Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ηεθελε το kdz να μπει στον καταλληλο φακελο του προγραμματος.. Αυτο ομως δε μου το λεγατε.. :worry:

 

Για να δουμε τωρα..

 

Εγω το βαζω σε ενα φάκελο στο desktop και αν δεν το βλεπει απλα τικαρεις το update και με τα τικαρεις ξανα το refurbish και το βλεπει.

Link to comment
Share on other sites

Με το που πάει να ανοίξει ξανακανει επανεκκίνηση. Και αυτό επαναλαμβάνεται συνέχεια (loop).

 

Ωωω μαλιστα μακρια απο μας πικρα.ευχαριστω για την διευκρινηση

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά να κάνω μια ερώτηση έχει βάλει μια φίλη κλείδωμα με μοτίβο και τώρα δεν μπορεί να το απενεργοποιησει με τίποτα και να γυρίσει στο απλό double tap με συρσιμο μετά για ξεκλείδωμα. Ξέρεις κάνεις αν πρέπει να κάνει κάτι άλλο? Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά να κάνω μια έχει βάλει μια φίλη κλείδωμα με μοτίβο και τώρα δεν μπορεί να το απενεργοποιησει με τίποτα και να γυρίσει στο απλό double tap με συρσιμο μετά για ξεκλείδωμα. Ξέρεις κάνεις αν πρέπει να κάνει κάτι άλλο?

Ρυθμίσεις- Γενικές - Ασφάλεια - Διαγραφή διαπιστευτηρίων

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις- Γενικές - Ασφάλεια - Διαγραφή διαπιστευτηρίων

Ευχαριστώ πάρα πολύ!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά να κάνω μια ερώτηση έχει βάλει μια φίλη κλείδωμα με μοτίβο και τώρα δεν μπορεί να το απενεργοποιησει με τίποτα και να γυρίσει στο απλό double tap με συρσιμο μετά για ξεκλείδωμα. Ξέρεις κάνεις αν πρέπει να κάνει κάτι άλλο?

 

Εννοείς Ότι Δεν Υπάρχει η Επιλογή Στις σχετικές ρυθμίσεις η Δε θυμάται τον κωδικό του μοτίβου?

In the begining there was nothing, which exploded.
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα την εκδοση 6 του android, και ακομα το ccleaner δε μου εμφανιζει τα Processes οταν πηγαινω system info -> memory -> view more.

 

Επισης δε βγαζει επιλογη για disable των system apps. Εχει ασυμβατοτητα το ccleaner με το g4; Με ποιο αλλο προγραμμα μπορω να το κανω;

 

Ρωταω για ασυμβατοτητα γιατι και στο Oppo 7a σε ορισμενες custom roms, μου παρουσιασε το ιδιο προβλημα, οποτε δε φταιει το προγραμμα αλλα η rom.

 

Το ιδιο πραγμα μου κανει και με το προγραμμα just cleaner.. Περιεργα πραγματα.. Ειναι περιορισμος του κινητου;

 

Πως γινεται στο antutu το oppo 7a να εχει καλυτερες μετρησεις σε cpu και ram; :blink:

 

 

http://s24.postimg.org/utd9zkosx/Screenshot_2016_01_27_18_38_27_191.png http://s24.postimg.org/73sfomftd/Screenshot_2016_01_27_18_39_49.png

Το ιδιο γινεται και με το g2. Δε καταλαβαινω! Edited by Lux
Link to comment
Share on other sites

Mην δινεται σημασια σε αυτα..με τα update αλλαζουν τα σκορ!!εδω εβγαλαν το iphone 6s 130.000
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια ρίξτε μια ματια ....

Μια η δυο σελιδες πισω υπαρχουν τα παντα ,λινκ εξηγήσεις ...ολα.

