Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το ίδιο είχα πάθει στο g2 που είχα.....

Χωρίς λόγο άναβε οπότε ήθελε. Τελικά ήταν εφαρμογή αλλά δεν θυμάμαι πια ήταν.

Το ίδιο και σε μένα και δεν είχα βρει Ποια εφαρμογη έφταιγε ! Νόμιζα ότι κάτι έπαθε το κινητό.

Τώρα έχω τις ίδιες ακριβώς εφαρμογές στο g4 και δεν μου το κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμηθείς πια είναι πες το γιατί βλέπω να αλλάζω κινητό με το σπαστικό αυτό θέμα.

 

Χαλάρωσε.....

Δεν είναι ανάγκη να είναι κάποια από αυτές που είχα γιατί τις περισσότερες φορές τις φτιάχνουν τις εφαρμογές με κάποια update.

Κοίτα στις έξτρα εφαρμογές σου ποια μπορεί να κρατά την οθόνη σου ανοιχτή για αρχή. Στις άδειες εννοώ

Practice what you preach
Link to comment
Share on other sites

Δεν πρέπει να είναι κάτι από εκεί αλλά... https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160215/9b3c6cecfaff8c117dbaa7abb86247b5.jpg

 

ασχετο αλλα με το cerberus εισαι ευχαριστημενος?

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερει καποιος κανενα τροπο για να λαβω/στειλω αρχεια απο/σε samsung? Δειχνει να μην μπορουν να συνεννοηθούν οι δυο γιγαντες

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερει καποιος κανενα τροπο για να λαβω/στειλω αρχεια απο/σε samsung? Δειχνει να μην μπορουν να συνεννοηθούν οι δυο γιγαντες

Βαλε και στα δυο το "share it".

Οτι πιο γρηγορο εχω δει στην μεταφορα δεδομενων και πανευκολο στην χρηση.

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω να βρω θήκη λεπτή και διάφανη αλλά να το προστατεύει καλά και να έχει καλή εφαρμογή.

Μπορείτε να προτεινετε κατι καλο? Είδα σε κάποια μαγαζια αλλά δεν μπορώ να βγάλω άκρη. Κάποιοι που έχουν κάτι καλό?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω να βρω θήκη λεπτή και διάφανη αλλά να το προστατεύει καλά και να έχει καλή εφαρμογή.

Μπορείτε να προτεινετε κατι καλο? Είδα σε κάποια μαγαζια αλλά δεν μπορώ να βγάλω άκρη. Κάποιοι που έχουν κάτι καλό?

Ευχαριστώ

Εδώ ρωτα http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=428591

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα,μεθαυριο θα το εχω και εγω το κινητο.ειχα το g3 και το ανταλλαξα ελπιζω να εκανα καλα..
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα,μεθαυριο θα το εχω και εγω το κινητο.ειχα το g3 και το ανταλλαξα ελπιζω να εκανα καλα..

Πολυ καλα εκανες.Και εγω απο G3 εδω και 3 μερες ειμαι με το νεο G4.Αλλη συσκευη,καμια σχεση με το G3.:cool:

Παιδια πως θα δω απο ποια χωρα προελευσης ειναι η συσκευη μου:Τα αρχικα στο κουτι γραφουν SWS

Edited by giorgos1966

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλα εκανες.Και εγω απο G3 εδω και 3 μερες ειμαι με το νεο G4.Αλλη συσκευη,καμια σχεση με το G3.:cool:

Παιδια πως θα δω απο ποια χωρα προελευσης ειναι η συσκευη μου:Τα αρχικα στο κουτι γραφουν SWS

 

Λογικά Ελβετικό είναι.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλα εκανες.Και εγω απο G3 εδω και 3 μερες ειμαι με το νεο G4.Αλλη συσκευη,καμια σχεση με το G3.:cool:

Παιδια πως θα δω απο ποια χωρα προελευσης ειναι η συσκευη μου:Τα αρχικα στο κουτι γραφουν SWS

Κατέβασε την εφαρμογή lg phone from για να δεις από που είναι.

 

Ρε παιδιά είχα κατεβάσει όμως κ εγω αυτή την εφαρμογή όταν πήρα το κινητό και μου έλεγε ότι ήταν Ρωσικο ! Και τώρα την έβαλα πάλι και του λέει Ρουμανικο. Δεν ξέρω.... Να έχω κάνει τόσο μεγάλο λάθος που την πρώτη φορά αντί να διαβάσω "ρουμανια" διάβασα "ρωσια" τι να πω.... Μπορεί να είναι και γεράματα !

