Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμείς φταίμε που τους δίνουμε σημασία

νόμος της αγοράς...

Έβαλε κανείς xposed? Πιο παίζει;

τα μεγαλυτερα ψεματα...εχουν μια δοση αληθειας!!!
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου μην μου συγκρινεις το g4 με το note 4.....ειναι ιεροσυλια.....:worry:

 

Το είχα για ένα μήνα, οπότε ξέρω πολύ καλά τι λέω. Το edge το είχα για 3 ημέρες μόνο, αλλά έχω άποψη γενικώς όταν γράφω κάτι.

Πάμε παρακάτω, πάντα τις γιορτές οι τιμές παίρνουν τον ανηφορο και ειδικά όταν αυξάνει η ζήτηση.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα. αντιμετωπιζω το εξης προβλημα. το κινητο μου πιανει κανονικα ολα τις ταχυτητες ( G- E - 3G- H - 4G- 4G+ ) ΕΚΤΟΣ απο το H+ . δεν μου δειχνει το H+ στην οθονη και ας ειμαι σε περιβαλλον καλυψης Η+ // δοκιμασα με αλλη συσκευη αλλα με την ιδια σιμ και αλλες συσκευες εμφανιζουν κανονικα το Η+ // το κινητο μου ειναι αγορασμενο απο σκρουτζομαγαζο και απο οτι ενημερωθηκα απο την lg ειναι προελευση απο Τσεχία . τι να κανω ; παρακαλω τα φωτα σας :)
Huawei p20 pro
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα. αντιμετωπιζω το εξης προβλημα. το κινητο μου πιανει κανονικα ολα τις ταχυτητες ( G- E - 3G- H - 4G- 4G+ ) ΕΚΤΟΣ απο το H+ . δεν μου δειχνει το H+ στην οθονη και ας ειμαι σε περιβαλλον καλυψης Η+ // δοκιμασα με αλλη συσκευη αλλα με την ιδια σιμ και αλλες συσκευες εμφανιζουν κανονικα το Η+ // το κινητο μου ειναι αγορασμενο απο σκρουτζομαγαζο και απο οτι ενημερωθηκα απο την lg ειναι προελευση απο Τσεχία . τι να κανω ; παρακαλω τα φωτα σας :)

 

ούτε στο δικό μου εμφανίζει H+(ολλανδικό) αλλά και στο g flex (τσέχικο) που είχα καθώς και στο G3(πορτογαλικό και γαλλικό) το ίδιο συνέβαινε.....μην ανησυχείς

Link to comment
Share on other sites

πιστεύετε ότι η τιμή ανέβηκε +50€ λόγω γιορτών ή επειδή υπάρχει έλλειψη αποθεμάτων και capital controls?
Link to comment
Share on other sites

πιστεύετε ότι η τιμή ανέβηκε +50€ λόγω γιορτών ή επειδή υπάρχει έλλειψη αποθεμάτων και capital controls?

 

Πιστευω λόγω έλειψης αποθεμάτων κ μόνο. Δες οτι οτι λιγότερα τα μαγαζιά που το έχουν πια σε σχέση με 2 βδομαδες πριν.

Πιστευω η LG δίνει βάρος στην παραγωγή της στο V10 και στο G4pro και ίσως έχει αφήσει λίγο πίσω στο απλό G4 με αποτέλεσμα η ζήτηση να υπερβαίνει την παραγωγή και άρα σιγά σιγά να ανεβαίνουν οι τιμές και ταυτόχρονα να λιγοστεύουν τα καταστήματα που το πουλάνε. όπως κ συμβαίνει άλλωστε. Όταν θα έρθει Ελλάδα το V10 θα πέσει η τιμή του G4. Το θέμα ειναι ποτε ερχεται

In the begining there was nothing, which exploded.
Link to comment
Share on other sites

ούτε στο δικό μου εμφανίζει H+(ολλανδικό) αλλά και στο g flex (τσέχικο) που είχα καθώς και στο G3(πορτογαλικό και γαλλικό) το ίδιο συνέβαινε.....μην ανησυχείς

 

εγω ομως θελω να πιανει Η+ καθως οταν δεν ειμαι σε περιοχη καλυψης 4G να μπορω να εχω ταχυτητα Η+ και να μην αναγκαζομαι να σερνομαι με την Η

Huawei p20 pro
Link to comment
Share on other sites

Συνδεεσαι με Η+ απλώς η ένδειξη είναι σκέτο Η. Αυτό μπορείς να το καταλάβεις και από ένα απλό speed test Όπως επίσης και από τις ρυθμίσεις....σχετικά με το τηλέφωνο.....Δίκτυο .....Τύπος δικτύου κινητής τηλεφωνίας όπου εκεί καταλαβαίνεις αν είσαι σε Η ή σε Η+.
Link to comment
Share on other sites

Συνδεεσαι με Η+ απλώς η ένδειξη είναι σκέτο Η. Αυτό μπορείς να το καταλάβεις και από ένα απλό speed test Όπως επίσης και από τις ρυθμίσεις....σχετικά με το τηλέφωνο.....Δίκτυο .....Τύπος δικτύου κινητής τηλεφωνίας όπου εκεί καταλαβαίνεις αν είσαι σε Η ή σε Η+.

