Jump to content

[CAR] Citroen C4


SKALP
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χαλαρωσε για το αυτοκινητο και εγω πριν χρονια οταν μου το πρωτοεκανε αλλο αυτοκινητο φοβηθηκα οτι παρολιγον να το σπασω αλλα μου το εκανε σε τοσα αυτοκινητα μετα που καταλαβα οτι ηταν φυσιολογικο. Παντως ακομα με φοβηζει και το λυπαμαι. Προχτες μου το εκανε τελευταια το c4 και το θυμαμαι ακομα...

 

Υ.Γ.:Στην αρχη νομιζα οτι με μπερδεψες με τον leftpap που ειπε για το nascar αλλα μετα καταλαβα τι εννοεις... karate okinawa tai, tae kwon do και τα τελευταια 2 χρονια η αγαπη μου ειναι το kick boxing(πορτοκαλι, πρασινη και μπλε ζωνη αντιστοιχα)... Τωρα,βεβαια, αυτο το μηνα που εχω εξεταστικη εχω χαλαρωσει λιγο το προγραμμα μου (λιγοτερα οργανα, βαρη, προπονησεις και "επισκεψεις" στο γυμναστηριο μονο τρεις φορες τη βδομαδα) οποτε το χτεσινο ηταν ενα καλο ξεσπασμα...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλως ηρθες φιλε. Για το ipod θα σου πουν σε λιγο οι χρηστες του... Πες μας σε ποια περιοχη εισαι...

Leftpap ειδα τα τελευταια βιντεακια... Φοβερα.... Απαιχτα...

:) :)

update

Σημείωση: Η ταξινόμηση γίνεται με τα εξής κριτήρια: Κυβισμός/Hatchback-Coupe/Έκδοση εξοπλισμού/Ονομαστικά

myPhone C4 List:

 

  1. georgesol =====> Αθήνα ===========> 2000 Coupe VTS ============> black obsidien
  2. leftpap =======> Αθήνα ===========> 2000 Coupe VTS ============> silver aluminium
  3. salinas =======> Αθήνα ============> 2000 Coupe VTS ============> red lucifer
  4. agiorgitis =====> Τρίπολη ==========> 1600 Hatchback Εxclusive ======> black obsidien
  5. elteo ========> Ραφήνα ==========> 1600 Hatchback Exclusive ======> gris fer
  6. eNeRGy ======> Αθήνα ===========> 1600 Hatchback Exclusive ======> gris fer
  7. MPOMPIO =====> Πάτρα ===========> 1600 Hatchback Exclusive ======> gris iceland
  8. Ryback3 ======> Ορεστιάδα ========> 1600 Hatchback Exclusive ======> silver aluminium
  9. aleksios ======> Κως =============> 1600 Hatchback SX Pack =======> blue oriental
  10. engines ======> Θεσσαλονίκη ======> 1600 Hatchback SX Pack =======> gris fer
  11. enginekiller ===> Πειραιάς-Αχαϊα ======> 1600 Hatchback SX Pack =======> blue oriental
  12. harxenia =====> ??????? ===========> 1600 Hatchback SX ===========> ???????
  13. kalste =======> Θεσσαλονίκη =======> 1600 Hatchback SX ===========> gris fer
  14. panikosis1 ====> Χαλκίδα ==========> 1600 Hatchback SX ===========> silver aluminium
  15. Gravity ======> Αθήνα ============> 1600 Hatchback SX ===========> black obsidien
  16. Oddin =======> Αθήνα ============> 1600 Hatcback SX ===========> gris iceland
  17. ardassa =====> Αθήνα ============> 1600 Coupe VTS =============> gris fer
  18. Devil_7 ======> Γλυφάδα =========> 1600 Coupe VTS =============> black obsidien
  19. lakis73 ======> Aθήνα ============> 1600 Coupe VTS =============> silver aluminium
  20. Ma_D =======> Θεσσαλονίκη =======> 1600 Coupe VTS =============> black obsidien
  21. orfiso =======> Θεσσαλονίκη =======> 1600 Coupe VTS =============> black obsidien
  22. tony78 ======> Aθήνα ============> 1600 Coupe VTS =============> silver aluminium
  23. TouchDown ===> Βέροια ===========> 1600 Coupe VTS =============> black obsidien
  24. tsipi04 ======> ?????? ============> 1600 Coupe VTS =============> lusifer aluminium
  25. bliss ========> Aθήνα ============> 1600 Coupe VTR Pack ========> black obsidien
  26. doganos1985 => Πειραιάς ===========> 1600 Coupe VTR Pack =========> silver aluminium
  27. georgep800 ==> Iεράπετρα Κρήτης ====> 1600 Coupe VTR Pack ==========> gris fer
  28. mainos ======> Αθήνα ============> 1600 Coupe VTR Pack ==========> silver aluminium
  29. Matty =======> Νεμέα-Αθήνα=======> 1600 Coupe VTR Pack =========> silver aluminium
  30. nkri ========> Αθήνα ============> 1600 Coupe VTR Pack ==========> gris fer
  31. panc4 =======> Αθήνα ===========> 1600 Coupe VTR Pack ==========> black obsidien
  32. akalyptos_82 => Χαλκιδική ==========> 1600 Coupe VTR =============> gris fer
  33. keltis =======> Πειραιάς ===========> 1600 Coupe VTR =============> gris fer
  34. Kerouac =====> Κηφισιά ===========> 1600 Coupe VTR =============> ??????
  35. theologos14 ==> Νέα Σμύρνη ========> 1600 ?????????? =============> silver aluminium
  36. KarlBarks ====> Θεσσαλονίκη ========> 1400 Hatchback SX ===========> black obsidien
  37. K_GR_8 =====> Ηράκλειο ==========> 1400 ????????? ==============> ???????????
  38. Takis_C4=====> Πύργος-Πάτρα ======> 1400 Coupe VTR =============> silver aluminium
  39. rosso =======> Αθήνα ============> 1400 Coupe VTR =============> black obsidien

