Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είναι μεταχειρισμενο φίλε μου τριών μηνών... Βλέπω πως πέφτει τώρα στην χρήση, βέβαια το σκαλίζω για αυτό και δεν μπορώ να βγάλω ασφαλή συμπεράσματα... Σίγουρα είναι στο μέσο όρο η αυτονομία πλέον όλα τα κινητά δυστυχώς υστερούν σε αυτό το τομέα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 16 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μια ερώτηση, το τηλέφωνο που πήρα έχει ξεκλειδωμενο bootloader αλλά δεν είναι η root, ΟΤΑ updates παίρνει κανονικά? Επίσης με την εγγύηση αν χρειαστεί πρέπει να κάνω Lock τον bootloader και αν ναι υπάρχει κάποιος οδηγός?

 

Κι εγώ μεταχειρισμένο το πήρα, εννοώ μόλις το έστησες και στο σκαλίζεις σωστά; Θα στρώσει η μπαταρία του ;) Δες το σε μια εβδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Είναι μεταχειρισμενο φίλε μου τριών μηνών... Βλέπω πως πέφτει τώρα στην χρήση, βέβαια το σκαλίζω για αυτό και δεν μπορώ να βγάλω ασφαλή συμπεράσματα... Σίγουρα είναι στο μέσο όρο η αυτονομία πλέον όλα τα κινητά δυστυχώς υστερούν σε αυτό το τομέα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 16 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μια ερώτηση, το τηλέφωνο που πήρα έχει ξεκλειδωμενο bootloader αλλά δεν είναι η root, ΟΤΑ updates παίρνει κανονικά? Επίσης με την εγγύηση αν χρειαστεί πρέπει να κάνω Lock τον bootloader και αν ναι υπάρχει κάποιος οδηγός?

 

Η αναβάθμιση δεν γίνεται ΟΤΑ, είναι 1,5 γιγα και γίνεται μόνο μέσω lg bridge στον υπολογιστή.

Δυστυχώς δεν έχει βγει ακόμη κλείδωμα για τον bootloader, οπότε ουσιαστικά είσαι εκτός εγγύησης. Στην ουσία ενυποκεισαι στην καλή διάθεση του εκάστοτε υπαλληλου. Εκτός και αν κάψεις καμία μητρική. :P

Edited by giannis12a

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Όχι άλλο εννοώ μόλις ανοίγει μου βγάζει πάνω αριστερά bootloader is unlocked και είναι ήδη σε έκδοση 6.0. Τα μικρά update εννοώ αν έρχονται ΟΤΑ. Δεν ξανακλειδωνει ο bootloader???? Υπάρχει περίπτωση να μην βρουν τρόπο?

Edit : τώρα είδα τα υπόλοιπα μηνύματα... Κατάλαβα... Αν και πιστεύω θα βρεθεί τρόπος κλειδώματος. Τεσπα ΟΤΑ updates παίρνει κανονικά σωστά?

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Όχι άλλο εννοώ μόλις ανοίγει μου βγάζει πάνω αριστερά bootloader is unlocked και είναι ήδη σε έκδοση 6.0. Τα μικρά update εννοώ αν έρχονται ΟΤΑ. Δεν ξανακλειδωνει ο bootloader???? Υπάρχει περίπτωση να μην βρουν τρόπο?

Edit : τώρα είδα τα υπόλοιπα μηνύματα... Κατάλαβα... Αν και πιστεύω θα βρεθεί τρόπος κλειδώματος. Τεσπα ΟΤΑ updates παίρνει κανονικά σωστά?

 

Ναι κανονικά, δεν έχει σχέση ο bootloader με τις αναβαθμίσεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Ναι κανονικά, δεν έχει σχέση ο bootloader με τις αναβαθμίσεις.

Thanks Boy μου έλεγα μήπως έχει αλλάξει κάτι...! Ας ελπίσουμε ότι θα βρεθεί τρόπος κλειδώματος πάλι! Καλές γιορτές!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή έβλεπα οτι η μπαταρία δεν κρατούσε πολύ κατέβασα την εφαρμογή gsam monitor αλλα επειδή δεν μου αρεσε εκανα αναγκαστική διακοπή και την διέγραψα.. δεν νομίζω να υπάρξει καποιο θεμα ετσι? λέω να βάλω την εφαρμογή BetterBatteryStats για να δω τι τρωει τοσο μπαταρία..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μη γράφετε υπερβολές γιατί κάτι τέτοια διάβαζα κι εγώ και δεν έκανα την μετάβαση νωρίτερα.