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Πάντως πιο λογικό φαίνεται να ειναι Ρουμάνικο...:)

QUOTE=lek88;6565865]Κατέβασε την εφαρμογή lg phone from για να δεις από που είναι.

 

Ρε παιδιά είχα κατεβάσει όμως κ εγω αυτή την εφαρμογή όταν πήρα το κινητό και μου έλεγε ότι ήταν Ρωσικο ! Και τώρα την έβαλα πάλι και του λέει Ρουμανικο. Δεν ξέρω.... Να έχω κάνει τόσο μεγάλο λάθος που την πρώτη φορά αντί να διαβάσω "ρουμανια" διάβασα "ρωσια" τι να πω.... Μπορεί να είναι και γεράματα !

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι ; όταν έρχεται μήνυμα ανοίγει η οθόνη ή οπότε να'ναι;
Link to comment
Share on other sites

Πάντως πιο λογικό φαίνεται να ειναι Ρουμάνικο...:)

QUOTE=lek88;6565865]Κατέβασε την εφαρμογή lg phone from για να δεις από που είναι.

 

Ρε παιδιά είχα κατεβάσει όμως κ εγω αυτή την εφαρμογή όταν πήρα το κινητό και μου έλεγε ότι ήταν Ρωσικο ! Και τώρα την έβαλα πάλι και του λέει Ρουμανικο. Δεν ξέρω.... Να έχω κάνει τόσο μεγάλο λάθος που την πρώτη φορά αντί να διαβάσω "ρουμανια" διάβασα "ρωσια" τι να πω.... Μπορεί να είναι και γεράματα !

Λες Ε;; μπορει.....

Να ρωτήσω κάτι ; όταν έρχεται μήνυμα ανοίγει η οθόνη ή οπότε να'ναι;

Αν ανοίγει (ξεκλειδώνει) η αν ανάβει όταν έρθει μήνυμα ;;;; Ναι ανάβει !

Link to comment
Share on other sites

ειμαι αναμεσα σε lg g4 και samsung galaxy s6 το απλο. δεν εχω χρησιμοποιησει κανενα απο τα 2. τεινω στο lg λογο τιμης και μεγαλυτερης οθονης. απλα πειτε μου αν αξιζει η αγορα. τωρα εχω galaxy s5
Link to comment
Share on other sites

ειμαι αναμεσα σε lg g4 και samsung galaxy s6 το απλο. δεν εχω χρησιμοποιησει κανενα απο τα 2. τεινω στο lg λογο τιμης και μεγαλυτερης οθονης. απλα πειτε μου αν αξιζει η αγορα. τωρα εχω galaxy s5

Ναι Αξίζει η αγορά του για πολλούς και διάφορους λόγους!

Link to comment
Share on other sites

ειμαι αναμεσα σε lg g4 και samsung galaxy s6 το απλο. δεν εχω χρησιμοποιησει κανενα απο τα 2. τεινω στο lg λογο τιμης και μεγαλυτερης οθονης. απλα πειτε μου αν αξιζει η αγορα. τωρα εχω galaxy s5

Εδω που γραφεις φιλε μου τον προβληματισμο σου για το ποια απο τις 2 συσκευες,τι θα περιμενες να σου πουμε;Σαφως και το G4 που ειναι ανωτερο απο το αλλο.Επελεξε το και δεν θα το μετανιωσεις καθολου.:)

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

http://www.mbjt.com/lg/index.php?m=content&c=index&a=show&catid=12&id=351&

Ειχα παει Κωτσοβολο αποψε να παρω μια ηλεκτρικη σκουπα και ειχε ενα lg g4( τιμη μη ρωτησετε:lol:) τεσπα ηταν το μοναδικο κομματι και ζητησα να δω το κουτι για serial number και ηταν 505 . Απλα θελω να σιγουρευτω οτι την παρτιδα την βλεπουμε απο τα 3 πρωτα ψηφια του serial number οπως στο λink που παραθετω ετσι δεν ειναι?

Edited by streetwise_23

LG G4 H815

Rom: Nougat 7.0 29a stock heavily debloated

Kernel: LG stock

Recovery: Twrp 3.1.1.1

Link to comment
Share on other sites

http://www.mbjt.com/lg/index.php?m=content&c=index&a=show&catid=12&id=351&

Ειχα παει Κωτσοβολο αποψε να παρω μια ηλεκτρικη σκουπα και ειχε ενα lg g4( τιμη μη ρωτησετε:lol:) τεσπα ηταν το μοναδικο κομματι και ζητησα να δω το κουτι για serial number και ηταν 505 . Απλα θελω να σιγουρευτω οτι την παρτιδα την βλεπουμε απο τα 3 πρωτα ψηφια του serial number οπως στο ink που παραθετω ετσι δεν ειναι?