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορω να χρησιμοποιησω ipod στην εργοστασιακη κεφαλη του C4?Υπαρχει καποιος adapter?

 

ευχαριστω.:D

 

 

1600 Coupe VTR Pack-black

 

μπορείς να κανείς αυτό που θα κάνω και εγώ για το PDA μου

 

να τραβήξεις θύρα line-in στην θέση του cd changer και εκεί να συνδέσεις το i-pod

 

το i-pod έχει κάτι περίεργα δικά του καλώδια που μπορείς να το χειρίζεσαι από τα χειριστήρια του τιμονιού αν δεν κάνω λάθος i-pod ready δεν ξέρω τι παίζει με αυτά .

 

αμα απλά θέλεις mp3 απο το i-pod στο cd-player τότε η λύση του line-in είναι απλά η καλύτερη

Link to comment
Share on other sites

C4 και αναπαραγωγή MP3

 

Εδώ http://miarroba.com/foros/ver.php?foroid=565897&temaid=3386763

 

γράφει (στα ισπανικά) ότι στο C4 άρχισαν να βάζουν 2 τύπους κανονικού radiocd,

το 6564F0 και το 6564F2 που παίζει mp3. Μάλιστα σε κάτι μοντέλα 2.0 με ηλιοροφή

βάζουν το 6564F2 έτσι κι αλλιώς.

 

Το ίδιο στερεο είναι το Blaupunkt RD4 N2 MP3 για όποιους θέλουν να το βάλουν

μόνοι τους, το οποίο και ταιριάζει ακριβώς (συνδέσεις/χειριστήρια στο τιμόνι).

 

Στο παραπάνω site (στο τέλος) έχει φωτογραφίες και συνδεσμολογίες

 

Το Blaupunkt RD4 N2 MP3 ταιριάζει σε C5II,307 και C4.