 

 

οκ ίσως ήμουν λιγο υπερβολικός, δεν είναι τραγική απλά μέτρια προς κακή. Αν ανοίξεις 4G και παίξεις δέκα λεπτά ενα βαρύ παιχνίδι είναι ικανό να κλείσει στο δεκαλεπτο (με 25% μπαταρία)

Με το G2 (που ειπώθηκε παραπάνω) και το είχα στο παρελθόν, θα μου έμενε ενα 8-10% ακόμη

Link to comment
Share on other sites

οκ ίσως ήμουν λιγο υπερβολικός, δεν είναι τραγική απλά μέτρια προς κακή. Αν ανοίξεις 4G και παίξεις δέκα λεπτά ενα βαρύ παιχνίδι είναι ικανό να κλείσει στο δεκαλεπτο (με 25% μπαταρία)

Με το G2 (που ειπώθηκε παραπάνω) και το είχα στο παρελθόν, θα μου έμενε ενα 8-10% ακόμη

 

Το 4G το έχω μόνιμα ανοιχτό φίλε. Όπου δεν πιάνω wifi δηλαδή. Το μόνο που δεν κάνω είναι να παίζω παιχνίδια, αλλά ποιο κινητό αντέχει παίζοντας παιχνίδια και ακόμη χειρότερα τα "Βαριά" όπως λες κι εσύ;

 

Σε καμία περίπτωση η μπαταρία του δεν είναι μέτρια προς κακή. Είναι άνω του μετρίου προς καλή.

 

Εν το μεταξύ αυτοαναιρείσαι μόνος σου σε αυτά που λες, λες στην συγκεκριμένη χρήση ας πούμε από 25% κτλ, θα σου είχε μείνει ένα 8-10% μπαταρίας στο G2. Το G2 που είχε άψογη μπαταρία. Σαν να λέμε πως το G4 με δυνατότερο Soc και Quantum IPS οθόνη κρατάει 8-10% λιγότερο από το G2. Μήπως τελικά δεν είναι τόσο χάλια? ;)

Link to comment
Share on other sites

Εν το μεταξύ αυτοαναιρείσαι μόνος σου σε αυτά που λες, λες στην συγκεκριμένη χρήση ας πούμε από 25% κτλ, θα σου είχε μείνει ένα 8-10% μπαταρίας στο G2. Το G2 που είχε άψογη μπαταρία. Σαν να λέμε πως το G4 με δυνατότερο Soc και Quantum IPS οθόνη κρατάει 8-10% λιγότερο από το G2. Μήπως τελικά δεν είναι τόσο χάλια? ;)

 

Τι δεν κατάλαβες ακριβως; Εξήγησα οτι η αχρείαστη ανάλυση της οθόνης ειναι που τρώει τη μπαταρία, με το G2 έχουν ιδια ονομαστική ισχύ.

Οσο για τα soc επειδή ειναι δυνατά δεν σημαίνει οτι τρώνε και περισσότερη μπαταρία. Ισα ισα που τα εξελίσσουν με τον καιρό να ειναι πιο οικονομικά και αποδοτικά.

 

@vag74 ετσι ακριβώς όπως τα λες ειναι

Link to comment
Share on other sites

Τι δεν κατάλαβες ακριβως; Εξήγησα οτι η αχρείαστη ανάλυση της οθόνης ειναι που τρώει τη μπαταρία, με το G2 έχουν ιδια ονομαστική ισχύ.

Οσο για τα soc επειδή ειναι δυνατά δεν σημαίνει οτι τρώνε και περισσότερη μπαταρία. Ισα ισα που τα εξελίσσουν με τον καιρό να ειναι πιο οικονομικά και αποδοτικά.

