Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια μετα απο τυρανια σκετη βρηκα γτ δεν δουλευαν τα δεδομενα ! ειχαν τελειωσει τα μβ πριν απο μερικες μερες και γιαυτο η κοσμοτε σταματαει την συνδρομη ! που να το ξεραμε !
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κατι ακομα παιδια που μπορω να βρω ρυθμιση για δεδομενα να αλλαξω το dns ? ακομα και τωρα με 20Β τπτ ρε γμτ !!

Ερώτηση, πέρασες modem και bootloader στην 20b?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Αν πέρασες το kdz τότε είσαι κομπλέ, δεν ξέρω γιατί δεν συνδέεται..

Πείραξες τίποτα άλλο?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Αν πέρασες το kdz τότε είσαι κομπλέ, δεν ξέρω γιατί δεν συνδέεται..

Πείραξες τίποτα άλλο?

 

Έγραψα πιο πάνω πώς το έφτιαξα ! Σιγά σιγά πάω για ρουτ και recovery !

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρέα...

Εχει τυχει σε καποιον να ενεργοποιειται η οθονη απο μονη της ενω "κοιμαται" ???

Σε ανυποπτες στιγμες μεσα στη μερα...μισοαναβει για 3 δεύτερα και ξανασβηνει!

Το κανει αρκετες φορες....

Το εχω ψαξει αρκετα και δεν βρηκα καποια λυση...

Οποια βοηθεια δεκτή...

Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρέα...

Εχει τυχει σε καποιον να ενεργοποιειται η οθονη απο μονη της ενω "κοιμαται" ???

Σε ανυποπτες στιγμες μεσα στη μερα...μισοαναβει για 3 δεύτερα και ξανασβηνει!

Το κανει αρκετες φορες....

Το εχω ψαξει αρκετα και δεν βρηκα καποια λυση...

Οποια βοηθεια δεκτή...

Ευχαριστώ...

Κάποια εφαρμογή στην κάνει τη ζημιά φίλε μου...

Link to comment
Share on other sites

Στο G4 με απλο root (οχι custom rom) χάνεται η εγγύηση?

 

Στην android 6.0 υπάρχει η επιλογή για ενωση της microsd ετσι ωστε να φαινεται σαν system ?

Link to comment
Share on other sites

Ναι, Συμφωνώ μαζί σου! ....το έχω σκεφτεί! ...αλλά δεν το δοκίμασα

Μάλλον πρέπει να τις απεγκαθιστώ μια μια...μέχρι να βρω την υπαίτια

Ευχαριστώ ☺

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Αντιμετωπίζει κανείς το πρόβλημα σε σκοτεινές φωτογραφίες με κόκκινο θόρυβο στις ακριες?? Εννοείτε η φωτογραφία στο αυτόματο όχι χειροκίνητα..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτή είναι η γνήσια quick circle γιατί έχω μπερδευτεί;; http://www.skroutz.gr/s/7009118/LG-Quick-Circle-Folio-Case-Black-G4.html

Ναι αυτή είναι...

τα μεγαλυτερα ψεματα...εχουν μια δοση αληθειας!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχει κανείς αγοράσει καμιά μεγαλύτερη μπαταρία για το κινητό χωρίς όμως να αντικαθιστά το πίσω καπάκι?

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

To LG Bridge βρίσκει update την 6.0, περνάω το στάδιο που κάνει prepare phone και pc και μετά πάει να την κατεβάσει και λέει

 

"the update cannot be downloaded"

 

stock είμαι LP.

Τι κάνουμε τώρα?

 

ΟΤΑ δεν την βρίσκει

Link to comment
Share on other sites

To LG Bridge βρίσκει update την 6.0, περνάω το στάδιο που κάνει prepare phone και pc και μετά πάει να την κατεβάσει και λέει

 

"the update cannot be downloaded"

 

stock είμαι LP.

Τι κάνουμε τώρα?

 

ΟΤΑ δεν την βρίσκει

 

ελληνικο μοντελο εχεις? εμενα που το κοιταξα δεν εβγαλε κατι...

Link to comment
Share on other sites

ελληνικο μοντελο εχεις? εμενα που το κοιταξα δεν εβγαλε κατι...

 

EU φυσικά (ROMANIA) unbranded.

 

Κάποιες ΕU χώρες το έχουν δώσει... με την σειρά θα το πάρουν όλες.

Σε μένα μερικές φορές βγάζει και το download αλλά σταματάει στο 0% και βγάζει το παραπάνω μήνυμα

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα εχω την 7hd με LG Flash Tool 2014 γυρνάω σε εργοστασιακό το τηλεφωνο ολα κανονικα εγγύηση ΟΤΑ κλπ?εχω κατεβάσει το H81520A_00.kdz

απο συμπεριφορά πως ειναι στοκ αξίζει η να κάτσω οπως ειμαι?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το Dozing του android 6 δεν είναι και κάτι ιδιαίτερο υπάρχουν πολλά προγράμματα που κάνουν την ίδια δουλειά και γρηγορότερα. . . Αν κάποιο πρόγραμμα δεν το επιλέξεις να δουλεύει στο παρασκήνιο τοDozing το απενεργοποιεί και έτσι χάνεις ειδοποιήσεις. Το θέμα ήταν να το έκλεινε αλλά να χτυπούσαν οι ειδοποιήσεις οπότε αναγκαστικά viper. . . Και τα λοιπά. . .

Πρέπει να τα τσεκάρεις να τρέχουν συνέχεια. . .

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή απο εδώ http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=195 δεν κατεβαίνουν τα αρχεία καποιος φίλος ειχε δώσει οδηγιες να αλλάξουμε κατι στη διεύθυνση και έτσι δουλεύει κανονικά. Ξέρει καποιος να πει τι αλλαζουμε; επιστροφη σε στοκ κάνουμε με flashtool2014?

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή απο εδώ http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=195 δεν κατεβαίνουν τα αρχεία καποιος φίλος ειχε δώσει οδηγιες να αλλάξουμε κατι στη διεύθυνση και έτσι δουλεύει κανονικά. Ξέρει καποιος να πει τι αλλαζουμε; επιστροφη σε στοκ κάνουμε με flashtool2014?

 

Καλημερα.Υπαρχουν 2 τροποι για να κατεβει εγω θυμαμαι τον εναν.Πατας στο link στην ρομ που θες και εκει που θα σου βγει πανω

στην μπαρα της διευθυνσης της σελιδας αλλαζεις το 3 το κανεις 2 και enter και κατεβαινει η ρομ...!! Τον 2ερο τροπο δεν τον θυμαμαι

αν καποιος φιλος τον ξερει ας μας τον πει !!! ;) Και μια ερωτηση οσοι εχουν βαλει την 20B αυτη που βγηκε και στους xda απο ποια

χωρα ειναι ?? Ειναι και αυτη λογικα απο πολωνια ??? Την εχω κατεβασει αλλα δεν εχω βρει χρονο ακομη να την περασω !!! ;) ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κατέβασα το lg bridge και είδα ότι υπάρχει αναβάθμιση. Όποτε σε αναμονή ενημερωσης.

https://images.tapatalk-cdn.com/15/11/28/033a93095717a73bc4664131833410b3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...