 

Περισσότερες πληροφορίες οι ισπανομαθείς παρακαλώ...

Link to comment
Share on other sites

C4 και αναπαραγωγή MP3

 

Εδώ http://miarroba.com/foros/ver.php?foroid=565897&temaid=3386763

 

γράφει (στα ισπανικά) ότι στο C4 άρχισαν να βάζουν 2 τύπους κανονικού radiocd,

το 6564F0 και το 6564F2 που παίζει mp3. Μάλιστα σε κάτι μοντέλα 2.0 με ηλιοροφή

βάζουν το 6564F2 έτσι κι αλλιώς.

 

Το ίδιο στερεο είναι το Blaupunkt RD4 N2 MP3 για όποιους θέλουν να το βάλουν

μόνοι τους, το οποίο και ταιριάζει ακριβώς (συνδέσεις/χειριστήρια στο τιμόνι).

 

Στο παραπάνω site (στο τέλος) έχει φωτογραφίες και συνδεσμολογίες

 

Το Blaupunkt RD4 N2 MP3 ταιριάζει σε C5II,307 και C4.

 

Περισσότερες πληροφορίες οι ισπανομαθείς παρακαλώ...

 

 

Που τα ξεθαβεις ομως...:)

Link to comment
Share on other sites

 

Υ.Γ.:Στην αρχη νομιζα οτι με μπερδεψες με τον leftpap που ειπε για το nascar αλλα μετα καταλαβα τι εννοεις... karate okinawa tai, tae kwon do και τα τελευταια 2 χρονια η αγαπη μου ειναι το kick boxing

 

 

ΩΡΑΙΟΣ!!! ;) Keep walking ..... που λεει και η διαφημηση (χωρις το ουισκι φυσικα).

C4 COUPE 1,6 VTR Pack
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους έκλεισα το C4 1.4 S. Τελική τιμή 14.000. Θα περιμένω βέβαια 2 μήνες καθώς δεν υπήρχε σε Gris Fer. Η τιμή κλειδώθηκε γιατί έδωσα προσαταβολή 3.000. Αλλιώς δεν δεσμεύοταν η τιμή. Στα κεντρικά για παράδειγμα μου ειχαν πει για 300Ε προκαταβολή αλλά έτσι δεν μπορούσαν να δεσμεύσουν την τιμή.

 

Αυτά ήθελα να σας πω... θα τα λέμε συχνότερα σε μερικούς μήνες. Ευχαριστώ για τη βοήθεια.:)

:p
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους έκλεισα το C4 1.4 S. Τελική τιμή 14.000. Θα περιμένω βέβαια 2 μήνες καθώς δεν υπήρχε σε Gris Fer. Η τιμή κλειδώθηκε γιατί έδωσα προσαταβολή 3.000. Αλλιώς δεν δεσμεύοταν η τιμή. Στα κεντρικά για παράδειγμα μου ειχαν πει για 300Ε προκαταβολή αλλά έτσι δεν μπορούσαν να δεσμεύσουν την τιμή.

 

Αυτά ήθελα να σας πω... θα τα λέμε συχνότερα σε μερικούς μήνες. Ευχαριστώ για τη βοήθεια.:)

 

 

Άντε καλορίζικο, καλοτάξιδο, και καλως ήρθες στην παρέα.

 

Ερώτηση: παιδιά ξέρει κανείς αν υπάρχει κάποια ρύθμιση για ενεργοποίηση του αυτόματου κλειδώματος των ασφαλειών εφόσον ξεκινήσει το αμάξι και ξεπεράσει τα 20χλμ./ώρα όπως γράφει στο manual; Γιατί δεν μου λειτουργεί όσες φορές το έχω δοκιμάσει.

Link to comment
Share on other sites

ΩΡΑΙΟΣ!!! ;) Keep walking ..... που λεει και η διαφημηση (χωρις το ουισκι φυσικα).