 

δεν υπαρχει τιποτα εχω λιωσει σημερα οσο μπορεσα το νημα και δεν βρήκα αλλος ειμαι εγω που το λεω οχι το παιδι που ρωτησε και στην τελικη επειδη ο καθενας αν εχει την αγωνια του και ρωταει με 400 ποστ στο ιστορικο του στην σελιδα για να ρωταει κατι αρα εχει κανει τις ψαχτικες του.....εγω ακομα μπαινω σε νημα του xperia και δινω απαντησεις αν ξερω σε ερωτησεις παιδιων για ενα τηλ που το ειχα πριν 3 χρονια....και να υπαρχει δεν θα παθει κανεις τιποτα να δωσει μια απαντηση 2 λεπτων....3 ποστ εχω κανει σε αυτο για να αγορασω το 4αρι,σημερα εσκασα 377+θηκη+προστασια οθονης 400+ και τις απαντήσεις τις βρήκα μονος μου...μετρημένα παιδια απαντανε....τεσπα καλη καρδια.....αδερφε εσυ που ρωτας για την 6.0 απο τι καταλαβα απο τις 100+σελιδες που διαβασα μεχρι να βγαλουν καρουμπαλα τα ματια μου την 6.0 δεν την εχουν βαλει και πολλοι γιατι εχει θεματα επομενος αναμενουμε την επισιμη στο 3αρι πιυ ειχα την ειχα βαλει και ηταν σουπερ στο 4αρι εβγαλε κατι χαζα επομενος περιμενε την ΟΤΑ τσεκαρε καθε μερα με το lg bridge και οχι με το τηλ γιατι απο τι καταλαβα ειναι μεγαλη σε μεγεθος και δυσκολα να την παρεις απευθειας απο τηλ.....αντε καλημερες!!ααα και ενα ευχαριστω σε ενα παλικαρι που εγραψε για ενα καταστημα στην μοναστηρίου θεσσαλονικης για την προστασία οθονης πηγα σημερα και μου την περασαν κιολας 10,90 μια 3,00 χιλιοστα 9Η λογο καμπηλης εχει κατι φουσκαλες αλλα μου ειπε ειναι φυσιολογικο λογο κυρτότητας τησ οθονης...

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

http://forum.xda-developer...3#post65006459

Εγώ εβαλα την 20d- 3.7 του τουρκαλά ρουταρισμενη με xposed καιβπαει σφαίρα.. Τώρα για τα υπόλοιπα μπαταρία και τα σχετικά σε λίγες μέρες......πάντως πολύ καλή δουλειά για άλλη μια φορα

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς Ότι Δεν Υπάρχει η Επιλογή Στις σχετικές ρυθμίσεις η Δε θυμάται τον κωδικό του μοτίβου?

Όχι δεν μπορούσε να ενεργοποίησει τις άλλες επιλογές από το ξεκλείδωμα αλλά οκ μου τον τρόπο που είπε ο φίλος πιο πάνω είμαστε οκ! Τον θυμοταν τον κωδικό κανινιακ

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ααα και ενα ευχαριστω σε ενα παλικαρι που εγραψε για ενα καταστημα στην μοναστηρίου θεσσαλονικης για την προστασία οθονης πηγα σημερα και μου την περασαν κιολας 10,90 μια 3,00 χιλιοστα 9Η λογο καμπηλης εχει κατι φουσκαλες αλλα μου ειπε ειναι φυσιολογικο λογο κυρτότητας τησ οθονης...

 

Aν εβαλες 3χιλ τζαμι ζητω που καηκαμε! Λογικα 0.3χιλ ειναι.

 

Περιμενω κ γω το δικο μου της nilkin να ερθει απο μερα σε μερα 0,2χιλ. Αν ειναι κ κανει κενα αερος μεσα θα ξενερωσω κ θα το βγαλω. Θα χαθει η ποιοτητα του κινητου.

Νομιζω οτι αν το τραβηξεις προσεκτικα μπορεις να το βγαλεις κ να το ξαναβαλεις πιο προσεκτικα το τζαμι μηπως κ δεν αφησει κενα αυτη τη φορα.