 

Ναι έτσι το βλέπεις!

Link to comment
Share on other sites

ωχχχχ μολις μου εκανε μια επανεκκίνηση!!!εκει που το έλιωνα κλαπ κλεισιμο και ανοιγμα αλλα χωρις να ζητήσει Pin ηταν αρκετα ζεστο σειρα 512!!!με 6.0!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

ωχχχχ μολις μου εκανε μια επανεκκίνηση!!!εκει που το έλιωνα κλαπ κλεισιμο και ανοιγμα αλλα χωρις να ζητήσει Pin ηταν αρκετα ζεστο σειρα 512!!!με 6.0!!!

Δωσε καμια παραπανω πληροφορια σε περιπτωση που ειναι το γνωστο προβλημα hardware, πραγμα που δε στο ευχομαι!

LG G4 H815

Rom: Nougat 7.0 29a stock heavily debloated

Kernel: LG stock

Recovery: Twrp 3.1.1.1

Link to comment
Share on other sites

Δωσε καμια παραπανω πληροφορια σε περιπτωση που ειναι το γνωστο προβλημα hardware, πραγμα που δε στο ευχομαι!

 

τιποτα δεν εχω παραπανω πληροφορια εχω την 6.0 την φλασαρα 5 φορες 3 με lgup και 2 με leg bridge γιατι εχω ενα μονιμο απιεροελαχιστο και σπαστικο λαγκαρισμα ποτε δεν ειχα θεμα μετα τα φλασαρισματα ποτε δεν ειχα γενικοτρεα θεμα εκτος απο καποιες ελαχιστες φορες που στο αλμπουμ αν εβγαζα πολλες φωτο και εκανα γενικα σερφαρισμα παγωνε για 40 δευτερα και ξανα εστρωνε αλλα αυτο το διαβασα και καπου αλλου οτι ειναι θεμα της ΜΜ....και τωρα εκει που χαζευμα τα γνωστα φβ ινσταγρκραμ και διαφορα χαζα για κανενα 10 λεπτο σερι ανοιξα και την εφαρμογη Ελληνικο Caller Ιd γιατι ειχα ξεχασει να της δωσω εγκριση να λειτουργει και μετα απο κανεννα 5λεπτο τσαπ reboot.......512 ουγγαριας !

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

μεχρι στιγμης εχω αλλαξει 3 tempered glass (απο ebay ολα ,3-4E το καθενα)και ενω η τοποθέτηση ειναι τελεια ,μετα απο 2-3 μερες αρχιζει να βγαζει μικρα σημάδια που δειχνουν οτι δεν παταει καλα το γυαλι .Μερα με την μερα μεγαλωνουν εως οτου βγαλω το tempered .

τα σημαδια δεν χρειαζεται να ειναι στις ακρες ,δηλαδη μπορει να ξεκινήσουν απο την μεση τις οθονης.

φταιει η κυρτοτητα? Το εχει παθει κανεις αλλος

Link to comment
Share on other sites

μεχρι στιγμης εχω αλλαξει 3 tempered glass (απο ebay ολα ,3-4E το καθενα)και ενω η τοποθέτηση ειναι τελεια ,μετα απο 2-3 μερες αρχιζει να βγαζει μικρα σημάδια που δειχνουν οτι δεν παταει καλα το γυαλι .Μερα με την μερα μεγαλωνουν εως οτου βγαλω το tempered .

τα σημαδια δεν χρειαζεται να ειναι στις ακρες ,δηλαδη μπορει να ξεκινήσουν απο την μεση τις οθονης.

φταιει η κυρτοτητα? Το εχει παθει κανεις αλλος

 

εμενα εχει συμετρικα στις 4 γωνιες απο μια φουσκαλα και κατω εκει που γραφει lg ενίοτε φουσκωνει το ξαναπαταω κολλαει και το κανει μετα απο λιγες μερες....

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην ομαδα! Αλλαγή από Galaxy S5 σε LG G4. Δεν είχα ποτέ LG Gx.

 

καλή αλλαγή τι λέτε;;; με κέρδισε κυρίως η κάμερα του εκτος των άλλων.

Galaxy S21 Ultra + Galaxy Watch
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...