Thanks...:)

 

 

Αντε καλως να σου ερθει... welcome to the club... Επιτελους και μια γυναικα στην παρεα(δε νομιζω να ηταν αλλη μερχι τωρα...) να ομορφυνουμε λιγο... Τι αλλο θες; 40 ανδρες και ολοι με c4!!!:lol: :cool: :p :cool:

 

update

Σημείωση: Η ταξινόμηση γίνεται με τα εξής κριτήρια: Κυβισμός/Hatchback-Coupe/Έκδοση εξοπλισμού/Ονομαστικά

myPhone C4 List:

 

  1. georgesol =====> Αθήνα ===========> 2000 Coupe VTS ============> black obsidien
  2. leftpap =======> Αθήνα ===========> 2000 Coupe VTS ============> silver aluminium
  3. salinas =======> Αθήνα ============> 2000 Coupe VTS ============> red lucifer
  4. agiorgitis =====> Τρίπολη ==========> 1600 Hatchback Εxclusive ======> black obsidien
  5. elteo ========> Ραφήνα ==========> 1600 Hatchback Exclusive ======> gris fer
  6. eNeRGy ======> Αθήνα ===========> 1600 Hatchback Exclusive ======> gris fer
  7. MPOMPIO =====> Πάτρα ===========> 1600 Hatchback Exclusive ======> gris iceland
  8. Ryback3 ======> Ορεστιάδα ========> 1600 Hatchback Exclusive ======> silver aluminium
  9. aleksios ======> Κως =============> 1600 Hatchback SX Pack =======> blue oriental
  10. engines ======> Θεσσαλονίκη ======> 1600 Hatchback SX Pack =======> gris fer
  11. enginekiller ===> Πειραιάς-Αχαϊα ======> 1600 Hatchback SX Pack =======> blue oriental
  12. harxenia =====> ??????? ===========> 1600 Hatchback SX ===========> ???????
  13. kalste =======> Θεσσαλονίκη =======> 1600 Hatchback SX ===========> gris fer
  14. panikosis1 ====> Χαλκίδα ==========> 1600 Hatchback SX ===========> silver aluminium
  15. Gravity ======> Αθήνα ============> 1600 Hatchback SX ===========> black obsidien
  16. Oddin =======> Αθήνα ============> 1600 Hatcback SX ===========> gris iceland
  17. ardassa =====> Αθήνα ============> 1600 Coupe VTS =============> gris fer
  18. Devil_7 ======> Γλυφάδα =========> 1600 Coupe VTS =============> black obsidien
  19. lakis73 ======> Aθήνα ============> 1600 Coupe VTS =============> silver aluminium
  20. Ma_D =======> Θεσσαλονίκη =======> 1600 Coupe VTS =============> black obsidien
  21. orfiso =======> Θεσσαλονίκη =======> 1600 Coupe VTS =============> black obsidien
  22. tony78 ======> Aθήνα ============> 1600 Coupe VTS =============> silver aluminium
  23. TouchDown ===> Βέροια ===========> 1600 Coupe VTS =============> black obsidien
  24. tsipi04 ======> ?????? ============> 1600 Coupe VTS =============> lusifer aluminium
  25. bliss ========> Aθήνα ============> 1600 Coupe VTR Pack ========> black obsidien
  26. doganos1985 => Πειραιάς ===========> 1600 Coupe VTR Pack =========> silver aluminium
  27. georgep800 ==> Iεράπετρα Κρήτης ====> 1600 Coupe VTR Pack ==========> gris fer
  28. mainos ======> Αθήνα ============> 1600 Coupe VTR Pack ==========> silver aluminium
  29. Matty =======> Νεμέα-Αθήνα=======> 1600 Coupe VTR Pack =========> silver aluminium
  30. nkri ========> Αθήνα ============> 1600 Coupe VTR Pack ==========> gris fer
  31. panc4 =======> Αθήνα ===========> 1600 Coupe VTR Pack ==========> black obsidien
  32. akalyptos_82 => Χαλκιδική ==========> 1600 Coupe VTR =============> gris fer
  33. keltis =======> Πειραιάς ===========> 1600 Coupe VTR =============> gris fer
  34. Kerouac =====> Κηφισιά ===========> 1600 Coupe VTR =============> ??????
  35. theologos14 ==> Νέα Σμύρνη ========> 1600 ?????????? =============> silver aluminium
  36. KarlBarks ====> Θεσσαλονίκη =======> 1400 Hatchback SX ===========> black obsidien
  37. qwerty5 =====> Χαϊδάρι ===========> 1400 Hatchback S ==============> gris fer
  38. K_GR_8 =====> Ηράκλειο ==========> 1400 ????????? ==============> ???????????
  39. Takis_C4=====> Πύργος-Πάτρα ======> 1400 Coupe VTR =============> silver aluminium
  40. rosso =======> Αθήνα ============> 1400 Coupe VTR =============> black obsidien