In the begining there was nothing, which exploded.
Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει τιποτα εχω λιωσει σημερα οσο μπορεσα το νημα και δεν βρήκα αλλος ειμαι εγω που το λεω οχι το παιδι που ρωτησε και στην τελικη επειδη ο καθενας αν εχει την αγωνια του και ρωταει με 400 ποστ στο ιστορικο του στην σελιδα για να ρωταει κατι αρα εχει κανει τις ψαχτικες του.....εγω ακομα μπαινω σε νημα του xperia και δινω απαντησεις αν ξερω σε ερωτησεις παιδιων για ενα τηλ που το ειχα πριν 3 χρονια....και να υπαρχει δεν θα παθει κανεις τιποτα να δωσει μια απαντηση 2 λεπτων....3 ποστ εχω κανει σε αυτο για να αγορασω το 4αρι,σημερα εσκασα 377+θηκη+προστασια οθονης 400+ και τις απαντήσεις τις βρήκα μονος μου...μετρημένα παιδια απαντανε....τεσπα καλη καρδια.....αδερφε εσυ που ρωτας για την 6.0 απο τι καταλαβα απο τις 100+σελιδες που διαβασα μεχρι να βγαλουν καρουμπαλα τα ματια μου την 6.0 δεν την εχουν βαλει και πολλοι γιατι εχει θεματα επομενος αναμενουμε την επισιμη στο 3αρι πιυ ειχα την ειχα βαλει και ηταν σουπερ στο 4αρι εβγαλε κατι χαζα επομενος περιμενε την ΟΤΑ τσεκαρε καθε μερα με το lg bridge και οχι με το τηλ γιατι απο τι καταλαβα ειναι μεγαλη σε μεγεθος και δυσκολα να την παρεις απευθειας απο τηλ.....αντε καλημερες!!ααα και ενα ευχαριστω σε ενα παλικαρι που εγραψε για ενα καταστημα στην μοναστηρίου θεσσαλονικης για την προστασία οθονης πηγα σημερα και μου την περασαν κιολας 10,90 μια 3,00 χιλιοστα 9Η λογο καμπηλης εχει κατι φουσκαλες αλλα μου ειπε ειναι φυσιολογικο λογο κυρτότητας τησ οθονης...

 

Δεν είναι ακριβώς έτσι όπως τα λες. Όταν 2-3 ποστ παραπάνω κυριολεκτικά υπάρχει η απάντηση και κάνουν την ίδια ερώτηση εγώ προσωπικά δεν μπαίνω στον κόπο να απαντήσω, γιατί δεν μπαίνουν αυτοί πρώτοι στον κόπο να διαβάσουν.

Επίσης το νήμα δεν είναι επάγγελμα, αλλά χόμπι. Όποιος είναι μέσα και ξέρει απαντάει. Μια χαρά πάει το νήμα εδώ και πολύ καιρό, κάτι που θα το ήξερες αν είχες διαβάσει προσεχτικά το τελευταίο δίμηνο.

Απλά λόγω τιμής κλπ κλπ το έχει πάρει πάρα πολύς κόσμος τον τελευταίο καιρό κι έχει γίνει ψιλό χαμός από ερωτήσεις κι εκεί κάπου το χάνεις. Όλοι έχουμε την καλή διάθεση να βοηθήσουμε, όπως θέλουμε και να μας βοηθάνε. ☺

 

Επίσης, την 6 την έχουμε βάλει πάρα πολλοί εδώ μέσα και δεν έχουμε θέματα πλην ελαχιστων εξαιρέσεων.

