Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αρχηγε μου τα χεις μπερδεψει..οτι εχει 10 μπροστα ειναι λολιποπ, οτι εχει 20 ειναι mm

 

πχ. 10d=lollipop

20d=6.0

Δηλαδη φιλε μου ; Μπορεις να μου δωσεις το σωστο link για να κατεβασω την σωστην εκδοση 6.0 την τελικη ευρωπαικη ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Γαλλικό LG G4 πριν 2 μέρες ήρθε το MM 6.0 OTA, χωρίς reset κτλ δουλεύει ρολόι..

 

Και μένα γαλλικό και μου ήρθε ενημέρωση αλλά ήθελα να κάνω μια επαναφορά πρώτα για να μην έχω θέματα.

Λίγο νωρίς θα ρωτήσω, από μπαταρία πρόλαβες για κάνα συμπέρασμα?

Practice what you preach
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Πριν λιγο ελαβα ενημερωση συστηματος αλλα δεν κανει τιποτα..Σφαλμα με διακομιστη...ξερει κανεις τιποτα??
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Πριν λιγο ελαβα ενημερωση συστηματος αλλα δεν κανει τιποτα..Σφαλμα με διακομιστη...ξερει κανεις τιποτα??

 

Απλά περιμένεις, ξανά προσπαθείς αργότερα.

Link to comment
Share on other sites

Επαναφορά εργοστασιακών κάνουμε πριν η μετά την αναβάθμιση;

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Και μένα γαλλικό και μου ήρθε ενημέρωση αλλά ήθελα να κάνω μια επαναφορά πρώτα για να μην έχω θέματα.

Λίγο νωρίς θα ρωτήσω, από μπαταρία πρόλαβες για κάνα συμπέρασμα?

Μία από τα ίδια μέχρι στιγμής

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

πως κλεινουμε εφαρμογες που δε χρειαζομαστε;;οπως της google και καποιες του τηλεφωνου;;

Πας ρυθμίσεις στην τελευταια καρτέλα δεξια και πας στις εφαρμογες καθαρίζεις cache και δεδομενα εφαρμογής και απενεργοποίηση η απεγκατάσταση αν εχει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά κι απο μένα!

Λοιπόν επειδή ζαχαρώνω έντονα μπορώ να πω το G4 κι εχοντας διαβάσει αρκετές απο τις σελίδες εδώ τις τελευταίες μερες ηθελα 2-3 πραγματάκια,οποίοι μπορούν,απο την εμπειρία χρησης του κιν.. (Εχω στην κατοχή μου ενα Lumia 1020 τα τελευταια 2 χρονια)

Ξέρω για την κάμερα του και την οθονη του οτι ειναι σε κορυφαία επίπεδα..

Κάποιους μήνες πριν, απ οτι διάβαζα στο ιντερνετ, ειχαν εμφανιστεί κάποια προβλήματα με την αφή,αυτά υπάρχουν ακομα σε καποιες συσκευες ή εχουν λυθει με τα updates που εχει πάρει?

Το θέμα με το bootloop υπαρχει περίπτωση να φανεί και στις νέες παρτίδες η δεν εχει και τοσο σχέση με τις παρτίδες αυτο?

Σαν εμπειρία χρήσης (δεν ειχα ποτέ android) και σκεπτόμενος οτι θέλω να το κρατήσω για 2 χρόνια το κιν τουλαχιστον,πιστευετε θ αρχιζω να αντιμετοπιζω καποια προβλήματα? (Το κιν. το χρησιμοποιώ εκτός απο τηλέφωνα, για πολυ πλοήγηση στο ιντερνετ, αρκετά μηνύματα σε whatsapp,viber,messenger, παιχνίδια οχι και τόσο).

Edited by apollodelphi
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω και εγώ η V20d έχει κάνει την μπαταρία να κρατάει ΑΡΚΕΤΑ καλύτερα!

 

Όλα τα έχω περάσει από πάνω χωρίς πρόβλημα... Η d δείχνει πολύ καλτ μπαταρία
Link to comment
Share on other sites

V20D πήρα και εγώ σήμερα LG G4 Ρουμανίας

Γνωρίζουμε τις αλλαγές που έγιναν;

Ειναι απαραιτητο να κανουμε επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων;

P30 AURORA
Link to comment
Share on other sites

μου κανει κατι χαζα οταν συνδεω την συσκευη στο λαπτοπ ανοιγω το lg bridge κανω αποδοχη στην συσκευη για συνδεση το βλεπει το λαπτοπ αλλα πρωτον βλεπει μονο την εσωτερικη μνημη ενω πριν εδειχνε και την εξωτερικη και δευτερον το bridge κολλάει στο ''συνδεση'' και δεν συνδέεται!!εκανα απεγκατασταση του και ξαναεγκατασταση αλλα τιποτα......καμια ιδιεα?εχω την 6.0

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

V20D πήρα και εγώ σήμερα LG G4 Ρουμανίας

Γνωρίζουμε τις αλλαγές που έγιναν;

Ειναι απαραιτητο να κανουμε επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων;

 

1. Βελτιωμενη λειτουργια χρησης μπαταριας.