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: παιδιά ξέρει κανείς αν υπάρχει κάποια ρύθμιση για ενεργοποίηση του αυτόματου κλειδώματος των ασφαλειών εφόσον ξεκινήσει το αμάξι και ξεπεράσει τα 20χλμ./ώρα όπως γράφει στο manual; Γιατί δεν μου λειτουργεί όσες φορές το έχω δοκιμάσει.

Πατας παρατεταμενα το κλειδωμα απο το ταμπλω και κλειδωνει.Το αυτοματο κλειδωμα ενεργοποιειται μετα τα 10KM/H.

http://www.musketier.com/assetts/images/c402.jpg
Link to comment
Share on other sites

Πατας παρατεταμενα το κλειδωμα απο το ταμπλω και κλειδωνει.Το αυτοματο κλειδωμα ενεργοποιειται μετα τα 10KM/H.

 

Δηλαδή άμα το πατήσω μια φορά παρατεταμένα και κλειδώσει, από την επόμενη φορά θα κλειδώνει αυτόματα μετά τα 10kmh/h ;

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ειχα ραντεβου στα κεντρικα για service 20,000 KM και να ξαναδουνε το συμπλεκτη μου που αρχιζει να κανει τα ιδια.Τον ειχαν αλλαξει (με δικη μου χρεωση αν θυμαστε) πριν απο περιπου 4,000 KM διοτι σκορτσαριζε στο ξεκινημα.Το ιδιο συμπτωμα το ειχε και αλλος myphone C4ακιας δεν θυμαμαι ποιος.Το κανει σε μποτιλιαρισμα συνηθως με πολλη χρηση 1-2 ταχυτητας.Περιμενω νεα τους.Τους εδωσα και την αποδειξη πληρωμης για να κανουν πιο ευκολα την εγγυηση.Αυτη τη φορα θα το απαιτησω.Δεν ειμαι πρωταρης οδηγος.Ειναι το ΕΒΔΟΜΟ αυτοκινητο μου και δεν εχω ξαναλλαξει ποτε συμπλεκτη.Τι να εγινε τωρα,ξεχασα πως οδηγουνε σωστα.Σαν ''γκομενα'' το μεταχειριζομαι το C4 μου.Αυτα........

Τα ειπα και ξεθυμανα

http://www.musketier.com/assetts/images/c402.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή άμα το πατήσω μια φορά παρατεταμένα και κλειδώσει, από την επόμενη φορά θα κλειδώνει αυτόματα μετά τα 10kmh/h ;

ΝΑΙ rosso

http://www.musketier.com/assetts/images/c402.jpg
Link to comment
Share on other sites

Επιτελους και μια γυναικα στην παρεα(δε νομιζω να ηταν αλλη μερχι τωρα...) να ομορφυνουμε λιγο... Τι αλλο θες; 40 ανδρες και ολοι με c4!!!