 

@vag74 ετσι ακριβώς όπως τα λες ειναι

Χειρότερη από g3...??? Την κάτσαμε... Μου φαίνεται πάω για αγορά δεύτερης γνησιας μπαταρίας σε περίπτωση που ισχύει αυτό. Τεσπα βλέποντας και κάνοντας

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Χειρότερη από g3...??? Την κάτσαμε... Μου φαίνεται πάω για αγορά δεύτερης γνησιας μπαταρίας σε περίπτωση που ισχύει αυτό. Τεσπα βλέποντας και κάνοντας

Είναι λίγο χειρότερη από το g3 δεν έχουν και μεγάλη διαφορά αλλά πραγματικά με απογοήτευσε η συσκευή λόγο μπαταρίας.

Link to comment
Share on other sites

Αλανια με το που πηρα mm η μπαταρια μου πεφτει πολυ πιο γρηγορα εκανα κ επαναφορα εργοστασιακων... Στην τσεπη το τηλ χωρις τπτ 5 τις 100 εφυγε αερας σε 20 λεπτα κ γενικα δεν με ικανοποιησε η αλλαγη στον ελεγχο των εφαρμογων ποια τρωει ποσο μνημη κ τα συναφη
i cant get no sleep
Link to comment
Share on other sites

Τι δεν κατάλαβες ακριβως; Εξήγησα οτι η αχρείαστη ανάλυση της οθόνης ειναι που τρώει τη μπαταρία, με το G2 έχουν ιδια ονομαστική ισχύ.

Οσο για τα soc επειδή ειναι δυνατά δεν σημαίνει οτι τρώνε και περισσότερη μπαταρία. Ισα ισα που τα εξελίσσουν με τον καιρό να ειναι πιο οικονομικά και αποδοτικά.

 

@vag74 ετσι ακριβώς όπως τα λες ειναι

 

Ααα ok βγάλαμε και πόρισμα!

 

I'm to old for this shit, αλλά πάρε το λινκάκι και καλό διάβασμα. Αυτό με την μπαταρία που σε ενδιαφέρει είναι στο τέλος.

 

Ο μόνος λόγος που μπαίνω σε αντιπαράθεση είναι γιατί υπάρχουν διάσπαρτα ορισμένα πόστ σαν αυτό που έκανες που παραπληροφορούν και αποτρέπουν δυνητικούς αγοραστές όπως και εμένα. Φυσικά και δεν μπορούσα να χωνέψω ότι η LG είχε μια τόσο χάλια υλοποίηση ειδικά εφόσον είχα ξαναδουλέψει τον 808 σε άλλη συσκευή και έκανα την αλλαγή. Ε λοιπόν το G4 έχει ίδια αυτονομία με το mi4c που είναι 5'' FHD έχει και 80mah μεγαλύτερη μπαταρία και έχω και τις 2 συσκευές μπροστά μου άρα τα περί οθόνης πάνε περίπατο.

 

Και εν τέλη εάν εσυ θεωρείς τις 4 έως 5 ώρες SOT αναλόγως τη χρήση κάτω του μετρίου, τότε δεν υπάρχει λόγος να συνεχίσουμε την κουβέντα.

Edited by Stinger
Link to comment
Share on other sites

Χειρότερη από g3...??? Την κάτσαμε... Μου φαίνεται πάω για αγορά δεύτερης γνησιας μπαταρίας σε περίπτωση που ισχύει αυτό. Τεσπα βλέποντας και κάνοντας

 

Αδερφέ δεν διαβάζεις καλά....αν διαβάσεις όλο το thread θα δεις φωτογραφίες με χρόνους μπαταρίας που θα τριβεις τα μάτια σου....η μπαταρία είναι μέτρια προς καλή και για να μη γινόμαστε γραφικοί Σύμφωνα με τον ανταγωνισμό (flagship συσκευές του 2015) είναι κάπου στην μεση με πολύ μικρές διάφορες....τα πάντα έχουν να κάνουν με την χρήση που κάνεις και ποιες εφαρμογές χειρίζεσαι σε αυτήν την χρήση....

