Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πανευτυχής κάτοχος και εγώ ενός leather red από σήμερα!Απλά υπέροχο..

Να ρωτήσω..Να του περάσω ΜΜ?Με τον τρόπο που περιγράφεται στο xda?Τώρα που δεν το έχω στήσει ακόμη?

Δεν θέλω προς το παρόν να ασχοληθώ με root και unlock, θα είμαι οκ με την εγγύηση?

Ευχαριστώ πολύ!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα. Πρωην κατοχος g3.Απο σημερα κατοχος g4 εκδοσης 509 χωρας γερμανιας μαλλον. (Το lg phone from γράφει provider DEU.) Ειχα προβλημα με φωτο με φλας και τελικα καταλαβα οτι εφταιγε η θηκη της lg που πηρα. Παραμορφώνει το φλάς. Για δειτε μηπως εσεις που εχετε προβλημα με φλας μηπως εχετε καμμιά θηκη. Μια ερώτηση. Στο φορουμ του g3 ειχαμε ξεχωριστά φόρουμ επίσημο, τροποποιησεις κτλ. Εδω γιατι μονο ενα?
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ!!

Ναι ε;τι χρειάζεται να κάνω;

 

οταν ανοιξεις το google drive θα σε ενημερωσει

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα πάλι πίσω σε s6 για λόγους μπαταρίας,θα μου λείψει η τρομερή κάμερα του g4.
Link to comment
Share on other sites

Έχει καλύτερη μπαταρία το s6 vag74,δοκιμασμένο;;

 

Με την τελευταια αναβαθμιση ναι.Καλα μην φανταστεις χαοτικη διαφορα,καταλαβαινεις..

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα πάλι πίσω σε s6 για λόγους μπαταρίας,θα μου λείψει η τρομερή κάμερα του g4.

Εγώ πάλι θεωρώ ισαξια την κάμερα του s6 με το G4. Ειδικότερα σε χρόνους λήψης και εστίασης είναι και καλύτερη. Μόνο σε low light υστερεί κάπως, όχι όμως σημαντικά.

Το s6 έχει εκπληκτικο hardware ...πραγματικά πρέπει να προσπάθησαν πολύ στο τμημα software της samsung για να καταφέρουν να το θαψουν σε αποδοση.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι θεωρώ ισαξια την κάμερα του s6 με το G4. Ειδικότερα σε χρόνους λήψης και εστίασης είναι και καλύτερη. Μόνο σε low light υστερεί κάπως, όχι όμως σημαντικά.

Το s6 έχει εκπληκτικο hardware ...πραγματικά πρέπει να προσπάθησαν πολύ στο τμημα software της samsung για να καταφέρουν να το θαψουν σε αποδοση.

Οι διαφορές εννοείται ότι είναι πάρα πολύ μικρές. Αλλά το manual Mode από μόνο του είναι διαφορά..

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να ηταν έτσι και σε μενα, αλλά εδω μιλάμε για κινητό μιας βδομαδας απροβλημάτιστο χωρίς ρουτ αλλη ρομ κλπ.

 

 

 

Μη μου λες τέτοια γιατί το κινητο το πήρα κατα 90% για φωτογραφίες και βιντεο. Θέλω να πιστεύω η κάμερα θα είναι το ιδιο καλή οταν επιστρέψει απο το σερβις, θεωρώ η lg ειναι σοβαρή και αξιόπιστη σε θέματα επισκευών..

 

Αν το πηρες 90% για βιντεο φωτο κακως το πηρες για αυτα ενδεικνιται μονο το nokia lumia 930 ομως εχει αλλο λειτουργικο στη περιπτωση σου ομως ιδανικο.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Αν το πηρες 90% για βιντεο φωτο κακως το πηρες για αυτα ενδεικνιται μονο το nokia lumia 930 ομως εχει αλλο λειτουργικο στη περιπτωση σου ομως ιδανικο.

Ειδικά το 930 που καίει τα μικρόφωνα κάθε βδομάδα, ενδείκνυται για βίντεο, τι να σου πω...Χωρίς ήχο όμως έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Αν το πηρες 90% για βιντεο φωτο κακως το πηρες για αυτα ενδεικνιται μονο το nokia lumia 930 ομως εχει αλλο λειτουργικο στη περιπτωση σου ομως ιδανικο.

 

Καλά εντάξει ότι να ναι. Φίλε μου το G4 στο Android παίζει μπάλα μόνο του και από 930 πάλι είναι καλύτερο.

Αυτά που λέτε τα πιστεύετε κιόλας? Αναρωτιέμαι.

