Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν υπάρχει.

 

Έκανα root με αυτό το σύνδεσμο όλα ok.

http://forum.xda-developers.com/g4/orig-development/root-tmo-vzw-intl-variants-soon-root-lg-t3164765

 

Στα στοιχεια τις rom από V10D που ήταν, μετά το root έγραφε V10C όπως το αρχείο που έλεγε να βάλουμε στη εσωτερική κάρτα.

Είναι εντάξει;

Link to comment
Share on other sites

Γράφουν κάποιοι στο θέμα του lg up στο xda όρο όταν έκαναν refurbished την 6.0 η μπαταρία έγινε πολύ καλύτερη... Το έχει κάνει κανείς;
τα μεγαλυτερα ψεματα...εχουν μια δοση αληθειας!!!
Link to comment
Share on other sites

Γράφουν κάποιοι στο θέμα του lg up στο xda όρο όταν έκαναν refurbished την 6.0 η μπαταρία έγινε πολύ καλύτερη... Το έχει κάνει κανείς;

 

Ναι πολύ καλύτερα από πριν.....

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε την 6 σας δουλεύει το μην ενοχλείτε αυτόματα;

Γιατί ενώ το ρυθμίζω μια χαρά αυτό με γράψει κανονικά..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να το παραγγείλω αλλά θέλω να είναι Unbranded. Πως μπορώ να είμαι σίγουρος ?

 

Αν κατά την εκκίνηση δεν σου βγάζει κάποιο logo η έχει εγκατεστημένες εφαρμογές κάποιας εταιρίας κινητής τότε 99% είσαι οκ.

πάντα κάνω το πρώτο start up στο μαγαζί που αγοράζω την συσκευή, όσο μεγάλο η όσο μικρο είναι το κατάστημα.

αν δεν μπορείς να πας από κει να το δεις και σου βγει branded τότε το επιστρέφεις. είναι υποχρεωμένοι να το αναγραφούν στης παρατηρήσεις της συσκευής,

εννοείται ότι πριν από όλα τούς παίρνεις και ένα τηλέφωνο και ρωτάς

Edited by joanjapan
Practice what you preach
Link to comment
Share on other sites

Μολισ ειδα ενα καμενο pixel και εχω ξενερωσει απιστευτα.

Το καλυπτει η εγγυηση?

 

εχω και εγω φιλε μου 3 καμενα.θα το στειλω απο βδομαδα.λογικα ναι το καλυπτει.εχει πολυ καλο service h lg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι θεωρώ ισαξια την κάμερα του s6 με το G4. Ειδικότερα σε χρόνους λήψης και εστίασης είναι και καλύτερη. Μόνο σε low light υστερεί κάπως, όχι όμως σημαντικά.

Το s6 έχει εκπληκτικο hardware ...πραγματικά πρέπει να προσπάθησαν πολύ στο τμημα software της samsung για να καταφέρουν να το θαψουν σε αποδοση.

 

Οι διαφορες στην καμερα ειναι μεγαλες...γιατι τα ειχα και τα δυο και ξερω.Σε εσωτερικους χωρους και βραδυνες το G4 ειναι σε αλλα επιπεδα.

Ακομα και τη μερα εχει περισσοτερη λεπτομερεια απο το S6.To S6 κερδιζει μονο σε video.

Link to comment
Share on other sites

Γράφουν κάποιοι στο θέμα του lg up στο xda όρο όταν έκαναν refurbished την 6.0 η μπαταρία έγινε πολύ καλύτερη... Το έχει κάνει κανείς;

 

Τι εννοούμε με τον όρο refurbished;

Link to comment
Share on other sites

Ανακαινισμένο--φρεσκάρω

 

Την ελεύθερη μετάφραση την ξέρω. Τι εννοούν δεν κατάλαβα. Πως το κάνουν αυτό δηλαδή; Επαναφορα εννοούν;

Edited by palavas1986
Link to comment
Share on other sites

Ναι επαναφορά, μόλις το έκανα κι εγώ με την επιλογή refurbished...κάνει hard reset και σου οργανώσει την ΜΜ με την μια...
Link to comment
Share on other sites

Την ελεύθερη μετάφραση την ξέρω. Τι εννοούν δεν κατάλαβα. Πως το κάνουν αυτό δηλαδή; Επαναφορα εννοούν;

 

Εγκατάσταση της stock rom εννοούν με διαγραφή όλων των προηγούμενων αρχείων. ;)

Edited by kollatos

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι επαναφορά, μόλις το έκανα κι εγώ με την επιλογή refurbished...κάνει hard reset και σου οργανώσει την ΜΜ με την μια...

 

Και που βρίσκεται αυτό;

Ok. Παιδιά το βρήκα. Εννοεί κατά την εγκατάσταση της MM. Νόμιζα ότι υπήρχε η επιλογή κάπου μετά την εγκατάσταση. Εγώ την έκανα με update απλά. Θα κάνω επαναφορά από το menu.

Edited by palavas1986
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να αγοράσω αυτήν την θήκη, LG G4 Case Spigen® Ultra Hybrid® [Crystal Clear Case, και δεν ξέρω ποιό χρώμα να πάρω, την έχει κανείς σε λευκό ή σαμπανιζέ; και ποιό είναι πιο όμορφο κατα την γνώμη σας.
Link to comment
Share on other sites

Και ένα tempered glass και μια tpu διάφανη αν είναι δυνατόν να δώσει κάποιος και σε μένα κάποιο λινκ από ebay uk για να μην καθυστερήσει πολύ!

Ευχαριστώ πολύ!

Θέλω να αγοράσω αυτήν την θήκη, LG G4 Case Spigen® Ultra Hybrid® [Crystal Clear Case, και δεν ξέρω ποιό χρώμα να πάρω, την έχει κανείς σε λευκό ή σαμπανιζέ; και ποιό είναι πιο όμορφο κατα την γνώμη σας.
Link to comment
Share on other sites

μπορουμε να αγορασουμε tempered glass για την κινηταρα μας απο ebay ?Λογω capitals ρωταω

Εχει και εδω με καμμια 10ρια ευρω καλα της terrapin.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

μπορουμε να αγορασουμε tempered glass για την κινηταρα μας απο ebay ?Λογω capitals ρωταω

Να κανεις ολοκληρη διαδικασια για 5 ευρω διαφορα δεν ξερω αν αξίζει

τα μεγαλυτερα ψεματα...εχουν μια δοση αληθειας!!!
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου αγόρασε ένας φίλος από bangood της nilkkin 7,5 ευρώ
Nokia 2760 -> LG GD510 -> Xperia X10 Mini -> Moto G 1st gen -> LG G4 -> Nexus 6P -> OnePlus 6 -> Pixel 4a 5G
Link to comment
Share on other sites

Μια απο τα ιδια nillkin με 8€ απο banggood.Περασε η πιστωτικη κανονικα.

Και χτες αγορασα και ασυρματο φορτιστη της Nillkin επισης. http://m.banggood.com/NILLKIN-Magic-Disk-II-Qi-Standard-Wireless-Charger-For-Mobile-Phone-p-965129.html

Link to comment
Share on other sites

Μια απο τα ιδια nillkin με 8€ απο banggood.Περασε η πιστωτικη κανονικα.

Και χτες αγορασα και ασυρματο φορτιστη της Nillkin επισης. http://m.banggood.com/NILLKIN-Magic-Disk-II-Qi-Standard-Wireless-Charger-For-Mobile-Phone-p-965129.html

 

Με paypal ή δίνεις αριθμο κάρτας;

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...