Εγώ έχω το dual sim και προέρχομαι από Note 4 dual sim....οι αυτονομίας μου φαίνονται ακριβώς ίδιες....αν και έχω 2η μπαταρία μου έχει χρειαστεί Μόνο 2 φορές τους τελευταίους 5 μήνες μιας και με βγάζει άνετα 1,5 μερα....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ααα ok βγάλαμε και πόρισμα!

 

I'm to old for this shit, αλλά πάρε το λινκάκι και καλό διάβασμα. Αυτό με την μπαταρία που σε ενδιαφέρει είναι στο τέλος.

 

Ο μόνος λόγος που μπαίνω σε αντιπαράθεση είναι γιατί υπάρχουν διάσπαρτα ορισμένα πόστ σαν αυτό που έκανες που παραπληροφορούν και αποτρέπουν δυνητικούς αγοραστές όπως και εμένα. Φυσικά και δεν μπορούσα να χωνέψω ότι η LG είχε μια τόσο χάλια υλοποίηση ειδικά εφόσον είχα ξαναδουλέψει τον 808 σε άλλη συσκευή και έκανα την αλλαγή. Ε λοιπόν το G4 έχει ίδια αυτονομία με το mi4c που είναι 5'' FHD έχει και 80mah μεγαλύτερη μπαταρία και έχω και τις 2 συσκευές μπροστά μου άρα τα περί οθόνης πάνε περίπατο.

 

Και εν τέλη εάν εσυ θεωρείς τις 4 έως 5 ώρες SOT αναλόγως τη χρήση κάτω του μετρίου, τότε δεν υπάρχει λόγος να συνεχίσουμε την κουβέντα.

 

5 ώρες δεν θα δεις με καμία κυβέρνηση, εκτος αν το κλείνεις το βράδυ και δεν ανοίγεις καθόλου 4G

Δεν παραπληροφόρησα, έγραψα αυτο που λεει και η πλειοψηφία του thread.

Δεν χρειάζομαι ''λινκακι'' μάτια εχω και βλέπω μόνος μου

Link to comment
Share on other sites

Το G4 έχει πολύ πιο βολικό σχήμα/μεγεθος στην καθημερινότητα, καλύτερη απόδοση λόγω διαχείρισης μνήμης και καλύτερη κάμερα. Τώρα δεν ξέρω αν αξίζει η μετάβαση...αν καταφέρεις να πουλήσεις το note 4 σε λογική τιμή, τότε το G4 στις τιμές που πωλείται σήμερα είναι κλοπή. Και το μονοκαρτο και το δίκαρτο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 16 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λίγες σελίδες νωρίτερα αναφέρθηκαν οι διαφορές.

Το H818N έχει ταυτόχρονα 4G και στις δύο sim, ενώ το H818P σε μια κάθε φορά (sim1 ή sim2) την οποία βέβαια μπορεις να εναλλασεις μέσα από το μενού.

Το Ν δεν έχει εγγύηση στην Ευρώπη, ενώ τα ευρωπαϊκής προέλευσης P έχουν κανονικά.

Επίσης τα Ν δεν έχουν cat6.

Τέλος το H818P υποστηρίζει λίγες περισσότερες μπάντες για 4G.

Tά ζυγίζει και επιλέγεις, αν και το 818P ίσως είναι σοφότερη επιλογή για Ευρώπη.

 

Σε ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Μία παρατήρηση στα περί μπαταρίας το τηλέφωνο το Έχω15 μέρες και βλέπω με mm καλύτερη διάρκεια μπαταρίας επίσης εδώ και μία βδομάδα έχουμε 4g στην περιοχή μας δεν έχω παρατηρήσει μείωση της διάρκειας μπαταρίας! Θα έλεγα μικρή βελτίωση ίσως γιατί το3g ήταν προβληματικό!
Γιώργος...:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Έχει συγκρίνει κάνεις το g2 με το g4 απο θέμα μπαταρίας ;;; Μιλάμε για συσκευες Χωρίς root !! Ξέρω ότι έχουν και τα δύο 3000mΑ μπαταρία! Κρατάνε το ίδιο η του g4 πέφτει γρηγοροτερα;;;

 

Ακούω ότι η μπαταρία του είναι τραγική και το σκέφτομαι λίγο..... Αν είναι να φεύγει νερακι και να είμαι συνέχεια με έναν φορτιστή....

