίπτωση και ότι ο μέσος ορος ζωής της μπαταρίας του είναι 2 μέρες.

 

είμαστε ok τώρα?

Link to comment
Share on other sites

Μην το συνεχιζετε το θεμα please,οι εταιριες αναφερονται παντα σε "απολυτες" συνθηκες χρησης (τελειο σημα κλπ).

Αναλογα με την χρηση του ,κραταει αλλωτε περισσοτερο,αλλωτε λιγοτερο .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Παίδες προσοχή με την εφαρμογή op logo manager.Προσπάθησα να περάσω άλλο λογότυπο δικτύου και κατά την επανεκίνηση μου έβγαλε μήνυμα το τηλέφωνο δεν μπορεί να εκκινηθεί επικοινωνήστε με τον προμηθευτή σας.Αναγκάστηκα να κάνω master reset με πράσινο,3,*.Τότε λειτούργησε κανονικά και όταν ξαναδοκίμασα να αλλάξω λογότυπο με το ίδιο πρόγραμμα όλα πήγαν ρολόι.

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εμενα που κραταει μια και μιση ημερα :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: θα το παω πισω :whistle:
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

@telika me tis rythmiseis gia internet yparhei MONO to vodafone internet to opoio HREONESAI kanonika..to voda live DEN mpainei se kanena web selida(mono wap),mporei na mas to epevevaiosei kaneis ayto poy leo??
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Αυτό ισχύει αλλα στην περιπτωση του 6630 λέμε για το vf internet over 3g που είναι δωρεάν...

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανένας βρε παιδιά πως μπορώ να μοιράσω το internet του κινητού μου στο Η/Υ ; Να μπορώ δηλαδή να σερφάρω με ταχύτητες 3G στα Windows XP ???
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος OverClocker (15 Δεκ. 2004 , 20:49)

 

Αυτό ισχύει αλλα στην περιπτωση του 6630 λέμε για το vf internet over 3g που είναι δωρεάν...

 

mono ean yparhei sima 3G diladi,i yparhoune epipleon rythmiseis? :blink: :confused:
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...