 

και τοτε αφου συνδεομαι γιατι δεν το βλεπω ;

Huawei p20 pro
Link to comment
Share on other sites

και τοτε αφου συνδεομαι γιατι δεν το βλεπω ;

Είτε H είτε Η+ θα δείχνει μόνο Η και για τα δύο! Έτσι είναι η ROM φτιαγμένη από την lg.

Link to comment
Share on other sites

Είτε H είτε Η+ θα δείχνει μόνο Η και για τα δύο! Έτσι είναι η ROM φτιαγμένη από την lg.

 

αυτο ισχυει για ολα τα lg g4? και αυτα που ειναι αγορασμενα απο ελλαδα ; κοτσοβολο κτλ ;

Huawei p20 pro
Link to comment
Share on other sites

Πιστευω λόγω έλειψης αποθεμάτων κ μόνο. Δες οτι οτι λιγότερα τα μαγαζιά που το έχουν πια σε σχέση με 2 βδομαδες πριν.

Πιστευω η LG δίνει βάρος στην παραγωγή της στο V10 και στο G4pro και ίσως έχει αφήσει λίγο πίσω στο απλό G4 με αποτέλεσμα η ζήτηση να υπερβαίνει την παραγωγή και άρα σιγά σιγά να ανεβαίνουν οι τιμές και ταυτόχρονα να λιγοστεύουν τα καταστήματα που το πουλάνε. όπως κ συμβαίνει άλλωστε. Όταν θα έρθει Ελλάδα το V10 θα πέσει η τιμή του G4. Το θέμα ειναι ποτε ερχεται

Θα διαφωνήσω.θεωρώ ότι είναι καθαρά λόγω μεγάλης ζήτησης η οποία έχει προκύψει από τις φοβερές κριτικές που έχει πάρει από χρήστες όπως επίσης και την πρόσφατη αναβάθμιση σε 6.0. Έλλειψη Δεν υπάρχει Γιατί δεν μιλάμε για Ελληνικά αποθέματα Αλλά για πολύ μεγάλες ευρωπαϊκές αποθήκες...Το κινητό απέκτησε όνομα από λόγω Πολύ καλής ποιότητας σε σχέση με την τιμή του.τέλη Οκτώβρη που το πήρα Εγώ Όλα τα σκρουτζομαγαζα φόρτωναν απόγευμα το μεσημέρι της επόμενης είχαν τελειώσει τα g4.Δείτε πόσο πολλά κυκλοφορούν.Κάθε μέρα που παίρνω μέτρο βλέπω ότι πολύς κόσμος το έχει , Εκεί που οι περισσότεροι είχαν κάποιο μοντέλο Samsung

τα μεγαλυτερα ψεματα...εχουν μια δοση αληθειας!!!
Link to comment
Share on other sites

αυτο ισχυει για ολα τα lg g4? και αυτα που ειναι αγορασμενα απο ελλαδα ; κοτσοβολο κτλ ;

Δεν γνωρίζω με σιγουριά. Για παράδειγμα έτσι και σε κάποια samsung ανάλογα τη χώρα γράφει είτε 4G είτε LTE αλλά είναι το ίδιο πράγμα!

Link to comment
Share on other sites

Αντε επιτελους την εδωσε μαζικα σε πολλες χωρες ταυτοχρονα. Ανυπομονω να παω σπιτι να την περασω και εγω στο ολλανδικο μου.
Link to comment
Share on other sites

Γαλλικο και κατεβαινει τωρα!

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι λιγο τυχερός στο θεμα με τη τιμη , το πηρα πριν 10 μερες στα 380 ! Οσο για τη samsung ποτε ξανα , ειχα το s3 και μεσα σε εναμιση χρονο το καναν με τα update πιο αργο και απο τη καθυστέρηση.
Link to comment
Share on other sites

ειχα το s3 και μεσα σε εναμιση χρονο το καναν με τα update πιο αργο και απο τη καθυστέρηση.

 

:lol::lol:

 

Σε καταλαβαινω. Εχω το S2 ακομα αλλα με sustom rom, rooted σε android 4.1.2

Μπορώ να πω οτι αργει αρκετα να ανοιξει εφαρμογες. Ψαχνω μεταχεριρισμένο G4 με καφε δερμα για να αναβαθμιστώ!

In the begining there was nothing, which exploded.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...