 

Το tempered glass δεν κάνει φουσκαλες λόγω κυρτοτητας, μάλλον δεν στο έβαλε καλά και λέει δικαιολογίες. Εδώ δεν έκανε στο flex 2, στο g4 θα έκανε; Δεν το έχει ξαναναφερει κάποιος γι αυτό στο λέω κι εγώ έχω περάσει σε τρία g4 Τζαμακι και όλα μια χαρά. Μονο σε ένα σε ένα σημείο δεν πάτησε καλά και με λιγο επιμονή τριψιμο έκατσε. Δοκίμασε το μήπως πιάσει και σε σένα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια βοηθεια. Μετα απο επαννεκινηση μου βγαζει το μηνυμα "unfortunately lg smart cover has stopped" και το smart cover δε λειτουργει. Απο εκεινη τη στιγμη οσες επανεκκινησεις και αν εκανα δεν εχουν βοηθησει. Καμια ιδεα;

 

Από τη στιγμή λοιπόν που δεν έχει εμφανιστεί σε κανέναν άλλο αυτό το θέμα σε 379 σελίδες νήματος και για όποιον παρουσιάσει το ίδιο πρόβλημα, δε λύνεται ούτε με clear data/cache του lgsmart cover, ούτε με διακοπή του και επανεκκίνηση. Απαιτεί μόνο επαναφορά σε εργοστασιακές ρυθμίσεις. Αυτά και με την ελπίδα να μην προκύψει ξανά τέτοιο θέμα. Ενημερωτικά είμαι με open europe V10d

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι για τα tempered glasses μιλήσετε στο νήμα αξεσουάρ... Εγώ έχω βάλει εδώ και 4 μήνες... Κανένα πρόβλημα.

 

Τώρα θα ξαναπώ για τους αναβαθμίσεις της 6.0 ότι σε ελάχιστες περιπτώσεις έχουν βγάλει θέματα... Αλλά και πάλι υπάρχουν σχετική συζήτηση αλλού....

τα μεγαλυτερα ψεματα...εχουν μια δοση αληθειας!!!
Link to comment
Share on other sites

έτσι για το στατιστικό, και εγώ έχω την 20a από τότε που την έβγαλε με το bridge, το έχω από αρχές ιουλίου το κινητό (αναφορικά με κάτι τετράμηνα που σκάει κλπ) και δεν έχει κανένα πρόβλημα (εκτός από κάτι δικά μου με την 6αρα). Δεν λέω ότι δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα γενικά, απλά δεν είναι ότι το εμφανίζει σε όλους και σίγουρα, οπότε ας μην προτρέχουμε. Πάντως έχω έτοιμη μια παλιά συσκευή σε περίπτωση που σκάσει και το δικό μου :p

Επίσης με 0,3mm tempered δεν έχω καμία φουσκάλα. Απλά θέλει να έχεις περισσότερη υπομονή όταν την φοράς από μία flat οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

ειναι νομιζω προφανες οπως εχουν επισημανει και οι διαχειριστες αρκετες φορες οτι εδω γραφουν κυριως χρηστες που εχουν καποιο προβλημα και ζητανε λυση. οποτε ας μην γενικευουμε.

απο εκει και περα καλο θα ηταν ολοι οσοι θελουν καποια βοηθεια να κανουν ενα καλο ψαξιμο στις συζητησεις. με την σνεισφορα ολων νομιζω οτι οσα θεματα εχουν προκυψει εχουν απαντηθει με τη σημαντικη βοηθεια που παιρνουμε ολοι από XDA.

και τελος με ευπρεπεια και ευγενεια οτιδηποτε θα το λυσουμε. εχουμε γινει πολλοι οι χρηστες του G4 και δεν ειναι τυχαιο οτι βγηκε καλυτερο κινητο για το 15 από την κοινοτητα μας

τα μεγαλυτερα ψεματα...εχουν μια δοση αληθειας!!!
Link to comment
Share on other sites

Ριχνω μια ιδεα προς διαχειριστες.

Θα μπορουσε να φτιαχτει ενα poll μια δημοσκοπηση για αυτους που εχουν το κινητο πανω απο μερικους μηνες ισως, σε ποσους εχει βγαλει το γνωστο προβλημα με το bootloop.

Ετσι για να εχουμε στο νου μας τι ποσοστο των συσκευων το παθαινουν.