 

Ευχαριστώ... αν και θα είναι οικογενειακό αυτοκίνητο... χα χα. Τι να κάνω... πήγαινα για κάτι μικρό... αλλά όταν μπήκα είπα αυτό είναι! Το ερωτεύτηκα με τη μία. Θα γραφτώ στη λίστα μόλις το παραλάβω και τυπικά. :rolleyes:

:p
Link to comment
Share on other sites

Σε ποιές εκδόσεις το περιλαμβάνει αυτό με το αυτόματο κλείδωμα;

Νομιζω σε ολες τις εκδοσεις.:confused:

http://www.musketier.com/assetts/images/c402.jpg
Link to comment
Share on other sites

Επιτελους και μια γυναικα στην παρεα(δε νομιζω να ηταν αλλη μερχι τωρα...) να ομορφυνουμε λιγο... Τι αλλο θες; 40 ανδρες και ολοι με c4!!!

 

Ευχαριστώ... αν και θα είναι οικογενειακό αυτοκίνητο... χα χα. Τι να κάνω... πήγαινα για κάτι μικρό... αλλά όταν μπήκα είπα αυτό είναι! Το ερωτεύτηκα με τη μία. Θα γραφτώ στη λίστα μόλις το παραλάβω και τυπικά. :rolleyes:

 

Μα σε εβαλα ηδη στη λιστα αφου το παρηγγειλες...:) ;)

Το αυτοματο κλειδωμα περιλαμβανεται σε ολες τις εκδοσεις αλλα ειναι απενεργοποιημενο default. Κρατωντας πατημενο το κουμπι κλειδωματος μια φορα το ενεργοποιειτε η το απενεργοποιειτε. Ενεργοποιειτε και απο το μενου αλλα ετσι ειναι ο ευκολος τροπος... Κλειδωνει μολις περνας τα 10km/h και ξεκλειδωνει ειτε με πατημα του κουμπιου ειτε με ανοιγμα πορτας(το κλειδωμα ειναι μονο για απεξω) αλλα αν ανοιξεις την πορτα με πανω απο 10km/h δεν ξανακλειδωνει μολις ξανακλεισεις ουτε αν κοψεις ταχυτητα κατω απο τα 10 και μετα τα ξαναπερασεις. Επισης αν εχεις ανοικτη πορτα και περασεις τα 10km/h προσπαθει συνεχεια να κλειδωσει και δεν τα καταφερνει οπως οταν πας να κλειδωσεις το αυτοκινητο και ειναι ανοικτη η πορτα. Rosso δεν το ειχα δει πριν να απαντησω μετα απο εμενα εβαλες;;; Η τυφλωθηκα που ειδα γυναικα στην παρεα;:lol:

 

Ρε panc4 σε εχει φαει η γκαντεμια με το αυτοκινητο... Δισκος, μπρος πισω αμορτισερ, κολωνα τιμονιου...:( Μηπως ειχες δει με το orga που λεγαμε ημερομηνια κατασκευης του απο περιεργεια; Τον εβαλα αυτον που μου ειπες στη λιστα, ειναι χρηστης του forum;

 

update

Σημείωση: Η ταξινόμηση γίνεται με τα εξής κριτήρια: Κυβισμός/Hatchback-Coupe/Έκδοση

 

εξοπλισμού/Ονομαστικά

myPhone C4 List:

 