 

Αυτή είναι και η δικιά μου απορία. Τα στοιχεία που δίνει το gsmarena είναι:

G2 vs G4

Stand-by: Up to 790 h (2G) / Up to 900 h (3G) vs Up to 360 h (2G) / Up to 440 h (3G)

Talk time: Up to 16 h 30 min (2G) / Up to 17 h 30 min (3G) vs Up to 19 h (2G) / Up to 20 h (3G)

Αντίστοιχα, στο τυποποιημένο τεστ του βγάζουν 81hr vs 54hr

 

Αν συγκρίνει κανείς και τις ώρες οθόνες που διαβάζει κανείς εδώ μέσα και στα αντίστοιχα θέματα του G2, φαίνεται ότι σε ενεργή χρήση έχουν παρόμοια απόδοση, αλλά διαφέρουν δραματικά στις ώρες αναμονής (και αναπαραγωγής βίντεο). Κοινώς δεν θα δει κανείς ποτέ με G4 τις 100 ώρες χρήσης που μπορεί να πιάσει το G2.

Τώρα έχω το G2 και πραγματικά δε νιώθω ότι χρειάζεται αντικατάσταση. Το μοναδικό ουσιαστικό πλεονέκτημα του G4 είναι η κάμερα και ο παραπάνω χώρος. Εάν δρομολογηθεί η παραγγελία που έκανα στα 400€, θα το πάρω με χαρά... Εάν μου πουν ότι δεν έχει διαθεσιμότητα, δεν θα με πειράξει πολύ :).

Link to comment
Share on other sites

ΑΟ μόνος λόγος που μπαίνω σε αντιπαράθεση είναι γιατί υπάρχουν διάσπαρτα ορισμένα πόστ σαν αυτό που έκανες που παραπληροφορούν και αποτρέπουν δυνητικούς αγοραστές όπως και εμένα. Φυσικά και δεν μπορούσα να χωνέψω ότι η LG είχε μια τόσο χάλια υλοποίηση ειδικά εφόσον είχα ξαναδουλέψει τον 808 σε άλλη συσκευή και έκανα την αλλαγή. Ε λοιπόν το G4 έχει ίδια αυτονομία με

Πολύ καλά τα λες φίλε μου...και ειδικά όταν όλα αυτά γράφονται από κάποιους που αδικαιολογητα παραπληροφορουν σε όλο το νήμα.

Κάποιοι μάλιστα ειχαν δηλώσει με στομφο ότι αποχωρούν - διαμαρτυρομενοι- από το thread του G4, αλλά πάλι εμφανίζονται σαν μαϊντανοι. :-) Πραγματικά δεν έχω κάτι προσωπικό και είναι δέκτες ολες οι απόψεις, αρκεί να ειναι τεκμηριωμενες, χωρίς γενικοτητες, ημιμαθειες και λανθασμένα στοιχεία .

 

Σχετικά με την μπαταρία έχω δημοσιεύσει 2 ποστ με τους χρόνους μου λίγες σελίδες πιο πισω. Από εκεί και πέρα η μπαταρία επηρεάζεται από δεκάδες παράγοντες, συμπεριλαμβανομένου ακόμα και του σήματος. Η αυτονομια του G4 είναι μια χαρά και έχοντας προσωπική εμπειρία σχεδόν όλων των τελευταίων flagship, θα πω με σιγουριά ότι δεν διαφέρει αισθητά από κανένα πλην του iPhone 6 plus και των Sony z3. Με τα υπόλοιπα οι διαφορές είναι αναξίες αναφοράς...το G4 με την χρήση που κάνω εγώ (τα πάντα ανοιχτά 24/7, μόνιμα 4G ή WiFi, αρκετό browsing, λίγο gaming και 4-5 λογαριασμούς να συγχρονιζουν) το βρήκα αρκετά καλύτερο από το s6 και ελάχιστα χειρότερο από το note 4 (10% περιπου)

Edited by panosf
Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι και η δικιά μου απορία. Τα στοιχεία που δίνει το gsmarena είναι:

G2 vs G4

Stand-by: Up to 790 h (2G) / Up to 900 h (3G) vs Up to 360 h (2G) / Up to 440 h (3G)