 

Χονδρικα παντως οπως τα βλεπω μπορει να εχει δει αναφορες απο καμια 10αρια ατομα εδω μεσα για αυτο το θεμα.

Το θεμα ειναι ποσοι αλλοι ειναι οκ κ δεν εχουν προβλημα.

In the begining there was nothing, which exploded.
Link to comment
Share on other sites

έτσι για το στατιστικό, και εγώ έχω την 20a από τότε που την έβγαλε με το bridge, το έχω από αρχές ιουλίου το κινητό (αναφορικά με κάτι τετράμηνα που σκάει κλπ) και δεν έχει κανένα πρόβλημα (εκτός από κάτι δικά μου με την 6αρα). Δεν λέω ότι δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα γενικά, απλά δεν είναι ότι το εμφανίζει σε όλους και σίγουρα, οπότε ας μην προτρέχουμε. Πάντως έχω έτοιμη μια παλιά συσκευή σε περίπτωση που σκάσει και το δικό μου :p

Επίσης με 0,3mm tempered δεν έχω καμία φουσκάλα. Απλά θέλει να έχεις περισσότερη υπομονή όταν την φοράς από μία flat οθόνη.

 

σιγουρα φιλε, δεν ειπε κανεις πως ειναι νομος να το παθουν ολοι αυτο... μιλαμε για περιπτωσεις που δεν ειναι και λιγες ομως...

πηρα και εγω το δικο μου σημερα απο το service... ειχαμε αλλαγη πλακετας και νεο ΙΜΕΙ, και το S/N ξεκιναει απο 601..... ... μονο που κανω check imei στο ιντερνετ και δεν το αναγνωριζει... δεν ξερω το λογο...

Edited by qazxswedc
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι ακριβώς έτσι όπως τα λες. Όταν 2-3 ποστ παραπάνω κυριολεκτικά υπάρχει η απάντηση και κάνουν την ίδια ερώτηση εγώ προσωπικά δεν μπαίνω στον κόπο να απαντήσω, γιατί δεν μπαίνουν αυτοί πρώτοι στον κόπο να διαβάσουν.

Επίσης το νήμα δεν είναι επάγγελμα, αλλά χόμπι. Όποιος είναι μέσα και ξέρει απαντάει. Μια χαρά πάει το νήμα εδώ και πολύ καιρό, κάτι που θα το ήξερες αν είχες διαβάσει προσεχτικά το τελευταίο δίμηνο.

Απλά λόγω τιμής κλπ κλπ το έχει πάρει πάρα πολύς κόσμος τον τελευταίο καιρό κι έχει γίνει ψιλό χαμός από ερωτήσεις κι εκεί κάπου το χάνεις. Όλοι έχουμε την καλή διάθεση να βοηθήσουμε, όπως θέλουμε και να μας βοηθάνε. ☺

 

Επίσης, την 6 την έχουμε βάλει πάρα πολλοί εδώ μέσα και δεν έχουμε θέματα πλην ελαχιστων εξαιρέσεων.

 

Το tempered glass δεν κάνει φουσκαλες λόγω κυρτοτητας, μάλλον δεν στο έβαλε καλά και λέει δικαιολογίες. Εδώ δεν έκανε στο flex 2, στο g4 θα έκανε; Δεν το έχει ξαναναφερει κάποιος γι αυτό στο λέω κι εγώ έχω περάσει σε τρία g4 Τζαμακι και όλα μια χαρά. Μονο σε ένα σε ένα σημείο δεν πάτησε καλά και με λιγο επιμονή τριψιμο έκατσε. Δοκίμασε το μήπως πιάσει και σε σένα.