Για περνά μια από τι νήμα με το ποιο κινητό βγάζει τις καλύτερες φωτογραφίες να ενημερωθείς λιγάκι, γιατί μάλλον εμεινες στο 2014.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα το G4 κόντρα στο Galaxy S6 στη φωτογραφία.

Σε ίδιες συνθήκες, με φλας στην αυτόματη ρύθμιση και τα δύο.

Το αποτέλεσμα ήταν υπέρ του G4 και ήταν εύκολα διακριτό.

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα το G4 κόντρα στο Galaxy S6 στη φωτογραφία.

Σε ίδιες συνθήκες, με φλας στην αυτόματη ρύθμιση και τα δύο.

Το αποτέλεσμα ήταν υπέρ του G4 και ήταν εύκολα διακριτό.

Με φλας φίλε χάνει το g4,χωρίς φλας στις lowlight είναι ανώτερο.

Link to comment
Share on other sites

Με φλας φίλε χάνει το g4,χωρίς φλας στις lowlight είναι ανώτερο.

 

Φίλε μου, έχουμε εγώ και ο αδερφός μου το G4 και το S6.

Αυτό που λες δεν ισχύει.

Ο αδερφός μου είναι μέλος στο myphone και θα μπει να στο επιβεβαιώσει και ο ίδιος.

Επίσης δεν έχουμε κανένα λόγο να μεροληπτούμε υπέρ κάποιας συσκευής.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, έχουμε εγώ και ο αδερφός μου το G4 και το S6.

Αυτό που λες δεν ισχύει.

Ο αδερφός μου είναι μέλος στο myphone και θα μπει να στο επιβεβαιώσει και ο ίδιος.

Επίσης δεν έχουμε κανένα λόγο να μεροληπτούμε υπέρ κάποιας συσκευής.

Οκ δεν ισχύει ότι πεις,πάντως εμένα τα χρώματα στα πρόσωπα με φλας στο s6 φαίνονται πιο φυσικά στα g4 ηταν κιτρινισμενα.

Link to comment
Share on other sites

Ειδικά το 930 που καίει τα μικρόφωνα κάθε βδομάδα, ενδείκνυται για βίντεο, τι να σου πω...Χωρίς ήχο όμως έτσι;

 

Σε μενα δε καιει τπτ φιλε μου μια χαρα δουλευει .

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλά εντάξει ότι να ναι. Φίλε μου το G4 στο Android παίζει μπάλα μόνο του και από 930 πάλι είναι καλύτερο.

Αυτά που λέτε τα πιστεύετε κιόλας? Αναρωτιέμαι.

Για περνά μια από τι νήμα με το ποιο κινητό βγάζει τις καλύτερες φωτογραφίες να ενημερωθείς λιγάκι, γιατί μάλλον εμεινες στο 2014.

 

Κοιτα τωρα που γραφω εχω και τα 2 και χρησιμοποιω και τα 2 το τζι 4 ειναι παρα πολυ καλο ως αριστο αλλα το 930 υπερτερει και ΕΙδικα στις φωτογραφιες εννοειται μαμα και τα δυο δεν ξερω τι λενε και πως και γιατι αλλα εγω αν δεν εχω πειρα με τις συσκευες δεν εκφερω γνωμη.Στα ανδροειδη το τζι 4 ξεχωριζει αλλα στις επιμερους λειτουργιες το 930 υπερτερει αν δεν ειχε και windows θα ηταν αψογο.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Λες βρε Γιάννη να το κάνουμε? Ξέρεις ότι εγώ είμαι στοκ πάντα. Ούτε ρουτ ούτε τίποτα.

 

Φιλε Δημήτρη εγώ μόνο ΟΤΑ

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω περάσει cm12.1 και δεν έχει την εφαρμογή της lg camera ! Πολύ μείον ! Μπορεί κάποιος να μου δώσει λινκ να κατεβασω την εφαρμογή και να την φλασαρω μέσω recovery ?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω περάσει cm12.1 και δεν έχει την εφαρμογή της lg camera ! Πολύ μείον ! Μπορεί κάποιος να μου δώσει λινκ να κατεβασω την εφαρμογή και να την φλασαρω μέσω recovery ?

 

Για να μπορεσεις να κανεις κατι τετοιο καποιος θα πρεπει να εχει κανει port την καμερα για να δουλεψει με CM based rom,κατι το οποιο δεν εχει κανει κανεις.

Δοκιμασε καποια καμερα απο Play Store οπως την Fv-5.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος φίλος να μου πει η να μου δώσει link να κάνω root σε android 6 χωρίς να ξεκλειδώσω Bootloader αν υπάρχει; Ψάχνω και βρίσκω μονο για 5.1
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...