  1. georgesol =====> Αθήνα ===========> 2000 Coupe VTS ============> black obsidien
  2. leftpap =======> Αθήνα ===========> 2000 Coupe VTS ============> silver aluminium
  3. salinas =======> Αθήνα ============> 2000 Coupe VTS ============> red lucifer
  4. agiorgitis =====> Τρίπολη ==========> 1600 Hatchback Εxclusive ======> black obsidien
  5. elteo ========> Ραφήνα ==========> 1600 Hatchback Exclusive ======> gris fer
  6. eNeRGy ======> Αθήνα ===========> 1600 Hatchback Exclusive ======> gris fer
  7. MPOMPIO =====> Πάτρα ===========> 1600 Hatchback Exclusive ======> gris iceland
  8. Ryback3 ======> Ορεστιάδα ========> 1600 Hatchback Exclusive ======> silver aluminium
  9. aleksios ======> Κως =============> 1600 Hatchback SX Pack =======> blue oriental
  10. engines ======> Θεσσαλονίκη ======> 1600 Hatchback SX Pack =======> gris fer
  11. enginekiller ===> Πειραιάς-Αχαϊα ======> 1600 Hatchback SX Pack =======> blue oriental
  12. harxenia =====> ??????? ===========> 1600 Hatchback SX ===========> ???????
  13. kalste =======> Θεσσαλονίκη =======> 1600 Hatchback SX ===========> gris fer
  14. panikosis1 ====> Χαλκίδα ==========> 1600 Hatchback SX ===========> silver aluminium
  15. Gravity ======> Αθήνα ============> 1600 Hatchback SX ===========> black obsidien
  16. Oddin =======> Αθήνα ============> 1600 Hatcback SX ===========> gris iceland
  17. ardassa =====> Αθήνα ============> 1600 Coupe VTS =============> gris fer
  18. Devil_7 ======> Γλυφάδα =========> 1600 Coupe VTS =============> black obsidien
  19. lakis73 ======> Aθήνα ============> 1600 Coupe VTS =============> silver aluminium
  20. Ma_D =======> Θεσσαλονίκη =======> 1600 Coupe VTS =============> black obsidien
  21. orfiso =======> Θεσσαλονίκη =======> 1600 Coupe VTS =============> black obsidien
  22. tony78 ======> Aθήνα ============> 1600 Coupe VTS =============> silver aluminium
  23. TouchDown ===> Βέροια ===========> 1600 Coupe VTS =============> black obsidien
  24. tsipi04 ======> ?????? ============> 1600 Coupe VTS =============> lusifer aluminium
  25. bliss ========> Aθήνα ============> 1600 Coupe VTR Pack ========> black obsidien
  26. doganos1985 => Πειραιάς ===========> 1600 Coupe VTR Pack =========> silver aluminium
  27. georgep800 ==> Iεράπετρα Κρήτης ====> 1600 Coupe VTR Pack ==========> gris fer
  28. mainos ======> Αθήνα ============> 1600 Coupe VTR Pack ==========> silver aluminium
  29. Matty =======> Νεμέα-Αθήνα=======> 1600 Coupe VTR Pack =========> silver aluminium
  30. nkri ========> Αθήνα ============> 1600 Coupe VTR Pack ==========> gris fer
  31. panc4 =======> Αθήνα ===========> 1600 Coupe VTR Pack ==========> black obsidien
  32. akalyptos_82 => Χαλκιδική ==========> 1600 Coupe VTR =============> gris fer
  33. keltis =======> Πειραιάς ===========> 1600 Coupe VTR =============> gris fer
  34. Kerouac =====> Κηφισιά ===========> 1600 Coupe VTR =============> ??????
  35. theologos14 ==> Νέα Σμύρνη ========> 1600 ?????????? =============> silver aluminium
  36. KarlBarks ====> Θεσσαλονίκη =======> 1400 Hatchback SX ===========> black obsidien
  37. qwerty5 =====> Χαϊδάρι ===========> 1400 Hatchback S ==============> gris fer
  38. K_GR_8 =====> Ηράκλειο ==========> 1400 ????????? ==============> ???????????
  39. NIKOSK =====> Χαλκιδα ===========> 1400 Coupe VTR ==============> black obsidien
  40. Takis_C4=====> Πύργος-Πάτρα ======> 1400 Coupe VTR =============> silver aluminium
  41. rosso =======> Αθήνα ============> 1400 Coupe VTR =============> black obsidien

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν ειναι χρηστης , δεν εχει internet στο σπιτι.Τον ενημερωνω εγω!Το εχω βαλει στο orga και ειναι 09/04 αν θυμαμαι καλα.
http://www.musketier.com/assetts/images/c402.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...