 

ξερεις τι μου εκανε τον προλογο απο τη αρχη πριν το βαλει οτι δεν θα κατσει σε συγκεκριμενα σημεια στα πλαστικα επανω και κατω για την ακριβεια και οντος εκει δεν εκατσε για αυτο το θεωρησα νορμαλ...θα το παλεψω λιγο και γω..τωρα για τα αλλα που λες τουλαχιστον ο διαχειριστης ας βαλει στην αρχικη σελιδα αν ειναι ευκολο ολες τις πληροφοριες και λινκ για την 6αρα γιατι εγω ακομα και τωρα που σου μιλαω ψαχνω να βρω λινκ.... ειχα αυτο το site http://devtester.ro/projects/lg-firmwares/download.php για το G3 και η δουλεια μου γινοταν αλλα πηγα να κατεβω το λινκ του g4 που γραφει και ηταν η 5.1 δεν μπορω να βρω την 6αρα βασικα δεν ξερω καν ποια εκδοση ειναι αυτη την στιγμη....εχει 10c 10d 10a....μια ημερα το εχω!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει τιποτα εχω λιωσει σημερα οσο μπορεσα το νημα και δεν βρήκα αλλος ειμαι εγω που το λεω οχι το παιδι που ρωτησε και στην τελικη επειδη ο καθενας αν εχει την αγωνια του και ρωταει με 400 ποστ στο ιστορικο του στην σελιδα για να ρωταει κατι αρα εχει κανει τις ψαχτικες του.....εγω ακομα μπαινω σε νημα του xperia και δινω απαντησεις αν ξερω σε ερωτησεις παιδιων για ενα τηλ που το ειχα πριν 3 χρονια....και να υπαρχει δεν θα παθει κανεις τιποτα να δωσει μια απαντηση 2 λεπτων....3 ποστ εχω κανει σε αυτο για να αγορασω το 4αρι,σημερα εσκασα 377+θηκη+προστασια οθονης 400+ και τις απαντήσεις τις βρήκα μονος μου...μετρημένα παιδια απαντανε....τεσπα καλη καρδια.....αδερφε εσυ που ρωτας για την 6.0 απο τι καταλαβα απο τις 100+σελιδες που διαβασα μεχρι να βγαλουν καρουμπαλα τα ματια μου την 6.0 δεν την εχουν βαλει και πολλοι γιατι εχει θεματα επομενος αναμενουμε την επισιμη στο 3αρι πιυ ειχα την ειχα βαλει και ηταν σουπερ στο 4αρι εβγαλε κατι χαζα επομενος περιμενε την ΟΤΑ τσεκαρε καθε μερα με το lg bridge και οχι με το τηλ γιατι απο τι καταλαβα ειναι μεγαλη σε μεγεθος και δυσκολα να την παρεις απευθειας απο τηλ.....αντε καλημερες!!ααα και ενα ευχαριστω σε ενα παλικαρι που εγραψε για ενα καταστημα στην μοναστηρίου θεσσαλονικης για την προστασία οθονης πηγα σημερα και μου την περασαν κιολας 10,90 μια 3,00 χιλιοστα 9Η λογο καμπηλης εχει κατι φουσκαλες αλλα μου ειπε ειναι φυσιολογικο λογο κυρτότητας τησ οθονης...

Φιλε μου χαλάρωσε...

Οταν ρώτησες σου απάντησα οτι ειναι μια δυο σελιδες πισω αυτο που ζήτησες και εκει ηταν.

Το ξερω γιατι εγω το ειχα αναρτήσει και δεν ειμαι τρελός .

Δες ποτε ρώτησες και σε ποια σελίδα ησουν.

Αν δεν καταλαβες δεν φταίω εγω θα μπορούσες να ρωτήσεις διευκρινίσεις και οχι να με βγαζεις τρελο.

Αποδειξη αυτων που λεω ειναι στο λινκ...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=415749&page=374

Link to comment
Share on other sites

Παιδες το κινητό παει... Έκλεισε μολις το εβαλα στον φορτιστη και δεν ανοίγει με τιποτα.... Τελειος νεκρο.... Τωρα??