2. Βελτιωση χρηστικοτητας μεσω επιδιορθωσεων της google.

Αυτα αναφερονται κατα το update. Εγω παρατηρησα οτι διορθωθηκε και το προβλημα με ενα ζευγαρι με ακουστικα που χρησιμοποιουσα και τα αναγνωριζε ως μικροφωνο.

 

Επαναφορα προσωπικα δεν εκανα, ολα μοιαζουν να λειτουργουν απροβληματιστα. Αλλοι το προτεινουν.

Link to comment
Share on other sites

Σε ελληνικό cosmote έχει ερθει η εξαρα; αν ναι ποια εκδοση;

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160201/158140df2ff638ccd1bae30b200fc61c.jpg

Μόλις μου ήρθε. Είναι ρωσικο το κινητό.

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160201/158140df2ff638ccd1bae30b200fc61c.jpg

Μόλις μου ήρθε. Είναι ρωσικο το κινητό.

Ρωσικο? Καλύπτεται από εγγύηση ε?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ρωσικο? Καλύπτεται από εγγύηση ε?

 

Η μιση ελλάδα Ρώσσοι ειναι, γιατι να μη το καλύπτει ? :P

Link to comment
Share on other sites

Ρωσικο? Καλύπτεται από εγγύηση ε?

Ναι κανονικά !!! Αγορασμένο από sevenspots (σκρουτζομαγαζο) είναι

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά κι απο μένα!

Λοιπόν επειδή ζαχαρώνω έντονα μπορώ να πω το G4 κι εχοντας διαβάσει αρκετές απο τις σελίδες εδώ τις τελευταίες μερες ηθελα 2-3 πραγματάκια,οποίοι μπορούν,απο την εμπειρία χρησης του κιν.. (Εχω στην κατοχή μου ενα Lumia 1020 τα τελευταια 2 χρονια)

Ξέρω για την κάμερα του και την οθονη του οτι ειναι σε κορυφαία επίπεδα..

Κάποιους μήνες πριν, απ οτι διάβαζα στο ιντερνετ, ειχαν εμφανιστεί κάποια προβλήματα με την αφή,αυτά υπάρχουν ακομα σε καποιες συσκευες ή εχουν λυθει με τα updates που εχει πάρει?

Το θέμα με το bootloop υπαρχει περίπτωση να φανεί και στις νέες παρτίδες η δεν εχει και τοσο σχέση με τις παρτίδες αυτο?

Σαν εμπειρία χρήσης (δεν ειχα ποτέ android) και σκεπτόμενος οτι θέλω να το κρατήσω για 2 χρόνια το κιν τουλαχιστον,πιστευετε θ αρχιζω να αντιμετοπιζω καποια προβλήματα? (Το κιν. το χρησιμοποιώ εκτός απο τηλέφωνα, για πολυ πλοήγηση στο ιντερνετ, αρκετά μηνύματα σε whatsapp,viber,messenger, παιχνίδια οχι και τόσο).

 

με την 6αρα μου φαίνεται ότι δεν είναι τόσο ευαίσθητο , στην λόλλι όλο κάτι άσχετο πάταγα. Αν εννοείς ένα θέμα που πάγωνε η μισή οθόνη όταν έβαζες διπλό παράθυρο, δεν μου το έχει ξανακάνει με την 6. Επειδή και εγώ την ίδια χρήση κάνω, ελπίζω να το κρατήσω παραπάνω από 2 χρόνια. Μέχρι στιγμής δεν βλέπω κάποιο λόγο να το αλλάξω, είναι γρήγορο, αξιόπιστο, με καλή οθόνη και κάμερα.

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιει κάποιος ασύρματο φορτίστη στο g4? Σκέφτομαι να πάρω κ γω. Κάνει δουλειά? Είστε ευχαριστημένοι? Πρέπει να εχω κ την θηκη quick circle μαζί?? Πως πάει? Edited by STATYSS

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να εχω κ την θηλή quick circle μαζί?? Πως πάει?

 

Χαχαχαχα sorry για το offtopic, αλλά πολύ μου άρεσε!

Υ. Γ. Δεν έχω ιδέα για την ασύρματη φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιει κάποιος ασύρματο φορτίστη στο g4? Σκέφτομαι να πάρω κ γω. Κάνει δουλειά? Είστε ευχαριστημένοι? Πρέπει να εχω κ την θηκη quick circle μαζί?? Πως πάει?

Οχι! Ασύρματη φόρτιση υποστηρίζει και το leather καπάκι και το εξτρα χρυσό που είχε μέσα στην συσκευασία. Δεν χρειάζεται να του έχεις μονο Την circle για να φορτίσει. Όμως να ξέρεις οτι δεν υποστηρίζουν όλα τα καπάκια του εμπορίου ασύρματη φόρτιση.

Εδώ είναι το σχετικό νήμα για τα αξεσουάρ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=428591

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

οσοι εχετε περασει την 20d το τηλ ειναι 100% smooth σε ολα??μενου εφαρμογες παντου???κανενα μιρκο λαγκ ??η αυτο ειναι νορμαλ??

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...