Jump to content

Κινητό μέχρι 250€


jhonny
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τον επόμενο μήνα έχω επιδότηση και ενδιαφέρομαι για συσκευή μέχρι 250€.Απαραίτητες προϋποθέσεις,τουλάχιστον 1,5 GB RAM,Quad core επεξεργαστής, μπαταρία τουλάχιστον 2000mAh και οθόνη τουλάχιστον 4,5".Μου έχουν προτείνει το Galaxy S3 Neo και το Samsung A3, όμως κοιτάω και άλλα όπως το LG G2.Εσείς τι θα μου προτείνατε σ'αυτά τα χρήματα;Ευχαριστώ εκ των προτέρων! Edited by jhonny
Link to comment
Share on other sites

Το Ζ1 με 10 ευρο παραπανω ειναι καλος αντιπαλος πιστευω.Καί αδιαβροχο.

Συγκρινετα μονος σου κ επελεξε.

 

http://www.phonearena.com/phones/compare/Sony-Xperia-Z1,LG-G2/phones/8000,7969

Link to comment
Share on other sites

Φίλε στην τιμή που θέλεις παίζουν και το Xperia Z και το Galaxy S5 mini!

 

http://www.phonearena.com/phones/compare/LG-G2,Samsung-Galaxy-S5-mini,Sony-Xperia-Z/phones/7969,8573,7539

 

Αν εξαιρεσεις το μεγεθος του G5mini (αντε και την SD), δεν βρισκω καπου που να υπερτερει καποιο απο αυτα που ανεφερες του G2.

Link to comment
Share on other sites

Το Ζ1 με 10 ευρο παραπανω ειναι καλος αντιπαλος πιστευω.Καί αδιαβροχο.

Συγκρινετα μονος σου κ επελεξε.

 

http://www.phonearena.com/phones/compare/Sony-Xperia-Z1,LG-G2/phones/8000,7969

 

το z1 έχει άθλια οθόνη,οπότε να δώσει 10 παραπανω και να πάρει χειρότερο κινητό δεν την βλέπω για σωστή κίνηση

 

----- προσθήκη μηνύματος 37 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

http://www.phonearena.com/phones/compare/LG-G2,Samsung-Galaxy-S5-mini,Sony-Xperia-Z/phones/7969,8573,7539

 

Αν εξαιρεσεις το μεγεθος του G5mini (αντε και την SD), δεν βρισκω καπου που να υπερτερει καποιο απο αυτα που ανεφερες του G2.

 

το g2 δεν συγκρίνεται με αυτά

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τον ήπια...Ρώτησα στο Γερμανό και μου είπαν ότι έχω 160€ επιδότηση,αλλά μόνο για αγορά συσκευής,όχι για να την περάσω ως έκπτωση στο πάγιο!:wacko:Το LG G2 αυτοί το έχουν 360€(!),δηλαδή θα πρέπει να βάλω άλλα 200 από την τσέπη μου,τη στιγμή που τα σκρουτζομάγαζα το έχουν 250 το 16άρι και στο ebay 220 το 32άρι...Τι κάνω τώρα;

Υπάρχει κάποιο σκρουτζομάγαζο που να συνεργάζεται με Cosmote για να το πάρω από εκεί χρησιμοποιώντας την επιδότηση;

Αν μπορούσα να περάσω τα160 στα πάγια,θα το έπαιρνα από ebay...:(

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τον ήπια...Ρώτησα στο Γερμανό και μου είπαν ότι έχω 160€ επιδότηση,αλλά μόνο για αγορά συσκευής,όχι για να την περάσω ως έκπτωση στο πάγιο!:wacko:Το LG G2 αυτοί το έχουν 360€(!),δηλαδή θα πρέπει να βάλω άλλα 200 από την τσέπη μου,τη στιγμή που τα σκρουτζομάγαζα το έχουν 250 το 16άρι και στο ebay 220 το 32άρι...Τι κάνω τώρα;

Υπάρχει κάποιο σκρουτζομάγαζο που να συνεργάζεται με Cosmote για να το πάρω από εκεί χρησιμοποιώντας την επιδότηση;

Αν μπορούσα να περάσω τα160 στα πάγια,θα το έπαιρνα από ebay...:(

 

αίτηση φορητότητας σε vodafone και να δεις πως στην κάνουν έκπτωση στο πάγιο

Link to comment
Share on other sites

Κάνε αυτό που λέει ο leo06 !!!!

Όχι απλά θα κάνουν την έκπτωση αλλά θα σε δώσουν και συσκευή......

Τα καλά του ανταγωνισμού!

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι σοβαρά τη λύση που προτείνει ο leo06,αν και δεν είναι στο χαρακτήρα μου να απειλώ και να εκβιάζω.Βέβαια τέτοια εξήγηση χρειάζεται,γιατί είναι κλέφτες και ψάχνουν για κορόιδα!Ξαναπέρασα για του λόγου το αληθές από το Γερμανό το απόγευμα και η κοπέλα εκεί μου επιβεβαίωσε ότι,όχι μόνο το ποσό των 160€ είναι για αγορά συσκευής,αλλά και συγκεκριμένες συσκευές από τις οποίες ξεχώρισα τα παρακάτω:

Galaxy Core 2

LG Spirit

Xperia M2

MLS iQTalk Onyx

ενώ το Galaxy S3 Neo δεν μπορώ να το πάρω λέει,γιατί δεν είναι στις υπερεπιδοτούμενες κι ας έχει ίδια τιμή με το Onyx!Άκουσον,άκουσον!

Το πρόβλημα είναι ότι όλα αυτά έχουν μόνο 1 GB Ram,που είναι λίγη πια,ενώ εγώ θα ήθελα τουλάχιστον 1,5...

Τι προτείνετε εσείς ανάμεσα από αυτά τα 4;Συγγνώμη παιδιά,σας ζάλισα! Τελευταία ερώτηση,δεν ξαναρωτάω:D

Link to comment
Share on other sites

Γράψαμε τι θα κάνεις.

Εγώ για μια αλλαγή από συμβόλαιο σε καρτοκινητή πήγα,στην ίδια μάλιστα εταιρία και την επόμενη μέρα με πρότειναν 2πλάσιες + παροχές με -60% πάγιο!

.....έπρεπε να αλλάξω και εταιρία.....να έπερνα και κανα iphone δώρο....ή κανα S6.....:p

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι σοβαρά τη λύση που προτείνει ο leo06,αν και δεν είναι στο χαρακτήρα μου να απειλώ και να εκβιάζω.

 

Φίλε άσε τις ντροπές και τα δεν είναι του χαρακτήρα μου και κάνε τη φορητότητα, να πάρεις ότι καλύτερο μπορείς... Μην το σκέφτεσαι καθόλου...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...