Σε τι κατάσταση ήταν όταν το έβαλες στην πρίζα? Πόσο % ήταν η μπαταρία του? Αστο 5-6 ώρες στο ρεύμα χωρίς να προσπαθείς να το ανοίξειςωσε αυτό το διαστημα. Και προσπάθησε μετά να δεις αν ανοίξει. Αν είχε πολύ μικρό ποσοστό μπαταρίας μπορεί αυτό να φταίει. Να έπεσε πολύ χαμηλα. Να εξαντλήθηκε εντελώς και να "νεκρωσε"

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ριχνω μια ιδεα προς διαχειριστες.

Θα μπορουσε να φτιαχτει ενα poll μια δημοσκοπηση για αυτους που εχουν το κινητο πανω απο μερικους μηνες ισως, σε ποσους εχει βγαλει το γνωστο προβλημα με το bootloop.

Ετσι για να εχουμε στο νου μας τι ποσοστο των συσκευων το παθαινουν.

 

Χονδρικα παντως οπως τα βλεπω μπορει να εχει δει αναφορες απο καμια 10αρια ατομα εδω μεσα για αυτο το θεμα.

Το θεμα ειναι ποσοι αλλοι ειναι οκ κ δεν εχουν προβλημα.

 

Καινούργιο θέμα...

 

LG G4 κολλημένο σε bootloop

 

Παρακαλώ να απευθύνεστε εκεί όσον αφορά το συγκεκριμένο πρόβλημα και να περιορίσετε της εκτός θέματος συζητήσεις. Παρακαλώ διαβάστε τις οδηγίες του πρώτου post.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου χαλάρωσε...

Οταν ρώτησες σου απάντησα οτι ειναι μια δυο σελιδες πισω αυτο που ζήτησες και εκει ηταν.

Το ξερω γιατι εγω το ειχα αναρτήσει και δεν ειμαι τρελός .

Δες ποτε ρώτησες και σε ποια σελίδα ησουν.

Αν δεν καταλαβες δεν φταίω εγω θα μπορούσες να ρωτήσεις διευκρινίσεις και οχι να με βγαζεις τρελο.

Αποδειξη αυτων που λεω ειναι στο λινκ...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=415749&page=374

 

τρελο δεν σε εβγαλε κανενας εγω δεν μιλησα για την 6 οτι δεν πηρα απαντησεις μιλησα για 3 ερωτησεις που εκανα πριν αγορασω το τηλ και δεν πηρα καμια απαντηση παρα μονο απο τον takaro.Για το τροπο και την εφαρμογη που χρειαζεται το 4αρι σε σχεση με το 3αρι πηρα απαντηση και διαβασα ενα ποστ αναλυτικο που εχει βαλει ενα παλικαρι και καταλαβα τον τροπο και εχθες που πηρα το τηλ στα χερια εκανα μια απλη ερωτηση αν ειναι καλυτερα να βαλω την 6 πριν αρχισω να στήνω το τηλ η να το αφησω μηπως και βγαλει κανενα θεμα και χασω την εγγυηση...και φυσικα απανατηση δεν πηρα...τεσπα δεν ειμαι φανατικος της φασαριας οπως ειπε και ενα αλλο παλικαρι χομπυ ειναι η φαση και οποιος θελει οπως και γω φυσικα βοηθαει...ειμαστε καινουριοι εδω στο τηλ και προσπαθουμε να εγκληματισουμε αν μπω στα βαθια θα δινω και γω τα φωτα μου..

στο διαταυτα απο τι καταλαβα στο λινκ που εβαλες απο το xda εμεις που δεν θελουμε ροοτ και ξεκλειδωμα απλα φλασαρουμε το kdz με lgup και ειμαστε κομπλε..θα το κανω σε λιγο γιατι περιμενω την πρωτη φορτιση να τελειωσει και θα πω εντυπωσεις παντως με την 5.1 σαν συσκευη εχω παθει ζημια με την ταχυτητα αποκρισεις του τηλ ειναι σφεντονα σε ολα....θα βαλω την 20d και θα κανω restore ενα back up που εχω απο το 3αρι σε ΜΜ και θα πω αν εγινε σε περιπτωση που και κανενας αλλος εχει την απορια...

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...