Talk time: Up to 16 h 30 min (2G) / Up to 17 h 30 min (3G) vs Up to 19 h (2G) / Up to 20 h (3G)

Αντίστοιχα, στο τυποποιημένο τεστ του βγάζουν 81hr vs 54hr

 

Αν συγκρίνει κανείς και τις ώρες οθόνες που διαβάζει κανείς εδώ μέσα και στα αντίστοιχα θέματα του G2, φαίνεται ότι σε ενεργή χρήση έχουν παρόμοια απόδοση, αλλά διαφέρουν δραματικά στις ώρες αναμονής (και αναπαραγωγής βίντεο). Κοινώς δεν θα δει κανείς ποτέ με G4 τις 100 ώρες χρήσης που μπορεί να πιάσει το G2.

Τώρα έχω το G2 και πραγματικά δε νιώθω ότι χρειάζεται αντικατάσταση. Το μοναδικό ουσιαστικό πλεονέκτημα του G4 είναι η κάμερα και ο παραπάνω χώρος. Εάν δρομολογηθεί η παραγγελία που έκανα στα 400€, θα το πάρω με χαρά... Εάν μου πουν ότι δεν έχει διαθεσιμότητα, δεν θα με πειράξει πολύ :).

 

Από πού το έχεις κάνει παραγγελία 400€;;;;

436 το έχουν στα σκρουτζομαγαζα.

 

Κ εγώ δεν θα το άλλαζα το g2 μου αλλά έχει αρχίσει να παρουσιάζει προβλήματα μετά από 2 χρόνια φουλ χρήσης. Και με το δικιο του........

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Από πού το έχεις κάνει παραγγελία 400€;;;;

436 το έχουν στα σκρουτζομαγαζα.

 

Κ εγώ δεν θα το άλλαζα το g2 μου αλλά έχει αρχίσει να παρουσιάζει προβλήματα μετά από 2 χρόνια φουλ χρήσης. Και με το δικιο του........

 

Μέσα στο θέμα αναφέρθηκαν όλες οι προσφορές των τελευταίων ημερών. Στα 394€ σίγουρα το είχε Γερμανός και Vodafone. Από "μεγάλα" καταστήματα στα 440€ το είχαν Πλαίσιο και Κωτσόβολος και βέβαια τα σκρουτζομάγαζα (και το iTechStore που ανέφερε το MyPhone). Από σκρουτζομάγαζο θα προτιμούσα το δίκαρτο :).

Link to comment
Share on other sites

...να ανεβάσω και πάλι στο ιδιο λεπτό της συζήτησης τους χρόνους που έχω αυτή τη στιγμή που μιλάμε.

-Live εντελώς- (check στην ωρα) ώστε να μην υπάρχουν αμφιβολίες. Και μάλιστα με δίκαρτο μοντέλο που μόλις πριν μια ώρα έκλεισα την 2η sim.

http://s30.postimg.org/62wqvqvk1/Screenshot_2015_12_25_21_22_29.png

image hosting site no sign up

http://s17.postimg.org/aj9e8msi7/Screenshot_2015_12_25_21_22_54.png

post a picture

Edited by panosf
Link to comment
Share on other sites

Φουσκαλες φιλε μου μπορει να σου κανει και το nillkin δεν ξερω τι συμβαινει με τα g4 ισως η κυρταδα που εχουν αφηνουν φουσκαλες. Εχω τοποθετησει πολλα τζαμακια σε διαφορα κινητα και δεν συναντησα ποτε προβλημα, στο δικο μου και σε ενα αλλο που τοποθετησα nillkin και τα 2 κανανε φουσκαλες που μετα απο πολυ υπομονη ευτυχως εφυγαν. Εγω το δικο μου το πηρα απο banggood που δεχεται και paypal.

 

Μόλις παράγγειλα 2 να έχω και μια καβάτζα από το banggood :D λέει ότι στις 3 ιανουαρίου ταξιδεύουν από εκεί να δω ποσες μέρες θα κάνει xD

σε ευχαριστώ πολύ φιλε μου :D καλές γιορτές και καλά χριστούγεννα σε όλους :D

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...